PDA

View Full Version : EM 2008 - veerandfinaalid

Leheküljed : [1] 2

mcnamara
17.06.08, 09:54
19.06 Portugal - Saksamaa
20.06 Horvaatia - Türgi
21.06 Holland - Venemaa
22.06 Hispaania - Itaalia

Discuss.

Tofoa
17.06.08, 10:29
19.06 Portugal - Saksamaa -> Saksamaa
-----------------------------------> Saksamaa
20.06 Horvaatia - Türgi -> Türgi
-------------------------------------------------> HISPAANIA!
21.06 Holland - Rootsi -> Holland
----------------------------------> Hispaania
22.06 Hispaania - Itaalia -> Hispaania

Pakuksin, et nii tuleb.

budu
17.06.08, 12:07
HOLLAND paneb selle jama kinni ja kui ei pane siis vist tuleb küll maailmalõpp

17
17.06.08, 12:57
Eks Saksamaa-Türgi poolfinaal oleks muidugi eriti magus, aga õnneks nii ei lähe ja poolfinaalis saab Türgi omale vastu hoopis Portugali :)

Kebab
17.06.08, 16:26
Eks Saksamaa-Türgi poolfinaal oleks muidugi eriti magus, aga õnneks nii ei lähe ja poolfinaalis saab Türgi omale vastu hoopis Portugali :)

Ei saa :lahe: Saksamaa paneb selle pulli kinni.

acca
17.06.08, 20:40
poolfinaalis saab Türgi omale vastu hoopis Portugali :)

Kõigepealt tuleb ikka Horvaatiat ka võita. Mina küll nii kindel poleks, et sellest paarist just Türgi edasi saab.

Mask
17.06.08, 20:46
Ma teen julge ennustuse ja ennustan võitjaks Horvaatia =)
Nad tunduvad väga hästi motiveeritud meeskond.

Pierre
17.06.08, 21:39
kõige tugevama kooliga mängijad - Horvaatia
kõige tugevama sisekliimaga meeskond - Türgi
kõige osavama mänguga meeskond - Holland
kõige osavamad mängu tapjad - Rumeenia

Portugal ja Hispaania võivad jalga väristama hakata, ei julge neile midagi pakkuda, hetkel näidanud siiski head mängu. Saksamaa pole ohtlik. Rootsi kukub välja enne poolfinaale.
Itaallased ei oska mängida, nagu naised jälle.
Prantslased ei saa aru mis väljakul toimub, järelikult ei tule neilt seekord midagi, pakun et nad ei saa edasi....kuigi nad on paremad kui Itaalia ikkagi...

üldiselt on Holland, Hispaania, Horvaatia ja Portugal need, kellest keegi saab EURO2008 kulla enda kaela rippuma.

seda on lihtne ennustada, ja nii ka läheb.

Devil
18.06.08, 00:46
lollakas, sa ei oskanud isegi ennustada, et rumeenia on nii mannetu sats, et ei saa edasi ja prantslased on 0:2 mannetumad kui itaallased.

surfaja
18.06.08, 01:13
19.06 Portugal -Saksamaa ->Portugal
20.06 Horvaatia - Türgi ->Horvaatia
21.06 Holland - Rootsi/Vene.->Holland
22.06 Hispaania-Itaalia ->Itaalia

acca
18.06.08, 01:56
Ei näe võimalust, et Itaalia sellise mänguga Hispaaniat võidaks.

viki77
18.06.08, 01:58
kõige tugevama kooliga mängijad - Horvaatia
kõige tugevama sisekliimaga meeskond - Türgi
kõige osavama mänguga meeskond - Holland
kõige osavamad mängu tapjad - Rumeenia

Portugal ja Hispaania võivad jalga väristama hakata, ei julge neile midagi pakkuda, hetkel näidanud siiski head mängu. Saksamaa pole ohtlik. Rootsi kukub välja enne poolfinaale.
Itaallased ei oska mängida, nagu naised jälle.
Prantslased ei saa aru mis väljakul toimub, järelikult ei tule neilt seekord midagi, pakun et nad ei saa edasi....kuigi nad on paremad kui Itaalia ikkagi...

üldiselt on Holland, Hispaania, Horvaatia ja Portugal need, kellest keegi saab EURO2008 kulla enda kaela rippuma.

seda on lihtne ennustada, ja nii ka läheb.

Sa oled ikka täitsa sassis. Rohkem meeskondi ei tahtnud pakkuda, et kes võivad võitjaks tulla we:eek:

hofnar
18.06.08, 02:28
Ei näe võimalust, et Itaalia sellise mänguga Hispaaniat võidaks.

arvestades Hispaania edu viimastel turniiridel ei imestaks samas.
lihtsalt tänu ebaõnnele kukuvad välja ma pakun.

budu
18.06.08, 03:01
holland tundub hetkel ikka nii hea et panevad selle jama silmad kinni ära.nu hispaania või ainsana vastu saada.

ALEKOK
18.06.08, 10:00
holland tundub hetkel ikka nii hea et panevad selle jama silmad kinni ära.nu hispaania või ainsana vastu saada.

Suurvõistlustel võidavadki alati kõige ilusamat mängu mängivad meeskonnad!

Vähk
18.06.08, 10:49
No ma kull väidaks vastupidist,sest Kreeka ei mängind kull mingit ilusat jalgpalli

Noobel27
18.06.08, 11:06
Olen Vähiga nõus. Ega see ilus mäng alati sihile küll ei vii ja mida edasi seda kinnisemaks mängud lähevad. Me näeme veel penalte ja draamat nii mis tolmab.

budu
18.06.08, 11:16
nu samas kõige tähtsam et itaalia ja portugal ei võidaks.kui holland võidab on see juba boonus

kyps
18.06.08, 11:21
No ma kull väidaks vastupidist,sest Kreeka ei mängind kull mingit ilusat jalgpalli

Kas sa siis tunneksid iroonia ära, kui ta oleks punaseks värvitud ja ta sulle tänaval näkku hüppaks?

Shermann
18.06.08, 12:02
veerandfinaalid:
porugal-saksamaa 1:2
horvaatia-türgi 4:0
holland-rootsi 2:0
hispaania-itaalia 2:1

poolfinaalid:
saksamaa-horvaatia 1:0
holland-hispaania 1:0

finaal:
holland-saksamaa 2:0

Noobel27
18.06.08, 12:12
veerandfinaalid:
porugal-saksamaa 1:2
holland-rootsi 2:0
hispaania-itaalia 2:1

poolfinaalid:
saksamaa-horvaatia 0:1
holland-hispaania 1:0

finaal:
holland-saksamaa 2:0

Julge ennustus. aga selle graafiku järgi Saksamaa ju kaotab poolfinaalis???

Tofoa
18.06.08, 14:07
veerandfinaalid:

ABSURD! :D

Cule
18.06.08, 14:31
19.06 Portugal -Saksamaa ->Portugal
20.06 Horvaatia - Türgi ->Türgi
21.06 Holland - Rootsi/Vene.->Venemaa
22.06 Hispaania-Itaalia ->Hispaania

Portugal-Türgi->Portugal
Hispaania-Venemaa->Hispaania

Hispaania-Portugal->Hispaania:cool:

Hogweed
18.06.08, 14:56
Portugal -Saksamaa 2-1
Horvaatia - Türgi 2-0
Holland - Rootsi/Venemaa 2-0
Hispaania-Itaalia 2-0

Portugal-Horvaatia 1-2
Holland-Hispaania 1-2

Horvaatia- Hispaania 0-2
EDIT: Kas kolmanda koha mäng toimub ka?

EM2008
18.06.08, 15:28
Portugal -Saksamaa 2-1
Horvaatia - Türgi 2-0
Hispaania-Itaalia 2-0

Portugal-Horvaatia 1-2
Holland-Hispaania 1-2

Horvaatia- Hispaania 0-2

ei usu, et nii läheb
pigem nii:
Portugal -Saksamaa 3-1
Horvaatia - Türgi 1-0
Holland - Rootsi/Venemaa 3-0
Hispaania-Itaalia 1-0

Portugal-Horvaatia 3-1
Holland-Hispaania 2-1

Portugal-Holland 1-1 (5-4) Väravad:C.Ronaldo, Robben

VÕIT PORTUGALILE

acca
18.06.08, 15:32
ei usu, et nii läheb
pigem nii:
Portugal -Saksamaa 3-1
Horvaatia - Türgi 1-0
Holland - Rootsi/Venemaa 3-0
Hispaania-Itaalia 1-0

Portugal-Horvaatia 3-1
Holland-Hispaania 2-1

Portugal-Holland 1-1 (5-4) Väravad:C.Ronaldo, Robben

VÕIT PORTUGALILE

Kalkun, sina väääää?

EM2008
18.06.08, 17:25
Kalkun, sina väääää?

Mis Kalkun?

EM2008
18.06.08, 17:26
Portugal -Saksamaa 2-1
Horvaatia - Türgi 2-0
Hispaania-Itaalia 2-0

Portugal-Horvaatia 1-2
Holland-Hispaania 1-2

Horvaatia- Hispaania 0-2

Kolmand koha mäng toimub

vincent
18.06.08, 17:27
Kolmand koha mäng toimub
Proovi nüüd korra uuesti.

EM2008
18.06.08, 17:41
kolmanda koha mäng toimub

Jeti88
18.06.08, 17:52
kolmanda koha mäng toimub

millal ja kus?
:doh:

vincent
18.06.08, 18:16
ise oled Euroopa Meistrivõistlused Kaks-Tuhat-Kaheksa (kas pole ilus poisslapse nimi), aga ei tea, mis sinus toimub.

aga siin on muidu mängude graafik, äkki näitad siis meile ka õige koha kätte, kus see kolmanda koha mäng kirjas on - http://en.euro2008.uefa.com/tournament/matches/index.html

Mõnuagent 007
18.06.08, 18:36
ise oled Euroopa Meistrivõistlused Kaks-Tuhat-Kaheksa (kas pole ilus poisslapse nimi), aga ei tea, mis sinus toimub.

Kanna palun koheselt oma põrna meeleolud ja tegevused ette. Ütleme täna kell 11 kuni 12 vahel

telekavaataja
18.06.08, 18:59
Itaalia- Holland
Portugal- Horvaatia

ilmselged poolfinaalid

Finaal Horvaatia- Itaalia

kaitz
18.06.08, 20:01
Itaalia- Holland
Portugal- Horvaatia

ilmselged poolfinaalid

Finaal Horvaatia- Itaalia

Ilmselget pole siin midagi:D

midfielder
19.06.08, 01:15
Minu soov oleks poolfinaalides näha kõiki gruppide võitjaid -Portugal, Horvaatia, Holland, Hispaania-kui teenitult seni parimat ja mis peamine loovat ja ründavat vutti näidanud satse. Loodetavasti sellest nelikust ka võitja tuleb kuigi minu eelistus võitja osas muidugi kahtlust ei tekita.

P.S tähtsaim oleks asjaolu, et kaitsva ja antijalgpalli võidukäik, mis viimastel suurturniiridel võimutsenud, löödaks pihuks ja põrmuks. Saksamaa ja Itaalia on vast viimased selle zanri esindajad veel konkurentsi jäänud ja nende võitu ei soovi kohe üldse. Türgi on seal kuskil vahepeal ning ülejäänud 5 veerandfinalisti on selgelt kombinatsioonilise ja publikule silmarõõmu pakkuva vuti esindajad.

ALEKOK
19.06.08, 01:29
Minu soov oleks poolfinaalides näha kõiki gruppide võitjaid -Portugal, Horvaatia, Holland, Hispaania-kui teenitult seni parimat ja mis peamine loovat ja ründavat vutti näidanud satse. Loodetavasti sellest nelikust ka võitja tuleb kuigi minu eelistus võitja osas muidugi kahtlust ei tekita.

P.S tähtsaim oleks asjaolu, et kaitsva ja antijalgpalli võidukäik, mis viimastel suurturniiridel võimutsenud, löödaks pihuks ja põrmuks. Saksamaa ja Itaalia on vast viimased selle zanri esindajad veel konkurentsi jäänud ja nende võitu ei soovi kohe üldse. Türgi on seal kuskil vahepeal ning ülejäänud 5 veerandfinalisti on selgelt kombinatsioonilise ja publikule silmarõõmu pakkuva vuti esindajad.

Kuigi isiklikult usun, et Horvaatia jõuab finaali, siis minu arvates küll Horvaatia väga ilusat jalgpalli ei mängi. Kuigi Saksamaa ei näita nii kaunist jalgpalli kui MMil, siis päris antijalgpalli mängivate riikide hulka teda küll arvata enam ei saa.

Tofoa
19.06.08, 01:36
No, ütleme nii, et kõik veerandfinaalid on täiesti uued mängud ning favoriite pole üheski mängus.

Tanel
19.06.08, 01:40
Väga head veerandfinaalpaarid minu arust. :)

Ausaltöeldes ei oleks üldse šokeeritud, kui venelased on just need, kes Hollandi rünnakulaviinid peatada suudavad. Kuigi pealtnäha pole nad selleks eriti võimelised, aga kes teab, mida Hiddink välja mõtleb. Pealegi, Hollandil on kindlasti mängumehed, kes olukorda kergelt ülehinnata võivad ning arvavad, et poolfinaalpilet on eelmiste esitusi vaadates käkitegu.

Kuigi kui mõlemad võistkonnad samamoodi mängivad nagu varasemates mängudes, siis eriti vahet pole, kes edasi pääseb.

Itaalia peab oma mängu kõvasti parandama kui Hispaania vastu midagi teha tahtakse, kuid olen üsna kindel, et nüüd juba üleeilne võit andis nende enesekindlusele palju lisa ning mängitakse ligilähedast mängu sellele, mis neile MM-tiitli tõi.

Horvaatia ja Türgi on ehk kõige võimsam potentsiaalne põnevuslahing ning kuigi tahaks Horvaatia edasipääsu, on väga raske siit edasipääsejat ette pakkuda. Türklased said nüüd hoo sisse ja nagu 2002. aasta MM-ilgi sai nähtud, on neid sel juhul väga raske peatada. Mõlemal võistkonnal on igatahes väga suur potentsiaal.

Saksamaa ja Portugal on kohtumine, kus mina isiklikult kummagi poole kindlat võitu ootan, aga noh, mõlemad meeskonnad on tagaajana väga ohtlikud kuigi Portugal pole mingeid suuri come-backe tegema kippunud. Saksamaa esitused just eriti paljulubavad pole olnud, aga Portugali kaitse vastu peaks Klose ja co. kõvasti võimalusi saama, samas on küsimärk saklaste tavapärasest palju ebakindlamal kaitseliinil, Mertesacker ja Metzelder on kui sügisesed kärbsed, kelle liikumine ikka väga aeglane kipub olema. Kuid siiski peaks nad korralikul päeval olema suutelisted portugaallaste jaoks uksed kinni panema.

Isiklikult sooviks Portugali, Itaalia, Hollandi ja Horvaatia edasipääsu.

midfielder
19.06.08, 01:43
Kuigi isiklikult usun, et Horvaatia jõuab finaali, siis minu arvates küll Horvaatia väga ilusat jalgpalli ei mängi. Kuigi Saksamaa ei näita nii kaunist jalgpalli kui MMil, siis päris antijalgpalli mängivate riikide hulka teda küll arvata enam ei saa.

Horvaatia suhtes teatud osas ühel meelel. Ida-Euroopa koondistest on kõige nauditavamalt mänginud muidugi Venemaa, aga nende realiseerimine on kehvem, samas horvaadid võib olla ei mängi nii ründavalt, kuid vastupidi, võimaluste realiseerimine on parem.
Sakslaste kohta nii palju, et antijalgpall on võib olla palju öeldud, kuid olles pea kaks kümnendit neil suurturniiridel näinud, siis see 2006 ründav stiil oli suur erand. Midagi sarnast näidati ka 2002 mm-il, kuid loovast ja ründavast stiilist on tavapärane saksa vutt ikka suht kaugel. Väga palju sarnasusi Itaaliaga. Eks see ole neile kahele ka kõige rohkem tiitleid koondiste osas Euroopas toonud, aga ei imponeeri selline kaitsest lähtuv taktikavutt.

mcnamara
19.06.08, 11:11
Kommenteeriks siis ka lühidalt.
Portugal - Saksamaa
Mõlemad meeskonnad on mulle aastate jooksul rohkem kurbust kui rõõmu valmistanud. Sümpaatiast ei saa just rääkida.
Selle EM-i põhjal kaldub Portugal olema soosik, aga sakslased on sitked ja paistab, et nende kaitseliin hakkab vaikselt tsemendistuma. Soomlased väitsid Austria mängu ajal korduvalt, et Ballack on sakslaste ainus maailmatasemel mängija. Ma päris siiski nii ei ütleks, aga Portugali koosseis tundub hetkel veidi tugevam.
Ülitasavägine mäng ja ettearvamatud penaltid tunduvad tõenäolised. Või siis lendab Portugal juba esimesel poolajal nagu tuul.

Horvaatia - Türgi
Türgi ju võiks olla seekordne Kreeka, aga kindel ma ei ole. Ega see tagant tulek alati ka ei õnnestu ja Türgi mäng pole taktikaliselt nii pädev nagu kreeklastel neli aastat tagasi. Horvaatial on Modric ja Krancjar ja sellest võiks just napilt piisata.

Holland - Venemaa
Eks kogu maailm kaldub Hollandit eelistama ja see on venelaste trump. Samas saavad venelased olema mõnevõrra väsinud, mida hollandlaste kohta küll öelda ei saa. Põnev, kiire ja tehniline mäng saab olema. Kui 0:0 lõpeb, olen mina küll üllatunud.

Hispaania - Itaalia
Kui läheb nii nagu alati, võib järgnevad ajalehepealkirjad juba praegu valmis kirjutama. Ega siin muud ei olegi teha kui loota, et ehk noored hispaanlased on oma eelkäijatega võrreldes teisest puust.

Isiklik eelistus võitjate suhtes kipub olema: Saksamaa, Horvaatia, Holland ja Hispaania.

Aramis
19.06.08, 11:40
Väga hea töö Mcnamara. Ka mina vaatasin saksa-austria mängu õigelt kanalilt ja olin selle avalduse peale natuke imestunud. Kui Lahm pole nt maailma klassi mängija, siis milline äärekaitsja seda üldse on. Ja kus koha pealt see joon siis tõmmatakse. Aga no mängu koha pealt see oluline pole. Portugal on favoriit - nende liinid on ühtlaselt head ja nad on ohtlikud iga nurga alt. Aga nagu alati on öeldud ja näidatud - sakslased mängivad oma parimat mängu, siis kui on raske ja seegatuleb korralik lahing. Loodame, et mängu ei otsusta mõni omavärav või lihtsalt kole värav. Ega ka kohtunik ei riku mõne omapoolse otsusega lahingut. Ja kui lahing tuleb ja siis nt Portugal võidab - siis ta on seda väärt ja respekteerin seda täielikult.

Tofoa
19.06.08, 15:59
Usun, et kõik mängud tulevad tasavägised, eelistan Sakslasi, Türklasi, Hollandit ja viimases - PARIM VÕITKU!

Pierre
19.06.08, 16:45
lollakas, sa ei oskanud isegi ennustada, et rumeenia on nii mannetu sats, et ei saa edasi ja prantslased on 0:2 mannetumad kui itaallased.

mis probleemid sul on? :cool:

Sa oled ikka täitsa sassis. Rohkem meeskondi ei tahtnud pakkuda, et kes võivad võitjaks tulla we:eek:

pakkusin ju aint nelja satsi. milline osa mu jutust sulle arusaamatuks jäi?

JanK
19.06.08, 16:49
http://www.delfi.ee/news/euro2008/em_uudised/article.php?id=19175451&l=wem2008

Kurb, R.I.P.

budu
19.06.08, 22:14
portugal-saksamaa.usun et sakslased suudavad ennast kokkuvõtta ja pääsevad poolfinaali.pakun et 1-3 saksale.
horvaatia-türgi.horvaatia on väga head mängu näidanud aga usun et türgi ime saab jätku.2-2 ja pennudega türgile,kuigi ei tea kui hea on nende teine vv.
holland-venemaa.usun et hollandlased on rahul et vastu tuli venemaa kuna rootsi ikka raskem vastane,eile jah näitasid venelased head mängu aga sellest tuleb selle EM suureskoorilisem võit hollandile.5-0
hispaania-itaalia.kui itaalia peale alagrupi mänge koju ei saanud sisi nüüd hispaania sunnib nad lahkuma.kaua saab mõne meeskonna õnn jätkuda?3-0

ALEKOK
19.06.08, 22:39
portugal-saksamaa.usun et sakslased suudavad ennast kokkuvõtta ja pääsevad poolfinaali.pakun et 1-3 saksale.
horvaatia-türgi.horvaatia on väga head mängu näidanud aga usun et türgi ime saab jätku.2-2 ja pennudega türgile,kuigi ei tea kui hea on nende teine vv.
holland-venemaa.usun et hollandlased on rahul et vastu tuli venemaa kuna rootsi ikka raskem vastane,eile jah näitasid venelased head mängu aga sellest tuleb selle EM suureskoorilisem võit hollandile.5-0
hispaania-itaalia.kui itaalia peale alagrupi mänge koju ei saanud sisi nüüd hispaania sunnib nad lahkuma.kaua saab mõne meeskonna õnn jätkuda?3-0

Rüstu valiti 2002.aasta MMi parimaks väravavahiks.
Ei ole kohe kindlasti sellise jutuga nõus, et Venemaa kergem vastane Hollandile..

Tofoa
19.06.08, 22:45

Hmm, kui väga ka ma seda ei sooviks, ei saa seda juhtuma :(

surfaja
19.06.08, 22:59
Portugal võiks ära panna.

Tofoa
19.06.08, 23:01
Hetkel sakslased suruvad.

smörgåsbord
19.06.08, 23:05
Hetkel sakslased suruvad.a' kuidas Sul muidu on? kõht täis?

Tofoa
19.06.08, 23:07
a' kuidas Sul muidu on? kõht täis?

TOLD YA! GERMANYYY!

EDIT: Esimesed 15min surus Saksamaa, siis 5min üritasid portugallased, ja siis tuli kontra millest koll ka tuli ;)

2 NULLL!

kaitz
19.06.08, 23:10
Super!!!Võtke välja klounid:D

surfaja
19.06.08, 23:11
Täitsa pee!

kaitz
19.06.08, 23:11
hhaahaqhahahahahahha artistikari võtke välja:D

buub
19.06.08, 23:13
hhaahaqhahahahahahha artistikari võtke välja:D

Vähemalt ei pea Abja välja võtma. Suurepärane sats.

kaitz
19.06.08, 23:19
Vähemalt ei pea Abja välja võtma. Suurepärane sats.

Oled sa muidu normaalne või tegi ema sind...

Devil
19.06.08, 23:22
ronalts ei ole suurte mängude mees :).

Tofoa
19.06.08, 23:26
Tra, Kalkun on hea :D Pall on 5 sekki juba sakslaste väravas, tema ikka üritab mängu situatsiooni tagant järele lugeda :D Aga väga hea, ma ennustasin tulemust 2:3 Saksamaale :D

JanK
19.06.08, 23:30
Kalkun????

Piaoviaopiuviao
19.06.08, 23:31
Türa vittu putsi nahhhui putsi vitttude vittt:(

no ajab närvi noh,mingi kuradima Saksmaaa,kole riik koledad inimsed,kole vutt

ja palun andke andeks mulle see viha .

Jeti88
19.06.08, 23:35

kui need kaks väravat "kole vutt" olid siis sa oled küll pime. Esimesed 30 minutit saksamaa poolt super söödumäng ja sellele tasuks 2 väravat. Portugali värav oli ju jube ilus onju.

Milleks üldse on vaja nõnda ropendada. Ega Eesti koondis ei mängi vms.

kaitz
19.06.08, 23:36

nu anname andeks,et sa selline oled nagu sa kirjeldasid:DGay

Ruutu
19.06.08, 23:36
Väga super, et Saksamaa ees. Mulle ei meeldi jäle Portugal. Siis kui ees algab haige näitlemine. Siis on neil jube valus ja ei taha üldse mängida. Saksamaaa saada see nõme sats koju

Jeti88
19.06.08, 23:38
Hetkel sakslased suruvad.

Ekul, sina vä?

buub
19.06.08, 23:39
nu anname andeks,et sa selline oled nagu sa kirjeldasid:DGay

OT: Kaitz, väga ilusad pildid on Sul reidis. Nende järgi oled hoopis Sina gay. 30 years old virgin.

rolandbu
19.06.08, 23:43

Katsu olla, sinu kõuriklik keelepruuk on küündimatu ja kohatu. Sellist lollust võid sa delfinaariumis kommida

Vähk
19.06.08, 23:44
Mängu lõpus saab jälle C.Ronaldo nutmist ja hala nähe

Piaoviaopiuviao
19.06.08, 23:48
Katsu olla, sinu kõuriklik keelepruuk on küündimatu ja kohatu. Sellist lollust võid sa delfinaariumis kommida

Vabandust, keesin lihtsalt üle:confused:

buub
19.06.08, 23:48
Mängu lõpus saab jälle C.Ronaldo nutmist ja hala nähe

Õnnepisarad.

Tofoa
19.06.08, 23:50
Vabandan, et ajasin Kuuse ja Kalkuni sassi - Taaskord, sarnane hääl ning puterdavad samapalju. kava.ee-st lugesin, et Kalkun kommenteerib niiet jah.

Ning Sina, Jeti88, mida ma Sinu meelest valesti ütlesin? Või mis Sulle ei meeldi või mis Sul minu vastu on?

IMO Saksamaa surus .

rolandbu
20.06.08, 00:03
Ricardo on jumal, Ballack ebajumal

Devil
20.06.08, 00:04
Vabandan, et ajasin Kuuse ja Kalkuni sassi - Taaskord, sarnane hääl ning puterdavad samapalju. kava.ee-st lugesin, et Kalkun kommenteerib niiet jah.

Ning Sina, Jeti88, mida ma Sinu meelest valesti ütlesin? Või mis Sulle ei meeldi või mis Sul minu vastu on?

IMO Saksamaa surus .Umm, Kalkun kommenteeribki. Kuuse ei jaga vist jalgpallist ööd ega mütsi ma kardan :P

kaitz
20.06.08, 00:06
Ballack Ballack Ballack holeeeeeeeee holeeeeeeeee

Tofoa
20.06.08, 00:06
Umm, Kalkun kommenteeribki. Kuuse ei jaga vist jalgpallist ööd ega mütsi ma kardan :P

Tähendab, Kuuske mõtlesin :D Priit Kuusk, teise poolaja alguses tuli alla kiri, et Priit Kuusk -.- aga ma ei tea , Kalkuni moodi tundub.

vandersell
20.06.08, 00:07
Kuusk, mitte Kuuse. Ja kaugeltki mitte Kalkun.

norsk
20.06.08, 00:07
Ricardo tegi Ricardot :D

Devil
20.06.08, 00:09
Nani toob kastanid tulest välja.

smörgåsbord
20.06.08, 00:23
kas Ronaldo on platsil?

kaitz
20.06.08, 00:25
Nani toob kastanid tulest välja.

Ehk järgmine EM

Tofoa
20.06.08, 00:25
Ei tea, pole näinud küll Ronaldot,

kaitz
20.06.08, 00:36
UUUHHHUUuu go go go Germany

Devil
20.06.08, 00:37
pathetic portugal.

Tofoa
20.06.08, 00:38
Aga väga hea, ma ennustasin tulemust 2:3 Saksamaale :D

Mina olen rahul, hea mäng oli ka! :)

JanK
20.06.08, 00:39
Nuuks-nuuks.

buub
20.06.08, 00:40
Tramaeivõi.

budu
20.06.08, 00:41
hea et tuulevennad koju said.eks ronaldo juba igatses puhkust.krt ennustasin küll 3-1 aga portgaalial vedas et neile aint 3 ära löödi,samas lehmamees oli täna suht heal tasemel.

OOOOO
20.06.08, 00:42
Jess vahatatud rinnaga, nutunäoga staarid on EM-ilt väljas

telekavaataja
20.06.08, 00:46
Õigustatud võit Saksale. Staaride liigsus ja Rikardo oskus väravast välja joosta maksis Portugalile kätte.

Jeti88
20.06.08, 00:46

IMO Saksamaa surus .

kle, mis sa arvad, et me ise ei näe seda vä?
---
Portugal ise tappis oma rünnakud teisel poolajal nende tobedate kauglöökidega. Muidu oleks neil vbolla suurem võimalus viiki sihtida olnud.

Piaoviaopiuviao
20.06.08, 00:52
Jess vahatatud rinnaga, nutunäoga staarid on EM-ilt väljas

Mis sa ise oled ilus?

ma niisama küsiks

kalev94
20.06.08, 00:53
No ma vaatan et see portugal ei oska vobsee saksamaaga mängida nod mida toimus aru ma ei saa.Tra küllllll

surfaja
20.06.08, 00:53
Hea mäng.Tüüpiline Saksa...kui juba ette saab siis ei kaota ka.Portugalil puudu võitja maine.Mängigu nii hästi kui tahes.Sama lugu Hispaania kohta kes saavad Itaalia käest.

OOOOO
20.06.08, 00:55
Mis sa ise oled ilus?

ma niisama küsiks

mis see siia puutub?

ALEKOK
20.06.08, 00:57

IMO Saksamaa surus .

Minu arvates on küll Kalkuni hääl väga teistsugune :D

ALEKOK
20.06.08, 00:58
Hea mäng.Tüüpiline Saksa...kui juba ette saab siis ei kaota ka.Portugalil puudu võitja maine.Mängigu nii hästi kui tahes.Sama lugu Hispaania kohta kes saavad Itaalia käest.

Mis mõttes puudu võitja maine? Erinevalt Hispaaniast on olnud Portugal suurturniiride võistkond, seda muidugi sellel sajandil.

Tofoa
20.06.08, 01:04
Minu arvates on küll Kalkuni hääl väga teistsugune :D

Mõtlen siiski Kalkunit ja Kuuske, mitte Kalkunit ja Kuuset :D Kuuse tunneb jah iga tegelinzki ära :D

ALEKOK
20.06.08, 01:09
Mõtlen siiski Kalkunit ja Kuuske, mitte Kalkunit ja Kuuset :D Kuuse tunneb jah iga tegelinzki ära :D

Ma mõtlesingi sama, Kalkuni hääl eristub ikka väga teistest ;)

smörgåsbord
20.06.08, 01:10
Minu arvates on küll Kalkuni hääl väga teistsugune :Dnojah, kalkun teeb 'kluk-kluk-kluk', aga kuused on ju täitsa tummad.

või kui nad üle kaljuveere kukuvad, siis teevad 'mürts!'.

Tofoa
20.06.08, 01:14
Ma mõtlesingi sama, Kalkuni hääl eristub ikka väga teistest ;)

Nojaa, siis küll :D Mina veel neid niiselgelt eristada ei suuda :D

Aramis
20.06.08, 01:35
Super!
Ma ei suuda hetkel rohkem lisada.

Wingback
20.06.08, 01:37
Äärmiselt nauditav mäng. Viis väravat ja ründav jalgpall pakkus täna kindlasti ka nõudlikumalegi jalkahuvilisele rahulolu.

Portugali poisid kaotasid täna mängu sita kaitsetööga, sest rünnakutel suudeti sakslaste kaitse siiski piisavalt sassi ajada. Esimene värav tuli neile puhtast lohakusest. Olen muide ammu seda öelnud ja ütlen ka täna, et Ferreira on üks äärmiselt ülehinnatud kaitsja. See mees ei peaks kuuluma Portugali algkoosseisu, ega Chelsea klubisse.
Bastian'ilt täna supersööst värava alla - nagu õpikust. Üleüldse paistis ta täna väga hästi silma ja annaksin omapoolt temale mängu parima auhinna - värava toonud tsenderdus oli samuti ideaalne. Teisena kiidaks sakslaste leerist Lahm'i. Ei saanud temast naljalt keegi mööda ja tema väledad rünnakule sööstud ning söödud tundusid näiteks Boasingwa'ga võrreldes palju efektiivsemad.
Põhimõtteliselt võib öelda, et sakslased on taaskord finaalis. Kuidagi ei näe, et türklased või horvaadid üllatuse võivad teha ning valgesärkidelt finaaliukse kinni lüüa. Kui üldse, siis horvaatide umbkaitse variant ehk.
Saksamaa on suurepärane turniiride meeskonnd. Varemgi seda juhtunud, et alagrupimängudes ei näidata eriti kindlat mängu, kuid mida aeg edasi, seda õlitatumalt see Saksa masinavärk tööle hakkab.

ALEKOK
20.06.08, 01:40
Mille poolest Horvaatia võit üllatus oleks?

Jeti88
20.06.08, 01:42

Horvaatia koondis EM finaalis oleks suht üllatus ikka. Vahet pole, et nad alagrupis Saksamaad võitsid.

kaitz
20.06.08, 01:46
Horvaatia koondis EM finaalis oleks suht üllatus ikka. Vahet pole, et nad alagrupis Saksamaad võitsid.

nU 1. tuleb neil Türgist jagu saada ja 2. poolfinaal pole enam alagrupimäng:D

Jeti88
20.06.08, 01:51
nU 2. poolfinaal pole enam alagrupimäng:D

seda ma nagu oma arust väitsingi ;)

Aramis
20.06.08, 01:55
Nõustuks ühe eelkõnelejaga - ma juba ammu olen Ferreira suhtes arusaamatu - miks teda seal hoitakse?

Wingback
20.06.08, 01:56

No tõesti ei usu, et sakslased teist korda järjest nii mannetult esinevad ning lasevad horvaatidel mängu ohjad endale haarata. Horvaatia võit pole muidugi võimatu, kuid me näeme kindlasti palju tugevama mänguga Saksamaad, kui seda alagrupimängus nägime.

Jalgpalli suurriigi jaoks algasid tõelised mängud alles nüüd. :p Kuues käik lükatakse nüüd sisse ! ;)

ALEKOK
20.06.08, 02:05
No tõesti ei usu, et sakslased teist korda järjest nii mannetult esinevad ning lasevad horvaatidel mängu ohjad endale haarata. Horvaatia võit pole muidugi võimatu, kuid me näeme kindlasti palju tugevama mänguga Saksamaad, kui seda alagrupimängus nägime.

Jalgpalli suurriigi jaoks algasid tõelised mängud alles nüüd. :p Kuues käik lükatakse nüüd sisse ! ;)

Kindlasti on olukord teine kui alagrupis, aga siiski ei nõustu, et Horvaatia võit nüüd eriline üllatus oleks.

Aramis
20.06.08, 02:19
No kihlveokontorid asetavaad tõenäoliselt sakslased jälle favoriidiks. Oleks nagu võimalus raha teenida, aga...pigem Saksa edasimineku pealt. Motivatsioonina on neil alagrupimäng võtta ja emotsioonina praegune võit. Ei usu, et eksitakse.

lorenzo
20.06.08, 02:32
mäng tõi esile minu jaoks ühe suure üllatuse- mitte kuidagi kohe ei julgenud pakkuda, et värava võivad lüüa sellised ründestaarid nagu Nuno Gomes ja Helder Postiga. ja seda veel kahekesi ühes mängus sakslaste vastu. ma olin need ründajad juba täiesti mahakandnud. umbes nagu Eesti koondisel on Viikmäe vms.

aga sellest hoolimata leian ma, et Portugalil pole suurturniiride finaali asja enne kui ei leita mõnda maailmaklassiründajat. kaua see Ronaldo ikka jõuab neid väravaid lüüa? ja nagu näha kui Ronaldo ei löö, siis ei löö keegi.

Mõnuagent 007
20.06.08, 08:30
kaua see Ronaldo ikka jõuab neid väravaid lüüa? ja nagu näha kui Ronaldo ei löö, siis ei löö keegi.

Mitte keegi nagu Postiga ja Gomes, nagu näha. Korralik väravavaht tuleks enne koolitada pigem... muidugi ka ründajad on parajad naljad. Gomes on siiski sutike sümpaatsem javist ka suurturniiridel parem, kui oli Pauleta, kes oliminu mälu kohaselt alati totaalne suss

Piaoviaopiuviao
20.06.08, 09:08
Olgu siis niiimooodi,tahan või ei ma seda tunnistada,aga kahjuks on Saksamaa veerandfinaalis.
Ja nüüd oleks aeg räääkida tänasest mängust:)

Türgi-Horvaatia.
Servet ei mängi,kuna vaevab põlvevigastus ja üleüldse puudub veerand tiimi Türgil,kuna vaevad vigastused.

2-1 Horvatskale.
Modric Modric Modric

kalev94
20.06.08, 10:10
Ja mudugi sakslaste viimane värav oli jälle ebaaus sest oli näha kuidas ballac seda portugali mängijat selaga lükkas.

Aramis
20.06.08, 10:17
Kui midagi oleks näha olnud, siis oleks see ära vilistatud. Selle teemakäsitluse võib praeguseks lõpetada. Ballack nägi et Ferreira võib pallini ulatuda ja aitas teda natuke, aga piisavalt delikaatselt, et kohtunik ei reageerinud. Ja kohtunike olukorda ei teinud ka kergemaks Ferreira, kes ei andnud ka eriti vileks põhjust.

kuuraa
20.06.08, 10:27
pole nüüd ei tea mis saksamaa fänn, aga tolles mängus olin saksamaa poolt.
väga nauditav jalgpall, kordagi ei olnud igav, mänguga oli isegi vist priit kuusk rahul.

eston maravilha
20.06.08, 10:34
kartulikrõpsu reklaamnägu ütles kunagi nii: "Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win."

Rein
20.06.08, 10:47
Soory poisid ja plikad.
Hollandi- Venemaa mängus olen Venemaa poolt.

Piaoviaopiuviao
20.06.08, 10:50
Soory poisid ja plikad.

No viska Viiis seljuhul
Russssia Russssia.

mcnamara
20.06.08, 11:03
Eriti põhjalikult ei õnnestunud eile vaadata, aga mida nägin - sakslased mängisid tublilt. Ühtlane koosseis ja kõva töö tõid võidu. Kindlasti mulle meelepärasem jalgpall kui portugaallaste trikitamine. Ronaldo ilmne näitemäng olukorras, kus Friedrich tegelikult põhjuseta kollase sai, jäi eriti tumeda momendina meelde.
Ballacki värav jättis küll veidi hapu maitse suhu. See tema väike tõuge Ferreira selga on just selline karistusala viga, mis kohtunikel liiga tihti märkamata jääb. Teisalt Saksa oleks võitnud vist nii ehk naa.

eston maravilha
20.06.08, 11:34
Soory poisid ja plikad.

andrei ja andrian tegid anaalkaape?

Rein
20.06.08, 11:46
andrei ja andrian tegid anaalkaape?

Kuhu sa Maksimi unustasid?

gianluca
20.06.08, 11:48
Soory poisid ja plikad.

Nõukogude Liidu hümni viis toob pisara silma?

Rein
20.06.08, 12:16
Nõukogude Liidu hümni viis toob pisara silma?

Mitte eriti. Vaba maa, vabad inimesed. Igaüks teeb mis tahab.
Venemaa oleks lihtsalt Hispaaniale kergem poolfinaali vastane. Ennustasin Hispaania võitu ja Hollandi laeks jäi mu ennustuses veerandfinaal.

Maarek
20.06.08, 12:32
Kui midagi oleks näha olnud, siis oleks see ära vilistatud. Selle teemakäsitluse võib praeguseks lõpetada. Ballack nägi et Ferreira võib pallini ulatuda ja aitas teda natuke, aga piisavalt delikaatselt, et kohtunik ei reageerinud. Ja kohtunike olukorda ei teinud ka kergemaks Ferreira, kes ei andnud ka eriti vileks põhjust.

Olukorras olev kohtunik ei näinud, aga väljaku ääres oleval Scolaril õnnestus küll tähele panna. Sel juhul võiks sellele platsil mängu juhtivale härrale prille või paremaid läätsesid soovitada, aga pigem tundub, et asi polnud nende puudumises :doh:
Üldiselt pole ka erilist vahet, sest see jalgpall juba selline on ja Portugal eilse mänguga võitu väga ei väärinud ka.

Ruutu
20.06.08, 12:47
Väga hea mäng Saksamaalt ja kaotuse hirmu õnneks eile ei saanud tekkida. Nüüd loodaks ka Itaalia edu ja oleks kõik väga viis

jyriöö
20.06.08, 13:23
Tolles situatsioonis toetas Ballack ikka väga õrnalt oma käed Ferreira seljale puhkama. Pigem oli kaitsja ise juba tasakaalust välja minemas ning paistis, et hindas veidi ka palli lendu valesti. Lisaks veel räme prohmakas esimese värava juures, kus konkreetselt magas Ssteigeri maha. Polnud just parim mäng härral

z3ro
20.06.08, 13:56
Soory poisid ja plikad.

reetur raisk!

Rein
20.06.08, 14:45
millises kopli või lasnamäe baaris mängu kavatsed vaadata? ei usu et eriti narva viitsid sõita mänu vaatama.

Wuudstokki lähen :D

Rein
20.06.08, 15:05
Kui nüüd päris olla, siis vaatan Hollandi - Venemaa mängu ühel sünnipäeval. Seal on kõik eestlased. Õnneks on nad normaalsed inimesed kes ei vaevle eelarvamuste küüsis. Nende jaoks pole oluline inimese rahvus, sugu, rass jne. Samuti nad austavad teiste inimeste arvamusi isegi siis kui nad nii ei arva.

Pierre
20.06.08, 15:12
Umm, Kalkun kommenteeribki. Kuuse ei jaga vist jalgpallist ööd ega mütsi ma kardan :P

a kes neist üldse midagi jagab?
ainukesed on Pohlak, ja Sarap....ülejäänud k.a. koondislased ei jaga ikka mängust tglt mitte sittagi.
no täitsa müstika, aga nii on.

aga teemasse niipalju, et ma ootaks väga et teine naistesats (Itaalia) ka välja kukub, pole vaja neid murul püherdajaid ja pisarate valajaid....

aga täna võiks Türgi võita ;)

ja kusjuures Horvaatia ja Saksamaa juurde tagasi tulles, siis alagrupis lõid horvaadid sakslasi puhtalt kooliga. sakslastel hakkasid jalad värisema, kui horvaatidel pall oli....
kui nad poolfinaalis ka kokku lähevad siis saab Saksamaa selle mängu tappa! :cool:

Tanel
20.06.08, 15:26
aga teemasse niipalju, et ma ootaks väga et teine naistesats (Itaalia) ka välja kukub, pole vaja neid murul püherdajaid ja pisarate valajaid....
Hispaanlased on muidugi meil need, kes mitte mingil juhul murul ei püherda... :rolleyes:

kyps
20.06.08, 15:44
Sel juhul võiks sellele platsil mängu juhtivale härrale prille või paremaid läätsesid soovitada, aga pigem tundub, et asi polnud nende puudumises

Nagu keegi on ütelnud. "Kohtunikuks võib saada igaüks, kellel on kehv simanägemini ja kes oskab tagurpidi joostes vilet puhuda"

Mõnuagent 007
20.06.08, 17:10
millises kopli või lasnamäe baaris mängu kavatsed vaadata? ei usu et eriti narva viitsid sõita mänu vaatama.

Ma vaatasin Venemaa rootsi mängu Lost Continendis ja mina koos viie kolleegiga olime ainus eestlastest laudkond. Kuna mul oli ennustus ainsana Venemaa peal, sis minul probleemi polnud, aga teised eelistasid Rootsit, kuid õnneks-kahjuks väravt nad ei löönud ja seega suurt naaberrahvust ei pahandanud.

Rabarockil röökisin see-eest üle jalkatelgi Venemaa mängu ajal Rossija-Rossija, nii kõvasti kui minu niigi äraolev hääl võimaldas, siis sain küll natuke selgitada, et eg a ma keskerakondlane või tibla põle :)

fitti
20.06.08, 17:18
Ma vaatasin Venemaa rootsi mängu Lost Continendis ja mina koos viie kolleegiga olime ainus eestlastest laudkond.

Aga hundis oldi 100%-liselt Rootsi poolt. Või Venemaa vastu. Ikkagi kultuurne kõrts.

Mõnuagent 007
20.06.08, 18:10
Aga hundis oldi 100%-liselt Rootsi poolt. Või Venemaa vastu. Ikkagi kultuurne kõrts.

hundis oli liiga palju rahvast kahjuks.v noh. päeval olid seal paremad lauad ära bronnitud. seepärast losti kobisingi

Tofoa
20.06.08, 18:11
hundis oli liiga palju rahvast kahjuks.v noh. päeval olid seal paremad lauad ära bronnitud. seepärast losti kobisingi

Hundis peksa ei oleks kartnud saada :D ?

Mõnuagent 007
20.06.08, 18:24
Hundis peksa ei oleks kartnud saada :D ?

Miks peaks?

Tofoa
20.06.08, 18:27
No, kui Hundis olid kõik 100% Rootsi fännid ning Sina üksinda seal Venemaa väravate üle rõõmustaksid, siis mõnel purjus Rootsi fännil võib ülevisata küll.

Mõnuagent 007
20.06.08, 18:38
No, kui Hundis olid kõik 100% Rootsi fännid ning Sina üksinda seal Venemaa väravate üle rõõmustaksid, siis mõnel purjus Rootsi fännil võib ülevisata küll.

Kui ma juba Rabarockil ellu jäin, siis Hundis vaevalt, et midagi koledamat juhtub :)

Aramis
20.06.08, 19:59
a kes neist üldse midagi jagab?
ainukesed on Pohlak, ja Sarap....ülejäänud k.a. koondislased ei jaga ikka mängust tglt mitte sittagi.
no täitsa müstika, aga nii on.

aga täna võiks Türgi võita ;)

ja kusjuures Horvaatia ja Saksamaa juurde tagasi tulles, siis alagrupis lõid horvaadid sakslasi puhtalt kooliga. sakslastel hakkasid jalad värisema, kui horvaatidel pall oli....
kui nad poolfinaalis ka kokku lähevad siis saab Saksamaa selle mängu tappa! :cool:

Kui õieti mäletan, siis sinu esimene postitus ei olnud ka eriti eredavõitu. Siin sa tutvustad sarnast taset. Pean silmas just CRO-GER märkust. ETV on siililegi selge, et diletantide kamp - Itaalia naistesats on maitse asi ja Türgi võit on fat chance, aga hinnang CRO-GER teemasse on ikka kauge kaarega puusse...

surfaja
20.06.08, 20:29
Mis seisus see Rüstü on?Kas õhtal nagu Kreeka väravvaht?
s.t.,et parim enne mõõdas?

Pierre
20.06.08, 20:40
Kui õieti mäletan, siis sinu esimene postitus ei olnud ka eriti eredavõitu. Siin sa tutvustad sarnast taset. Pean silmas just CRO-GER märkust. ETV on siililegi selge, et diletantide kamp - Itaalia naistesats on maitse asi ja Türgi võit on fat chance, aga hinnang CRO-GER teemasse on ikka kauge kaarega puusse...

CRO-GER teemasse hinnang ei ole üldse puusse.
sa vaatad valepidi mängu, sellepärast sa ei mõista.

muideks horvaatia endise jugoslaavia riigina on vähemalt sama tugeva kooliga jalgpallimaa nagu saksa, kui mitte tugevamgi, kui mängu ajalugu tunda.
trikk on selle kooli maksmapanemises.
;)

Tofoa
20.06.08, 23:02
Mis seisus see Rüstü on?Kas õhtal nagu Kreeka väravvaht?
s.t.,et parim enne mõõdas?

Rüstü on täiesti OK veel, Demirel on lihtsalt kuradi hea.

eston maravilha
20.06.08, 23:08
ivica olic forever

Mõnuagent 007
21.06.08, 00:32
ivica olic forever

Olic võib end põlema panna... Niikuinii kõmmutab pendla ka taevasse

budu
21.06.08, 00:42
arvan et see türgi puurivaht teeb pennude ajal imet kui ikka pennud tulevad.samas horvaatia ka sümpaatne.kui täna väravaid me ei näe sisi homme tuleb neid hulgi

surfaja
21.06.08, 00:47
Pettumus.Läheb vist pennudele ja krt.Türgi võtab ära.Jama kui nii läheb.

Arks
21.06.08, 01:11
Tule taevas appi! Kuidas ei saa türklastele seda ära lüüa lõpuks? :D

budu
21.06.08, 01:13
Tule taevas appi! Kuidas ei saa türklastele seda ära lüüa lõpuks? :D

lisaajal on tyrgi parem olnud aga türgil ei jätku enam mehi poolfinaalideks kui edasi saavad

Rein
21.06.08, 01:15
Olemas.......

budu
tyrgi vv on tõeline siga

kaitz
Nu tuli ära ja medi tegi vv,müstika

Arks
Võta vääääääääääälja!

kaitz
21.06.08, 01:17
ohhhohhh nu mida mängu

Arks
Ulme raisk.

Rein
Sittagi.....

smörgåsbord
JESSSSSSS! USKUMATU!!! AHDTOD UPsifgasoyduiadkoagd t/&)! T(T!/(%)!BT?() FVasdf g AHAHAHAHAHAHAHHA !!!

budu
tyrkalsed on hullud

acca
See On Ime... ütleks Niimoodi

Caos
21.06.08, 01:18
Krt Rüstu.....:(

Devil
Türgi!!!! Legendaarne!

budu
Krt Rüstu.....:(

vana see unustatud teema

eston maravilha
TÜRKIYE! TÜRKIYE!

OOOOO
KUIDAS TÜRGI IGA MÄNGU LÕPUS ALLES KAOTUSSEISUST VÄRAVA LÖÖB?????????????????????????????????????????????? ???????????????????:confused: :confused: :confused: :confused:

Caos
21.06.08, 01:19
Lihtsalt uskumatu kuda Türgi seda oskab :|

Rein
21.06.08, 01:20
TÜRKIYE! TÜRKIYE!

Võin sulle 500 oma Türgi dressika maha müüa .
Kui Türgi poolfinaali saab tõuseb hind 1000 peale.
Otsusta ruttu.

OOOOO
21.06.08, 01:20
täielik Ulme

eston maravilha
21.06.08, 01:21
Otsusta ruttu.

ma annan sulle pimedas kangialuses nuga

budu
Otsusta ruttu.

aga kui finaalio?aga holland võidab kogu jama

Rein

Ma nikun su lammast ja siis veel eeslit.

vincent
21.06.08, 01:22
pigem saablit.

Rein
21.06.08, 01:23
Türgi koondise abipersonal näeb välja nagu balti jaama parmud.

Tofoa
21.06.08, 01:23
Super Pela!

budu
21.06.08, 01:24
aga horvaatia raiskas ühe võimaluse.1-0 tyrgile.1-1 horvaatia

Rein
21.06.08, 01:27
Nägemist Horvaatia.

budu
horvaatia out.bay bay ja kodu minek

Arks
Kuidas neil raipedel niimoodi õnne saab olla? :D

kaitz
Türgi võtab oma penalti löömisel

eston maravilha
21.06.08, 01:28
kroaadid kardavad rüstut ning üritavad väga täpselt posti äärde lüüa ning eksivad. aga türkidel on pohhui!!!

RÜSTU FOREVER!

Tofoa
Hämmastav! Türgiiiii! Imeline!

OOOOO
Horvaatiale VÄGA valus kaotus

budu
21.06.08, 01:29
Kirstunaelast sai hoopis kangelane.super türgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Devil
SAKSA-TÜRGI! tase :D

Modric ja Rakitic olid tiba noored veel :).

Rein
Kes on veel 100 % kindel, et Holland Venemaast jagu saab?

Arks
21.06.08, 01:30
See on ammu teada, et hollandlased venelastelt lüpsta saavad ju.

vincent
21.06.08, 01:30
sama pask, täitsa munnis.

budu
21.06.08, 01:31

rein ära pahnda aga ma arvan et homme tuleb venelastele üks korralik sauna õhtu

Lambiahv
21.06.08, 01:31
Ideaalne oleks kui Türgi - Holland Finaal oleks :)

Rein
21.06.08, 01:32
rein ära pahnda aga ma arvan et homme tuleb venelastele üks korralik sauna õhtu

Ei pahanda, aga jalgpall on ikkagi ümmargune.

17
21.06.08, 01:32
ja küsitakse, miks ma seda mängu armastan, SUPEEEEEEEEEER!

Piaoviaopiuviao
21.06.08, 01:36
Kes On Jumal?,õige,allah Allah Alllah

Aílton
21.06.08, 01:36
Türgi teeb midagi imelist. Super Rüstü!

reed
21.06.08, 01:37
kalkun ja sarap imege lahti üksteisel...väga hea TÜRGI

telekavaataja
21.06.08, 01:38
Mingisugune Football Manageri mäng. Enne seda arvasin, et sellised lõpud on võimalikud vaid virtuaalsel väljakul. Eksisin...
Mäng oli haigelt närvesööv ning esimesed 90 minutit tundus Horvaatia veidikene üle. Samas siinkohal mängis juba Terim Bilici üle. Horvaatide treener ilmselt arvas, et türklased jäävadki pennusid ootama, aga mindi hoopis ründama. Nii tuligi, et lisaajal näisid türklased juba tugevamatena. Lõpuks olid mõlemad väärt edasisaamist. Ja mudiugi viimased 3 minutit olid maailma haigemad. Isegi mina, kes pole kummagi tiimi fänn karjusin ja hõiskasin kodus. See oli lausa fantast. No ja pennudes võitis värskem ja närvikindlam võistkond.

Scooter
21.06.08, 01:39
Tra, 2 täiesti vale tulemust veerandfinaalides! Kui nüüd Venemaa ja Itaalia ka edasi peaks saama, siis on ikka täiesti p**sis!!!

futbolidipaul
21.06.08, 01:40
tra ... aga üks kord see õnn lõppeb niikuinii

budu
21.06.08, 01:41
Tra, 2 täiesti vale tulemust veerandfinaalides! Kui nüüd Venemaa ja Itaalia ka edasi peaks saama, siis on ikka täiesti p**sis!!!

Scooter,lohtutan sind ka usun et kahes järele jäänud veerandfinaalist saavad edasi holland ja hispaania

Tofoa
21.06.08, 01:42
Scooter,lohtutan sind ka usun et kahes järele jäänud veerandfinaalist saavad edasi holland ja hispaania

Ma loodan, et su enesekindlus sööb su ära, kuigi ma loodan ka, et Russid tappa saavad.

surfaja
21.06.08, 01:42
....sinna poole kisub.

norsk
21.06.08, 01:43
tra ... aga üks kord see õnn lõppeb niikuinii
Aga enam polegi palju jäänud, 2 mängu ainult ;)

ALEKOK
21.06.08, 01:45

Hakka või uskuma sind..

BCfey
21.06.08, 01:46
Vähemalt kadus uni sellise lõpu peale ära

smörgåsbord
21.06.08, 01:47
mitu minutit Türgi sel turniiril üldse eduseisus on olnud? mitte üle 5 vist :)

budu
21.06.08, 01:48
Hakka või uskuma sind..

krt vaata et isegi ma ise hakkan ennast uskuma

Mask
21.06.08, 01:49
Vähemalt sai showd.

manitaaz
21.06.08, 01:53
http://www.magicalrabbit.com/ebay/Mega_Puke_gallery.jpg

vaikiv mees
21.06.08, 01:55
vat siis, sakslased ei saagi horvaatidelt revanshi saada;)

Modric ja Rakitic olid tiba noored veel :).

jah, liigahooajal j6uab ehk higi lahti joosta, aga täna Modricil (result.punktile lisaks ) 2 suurt eksimust

kindel pole, aga vene pole ka just Türgi, mis on sel turniiril eraldi m6iste

Jeti88
21.06.08, 02:00
mitu minutit Türgi sel turniiril üldse eduseisus on olnud? mitte üle 5 vist :)
Võiduväravad:
Arda 90+2 (Šveitsi vastu)
Nihat 89 (Tšehhi vastu)

Portugali vastu nad eduseisus ei mänginud, täna samuti mitte :D

eika
21.06.08, 07:57
See oli juba enne pendlaid selge, et Horvaatia koju läheb. Türgi tüübid olid ekstaasis ja möllasid enne pendlaid, kui samal ajal Horvaatia treener sikutas endal juukseid ja mölises kohtunikuga ja ega meeskondki parem polnud. No kurat, Horvaatial oleks võinud kasvõi üks mees olla, kes oleks tiimi kokku võtnud ja karjunud "TÜRA, VÕIDAME SELLE MÄNGU PENALTIDEGA ÄRA". Selle asemel nuteti lihtsalt viimase sekundi värava pärast. Täiesti masendav.

Ja mul on selline sisetunne, et üksi grupivõitja ei saa edasi :)

eika
21.06.08, 07:58
Mis poleks üldse paha.

Hogweed
21.06.08, 12:04
Türgi on selle finaalturniiri ime!!!! kolmandat korda tulid kaotusest välja ja võitsid!!! türgil oli penaltiseerias eelis ka muidugi.

Tofoa
21.06.08, 13:44
türgil oli penaltiseerias eelis ka muidugi.

Tahad öelda, et Horvaatia peaks nüüd kaebama kuskile? Minu meelest täiesti teenitud eelis.

smörgåsbord
21.06.08, 15:38
http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/pics/Spor/1409/17696.jpg

Rein
21.06.08, 15:42
http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/pics/Spor/1409/17696.jpg

WTF?!?!?!?!

cannuman
21.06.08, 15:50
mis momendil pilt tehtud on?

eston maravilha
21.06.08, 18:12
peale seda kui rüstu ta penaldi tõrjus. mis seal imelikku on?

Epic
21.06.08, 20:35
väga nunnu

Piaoviaopiuviao
21.06.08, 21:05
http://en.euro2008.uefa.com/photos/T=66/gallery.html
nii armas,ausalt:)

Shermann
21.06.08, 23:17
ei no mida perset?

kaitz
21.06.08, 23:20
Sellise mänguga lööb küll Venemaa varsti ära:S,kui Holland laisalt jätkab.

Tofoa
21.06.08, 23:20

Jesjoo, ei tule vist nii ?

Shermann
21.06.08, 23:24
Jesjoo, ei tule vist nii ?

essa poolaeg pole veel läbigi ju.

Tofoa
21.06.08, 23:26
Hollandi 5-0 võitu sellise mängupildiga ei ole võimalik näha isegi parima fantaasiaga inimesel

Shermann
21.06.08, 23:28
van basten teeb kõva häält vaheajal ja siis on juba kõik võimalik, ka 10-0

slade
21.06.08, 23:44
holland peab kaotama ;)

kaitz
21.06.08, 23:47
Usun,et Van Persie lööb ära.

Arks
21.06.08, 23:58
Pavlju4enko, juhuu! :D

lenc
21.06.08, 23:59
Hiddink küll ei karda oma sünnimaale löödud väravat tähistada.

kaitz
21.06.08, 23:59
Sellise mänguga lööb küll Venemaa varsti ära:S,kui Holland laisalt jätkab.

Ja palun olemas

lorenzo
22.06.08, 00:09
no kui homme hispaanlased ka peaks kaotama, siis on täismäng- poolfinaalides kõik kes alagrupis said 2. koha. loodetavasti siiski läheb vastupidiselt.

aga totalvoetbal on hädine. Hiddink@venelased on tunduvalt janusemad

Even
22.06.08, 00:14
Viva La Russsssia!!!!!!!

Jeti88
22.06.08, 00:17
no kui homme hispaanlased ka peaks kaotama, siis on täismäng- poolfinaalides kõik kes alagrupis said 2. koha. loodetavasti siiski läheb vastupidiselt.

aga totalvoetbal on hädine. Hiddink@venelased on tunduvalt janusemad

totalvoetbal muutus тоталфотбол-iks...

kaitz
22.06.08, 00:27
Lõpuks ometi lõpuks ometi

Shermann
22.06.08, 00:28
in your face, mtherfuckers! Juhhuu! :):):)

Tofoa
22.06.08, 00:35
Viva La Russsssia!!!!!!!

Viva La LISAAEG

Jeti88
22.06.08, 00:35
päris huvitav otsus Luboši poolt.

mrtn
22.06.08, 00:38
päris huvitav otsus Luboši poolt.

Polegi varem näind oma silmaga, et kohtunik kollase tagasi võtab jah.

U2
22.06.08, 00:39
jumal on täna õnneks oranzi värvi

AlwaysRed
22.06.08, 00:42
Vale otsus Lubosi poolt. Karistuslööki ei olnud (eeldades, et pall käis üle otsajoone), aga teine kollane kaart tulnuks anda.

Kohtuniku loogika järgi võib mänguseisaku ajal kasvõi vastasele näkku sõita.

Ütleme, et mängija A virutab nurgalööki oodates mängijale B rusikaga näkku. Kas tõesti ei saa mängija A kaarti, kuna mäng seisis?

smörgåsbord
22.06.08, 00:47
Vale otsus Lubosi poolt. Karistuslööki ei olnud (eeldades, et pall käis üle otsajoone), aga teine kollane kaart tulnuks anda.mille eest? kordusest oli näha, et puudet õieti polnudki. võib-olla seda lipuga mees ütleski.

magnisco
22.06.08, 00:55
Hirmus hirmus mäng:sega3:

kaitz
22.06.08, 01:02
Võib Venemaad õnnitleda, poolfinaali jõudmise puhul.

Zaeka
22.06.08, 01:07
HAAAAAAAAAAAAHHHHHA, IMEGE KOTTE

nüüd jaanipäevale
(K)

Arks
22.06.08, 01:07
in your face, mtherfuckers! Juhhuu! :):):)
Noh, in your face, mis juhtus? :D

Caos
22.06.08, 01:08
igatahes Venemaal tehakse nüüd viinad poed uuesti lahti :)

Shermann
22.06.08, 01:08
kuradi värdjad munnid need tiblad on!

lorenzo
22.06.08, 01:09
hollandi kaitse on ikka megasitt. vähemalt samasitt kui Barca oma. hullemgi veel.

Jeti88
22.06.08, 01:11
kuradi värdjad munnid need tiblad on!

holland mängis sitaks hästi muidugi...

Holland tõestas järjekordselt:

1) Holland ei ole turniirimeeskond

2) Alagrupiturniiril võid kõva olla aga playoff on juba midagi muud.

Maekas
22.06.08, 01:12
Venelased vist kasutavad dopingut, et nad nii palju jõuavad joosta. Aga Hispaania lööb nad välja lõpuks.