320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 Kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EM 2008 Kohtunikud

    vaatan veel kordusest eilset mängu Itaalia-Rumeenia mängu.kuigi ma ei ole mingi itaalia pooldaja sis kohtuniku tegevus oli kõige kehvem nendes mängudes mis toimunud.rumeeniale andis pennu aga samas itaalia olukord oli rohkem pennud väärt.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Mitu kohtunikku selgetpaska siis olnud on?

    Esimesel päeval kohe pääses austerlane punaset
    Hispaania värav sulust
    Poola värav sulust
    Penalti austria kasuks
    Itaalia värava mittelugemine
    rumeenia penalti...

    Kommentaar


      #3
      Miks penalti Austria kasuks seal nimekirjas on? See nüüd küll mingi selge pask polnud. Üsnagi õigustatud penalti ja loogiline käik võõrustajate au päästmiseks.
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        #4
        Hispaania värav poleks ka nagunii enam midagi muutnud. Ja suhteliselt rasked olukorrad on olnud ka ju kohtunike jaoks, väga suurt prohmakat pole sisse lastud V.a see Rumeeniale antud penalt.

        Kommentaar


          #5
          No Toni oli ka ikka peaaegu 2m kaitsest taga

          Kommentaar


            #6
            2 meetrit ära kujuta ette

            Kommentaar


              #7
              Hispaania ei löönud v2ravat sulust. Ma arvan, et UEFA on juba selle selgeks teinud. Seal on eksperdid, meie oleme lihtsalt pealtvaatajad kes vaatavad korra-kaks kordust ja siis teevad omajäreldused.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas ttaavi- Vaata postitust
                Hispaania ei löönud v2ravat sulust. Ma arvan, et UEFA on juba selle selgeks teinud. Seal on eksperdid, meie oleme lihtsalt pealtvaatajad kes vaatavad korra-kaks kordust ja siis teevad omajäreldused.
                Sellist jama on raske kommenteerida.

                Kommentaar


                  #9
                  Kas ka Henry värav mitte sulust polnud eile?
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    #10
                    mulle ka tundus. Kuid olin liiga täis et pead anda...

                    Kommentaar


                      #11
                      rumeenia pennu polnud mingi pask! kui herr oli vist panucci arvab et on nii kõva mees et võib karistusalas teisel mehel kätt kõri ümber hoida ja seda veel kohtuniku silma all, siis no ma ei tea. minu arust õige otsus.
                      see et itaaliale pennu andmata jäeti, seda võib kohtuniku positsiooni süüks ajada, ei näinud ta täpselt, kuigi kindel penalt.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        rumeenia pennu polnud mingi pask! kui herr oli vist panucci arvab et on nii kõva mees et võib karistusalas teisel mehel kätt kõri ümber hoida ja seda veel kohtuniku silma all, siis no ma ei tea. minu arust õige otsus.
                        see et itaaliale pennu andmata jäeti, seda võib kohtuniku positsiooni süüks ajada, ei näinud ta täpselt, kuigi kindel penalt.
                        seda jama on raske komenteerida

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                          Kas ka Henry värav mitte sulust polnud eile?
                          Ka mulle tundus,et oli aga noh... mis parata.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            #14
                            Mida arvab kohtunikest Martin Reim?

                            Kommentaar


                              #15
                              Tegelikult tuleb tunnistada, et kohtunikud on oma tööga päris hästi hakkama saanud.
                              Eelmise suurturniiriga võrreldes lausa ideaalsed vilepartiid.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar

                              Working...
                              X