PDA

View Full Version : Ja jõulukingiks sain...

Martin
27.12.01, 02:28
Neli raamatut (kaks jalgpalli kohta käivat ning kaks teadmeteose moodi asja "Kes? Kus? Mis 2001 ja 2002 siis), ühe pusa ning raha, mille abil (osalt) tellisin juba ära Leeds Unitedi särgi (kätte saan jaanuaris) ja kindad.

Olen väga rahul ning jagan nüüd siin siis oma rõõõmu.

Ja teie?

Undi
27.12.01, 02:50
sain mudu nänni ka, aga mis kõige olulisem, indrek shwede väikese jalgpallipiibli ja 'Täieliku jalgpallientsüklopeedia'.
Ühed kaunimad jõulud minu jaoks :)

Kosk
27.12.01, 03:27
Telefoniarve ja kallistuse toredalt inimeselt ;).

dreyd
27.12.01, 10:36
...tühja rahakoti, külma ja tütre särasilmad

Raix
27.12.01, 11:14
uued kõrvaklapid ning ilusa pruudi! :) :õnnelik:

aiFo
27.12.01, 11:34
nujah, sain kah l6puks sellesinase piibli omanikuks... varem p6legi teist raatsind hankida, miskise eelarvamusega suhtusin asja... njaaa... a mis seal salata -- raamat on hea!!! igaks juhuks lugesin teisegi korra läbi:)

Ertai
27.12.01, 13:46
Elektikidra täieliku komplekti, mis mu nooremale vennale saab.....ise mängin akustikat+
Palju kommi,, mis igahetk välja tuleb...
=kommi, kommi ja kommi + yks ilus õhtu yhe ilusa inimesega...

Ahjaa....tädipoja kojuexpress oli ka minu poolt(kusjuures ma ennem joomist ytlesin et ma vabanen su võlast tema ikke et ei...aga kui koju vedasin ta siis ytles ta et v6lg kustutatud;):D

Jeeg
27.12.01, 17:20
Nokia 5110 sain...
ee, no siis kindad (väga mõnusad ja pehmed), mingid püksidki ja kalkulaatori (! :D). Smauti ühe koidula, milel otsa hakkan raha koguma et muretseda pooli särk ja hiljem ehk veel ka jalgpallialaseid raamatuid vms

wall
27.12.01, 19:13
Ühe päris hea pleieri sain juba enne jõule. Väiksemat ninni-nänni loomulikult. Peaks varsti saama need kaks jalgpalliraamatut samuti (piibli ja entsüklopeedia).
Väga tähtsaks pean ka enda poolt välja antud lubadust,et varsti ostan omale interneti kaudu(ilmselt) Leedsi,Liverpooli,Real Madridi ja nii mõnegi teise kodusärgi :) ; enne neid aga Eesti koondise särgi ;)

DelPiero
28.12.01, 22:58
Sain Täieliku Jalgpallientsüklopeedia.
Tutikad Adidas Precision midfoot moderator.
10 pakki football stars jalgpalli kaarte

sicmic
28.12.01, 23:12
Täieliku Jalgpallientsüklopeedia(tore raamat)
Kõrvaklapid
Raamat, mis õpetab, kuidas rikkaks saada:D :reiv: :õlu: :idee:

+kommi jms

Siim
29.12.01, 11:22
Viimase peal kõrvaklapid + mingi sviiter vist + CD hoidja + meeletutes kogustes kondiitritooteid.

Wuppi
29.12.01, 21:02
2 paari spordi sokke ja Nokia 3310 HF+FM:( :( ,
mille pidin poodi tagasi viima kuna ei töödanud
(oli praak).

Jokker
30.12.01, 00:42
Sain PS 2-e,aftershave`i ja tripperi:)

greenday
30.12.01, 03:00
Orginally posted by Ertai

Elektikidra täieliku komplekti, mis mu nooremale vennale saab.....ise mängin akustikat+
Palju kommi,, mis igahetk välja tuleb...
=kommi, kommi ja kommi + yks ilus õhtu yhe ilusa inimesega...

Ahjaa....tädipoja kojuexpress oli ka minu poolt(kusjuures ma ennem joomist ytlesin et ma vabanen su võlast tema ikke et ei...aga kui koju vedasin ta siis ytles ta et v6lg kustutatud;):D
Krt. Mina tahtsin jõuludeks elektrikidrat! Aga ei saanud, nagu ka sünnipäevaks mitte:( . Sain hoopis kalkulaatori, küünelõikurid, mõõdulindi, paari sokke ja mandariine/komme. Masendav.:( Ahjaa, varsti saan göölfrendilt isetehtud ruudulised püksid. Jee!

Udupasun
31.12.01, 12:44
Traditsioonilise paari sokke.:suurnutt: Isegi pohmakat ei saanud:(

Kaarel
31.12.01, 22:21
Puhkusetunnistuse sain!

13
04.01.02, 09:31
Mina sain omale uued Uhlspordi kaitsmed:D .Suured tänud nende eest kulusid tõesti marjaks ära.

Kahjuks nagu alati tõid ka igasugust sitta nagu igal aastal:kop: (sokid,sall jne).Ole nii hea ja ära järgmisel aastal sellist saasta too.PALUN!!!