320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ja jõulukingiks sain...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja jõulukingiks sain...

    Neli raamatut (kaks jalgpalli kohta käivat ning kaks teadmeteose moodi asja "Kes? Kus? Mis 2001 ja 2002 siis), ühe pusa ning raha, mille abil (osalt) tellisin juba ära Leeds Unitedi särgi (kätte saan jaanuaris) ja kindad.

    Olen väga rahul ning jagan nüüd siin siis oma rõõõmu.

    Ja teie?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    sain mudu nänni ka, aga mis kõige olulisem, indrek shwede väikese jalgpallipiibli ja 'Täieliku jalgpallientsüklopeedia'.
    Ühed kaunimad jõulud minu jaoks

    Kommentaar


      #3
      Telefoniarve ja kallistuse toredalt inimeselt .
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #4
        ...tühja rahakoti, külma ja tütre särasilmad

        Kommentaar


          #5
          uued kõrvaklapid ning ilusa pruudi!
          The other line moves faster.

          Kommentaar


            #6
            nujah, sain kah l6puks sellesinase piibli omanikuks... varem p6legi teist raatsind hankida, miskise eelarvamusega suhtusin asja... njaaa... a mis seal salata -- raamat on hea!!! igaks juhuks lugesin teisegi korra läbi
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #7
              Elektikidra täieliku komplekti, mis mu nooremale vennale saab.....ise mängin akustikat+
              Palju kommi,, mis igahetk välja tuleb...
              =kommi, kommi ja kommi + yks ilus õhtu yhe ilusa inimesega...

              Ahjaa....tädipoja kojuexpress oli ka minu poolt(kusjuures ma ennem joomist ytlesin et ma vabanen su võlast tema ikke et ei...aga kui koju vedasin ta siis ytles ta et v6lg kustutatud

              Kommentaar


                #8
                Nokia 5110 sain...
                ee, no siis kindad (väga mõnusad ja pehmed), mingid püksidki ja kalkulaatori (! ). Smauti ühe koidula, milel otsa hakkan raha koguma et muretseda pooli särk ja hiljem ehk veel ka jalgpallialaseid raamatuid vms
                See kiri siin on all

                Kommentaar


                  #9
                  Ühe päris hea pleieri sain juba enne jõule. Väiksemat ninni-nänni loomulikult. Peaks varsti saama need kaks jalgpalliraamatut samuti (piibli ja entsüklopeedia).
                  Väga tähtsaks pean ka enda poolt välja antud lubadust,et varsti ostan omale interneti kaudu(ilmselt) Leedsi,Liverpooli,Real Madridi ja nii mõnegi teise kodusärgi ; enne neid aga Eesti koondise särgi

                  Kommentaar


                    #10
                    Sain Täieliku Jalgpallientsüklopeedia.
                    Tutikad Adidas Precision midfoot moderator.
                    10 pakki football stars jalgpalli kaarte

                    Kommentaar


                      #11
                      Täieliku Jalgpallientsüklopeedia(tore raamat)
                      Kõrvaklapid
                      Raamat, mis õpetab, kuidas rikkaks saada

                      +kommi jms
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        #12
                        Viimase peal kõrvaklapid + mingi sviiter vist + CD hoidja + meeletutes kogustes kondiitritooteid.

                        Kommentaar


                          #13
                          2 paari spordi sokke ja Nokia 3310 HF+FM ,
                          mille pidin poodi tagasi viima kuna ei töödanud
                          (oli praak).
                          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                          http://runplus.wordpress.com

                          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                          Kommentaar


                            #14
                            Sain PS 2-e,aftershave`i ja tripperi

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by Ertai

                              Elektikidra täieliku komplekti, mis mu nooremale vennale saab.....ise mängin akustikat+
                              Palju kommi,, mis igahetk välja tuleb...
                              =kommi, kommi ja kommi + yks ilus õhtu yhe ilusa inimesega...

                              Ahjaa....tädipoja kojuexpress oli ka minu poolt(kusjuures ma ennem joomist ytlesin et ma vabanen su võlast tema ikke et ei...aga kui koju vedasin ta siis ytles ta et v6lg kustutatud
                              Krt. Mina tahtsin jõuludeks elektrikidrat! Aga ei saanud, nagu ka sünnipäevaks mitte . Sain hoopis kalkulaatori, küünelõikurid, mõõdulindi, paari sokke ja mandariine/komme. Masendav. Ahjaa, varsti saan göölfrendilt isetehtud ruudulised püksid. Jee!
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X