PDA

View Full Version : Eintracht Frankfurt

Saarlane
06.06.08, 10:46
Võiks ju ka selline teema olemas olla. Üheks avamise põhjuseks on see, et mina neis päris korralikku potensiaali näen.

Lõppenud hooajal Bundesligas üheksas koht ning mõnede täienduste korral on täiesti võimalik järgmisel siisonil seda parandada.

Uueks hooajaks tehtud täiendused on noor loov poolkaitsja, Austria koondislane Ümit Korkmaz Viini Rapidist, samuti noor, 21-aastane kaitsja Alexander Krük Kickers Emdenist ning 900 000 eurot maksma läinud Saksamaa U21-koondislane Markus Steinhöfer Müncheni Bayernist.

Lahkujatest on vast olulisim Sotirios Kyrgiakos, kelle leping olevat Frankfurtiga otsa saanud ning kosilaste olemasolu tõttu kreeklane seda pikendada ei tahtnud.

Vähemolulisem mees, kes ära läks, on austerlane Markus Weissenberger. Täiesti korralik mängija temagi, kuid Frankfurtis oli pigem Alexander Meieri asendajaks. Laenuleping sai otsa Panathinaikose ründajal Evangelos Mantziosel ja noortemeeskonnast tulnud Mounir Chaftar pallib ka edaspidi mujal.

Mõni täiendus veel oleks hea ning eriti kaitseliini, siis suudab Friedhelm Funkel ehk tiimi järgmisel hooajal ka Euroopasse tüürida.

Saarlane
31.07.08, 11:36
Klubi uueks keskväljahaiks on Bosnia ja Hertsegoviina koondislane Zlatan Bajramovic. Iseenesest hea mängija, ainult et Schalkes polnud päris selline, nagu oleks võinud olla. Samas on pallur praegu katki ja enne oktoobrit-novembrit platsile ei tule.

Saarlane
09.08.08, 11:53
Sotirios Kyrgiakose võimaliku asendajana on klubisse toodud Alemannia Aacheni 30-aastane pallur Alexander Klitzpera. Sõlmis mees Frakfurtiga kahe-aastase lepingu ja saab selja peale numbri 3.

Yattara
09.08.08, 12:33
Sa ajad asjad veits sassi. Kitzpera liitus nimelt FSV Frankfurtiga. Samuti on Habib Bellaidi näol Kyrgiakose asendus klubis juba ammu olemas.

Saarlane
09.08.08, 12:42
Laupäeva hommikud :D

fitti
13.10.08, 20:32
Austet teadjamad, kuidas bundesligas n-ö viimase hetke piletitega on?
Kuna ma oma laupäevast ajakava praegu 100% ennustada ei oska, ei tihka ma kodukalt Leverkuseni-mängule piletit ära osta - aga kuskil Frankfurdi kandis ma laupäeval olen. Ehk et kas on äkki mingi variant ka lihtsalt mänguks kohale kapates staadionile pääseda?

Aramis
14.10.08, 00:10
Mjaa, Frankfurt-Leverkusen ..päris hea mäng. Polegi uurinud kui hästi Frankfurti staadion täitub..Minu mäletamist mööda käib seal rahvas Bundesliga niigi kõrgest keskmisest paremini. Aga endal pole kogemust olnud - samas mäletan nii Heta-HSV kui ka Bayern-Nürnburg mängult inimesi siltidega "ostan pileteid" - kirjapilt pole sama, aga mõte küll ;)

mel21
14.10.08, 01:22
Subjektiivselt targutades tohiks sul head võimalused olla. Leverkusen ei kuulu vaatajamagnetite sekka ja Eintrachti selle hooaja kesine mäng peletab tavapublikut pigem eemale. Teisest küljest oli Waldstadioni täituvus eelmine hooaeg Kickeri andmeil 94%.

Igal juhul edu ja kui õnnestub, siis huviga ootaks pisikest vutikultuuriraportit - FCE poolehoidjad kuuluvat BuLi A-kategooriasse.

undusk22
15.10.08, 00:46
Eintrachti koduka järgi on saadaval ca 1600 piletit (protsentuaalselt tühine arv pileteid). Kuid see ei arvesta seda, kui palju on vabu kohti külaliste sektorisse. Olen ise korra ehku peale Wolfsburgis käinud ja sain hõlpsasti väravast omade sekka pileti. Arvan, et sul läheb õnneks.

fitti
20.10.08, 13:37
Nonii, mängul käidud. Paraku ei oska ma endiselt anda aru selle kohta, kas enne mängu staadioni juurest pileteid saab, sest ise sattusin päev varem ootamatult linnas ringi jalutades Eintrachti fanshop'i ja seal oli mängupiletite jaoks lausa eraldi kassa. Samas juhtusin enne mängu kõrvuti staadionitrepile päikese kätte peesitama ja õlut jooma ühe mänguleeksinud Kaiserslauterni fänniga, kes väitis, et staadionikassast ei saanud tund enne mängu enam midagi. Ei tea, väidetavalt oli kohal 48 000 inimest ehk siis ikkagi pisut vähem, kui Waldstadioni kapatsiteet.

Üritus oli igatahes maru. Kuna ma täpselt ei teadnud, mis rongiga minna, siis ma olin juba mitu tundi varem raudteejaamas kohal - aga kõik oli väga lihtne, tuli lihtsalt jälgida, kuhu punamust õlut larpiv vool suundub. Õlut joodi muide jumala avalikult meeletutes kogustes nii jaamas kui rongis kui tänaval ja seda tassiti aluste kaupa tribüünile. Ühel neljasel seltskonnal oli kaks kasti õlut rongis kaasas, kickoffini oli kaks tundi. Päris korralikult ette võetud. Aga keegi, polizei k.a, ei riielnud.

Arena juures enne mängu oli kõik marurahulik, kodufännid ja Bayeri omad kõik segamini, mõned jorisesid laulda, aga ei mingit karvakiskumist. Politseijõud olid olemas, aga ei tükkinud kuskil esiplaanile.

Minu koht oli Ostkurves ehk siis kodufännika vastas, otsatribüünil. Leverkuseni aedik paarikümne meetri kaugusel. Vaade oli igati ok, nii et ma eriti ei kurvasta, et loobusin kallimast 56-eurisest piletist ja leppisin 34-sega.

Mäng ise aga oli suht õnnetu ja eks see jättis ka üldisele meeleolule oma pitseri. Kohe alguses korraldas sel hooajal veel võiduta Eintracht, õieti nende koomikutest kaitsjad, pendla, mille Helmes ära lõi ja edasi ei olnud pilt kuigi lootusrikas. Üllataval kombel olid Leverkuseni fännid esimesel poolajal suht vaiksed, samas kui kodutribüün ikka müra tegi. Staadion on muidu ses suhtes korraliku akustikaga nagu olema peab - fännitribüünid suhtlesid omavahel, kõigepealt pani Bayeri sektor (väga organiseeritult sealjuures) mingi chant'i ja seepeale kohe kogu vastastribüün vastas. Kahju, et mu doitš ei lubanud sõnumist aru saada, aga arvestades naeru ümberringi, tehti korralikku huumorit. Igaljuhul alekokil mõeldamatu ettevõtmine, seal sa ei kuule oma fännika kõrvalsektroreid, vastastribüünist rääkimata.

Teisel poolajal oli Eintracht aga jätkuvalt pask ja kodufännisektor jäi pikkadeks perioodideks üsna vaikseks, seevastu Bayeri omad tundsid end eriti peale teist kolli mugavalt, hüppasid ja põrkasid täies koosseisus ja turnisid peale lõpuviletki tükk aega oma turvatara otsas ja hõikasid kohalikele (ilmselt) siivutusi.

Seega kokkuvõtteks võiks vist öelda, et kui Eintracht kunagi viisakalt mängima hakkab, võib sellel staadionil sellise publikuhulga juures tõepoolest ülivõrretes fiilis tekkida. Samas oli seegi kord juba päris kobe elamus.

Mõned pildid ka.

http://johnny.planet.ee/fran/mrk%20089.jpg
Professionaalsest huvist vaatasin ikka ka kohalike sallivalikut; toredate sõnumitega olid.

http://johnny.planet.ee/fran/mrk%20103.jpg
Mängu algul seisti kohati isegi all-seater sektsioonis, aga noh, seda kuni pendlani muidugi.

http://johnny.planet.ee/fran/mrk%20107.jpg
Lipud saksmannidele väga meeldivad. Oleks peaaegu isegi viie euroga ühe juraka ostnud, a siis mõtlesin et mis ma sellega õige teen.

http://johnny.planet.ee/fran/mrk%20115.jpg
Bayeri fännid peale lõpuvilet. Kohalikud nende provokatsioonidele vähemalt nähtavalt ei allunud.

2mSööt3mMööda
23.10.08, 17:09
Päris lahe. Peaks ka mõnda Bundesliga mängu vaatama minema. Soomes urheilukanava näitab enne mängu algust alati mingi 10mintsa publikut ja tõsiselt kõva fiiling on alati staadionite peal.
Eks näis, kõigepealt vaja detsembris Arsenal-Wiganil ära käia :)

Aramis
23.10.08, 20:28
Väga popp. Seal on see nagu puhas standard - pole mina pidanud veel kordagi pettuma. Külmavärinad üle selja on kindel asi, kui tuled staadionikatlasse ja kuuled ning näed mis toimub. Selles suhtes on Bundesliga super, isegi kui mängumehed Euroopas jäävad esikohast ilma, siis fännid ja fännidele on tegemist parima liigaga üldse. Kuigi igaaastane traditsioon tundub see hooaeg löögi saavat - reisikavad on suveni täis ja saksamaale teed ei vii. Ehk korvab Primera Liga kahe nädala pärast jalgpalli nälja - saab võrdluse vähemalt.

Saarlane
08.01.09, 17:32
Mehhiklased on Bundesligast järgemööda lahkumas ning viimane sedaviisi talitaja on Aaron Galindo. 2007. aasta suvel kaitseliini erinevate variatsioonide loomiseks toodud palluri lepingust öeldi nüüd lahti ning mees liitus kodumaa klubi Deportivo Guadalarajaga. Algselt pidi pallur klubi vahetama suvel, aga uue kosilase saabudes sai tehing juba teoks.

Täiendustest võib ära mainida Kameruni noortekoondislase Leonard Kweuke, kes saabus Slovakkia Superligast, kus ta 16 mänguga sel hooajal 11 kolli lõi. Tema eelmine klubi mängis muuseas aasta varem veel nn. Esiliigas.

Hetkel on vigastustega väljas Ümit Korkmaz, Alexander Maier, Zlatan Bajramovic ja Chris, seega üsna korralik kontingent. Paraku pole Frankfurti meeskonnas mitte kusagil näha sellist sügavust, mille abil praegusest 12. kohast märkimisväärselt kõrgemale tõusta.

PraS
30.06.09, 22:10
Frankfurt on siis sõlminud lepingu kaheks hooajaks Selim Teberiga, mees siis tuli eelmise hooaja üllataja Hoffeheimi ridadest.

mel21
04.08.09, 23:47
Kuivõrd viimasel ajal on moodne postitada youtube-linke, siis kohe-kohe algava hooaja aperitiivina on välja pakkuda BuLi parimaks fänniarmeeks peetava seltskonna firmaroog (http://www.youtube.com/watch?v=JHas38WdhP0&feature=related).

Aramis
05.08.09, 01:30
Kuivõrd viimasel ajal on moodne postitada youtube-linke, siis kohe-kohe algava hooaja aperitiivina on välja pakkuda BuLi parimaks fänniarmeeks peetava seltskonna firmaroog (http://www.youtube.com/watch?v=JHas38WdhP0&feature=related).

Ffffing kõva sõna!!!!

mel21
23.03.11, 16:18
Daum on Eintrachti uue peatreenerina Bundesligas tagasi ja toob kaasa tubli sõõmu 1990-ndate nostalgiat: Kicker meisterdas toreda fotokroonika (http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/startseite/550174/2/slideshow_Christoph-Daum---Stationen-einer-Trainerkarriere.html) sellest armu- ja vihasuhtest.

Brick
14.05.11, 19:29
Kuigi Fährmann tõrjus Frankfurdi poolelt Barriose ja Dede penaltid siiski 1:0 juhtima minek ei päästnud neid, sest II poolajal endale sellel hooajal omast mängu näidanud Dortmund lõi lõpuks kolm vastuseta väravat. See aga tähendab, et Frankfurt peab mängima järgmine aasta aste madalamal 2. Bundesligas koos St. Pauliga.

sosku
15.05.11, 10:35
See vahetusmehele antud kiire punane kaart. Kas tegu oli BL rekordiga, kui nii kiiresti ära saadeti? Sellel kutil võis ikka päris s**t tunne olla. Ei kadesta.

maanus
15.05.11, 12:58
No jah, olukord oli juba envei nii kurb Frankfurtile, et poleks ilmselt keegi väga kobisenud kui oleks ka jätnud vilistamatta, ennem oleks seal paar kätt võind vilistada pigem.
Aa ses mõttes on jah Bundesliga selline naljakas liiga kus meistrid vist kõige tihedamini käivad alumistes liigades külas, praegu nagu lähiminevikust näiteid rohkem ei oska tuua teiste liigade najal.Loodame,et tulevad sarnaselt Hertaga tagasi.

jürks
25.09.12, 22:59
Tõstaks seda teemat ka. Tundub, et Eintrachti imeline seeria saab siiski oodatud lõpu, kuigi Veh super tööd teinud peale HSVd.

kaitz
25.09.12, 23:00
Tõstaks seda teemat ka. Tundub, et Eintrachti imeline seeria saab siiski oodatud lõpu, kuigi Veh super tööd teinud peale HSVd.

Nu teine poolaeg on veel ees,aga nad halvasti ei mängi aga jh... siiski DORT nati teravam.

Brick
25.09.12, 23:08
Ja 2:2 !!!! See mida ma enne mängu lootsin võib isegi veel teoks saada !

atleticomadrid
25.09.12, 23:19
Tuline meeskond see tänavune Eintracht ! Ilma säravate nimedeta selline hoog sees, tore, et sellised asjad võimalikud ka tänapäeva jalgpallis on (Y)

ericbana
25.09.12, 23:21
Tuline meeskond see tänavune Eintracht ! Ilma säravate nimedeta selline hoog sees, tore, et sellised asjad võimalikud ka tänapäeva jalgpallis on (Y)

tere tulemast Bundesligasse! Impossible is nothing.

ballack
25.09.12, 23:51
3:3 siiski :D

kaitz
25.09.12, 23:59

T6epoolest see on ju BUNDESLIIGA:D

mcnamara
26.09.12, 00:40
Täna Eurospordist Eintrachti vaadates tuli meelde, kuidas üheksakümnendate lõpul Frankfurdi kohvikus Allgemeinet lugedes see sats ülimalt sümpaatne tundus. Vana lemmik taasleitud. :)

ericbana
26.09.12, 00:52
Täna Eurospordist Eintrachti vaadates tuli meelde, kuidas üheksakümnendate lõpul Frankfurdi kohvikus Allgemeinet lugedes see sats ülimalt sümpaatne tundus. Vana lemmik taasleitud. :)

jepjep.. üheksümnandete lõpus...gloryhunterid ujuvad välja kui üllataja tabeli tipus ;) :)

boobek
26.09.12, 08:33
Mainzi sündroom.

mcnamara
26.09.12, 12:37
jepjep.. üheksümnandete lõpus...gloryhunterid ujuvad välja kui üllataja tabeli tipus ;) :)

Jah, mõned inimesed olid juba sel ammusel ajal elus. Nii et keri kus kurat oma jutuga.

ericbana
26.09.12, 12:41
Jah, mõned inimesed olid juba sel ammusel ajal elus. Nii et keri kus kurat oma jutuga.

ära nüüd solvu. Samas saan sinust aru, Liverpooli fännidel on pingelised ajad praegu.

mcnamara
26.09.12, 17:15
ära nüüd solvu. Samas saan sinust aru, Liverpooli fännidel on pingelised ajad praegu.

Huvitav millest see tuleb, et kui vähegi kusagile Itaalia või Saksamaa teemasse postitad, tullakse Liverpooliga nina peale hüppama. Ääretult veider ja lapsik.

Aramis
26.09.12, 17:23
Suht arusaamatu jah. Sest Eintracht oli omal ajal, kui ma jalgpalli hakkaisn jälgima (80ndate teine pool) väga kõva BLi sats.
Sellesaastast tõusu oli minul ette näha, eriti peale ühe hooajaeelse friendly jälgimist. Jaapalane Inui on väga hea ja mitu võrdselt teravat ründajat on ette asetada.

ericbana
26.09.12, 17:38
Suht arusaamatu jah. Sest Eintracht oli omal ajal, kui ma jalgpalli hakkaisn jälgima (80ndate teine pool) väga kõva BLi sats.
Sellesaastast tõusu oli minul ette näha, eriti peale ühe hooajaeelse friendly jälgimist. Jaapalane Inui on väga hea ja mitu võrdselt teravat ründajat on ette asetada.

Huvitav millest see tuleb, et kui vähegi kusagile Itaalia või Saksamaa teemasse postitad, tullakse Liverpooliga nina peale hüppama. Ääretult veider ja lapsik.

ahh. okei okei.

kaitz
01.12.12, 02:58
Õlitatud mootor hakkab väsima vist 4:0 tuppe saada F D mnjaaa

Ajh v6ibolla see põhjuseks ,et hr K. Matmour suutis 8 min jooksul korjata kaks kollast,ehk 26-34 min

arx20
01.12.12, 03:13
Pole küll Eintrachti mänge jälginud aga teisipäeval saadi Mainzilt 3:1 ja enne seda Schalkega 1:1 viik, siis midagi peab niru olema aga noh vaheaeg pole kaugel :)

tannn
01.12.12, 11:32
See punane kaart anti ikka väga kergelt kui aus olla. Oli vist 5 minutiga, kui mõlema vea eest Matmour kollase sai. Esimene värav oli selline õnnetu, kui pall jäi vastase jala peale ja ära lõi. Teine värav oli lihtsalt üliilus kaugelt. Kolmas ja neljas olid sellised rumalad eksimused, mast oli vast maas meestel juba.
Selle mängu järgi veel mingist mootori väsimisest küll rääkida ei saa.

ericbana
01.12.12, 13:07
Sellised võrdlemisi varajased punased rikuvad jah alati asja ära, tean omast käest viimase mängu valguses seda ;). Aga üldiselt olen ma ikka arvamusel, et Eintrachtil hakkab vaikselt jõud otsa saama ning hooaja lõpus neid minu hinnangul Euroopa kohtadel kindlasti ei ole. Pigem madistavad Freiburgiga ja teiste sarnaste klubidega kuskil 7-10 koha piirimail.

ericbana
29.11.13, 09:10
vau ja respekt Eintrachti fännidele. See, mis eile korraldati, oli võimas. Bordeauxi reisis koguni 15 000 fänni, kellest 12 000 õnnestus ka staadionile pääseda. Sellega püstitati ka Euroopa Liiga võõrsilfännide rekorda. Tasuks neile magus võit lõpuminutite väravast.

No lihtsalt ei ole paremaid fänne, kui saksa klubide omad

Ibanez
03.03.14, 20:03
http://www.uefa.com/memberassociations/association=ger/news/newsid=2067225.html?rss=2067225+Veh+to+leave+Frank furt
Veh siis mineku peal.

jürks
03.03.14, 21:11
Schalkesse ehk "proovima" siis?

jürks
05.03.14, 14:54
Ise vastan, Saksamaa meedia väidabki just seda. :)

Mask
14.09.14, 18:59
Tänane avastus (#2), et Schaaf Frankfurti peatreeneriks tõusnud on, näitab, et viimastel kuudel on ikka lubamatult vähe bundesliga tegemistega end kursis hoitud (üritame end parandada). Aga et Schaaf enneaegselt pensilt tagasi on toodud on küll meeldiv üllatas.

Ja korra jättis süda löögi vahele, kui Alex Meierit selja tagant näidati sooja tegemas, sest algul vaatasin, et Taani superstaar on Frankfurtiga liitunud (soengu tõttu) aga siis meenus, et ta ju liikus Wolfsburgi, kuigi vist ka antud klubiga teda seostati.

bubbles
18.12.14, 13:12
Mõni klubi juba Meieri vastu huvi ka üles näidanud? 15 mänguga 12 väravat on päris korralik tulemus.

Mask
18.12.14, 14:23
Mõni klubi juba Meieri vastu huvi ka üles näidanud? 15 mänguga 12 väravat on päris korralik tulemus.

Tema kahjuks räägib juba vanus. 31-aastega (jaanuaris 32) ma kardan, et väga suured ei julge riskida. Oleks kahju ka, kui ta kuskil Pizarro kombel pinki nühiks selle asemel, et tabeli keskmiku/Euroopa kohtade eest võitleva meeskonna ridades lammutada.

Saarlane
19.12.14, 12:09
Meier tegelikult juba 10 aastat Frankfurti põhitegija olnud. Oleks tahtnud minna, oleks seda ammu teinud.

Mask
19.12.14, 13:41
Viimased kolm hooaega on ta ikka korralikule väravasoonele saanud aga teda on ka pisut teisel positsioonil kasutama hakatud. Peale aste madalamal käimist on nagu väike ümbersünd tema puhul toimunud.

ericbana
19.05.16, 20:32
http://www.mightytips.com/wp-content/uploads/2016/05/Frankfurt-vs-Nurnberg-Prediction-and-Tips.jpg

Täna kell 21.30 siis esimene üleminekumäng. Frankfurti Eintracht vs 1.FC Nürnberg. Kui juba paari selgumisel võis arvata, et kaks kohtumist tulevad igas mõttes tulised, siis praeguseks hetkeks on asi isegi veel dramaatilisemaks muutunud. Seda paraku põhjusel, mis võiks olemata olla.

Nimelt avastati tänavu liigas Eintrachti 28 mängus (3 väravat) esindanud Marco Russil kasvaja. Ma hetkel ei ole nii palju uurinud, kas tegu on healoomulise või pahaloomulise kasvajaga, aga igatahes kicker.de kirjutas täna „raskest vähkkasvajast“. Mida iganes see tähendama peaks. Kasvaja ise avastati täiesti juhuslikult. Nimelt tuli klubile DFB-lt teade Russi positiivsest dopinguproovist.

Kehas oli kasvuhormooni tase ebaloomulikult kõrge. Haiglas tehtud täiendavate uuringute ja vereproovi käigus selgus, et ebanormaalne tase oli põhjustatud kasvajast, mitte dopinguainetest. Ma pole küll arst ja pole aimugi, mis arstid selliseid uuringuid läbi viivad otseselt. Igatahes kicker kirjutas uroloogilistest uuringutest. Kui tõesti peaks tegu olema mingisuguse soolevähi vormiga, siis pole asi kindlasti mitte hea. Samas on ka need algfaasis opereeritavad. Operatsioon on planeeritud järgmiseks nädalaks.

Hoolimata diagnoosist avaldas Russ tahet üleminekumängudel (vähemalt tänases) kaasa lüüa. Oma soovist andis ta teada ka peatreener Kovacile. Ka arstide poolt on antud roheline tuli tänases mängus kaasa löömiseks.

Draamale lisas veel vunki juurde see, et prokuratuur otsis esialgse dopinguteate peale läbi Russi hotellitoa ja kodu. Loomulikult mingeid dopinuaineid ei leitud. Prokuratuur selgitas ka, et 2015 detsembris jõustunud dopinguvastase seaduse järgi on prokuratuuril kohustus vihjeid kontrollida, kui dopinguagentuurist teade positiivsest proovist tuleb.

Paljud mängijad ja klubid on soovinud kiiret paranemist. Nürnberg lisas, et eelseisvad kohtumised on tähtsad, kui palju tähtsam on Russi paranemine. Sellistel hetkedel on jalgpall teisejäguline.

http://s.bundesliga.de/assets/img/1090000/1085169_toptease_article_desktop_com.jpg

ericbana
19.05.16, 23:15
Ja nüüd lööb Russ veel koduväljakul omavärava. Kas ühe inimese nädal saab veel sitemaks minna...

football2u
24.07.17, 11:51
Frankfurt on mõned päevad tagasi Bundesliga "mercato" ühe põnevama ülemineku sepistanud. Nimelt liitus Frankfurtiga PSV-st Hollandi kunagine vasakkaitse supertalent Jetro Williams, kes vaid 5 milku eest ära napsati.

Kes ei mäleta, siis tegu on mängijaga, 18-aastaselt Hollandi koondisesse end murdis ning vahepeal pigem suurelt pildilt kadus, kuid tänaseks on mehel 22 koondisemängu ja leping Bundesliga klubiga!

Vinge!

the Kop
27.01.18, 13:22
Olen viibinud pikemat aega Frankfurtis ja mõtlen pikemat aega, et inimesed on õnnelikud. Peale igat kodumängu on linnast nagu sõda üle käinud. Eelmine aasta ma seda ei täheldanud aga nägin siis täna uudist, et ollakse Bundesligas teisel kohal! Milline hooaeg! See peitub ka inimeste nägudest ;)
Varem oli ainult Liverpool till i Die aga pean ennast kurssi viima ka kohaliku jalkaga. Pole paha Eintracht!!

Pints
27.01.18, 20:53
Olen viibinud pikemat aega Frankfurtis ja mõtlen pikemat aega, et inimesed on õnnelikud. Peale igat kodumängu on linnast nagu sõda üle käinud. Eelmine aasta ma seda ei täheldanud aga nägin siis täna uudist, et ollakse Bundesligas teisel kohal! Milline hooaeg! See peitub ka inimeste nägudest ;)
Varem oli ainult Liverpool till i Die aga pean ennast kurssi viima ka kohaliku jalkaga. Pole paha Eintracht!!

Niko Kovac on tõesti tegemas suurepärast hooaega üsna kesise meeskonnaga ning tema taktikalisi vangerdusi on alati huvitav jälgida.
Väärt linnas oled ja teed mind täitsa kadedaks.
Loodetavasti tänu Brexitile (finantskeskuse nihkumisele Londonist Frankfurti) satun ka ise nüüd rohkem sinna ja siis võib koos ühed kebabid süüa ja õlled juua, vaatamata sellele, et fännad Liverpooli :tearsofjoy:

the Kop
31.01.18, 20:24
Niko Kovac on tõesti tegemas suurepärast hooaega üsna kesise meeskonnaga ning tema taktikalisi vangerdusi on alati huvitav jälgida.
Väärt linnas oled ja teed mind täitsa kadedaks.
Loodetavasti tänu Brexitile (finantskeskuse nihkumisele Londonist Frankfurti) satun ka ise nüüd rohkem sinna ja siis võib koos ühed kebabid süüa ja õlled juua, vaatamata sellele, et fännad Liverpooli :tearsofjoy:

Hehe :D
Anna aga julgelt teada! Olen olemas.. :D
Igaljuhul üks lootustandev noor siis laenule:

Eintracht Frankfurt

@eintracht_eng
Eintracht have loaned out midfielder Max #Besuschkow to second-tier side @Holstein_Kiel until end of the season. Good luck, Max!✊ #SGE

10:51 AM - Jan 31, 2018
Replies 10 10 Retweets 38 38 likes

budu
31.01.18, 20:49
Mis teema pidi nende kodumängudel olema, et enam ei oodata mängudele inimesi, kellele ei meeldi lillad ja pagulased?

Kurat
31.01.18, 21:48
Mis teema pidi nende kodumängudel olema, et enam ei oodata mängudele inimesi, kellele ei meeldi lillad ja pagulased?

Neid ei oodata kuskil tsiviliseeritud maailmas.

the Kop
31.01.18, 21:55

Sellest oli pikem artikkel kohalikus ajalehes.
Nimelt siis rassism võtab vedu igal pool Saksamaal (k.a Frankfurt) ning klubi hakkas arendama siis süsteemi, et seda ei tolereerita. Nagu wtf kui 2014a võeti Saksamaal vastu 1miljon pagulast siis halloo. Mida siin enam ilustada? See riik on tänaval kõndides kolme maailmajao oma. Aafrika,Aasia ja.. Europe. Originaalis.
Igaljuhul tagasi selle sallivuse juurde siis uskumatu samm klubilt nii konkreetselt ära öelda. See ei puuduta klubi mitte kuidagi. (Kui sa oled originaalis kohalik ja pagulased ega pedekad ei meeldi siis aidaa!) Üsna kahtlane poliitika

budu
31.01.18, 22:11
Neid ei oodata kuskil tsiviliseeritud maailmas.

Mis jama sa ajad? Te silmad lahti ja vaata mis Euroopas toimub! Aga kui nii suur pagulaste armastaja oled, siis võta enda juurde ka mõned.

the Kop
07.02.18, 20:37
Just natuke aega tagasi algas mäng Eintracht-Mainz 05 ja fakk polnud jälle kursis. Linnas käis sõda :D Pudelite meri kell viis õhtul kesknädalal. Jõudsin striimima aga kui pileti saan lähen järgmist vaatama. Edasi Frankfurt !

telekavaataja
07.02.18, 22:30
fakk polnud jälle kursis.

Kuidas see võimalik üldse on?

the Kop
08.02.18, 02:04
Kuidas see võimalik üldse on?

Tõesti ei teadnud :D
Igaljuhul 3-0 kuivalt. Rebic tundub väga asjalik ning treener Niko Kovac teeb imesid! Elan irooniliselt ühe peatuse kaugusel ka staadionist nii, et :D
Kui saan pileti lähen järgmist vaatama.

the Kop
10.02.18, 16:15
Üsna varsti algamas siis mäng kodus Kölni vastu. Pean seekord leppima striimiga ja Commerzarenale asja pole.
Edasi Frankfurt!

Kolm punkti kohustuslikud ning jäi silma, et Kölni väravas "kunagine" Saksamaa suurlootus Timo Horn... Imeb igast olukorrast. Huvitav

ElNino9
10.02.18, 16:51
Kölni väravas "kunagine" Saksamaa suurlootus Timo Horn... Imeb igast olukorrast. Huvitav
?????

the Kop
10.02.18, 17:24
Noortest mõtlen siis. Pole karjäär niimoodi käima läinud nagu enamus vist oleks eeldanud.
Paljud tahtsid Kariuse asemele teda tol ajal. Paraku pole mõlemad enda potensiaali välja mänginud

the Kop
10.02.18, 19:26
Milline mäng ja võit 4-2 Kölni üle!
Värava said kirja mõlemad kaitsjad ja esikolmik lisas veel kaks. Super.
Hetkel siis neljandaks liigas!

the Kop
13.02.18, 22:07
Hetkel siis üsna korralik paus käsil ning järgmine mäng alles 19.02 vs RB Leipzig Commerzbank Arenal kodus! Ootan huviga ja mitte ainult "kodulinna" tiimi vaid jälgin lähemalt ka Naby Keitat. Liverpool!

the Kop
15.02.18, 22:44
Treeningutele on naasnud David Abraham. Hea uudis.

"The return of the sprinter"

telekavaataja
19.02.18, 23:46
1. Bundesliga mäng esmaspäeval on midagi päris tavatut.

2. Väga Ladina-Ameerikalik approach nii mängijad kui ka fännid.

3. Sigaäge mäng hetkel.

Kataloogia
19.02.18, 23:54
Jõudsin teise halfi alguseks tagasi, mis seal half timel veel toimus?:tearsofjoy:

telekavaataja
19.02.18, 23:57
Kas Eintrachti fännid protesteerivad esmaspäevase jalgpalli vastu?

Pints
20.02.18, 00:04
Kas Eintrachti fännid protesteerivad esmaspäevase jalgpalli vastu?

Mul jooksevad kõrvad juba sitavett selle vile peale... KOHUTAV.:confused:

the Kop
17.03.18, 19:36
Milline mäng Eintracht!
3-0 kindel võit ja Ante on gem!

Linnas taaskord... Pudelite meri.... :)
Edasi Frankfurt!!

Ibanez
01.04.18, 21:59
Täna pani Kevin Prince Boateng kõva kannasöödu, mis 1-1 väravaks kulmineerus.

enzo5
18.04.18, 23:05
Paluksin toimivat linki tänase mängu pihta!

Brick
18.04.18, 23:14
Paluksin toimivat linki tänase mängu pihta!

Näiteks see (https://cricfree.cc/channel-4-live-streaming) või see (http://ripple.is/football/2503-schalke-04-vs-eintracht-frankfurt)

Pints
18.04.18, 23:37
Frankfurt pidi tegema juba sunnitud vahetuse, kui Boateng oma reiele viga tegi.
Tundub päris vihane mäng ja kui kohtunik seda kontrollida ei suuda, siis siin võib veel korralikuks kismaks minna.
Individuaalselt on smurfidel ikka kvaliteeti kamaluga rohkem aga punased kotkad seisavad hetkel vapralt ja meeskondlikult.

Pints
19.04.18, 00:45
Sümpaatsem treener võitis, Frankfurt finaalis :õlu:
Ma vist olen juba siin foorumis maininud, et ma absoluutselt ei salli Domenico "Jupijumal" Tedescot, seega olen topelt õnnelik, et kotkad täna vähemuses olles võitsid.

Ibanez
20.05.18, 12:01
Õnne teenitud karikavõidu puhul!

JuriM
20.10.18, 01:29
Jovic pani hullu :D

Ibanez
13.12.18, 22:38
Härrad on võõral Lazio vastu 2-1 juhtimas. Kui nii jääb, võidab Frankfurt maksimumpunktidega alagrupi. Uhke värk ja hea töö!

Pints
01.02.19, 14:49
Augsburgist laenati Martin Hinteregger. Väärt täiendus!

https://www.youtube.com/watch?v=xxh0S_yUJ84

ElNino9
01.02.19, 16:46
Almamy Toure Monacost ka soliidne hange.

Rocheteau
12.03.19, 11:51
Pole paha

Sébastien Haller 18/19 (All competitions)
34 games
17 goals
12 assists

Brick
14.03.19, 22:45
Ainult mingi 20 000 SGE fänni Milano kesklinnas.

https://www.upload.ee/image/9698042/tsg.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=z22SQI3fIEk

Mõmmik
14.03.19, 22:57
Frankfurt võiks suuta saksa lippu veel Euroopas pildil hoida. Raske ülesanne, aga mitte midagi võimatut.

Pints
15.03.19, 00:57
Frankfurt võiks suuta saksa lippu veel Euroopas pildil hoida. Raske ülesanne, aga mitte midagi võimatut.

Sinu soov läks täide, kotkad pääsesid järgmisesse ringi.
Loodetavasti suudetakse suvel oma parimad pojad alles hoida, kuigi on üsna tõenäoline et Jovic liigub edasi, sest kosilasi on juba mitmeid.

Ibanez
15.03.19, 07:51
Tubli töö poisid!

Mõmmik
12.04.19, 10:23
Lissabonist tuldi 2:4 tulemusega tagasi. Peab vist nentima, et asjaolusid arvestades võib rahule jääda?
20ndal minutil korjas N'Dicka punase ja kinkis Benficale penalti, mis ka realiseeriti. Vaatamata vähemuses mängimisel saadi täiesti okeilt hakkama ja kuigi lõpuks võeti 4 välja(Trapp peaks siin enda peale võtma natuke), siis suudeti vähemalt 2 lüüa ja korduskohtumises piisab 2:0 võidust, mis ei tohiks üle jõu käia. Selleks ajaks on äkki Haller ka tagasi.

Iceman
19.04.19, 01:15
2:0 võit ka saavutati, küll ebaausal teel aga noh edasi poolfinaali pääseti. Võimas tulemus ja võimas ajalooline õhtu Frankfurti publiku jaoks.

Ibanez
19.04.19, 10:39
Ülikõva töö! Kes järgmiseks tuleb? Chelsea, Arsenal või Valencia?

LeeRomeno
19.04.19, 10:49
Ülikõva töö! Kes järgmiseks tuleb? Chelsea, Arsenal või Valencia?

Chelsea

Ibanez
19.04.19, 18:51
Chelsea

Väga hea. Parem kui Unai "EL spets" Emery Arsenal.

kaala
30.04.19, 21:39
https://www.youtube.com/watch?v=4RtfeddTECQ&feature=youtu.be
Kiire püstloodis video ka Frankfurdi fännidest Lissabonis paar nädalat tagasi. Lärm kostis üsna kenasti teise staadioni otsa. Paljud pidasid ka mind sakslaseks

Pints
09.05.19, 19:13
Häid uudiseid ka: Rode ja Sébastien Haller osalesid eile treeningul.

Palju räägitakse kui kõva tööloom on Rebic või kui heas hoos on Jovic aga prantslane saab lubamatult vähe tähelepanu.

Ilma Hallerita (8 mängu eemal) ja kurnatud Jovicuga on kotkad vajunud auku. Jovic on küll suurepärane lõpetaja aga vajab enda kõrvale Hallerit, sest too suudab olukordi tekitada, palli ees hoida ning on õhus võimas. Kui täna peaks kolmik taas üle mitme mängu koos platsile pääsema, siis võib oodata tulevärki.

https://www.youtube.com/watch?v=om4vv4ULM0s

cobras
10.05.19, 03:27
WTF, Hinteregger!? Nüüd siis britid nii CL kui ka EL finaalis.

atleticomadrid
10.05.19, 09:46
Tiba kahju, Frankfurt finaalis oleks olnud väga meele järgi. Liigas nüüd 2 kohtumist Mainzi ja Bayerniga järgi, ehk võetakse lohutuseks koduliigas neljas koht ja tulevaks aastaks CL! Tabel on muidugi neetult tihe!

telekavaataja
10.05.19, 18:45
Eintrachtist kahju. Neile läheks selle karika võitmine korda, sest see oleks nende jaoks karikas. Inglasi popstaaride jaoks on see vajalik, et Barkleysid ja Mustafisid jälle 40 milkuga osta saaks.

https://cdn.tribuna.com/fetch/?url=https%3A%2F%2Fwww.trollfootball.me%2Fupload%2 Ffull%2F2019%2F05%2F10%2Ffan-comforting-martin-hinteregger-after-game-he-missed-a-penalty.jpg

atleticomadrid
13.05.19, 00:35
Väga must nädal...

Ibanez
27.07.19, 23:30
Sebastian Rode liikus taas Frankfurti BVB ridadest. Hinnasilt vist olla 4M.

Pints
28.07.19, 03:17
Sebastian Rode liikus taas Frankfurti BVB ridadest. Hinnasilt vist olla 4M.

Väärt täiendus ja soodsalt saadud, sest pani ikka hullu kevadel.
Ainukene häda, et Rode tervis on viimased hooajad olnud vigastustest räsitud.

Loodetavasti ostetakse Trapp ja Hinteregger ka välja + toodakse ründesse jõudu juurde.

Tofoa
28.07.19, 04:23
Väärt täiendus ja soodsalt saadud, sest pani ikka hullu kevadel.
Ainukene häda, et Rode tervis on viimased hooajad olnud vigastustest räsitud.

Lõpeta see Rode haip. Mitu aastat juba. Täiesti normaalne keskmise tasemega Bundesliga jalgpallur. Ei ole ei Bayerni ega Dortmundi tase. Kahtlen, et Frankfurdi taseme väljagi veab.

Ibanez
28.07.19, 10:28
Seda olen ma ka alati arvanud, et Bayerni tasemest jäi ta umbes valgusaasta kaugusele.

Pints
28.07.19, 14:01
Lõpeta see Rode haip. Mitu aastat juba. Täiesti normaalne keskmise tasemega Bundesliga jalgpallur. Ei ole ei Bayerni ega Dortmundi tase. Kahtlen, et Frankfurdi taseme väljagi veab.

Pole mingit haipi: Bayernis sai saatuslikuks treeneri ja taktika vahetus, mesilaste juures aga ei pidanud tervis vastu. Ka Frankfurti toetajad nõustusid minuga, et kevadel oli tagasi oma parimate päevade tasemel ja oma positsioonil kindel alustaja.