PDA

View Full Version : Algajate naiste jalgpall??

Crash
14.06.08, 01:28
Selline lihtne küsimus, et kas 22-aastane naine, kel jalgpallist vaid algteadmised, ka kuskile palli taguma saaks minna? Äkki on olemas mingi amatöörnaiste klubi?:lahe:
Oleksin ülitänulik, kui mõni info-omanik oma teadmisi jagaks :)

urmar
14.06.08, 01:31
tulemuste järgi tundub, et TVMK on algajate klubi, aga seal on vaid venelannad, kas sobib? sama lugu vist ajaxiga.

Crash
14.06.08, 01:49
Mnjaa, ma ei oska mitte ühtegi sõna vene keelt - läheks vist raskeks:D

urmar
14.06.08, 03:15
Täna kell 14:00 mängivad Wismaris Katusemaailm ja Trans. Vaata üle, kui hästi need katuseomad mängivad. Esiliigas on veel Flora II, võimalusi on. Ega Nõmme Kaljugi eriti tugev ei ole, otsi kontakti.

17
14.06.08, 14:00
Eks paraku käivad kõik naiskonnad töö ja kooli kõrvalt mängimas, niiet selle järgi liigitades on meil kõikide naiskondade puhul tegemist amatööridega, mis muidugi ei tähenda, et tase kehv oleks :)

Kasuks tuleks muidugi see, kui mainiksid, kus paikned, aga ma eeldan, et Tallinnas?

Glasgow Celtic FC
14.07.08, 04:51
Oo mis teema ma leidsin:p Et siis jah...Kas Rakveres on ka naistele mingit võistkonda/või üldse kohta, kus mängida? Ma U17 kah veel;) :D

H12
15.07.08, 02:40
Rakveres ei ole. Lähim vist oli Viru-Nigulas.

Kertu
19.07.08, 22:41
Kadrinas on ka midagi ja Tapal ka. Aga ma ikka ei mõista kas Rakvere Floral on tõesti nii raske tüdrukute tiimi teha:S

Jasper
19.07.08, 22:52
Heh...kunagi kirjutasin ma oma koolipäevikusse 'vanemate laste koosolek'.

Carry on!

kaitz
20.07.08, 03:23
Kadrinas on ka midagi ja Tapal ka. Aga ma ikka ei mõista kas Rakvere Floral on tõesti nii raske tüdrukute tiimi teha:S

Kas siis Rakveres oleks tüdrukuid,kes tahavad palli taga ajada piisavalt?

Glasgow Celtic FC
21.07.08, 10:50
Kas siis Rakveres oleks tüdrukuid,kes tahavad palli taga ajada piisavalt?

eks neid ole piisavalt ma arvan :p

helenaaa
13.08.08, 22:09
kas pärnus keegi oskaks mingit klubi soovitada..? vanus on 16 ja varem pole jalgpalliga tegelenud.

INCE
13.08.08, 22:56
kas pärnus keegi oskaks mingit klubi soovitada..? vanus on 16 ja varem pole jalgpalliga tegelenud.

Pärnus lausa kaks korralikku klubi:

Pärnu JK (ML , EL ja tüdrukute A klass) - treener: Jüri Saar
Pärnu Vaprus (EL ja tüdrukute B klass) - treener: Ranet Lepik

helenaaa
14.08.08, 21:31
suur aitäh!
:D

Noniii
14.08.08, 22:18
Pärnus lausa kaks korralikku klubi:

Pärnu Vaprus (EL ja tüdrukute B klass) - treener: Ranet Lepik

Pärnu Vapruse trennid toimuvad Vändras:)

helenaaa
16.08.08, 20:02
see on küll natsa kaugel...kas Pärnus rohkem pole tüdrukutele?

malle
16.08.08, 22:38
see on küll natsa kaugel...kas Pärnus rohkem pole tüdrukutele?

...nagu eelpool mainitud

helenaaa
17.08.08, 16:14
mulle jäi mulje et need on koos, sest kui ma otsingusse panin Jüri Saar, siis tuli Pärnu JK Vaprus....

Glasgow Celtic FC
05.09.08, 18:57
Ma aktiveerusin uuesti:D Rakveres pole vist ikka midagi:D Aga need Nigula, Kadrina ja Tapa tiimid. Kus, millal trennid? Ja kellega ühendust võtta? Mänguisu on.:p Tahhaaaaaaan. Deem:D aga palun infi siis.

essu
10.09.08, 23:48
Ei,Jüri Saar Pärnu JK Vaprusega ei asjanda. Ta Pärnu JK võistkondade treener. Kas oled Pärnus midagi leidnud?

Kertu
24.09.08, 22:08
Nagu trennidest näha, on rkvs huvilisi küllaga:)

17
24.09.08, 22:54
Palju teil rahvast käib?

Glasgow Celtic FC
28.09.08, 00:08
Palju teil rahvast käib?

Eelmises trennis oli kohal vist mingi 23 äkki:D Aga kokku on vast rohkem...

INCE
30.09.08, 04:01
Eelmises trennis oli kohal vist mingi 23 äkki:D Aga kokku on vast rohkem...

Loodan väga, et Rakveres naiste jalgpall jalad alla saab ;)

essu
03.12.08, 16:16
khm. sellist vanusgruppi nagu 89-79 meil küll pärnus pole;)

c7mariah
20.05.09, 18:09
Kas Tartus on peale JK MaagTammeka ka mingi treeningvõimalus? Kahjuks pole varem trennis käinud, kuid mäng ise on väga südamelähedane. Olen 18-aastane tütarlaps.

Horatio
20.05.09, 18:45
SK10 mängib kah noorte liigas. Küllap toimub neilgi treeninguid.

E: Võta kasutajaga Oljjja ühendust. Ma järeldan tema postitustest, et ta mängib SK10 eest.

Mariliska
20.05.09, 23:01
Tartus on tõesti ka veel üks spordiklubi,mis tegeleb jalgpalliga, SK 10 Premium, ei oska ütelda, kas meil 18- aastaste tüdrukuid mängib, aga rohkema informatsiooni saamiseks, tuleb ühendust võtta klubi juhatajaga, Kalev Kajakuga, tema telefoni numbri ja kontaktid saab, kodulehelt,
www.sk10.ee

Oljjja
20.05.09, 23:09
Kui vanusest rääkida, siis üks mängija on ju 18 ja teine kohe saab. Pigem on oluline sünniaasta.

Mariliska
21.05.09, 20:59
Uurisin meie treeneri käest, põhimõtteliselt on küll Tartus ka 18 aastastele midagi. aga ainult võtke ühendust,klubi juhiga, kordan veelkord, Kalev Kajak, kontaktandmed, kodulehelt www.sk10.ee .
ise peab olema aktiivne ja suhtlemisaldis, siis saab ka jalgaplliga tegelema hakata.

malle
22.05.09, 01:25
Kas Tartus on peale JK MaagTammeka ka mingi treeningvõimalus? Kahjuks pole varem trennis käinud, kuid mäng ise on väga südamelähedane. Olen 18-aastane tütarlaps.

Esiteks sellist klubi nagu Maag Tammeka enam ei eksisteeri! On JK Tammeka ;) Ja teiseks miks see treeningvõimalus ei sobi?

INCE
22.05.09, 17:39
Esiteks sellist klubi nagu Maag Tammeka enam ei eksisteeri! On JK Tammeka ;) Ja teiseks miks see treeningvõimalus ei sobi?

Miks te selle Maagi perioodi nüüd nii maha tahate salata? Et enam ei eksisteeri. Aasta alguses veel vägagi eksisteeris, mõne võistkonna särgid ja dressidki veel kannavad seda nimekombinatsiooni ;) Ega siis kõik ei tea neid nimekombinatsioonide muudatusi nii operatiivselt ;)
Jah, igal asjal on paraku oma hind ... kunagi eksisteeris ka ENSV :D

INCE
22.05.09, 17:51

Sellises vanuses alustamiseks on SK10 muidugi parem kui Tammeka, sest seal on ka tase ühtlasem.

malle
23.05.09, 00:53
Miks te selle Maagi perioodi nüüd nii maha tahate salata? Et enam ei eksisteeri. Aasta alguses veel vägagi eksisteeris, mõne võistkonna särgid ja dressidki veel kannavad seda nimekombinatsiooni ;) Ega siis kõik ei tea neid nimekombinatsioonide muudatusi nii operatiivselt ;)
Jah, igal asjal on paraku oma hind ... kunagi eksisteeris ka ENSV :D

See, et kunagi eksisteeris ENSV ei tähenda ju, et me praegu räägiks, et me elame ENSV-s! Keegi pole siin üritanudki midagi maha salata. Kas ma ütlesin midagi valesti? Sellist klubi nagu Maag Tammeka ju pole enam tänasel päeval! Või on?

INCE
23.05.09, 10:03
See, et kunagi eksisteeris ENSV ei tähenda ju, et me praegu räägiks, et me elame ENSV-s! Keegi pole siin üritanudki midagi maha salata. Kas ma ütlesin midagi valesti? Sellist klubi nagu Maag Tammeka ju pole enam tänasel päeval! Või on?

Loomulikult enam ei ole. Aga ma ei saa aru miks seda nii traagiliselt võetakse Ok, peace! :)

malle
24.05.09, 01:28
Loomulikult enam ei ole. Aga ma ei saa aru miks seda nii traagiliselt võetakse Ok, peace! :)

traagiliselt?

7sorm
24.05.09, 11:23
fakt, et klubitegelased, -mängijad, -personal ning -fännid sooviks, et nende klubi nimetatakse hetkel nii, nagu selle õige nimetus on, ei tähenda, et proovitakse midagi maha salata.. kõige tähtsam on siiski korrektsus.

c7mariah
26.05.09, 20:29

Vabandust. :) Ma järgisin ühte linki ja ei pannud tähele, et nimi on teistsugune. :P Ja treeningu koha pealt mõtlesi, et äkki leidub veel teisigi klubisid. See oli puhtalt pinna sondeerimiseks. ;)

Acorn
25.06.09, 14:53
Ma olen 15-aastane, sooviksin saada väravavahi kohale Pärnusse, Vändras käia ei saa (eelnevalt trennides pole käinud, aga iseseisvalt olen trenni teinud). Kas üldse on mingis koondises ruumi, kui koondis on täis, siis sinna treenima ei saa, ega ju? Valgustage mind. Ootan otsekoheseid vastused, kui lootust pole, siis öelge.

Nipitiri
25.06.09, 15:35
Klubijalgpall ja koondis on kaks eri asja. Klubidest on Pärnus veel PJK, kus on noortevõiskond täitsa olemas. Koondisesse ei võeta niisama nägemata kedagi. Esmalt pead leidma klubi, kus mängida ning kui oled andekas pääsed kindlasti ka koondisesse. Üldiselt on U-17 koondises väravavahtide tase üsna nõrk (viimati oli väravas platsimängija, kes oli väravavahtidest oluliselt parem), seega kui tahtmist ja oskusi on, siis ei peaks olema ka koondisesse pääsemine raske. Koondise kohta ei saa õelda täis, koondis pannakse alati kokku parimatest mängijatest ja see kas sinna pääsed, sõltub juba sinust. Kuid esmalt pead leidma endale sobiva klubi ja siis tuleb kõik aega mööda..

essu
15.07.09, 02:30
Pärnu JKsse võib alati minna, tuleks Jüri Saar'ega ühendust vaid võtta. Väravavahid on alati teretulnud igas võistkonnas. Minu käest võib veel infot küsida PJK kohta,kui huvi suurem.:)

agne
15.07.09, 12:14
pärnus ja floras on tavaliselt pingiread kõige pikemad :P

essu
15.07.09, 19:05
Alati on võimalus ju end tõestada ning keegi teine pingile istuma panna:) Ja kui ikkagi 15 aastane,siis võimalik veel noorteklassigi mängida ja kogemust hankida.:)

Nipitiri
15.07.09, 22:18
Pigem pikk pink, kui olematu pink ;) võistkond ilma varumängijateta ei pea kaua vastu..

INCE
22.01.10, 14:58
copy pastena siia oluline mõte ...

Eesti naiste jalgpallivõistkondade treenerid lihvisid oma oskusi Oslos toimunud kolmepäevasel koolitusel, kus kogemusi jagasid maailma edetabeli tippu kuuluva Norra naiste koondise treenerid. Ühe küsimusena tõstatus poiste ja tüdrukute ühised treeningud.

"Kui soovid, et jalgpalli mängiks palju tüdrukuid, siis lase neil mängida teiste tüdrukute vastu; kui soovid tüdrukutest kasvatada kõrgetasemelisi mängijaid, siis lase neil mängida kuni teatud eani poiste vastu," ütles oma ettekandes Norre U-15 ja U-17 tüdrukute koondiste peatreener ja mängijate arendamise eest vastutav Jan Roar Saltvik.

Eesti naiste koondis peatreener Keith Boanas tõdeb, et idee pole uus. "Ka Inglismaal mängivad tüdrukud kuni 12-aastaseks saamiseni jalgpalli koos poistega. Samas on neil valik: need tüdrukud, kes ei soovi poistega ühes võistkonnas mängida, saavad võimaluse isekeskis treenida ja võistelda. Prooviti ka tüdrukute ja poiste ühendvõistkondade loomist pärast 12. eluaastat, kuid sellest ei tulnud midagi välja ja see ei anna positiivseid tulemusi. Usun, et ka Eestis võiksime julgustada tüdrukuid kuni 12-aastaseks saamiseni treenima koos poistega, kuid pakkuma neile ka teise valikuvõimaluse," rääkis Boanas.

"Tean, et mitmes riigis, ka Norras, mängib naiste koondis regulaarselt treeningkohtumisi mõne meeste võistkonna või noormeeste koondisega. See on ettevalmistusel kindlasti oluline," lisas Eesti koondise juhendaja.

Oslos toimunud koolituse hindas Boanas Eesti juhendajatele väga kasulikuks. Nii Norra naiste koondise peatreener Eli Landsem kui ka teised esinejad rõhutasid kõrgete eesmärkide ja järjepideva töö olulisust. "Vaja on kannatust ja sihikindlust - ilma selleta ei jõua edasi. Mul on hea meel, et meie treenerid nägid sellist professionaalset keskkonda ja said väärtuslikke kogemusi," märkis Keith Boanas.

Eesti Jalgpalli Liit lähetas kolmepäevasele koolitusele lisaks Boanasele amatöör- ja naiste jalgpalli komisjoni liikme Raimo Nõu ning naiste treenerid Jüri Saar (Pärnu JK), Allan Soomets (FC Flora), Maksim Rõtškov (FC Levadia), Kaido-Meinhard Kukli (Põlva FC Lootos), Katrin Kaarna (Tartu JK Tammeka), Anders Süvari (Nõmme JK Kalju), Miko Pupart ja Pille Raadik (FC Flora).

EJLi pressiteenistus

ROOTSI KUNN
23.01.10, 00:19
Esimeses pressikas ,mis selle sõidu kohta avaldati oli Miko Pupart Kure naiste treener,. Kui ma temalt seda siin foorumis küsisin siis ütles ta, et ei ole Kure treener. Nüüd teises pressikas on ta juba Flora naiste treener :):)

asdf
23.01.10, 01:45
Esimeses pressikas ,mis selle sõidu kohta avaldati oli Miko Pupart Kure naiste treener,. Kui ma temalt seda siin foorumis küsisin siis ütles ta, et ei ole Kure treener. Nüüd teises pressikas on ta juba Flora naiste treener :):)

Ei ole Flora treener, tema taga pole sulgudes midagi - vabakutseline naiste jalgpalli spetsialist ja endine Kure peatreener :)

Lisette
30.04.10, 04:50
Tere siis uuelt foorumlaselt ka :)

EVL Saku Sportingul on puudu väravavaht. Huvilisi?
Võib olla ka algaja, keda huvitaks nimelt väravavahi roll.
Rohkem infot lisettekampus@gmail.com

Yaman
13.06.10, 11:41
Kas naised/tüdrukud Võrus ka trenni teevad?

Virtuoso
13.06.10, 12:20
Minu teada peaks Põlva Lootos Võrus natuke tegutsema. Imelik, et selline asi Võru suuruses linnas saladuseks saab kellegile jääda:)

Yaman
13.06.10, 12:52
Minu teada peaks Põlva Lootos Võrus natuke tegutsema. Imelik, et selline asi Võru suuruses linnas saladuseks saab kellegile jääda:)

Tänan, Lootose koduleht andiski vastuseks:

FCL Allegro Võru

1992-1995 1996-1999
Kolmapäev,09.06 kell 18:30-20:00 kunstmuru
Reede,11.06 kell 14:00-15:30 kunstmuru

Saladus tuuperäst, et ise võron ei elä;)

kiizuellu
09.07.10, 01:12
Sooviks mängida jalgpalli , olen tüdruk . Olen kiire ja osav (; . Sooviks Pärnus mängida . Võtke minuga ühendust : ellu@mail.ee

zaz
27.10.10, 15:09
Üks daam uuris minult siin võimaluste kohta... teab keegi miskit asjalikku soovitada Tallinnas?

Raimo
27.10.10, 16:42
Üks daam uuris minult siin võimaluste kohta... teab keegi miskit asjalikku soovitada Tallinnas?

Kalev ja Kuusalu teevad koostööd, nii et siin duubelvõistkonnas mängimine võib olla täitsa jõukohane. Kui huvi, võib saata e-kirja atko@jkkalev.ee ning saab siis treeningajad teada.

tomm
12.01.13, 20:02
Kas Tartus leidub mingit neiude jalgpallitrenni, kuhu võiksid julgelt tulla ka naised, kes pole varem pallitrenni teinud? 20-aastane neiu oleks võimalusel huvitatud. Kui keegi oskab midagi soovitada, palun võtke ühendust :)

INCE
13.01.13, 19:59
Kas Tartus leidub mingit neiude jalgpallitrenni, kuhu võiksid julgelt tulla ka naised, kes pole varem pallitrenni teinud? 20-aastane neiu oleks võimalusel huvitatud. Kui keegi oskab midagi soovitada, palun võtke ühendust :)

Alustuseks sobiks ehk Fauna Female : maarjapetrova@hotmail.com või mirjam.li@gmail.com

tomm
13.01.13, 20:47
Alustuseks sobiks ehk Fauna Female : maarjapetrova@hotmail.com või mirjam.li@gmail.com

Väga hea. Suur tänu!

JiiPee
23.08.13, 15:04
Hei ja anteeksi, en osaa viron kieltä.
Löytyisikö tätä kautta Porilaiselle (Suomi) joukkueelle harjoitusotteluun vastustajaa läheltä Tallinnaa?
Olemme vuosi sitten perustettu naisten harraste jalkapallo joukkue, ikä jakauma 16 vuotiaasta melkein 50 vuotiaaseen. Keski-ikä ehkä vähän yli 30 vuotta. Olisimme halukkaita tulemaan vaikka vielä tänä syksynä pelaamaan kanssanne jonain viikon loppuna. Muutamakin peliä voisi pelata. Pelaamme normaalisti 7 vastaan 7, mutta myös 11 vastaan 11 käy.
Joukkueemme:
http://musansalama.fi/sivu.aspx?taso=1&id=320

Jos sinulla olisi mahdollisuus auttaa asiassa, lähetäthän minulle sähköpostia: jiipee@nic.fi

veronikam
15.03.15, 01:00
Tere,
sooviks ise ka hakata jalgpalliga uuesti tegelema. Ise olen 18 aastane ja eelnevalt tegelenud jalgpalliga 1 aasta, aga sooviks nüüd uuesti tegelema hakata. Niiet ongi küsimus, et kas Tallinnas ja Tallinna lähistel leidub klubisi, kus võetakse vastu ka nii ,,vanu'' algajaid mängijaid, kellel eelnevat kogemust vähe (paaril võistlusel ikka käinud), aga soov ikkaski seda imelist sporti harrastada?
Oskab keegi aidata? Oleksin väga tänulik. :D

odralauk
15.03.15, 21:15
II liigas on Tallinna FC Ajax ( http://jalgpall.ee/team.php?team=3230&b=N.II&year=2015 ) ja Tallinna FC Puuma ( http://jalgpall.ee/team.php?team=3013&b=N.II&year=2015 ), Rahvaliiga tiim FC ERR http://jalgpall.ee/rj_team.php?team_id=451, lisaks on Tallinna lähedal II liigas JK Kuusalu Kalev ja RL-is Raasiku FC Jokker. Esiliigas (Infonet, Kalju II, Flora II ja Expert liigas ( Tln Kalev, Flora, Levadia, Kalju) on Tallinnas ka mitmeid tiime, aga need vast algajale liiga kõrge tasemega, kuid proovida võib alati. Erinevad naiste ja tüdrukute treenimise võimalused: http://jalgpall.ee/trainingw.php