PDA

View Full Version : EM finaal

EM2008
19.06.08, 12:35
kes võiksid finaalis olla

mcnamara
19.06.08, 13:11
Hea teema muidu, aga poolfinaalid jäid vahele.

JanK
19.06.08, 13:17
See on sitaks hea teema.

Shermann
19.06.08, 13:51
kes võiksid finaalis olla

Eesti - Paapua Uus-Guinea

EM2008
19.06.08, 14:44
Portugal-Horvaatia 3-1
Holland-Hispaania 2-1

Portugal-Holland 1-1 (5-4) Väravad:C.Ronaldo, Robben

VÕIT PORTUGALILE

Minu ennustus

Ruutu
19.06.08, 15:33
Finaal: Saksamaa - Itaalia
Saksamaa võtab tiitli

Tofoa
19.06.08, 15:37
Ma ei tea kas Inglismaa - Eesti või Saksamaa - Hispaania ...

Hogweed
19.06.08, 17:39
Inglismaa on üks turniiri suursoosikuid,koos prantsusmaaga :)

JanK
19.06.08, 17:40
Võib-olla sekkub mängu Brasiilia ja Hiina....mine sa tea...

Kasper
19.06.08, 17:46
Eesti võiks küll finaalis olla..

Hogweed
19.06.08, 17:57
Portugal-Horvaatia 3-1
Holland-Hispaania 2-1

VÕIT PORTUGALILE

Minu ennustus

sellist jama on raske kommenteerida

Jeti88
19.06.08, 19:43
Portugal-Horvaatia 3-1
Holland-Hispaania 2-1

VÕIT PORTUGALILE

Minu ennustus

aga kolmanda koha mäng?

Tofoa
20.06.08, 00:48
Portugal-Horvaatia 3-1
Holland-Hispaania 2-1

VÕIT PORTUGALILE

Minu ennustus

Ei läinud nii ?

Rein
20.06.08, 11:00
Finaalis Saksamaa ja Hispaania.
Hispaania võidab.
3-4 Horvaatia ja Venemaa

rallikas
20.06.08, 11:01
Finaalis Saksamaa ja Hispaania.
Hispaania võidab.
Poolfinaalis Horvaatia ja Venemaa
Horvaatia võidab.

Oled ikka kindel?

Tofoa
20.06.08, 11:02
Poolfinaalis Horvaatia ja Venemaa
Horvaatia võidab.

Mees, sellist poolfinaali ei teki.

Rein
20.06.08, 11:07
Mees, sellist poolfinaali ei teki.

Minu viga.
Mõtlesin 3-4 kohta.
parandasin ära.

zaz
20.06.08, 11:13
aga kolmanda koha mäng?

vaadake, EM on selline põnev turniir, kus ei mänitagi kolmanda koha mängu ;)

Tofoa
20.06.08, 11:14
EM 2008 turniiril ei jagata pronksmedaleid, peale poolfinaali on ainult finaal.

Tofoa
20.06.08, 11:15
vaadake, EM on selline põnev turniir, kus ei mänitagi kolmanda koha mängu ;)

Jeti tegi kasutaja EM2008 üle lihtsalt nalja ;)

zaz
20.06.08, 11:22
aga ometi tegid ise ka samaguse postituse hetk peale mind;)
ja minu post ei olnud otseselt Jeti88-le mõeldud, vaid kõigile, kes pronksimängust rääkisivad

Tofoa
20.06.08, 11:27
aga ometi tegid ise ka samaguse postituse hetk peale mind;)
ja minu post ei olnud otseselt Jeti88-le mõeldud, vaid kõigile, kes pronksimängust rääkisivad

Ma mõtlesin Reinu ja ma paraku ei näinud sinu postitust enne :doh:

Jeti88
20.06.08, 12:20
minu küsimus oli suunatud kasutajale EM2008, kes alles hiljuti tugevalt väitis, et pronksimatš toimub.

Hogweed
20.06.08, 19:06
Portugal-Horvaatia 3-1
Holland-Hispaania 2-1

VÕIT PORTUGALILE

Minu ennustus

häähää juba ennustus vale

Ruutu
20.06.08, 22:18
Finaal: Saksamaa - Itaalia
Saksamaa võtab tiitli

Minu ennustus on veel vägagi elus. Esimene suur proovikivi sai ületatud, Portugal on kotis. Loodan, et ka Itaalia paneb Hispaania kotti ja liigub finaali suunas

budu
21.06.08, 01:36
Holland-Türkie

cannuman
21.06.08, 02:06
Türgi - Venemaa

Pronksimängus Inglismaa ja Argentiina

Vähk
21.06.08, 13:05
EM Finaal
Saksamaa-Holland
ning loodan ,et Holland Võtab ilusa mänguga siit tiitli ära

Montag
21.06.08, 15:58
Türgi - Itaalia

sten21
25.06.08, 17:28
Saksamaa-Hispaania

hammas7
26.06.08, 15:58
Saksamaa-Hispaania

Loodame ikka, et hispaania võidab venemaad . Juba ammu olen oodanud ,et tuleks saksa-hisp. finaal :p

TUR
26.06.08, 17:06
finaal: Saksamaa - Venemaa

oleks super!!!

Aramis
27.06.08, 01:44
Superfinaal on õigustatult Saksamaa-Hispaania...
Sest olgem ausad ei Venemaa ega Türgi pole jalgpalli suurriik. Ega seda uhket nimetust üle 5-6 satsi ei kannagi. Üks neist ei saanud finaalturniirilegi ehk see ei tähenda veel mängukvaliteeti. Küll aga traditsioone ja üldist jalgpalli süsteemi riigis. Üsna hea vastasseis on siiski lõpuks jäänud ja nagu ikka - parem võitku!

27.06.08, 01:47
Hispaania võidab!

Tofoa
27.06.08, 01:49
Sest olgem ausad ei Venemaa ega Türgi pole jalgpalli suurriik. Ega seda uhket nimetust üle 5-6 satsi ei kannagi. Ü!

Nõustun sinuga 100%. Siiski, ma leian, et jalgpalli suurriike on pisut rohkem :)

Saksamaa, Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa, Inglismaa, Brasiilia, Argentiina (Portugal, Holland) :)

surfaja
27.06.08, 01:53
Hispaania ikka MEISTRIKS!44aastat on pikk aeg ja enam neid ei morjenda ka ajaloo faktid.Täna kollane,mis pidi halba tooma ja mäng Itaaliaga.Seal oli vist mingi kuupäeva needus.

karl54
27.06.08, 09:44
Finaalis tuleb võrdne mäng, aga Hispaania võidab.

cannuman
27.06.08, 11:22
Nõustun sinuga 100%. Siiski, ma leian, et jalgpalli suurriike on pisut rohkem :)

Saksamaa, Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa, Inglismaa, Brasiilia, Argentiina (Portugal, Holland) :)

Kui sa juba Portugali siia panid siis pane ka Tsehhi (+Slovakkia:) ), Venemaa/N-Liit, Ungari...

sicmic
27.06.08, 14:42
Hispaania võidab!

España! Vamos! :)

Lambiahv
27.06.08, 14:55
Hispaania võiks võita :)

Ruutu
27.06.08, 15:24
Olen kindel, et sakslased teevad parema partii ja võit tuleb neile. Samas nüüd loeb vaid võit, kõik muu on teisejärguline. Samas olen kindel, et kui Saksamaa peaks võitma, siis mingid tüübid hakkavad ikka ajama, et nad ei "väärinud" seda. Igaljuhul edu

Rein
27.06.08, 15:30
Jätke see riik meelde- Hispaania.

cannuman
27.06.08, 15:31
Rein, mis suga juhtus? Sa olid kunagi niiii normaaaalne

ChelseaFC
27.06.08, 15:34
Jätke see riik meelde- Hispaania.

vaata, et budulojuse saatus sind ei taba;)

Rein
27.06.08, 15:40
Rein, mis suga juhtus? Sa olid kunagi niiii normaaaalne

Olen siiani, vähemalt enda arvates.
Kahjuks on üks asi mõelda reaalselt ja teine asi see mida sa südames tahaksid. Olen algusest peale olnud realistlik ja pakkunud Hispaaniat võitjaks. Vpiigo koos oma hulluarstidest sõpradega nimetab seda muidugi pessimismiks.

Südames oleks tahtnud, et Rootsi oleks võitjaks tulnud.

Aramis
27.06.08, 15:44
Ilus oleks kui Hispaania võidaks. Nad pole kaua aega midagi võitnud. Nii, et kõik, kes pole konkreetselt Saksamaa poolt, hoidge Hispaaniale pöialt. Mina kahjuks seda teha ei saa ja eeldan, et Ballacki põlvkond võtab oma esimese suurvõistluse tiitli. Igal juhul oleme juba tõestanud, et oleme euroopa parim sats pikemas perspektiivis - MMi kolmas ja EMi finalist... Itaalia peaks oma MMi võidu ja siinse veerandfinaaliga olema järgmine.

cannuman
27.06.08, 16:22
Igal juhul oleme juba tõestanud, et oleme euroopa parim sats pikemas perspektiivis - MMi kolmas ja EMi finalist... Itaalia peaks oma MMi võidu ja siinse veerandfinaaliga olema järgmine.

anna mulle ka see valem. Siis saan excelis ise paremustabeli arvutada :)

Thugie
27.06.08, 17:21
Standardolukorrad saavad suure tähenduse. Sakslased vist nati pikemad...

Aga Hispaania võidab ikka :)

Tofoa
27.06.08, 17:25
vaata, et budulojuse saatus sind ei taba;)

Mis budulojusega siis nüüd juhtunud on? Pole teda 6 päeva näinud siin. Ei tea, kas jõi surnuks end?

haamer11
27.06.08, 19:18
nii :D hispaania - saksamaa ma arvan et jääb viiki 1:1

väravad lööb daniel güiza ja Bastian Schweinsteiger

siis tulevad penaltid ja hispaania võidab.

lorenzo
27.06.08, 19:46
võidab see kes saab keskvälja kontrolli alla

Jeti88
27.06.08, 21:13
nii :D hispaania - saksamaa ma arvan et jääb viiki 1:1

väravad lööb daniel güiza ja Bastian Schweinsteiger

siis tulevad penaltid ja hispaania võidab.

saksamaa ei kaota penaltitega... ;)

Olen Saksamaa poolt aga võitjat ennustama küll ei hakka...

Aílton
27.06.08, 21:52
võidab see kes saab keskvälja kontrolli alla

isiklikult arvan et saksamaa võib jääda kergelt surve alla kuna mängitakse(kui jätkatakse sama joont) 2 selgelt allahoidva poolakaitsjaga ja vaevalt need kohe mängualguses kõrgelt pressima hakkavad, hispaania rünne ja poolakaitse on piisavalt osav ja kiire vabu tsoone ära kasutama. samas on saksa kontrad ohtlikud, eriti kui äärekaitsjad tõusevad, aga mängu alguses vaevalt. sakslased on õhus head ja see on nende trump, samas keskkaitse on sakslaste valupunkt. hispaania nõrkaga kohaks on vast haavatavus kontratel, kuna tõustakse suht usinalt ja vabu söödu teid pallikaoutuse korral kipub palju jääma. hispaania edu võtmeks on täpne passing ja vb kui sakslased suudavad suruma hakata, siis kontrad, torrese, villa ja silvaga jäävad mertesacker ja co hätta. sakslaste edu võtmeks on 4-5-1 muutmine 4-4-2, samas võitvat formatsiooni ei vahetata, aga vastas on ka hispaania:) 4-5-1-ga ei oskagi head mõtet leida.
võidab see kes oma võimalused paremini ära kasutab

JanK
27.06.08, 23:21
Ega seda uhket nimetust üle 5-6 satsi ei kannagi.

Ei taha sind nagu tänitada või midagi sellist, väga normaalne mees tundud.
Lihtsalt, hakkasin mõtlema, millised need jalgpallisuurriigid on ja kui palju neid on.

Brasiilia, Argentiina, Hispaania, Inglismaa, Itaalia, Saksamaa, Holland.

Kurat, 7 sain. Tundus alguses rohkem, kui kirjutama asusin.

saksamaa ei kaota penaltitega... ;)

Millal Saksamaa viimati penalty shootoutis osales?
Millal viimati võitis?
Põhjus, miks ma ise ei otsi, sest ma ei leidnud kusagilt vajalikku infot.

ChelseaFC
27.06.08, 23:28
Mis budulojusega siis nüüd juhtunud on? Pole teda 6 päeva näinud siin. Ei tea, kas jõi surnuks end?

No see oligi, et karjus kõva häälega Hollandi surmkindla võitu.
Selle tulemusel karjus ilmselt hääle ära endal:)

ChelseaFC
27.06.08, 23:31
Lihtsalt, hakkasin mõtlema, millised need jalgpallisuurriigid on ja kui palju neid on.

Ükskõik kui ebasümpaatsed nad ei tunduks, loen mina ka Prantsusmaa jalgpalli suurriikide hulka ning kui sa juba Hollandi nende hulka võtsid, siis peaks ka Portugalil seal koht olema.

JanK
27.06.08, 23:36
Oih, my bad.

midfielder
27.06.08, 23:39

Kindlasti võib ja peab siia lisama Prantsusmaa ja Portugali. Venemaa võiks siis esikümne lõpetada. Need on minu silmis kümme kõige tugevamat koondist ja neil riikidel on ka maailma top ten liigad. Koduliiga on aga väga oluline vundament loomaks laiemat ja kvaliteetsemat mängijatevalikut, kuna mängijad ei pea minema oma taseme tõstmiseks teiste riikide liigadesse. Hollandi ja Portugali puhul on see ehk kõige märgatavam, kuna suhteliselt väikeste riikidena hakkab finantsiline pool ja mõnevõrra lahjem sisemine konkurents neid utsitama suurriikide liigadesse suunduma. Samas on mõlema riigi vutitraditsioonid nii võimsad ja mängijate valik suht-koht väikse elanikkonna kohta muljetavaldav ning mina nimetaks neid jalgpallimaailmas kindlasti vuti suurriikideks. Tsehhi, Horvaatia, Rootsi, Rumeenia, Kreeka jne on siiski sellised tugevad keskmikud, kes aeg ajalt võivad üllatada, kuid pikas perspektiivis neid alaliste medalinõudlejatena igal suurturniiril ma küll ei näe.

Must lammas on Türgi, kes on uefa liikmesriikidest suuruselt kolmanda elanike arvuga ja see annab neile analoogselt Venemaaga väga suure perspektiivi tulevikuks edu saavutamiseks, kuna suur rahvaarv, lai mängijate valik ja korralik kodune liiga arendab mängijaid ja toob ka kvaliteetseid välismängijaid ligi-suur riik tähendab ka rohkem raha koduliigale. Eelkõige näengi türklasi ja venelasi võitlemas just selle kümnenda positsiooni kohale, kus väga pikka aega oli Tsehhimaa, kuid kes on aastaid juba paigal tammunud ja mängijate valik kipub ka napiks jääma, et oma positsiooni säilitada. Koduliiga neil siiski nõrguke võrreldes Türgi, Venemaa, Hollandi ja Portugaliga.

vincent
27.06.08, 23:48
Millal Saksamaa viimati penalty shootoutis osales?
Millal viimati võitis?
Põhjus, miks ma ise ei otsi, sest ma ei leidnud kusagilt vajalikku infot.
no MMi veerandfinaal argentiinlastega nüüd NII ammu ka ei olnud ;)

aga üldiselt ei maksa vist pennalde puhul nende ebaedule tõesti eriti panustada:

Since their penalty shootout loss to Czechoslovakia in Euro 76, Germany has not lost a penalty shootout in major international tournaments. In fact, the last penalty missed by a German player dates back to the semi-finals of the 1982 World Cup when French goalkeeper Jean-Luc Ettori saved Uli Stielike's shot.

Aílton
27.06.08, 23:49
Prantsusmaa on huvitav näide, koondis tugev, liiga nõrk võrreldes suurtega. no kui jätta monaco sähvatus välja ei olda just midagi erilist saavutanud. kui lyoni rahaline pool välja jätta, siis on ülejäänud klubid ikkagi kirikurotid sisuliselt või vähemalt mulle tundub.

midfielder
28.06.08, 00:10
Kui finaalist rääkida, siis minu eelistus on kahtlemata Hispaania. Mitte, et ma mingi suuremat sorti espanjoolide fänn oleks, kuid nende loov, kombinatsiooniline ja selgelt ründele panustav vutifilosoofia on mulle kordades rohkem meele järgi kui sakslaste sirgjooneline taktikavutt. Aga eks igal ühel omad eelistused. Kuigi Die Mannschaft on olulisemalt suuremate tiitlitega ajaloos pärjatud, oleks ma siiski üsna kurb kui pühapäeva hilisõhtul Ernst Happeli staadionil La Furia Roja´t kontinendi meistriks ei kroonitaks. :p

Aramis
28.06.08, 00:39
Jalgpalli suurriikidest rääkides ma siiski jääksin mingi veel ähmasema määratluse juurde, mille tõttu ei saa tabelisse ei Portugal ega Holland(Eusebio ja Cryff hakkavad mind tulevikus kummitama). Ka Hispaania on kahtlane, aga neid päästab nende ülitugev liiga. Brasiilia, Argentiina, Saksamaa, Itaalia, Inglismaa, Prantsusmaa, Hispaania - ma saan seitse, aga see on täiesti objektiivne ja igaüks võib selle suurmaa ise enda jaoks lahti mõtestada ja omale sobivad koondised sinna reastada.

Aramis
28.06.08, 00:49
no MMi veerandfinaal argentiinlastega nüüd NII ammu ka ei olnud ;)

aga üldiselt ei maksa vist pennalde puhul nende ebaedule tõesti eriti panustada:

Since their penalty shootout loss to Czechoslovakia in Euro 76, Germany has not lost a penalty shootout in major international tournaments. In fact, the last penalty missed by a German player dates back to the semi-finals of the 1982 World Cup when French goalkeeper Jean-Luc Ettori saved Uli Stielike's shot.

Jah, pendad on sakslaste leib. Üldiselt on põhjendatud seda nähtust kahe asjaga - meelekindlus ja tugev keskendumine löögitehnika treenimisele. Viimane on noortevutis saksa koolkonnale olulisem kui teistele. Sellest ka see, et kauglööke võivad sisse lüüa enamus saksa tippmängijatest. Samas ütleks,et kogu Hispaania keskväljal on väga hea löögitehnika ja usun,e t penalteid nad löövad korralikult. Ja väravavht on juba sarnases olukorras end tõestanud. Huvitav on see, et kui tõesti on läbi käinud, et ta end oli väga täpselt Itaaalia lööjate eelistustega kurssi viinud, siis sama räägiti ka 97a UEFA karika finaali järel kus kangelaseks tõusiski penalti seerias hiilanud Schalke väravavaht. Kuigi siin on ennamusjaolt intelligentsed inimesed, siis mainin ära, et väravavahi nimeks oli Jens Lehmann.

mcnamara
28.06.08, 12:20
Jalgpalli suurriikidest rääkides ma siiski jääksin mingi veel ähmasema määratluse juurde, mille tõttu ei saa tabelisse ei Portugal ega Holland(Eusebio ja Cryff hakkavad mind tulevikus kummitama). Ka Hispaania on kahtlane, aga neid päästab nende ülitugev liiga. Brasiilia, Argentiina, Saksamaa, Itaalia, Inglismaa, Prantsusmaa, Hispaania - ma saan seitse, aga see on täiesti objektiivne ja igaüks võib selle suurmaa ise enda jaoks lahti mõtestada ja omale sobivad koondised sinna reastada.

Jah, mina näiteks jätaksin Hispaania välja või õieti asendaksin ta Uruguaiga. Üpris lihtne meetod kuidas jalgpalli suurriiki määratleda.

cannuman
28.06.08, 13:25
einoh visake inglismaa ja Portugal ka seal välja...

vandersell
28.06.08, 14:54
Kuigi siin on ennamusjaolt intelligentsed inimesed, siis mainin ära, et väravavahi nimeks oli Jens Lehmann.
Intelligendid mäletavad ka seda:

1. Riquelme left high
2. Crespo long run/right, short run/left
3. Heinze left low
4. Ayala long wait, long run right
5. Messi left
6. Aimar long wait left
7. Rodriguez left

Saksa keel on puudulik, sestap inglisekeelne viide.

luups
28.06.08, 23:00
Täitsa jama, sakslastel läheb homme raskemaks, Ballack on suure tõenäosusega mängust väljas...

kaitz
28.06.08, 23:18
Täitsa jama, sakslastel läheb homme raskemaks, Ballack on suure tõenäosusega mängust väljas...

Ei ole võimalik,miks?

Aramis
28.06.08, 23:28
Nii ta on , sai reedel vigastuse ja on täiesti 50-50 , et kas saab mängida. Kuna Saksa koondisega tegemist, siis ise arvan, et 90% mängib.

ChelseaFC
28.06.08, 23:32
Nii ta on , sai reedel vigastuse ja on täiesti 50-50 , et kas saab mängida. Kuna Saksa koondisega tegemist, siis ise arvan, et 90% mängib.

Loodame.... nii suur ebaõnn lihtsalt ei saa ühte mängijat jälitada. Müstika:S

mrtn
28.06.08, 23:44
Kahju küll Ballackist aga kuna midagi tõsist tal vist viga pole siis Hispaania fännina isegi hea uudis

ROOTSI KUNN
29.06.08, 12:12
Selle Ballacki vigastuse jutu võib kanda valdkonda tule eile meile. Tavaline hämamine enne suurt mängu ja mees on platsil kindlasti.
Isiklikult kaldun seekord Hispaaniale pöialt hoidma ,kuigi ka sakslased on sümpaatsed.Lihtsalt hispaanlaste viimane mäng venelaste vastu on veel liiga selgelt meeles.:)

JanK
29.06.08, 12:59
Sest nad mängisid 1 päev hiljem. :D

Ruutu
29.06.08, 13:03
Täna siis tuleb Saksamaale neljas EM tiitel. Finaalis ei loe mängupilt ega miski muu. Tähtis on vaid võit, ükskõik kuidas see tuleb. Siiski võik finaal olla atraktiivne ja võimaluste rohke. Hispaania oli tubli, aga seekord neile teist tiitlit veel ei tule

Thugie
29.06.08, 15:39
Täna siis tuleb Saksamaale neljas EM tiitel.

wtf sa ajad `? oota finaalmäng ka ikka ära,

Aramis
29.06.08, 18:26
wtf sa ajad `? oota finaalmäng ka ikka ära,

Mis sa pabistad, inimene selgelt ei eksinud grammatikaga, oleks ta ütelnud "tuli ära", siis oleks põhjust paanikaks.

mcnamara
29.06.08, 19:38
Mina loodaks täna näha korralikku jalgpalli, mis annab selge võitja. Ei mingeid pendlaseeriaid, tänan. Eks siin ole üheks eelduseks ka võimalikult kiire avavärav ühele või teisele poole.
Isiklik huvi oleks ehk Torrese värav finaalis. Teeks rõõmu. Ja eks ma vaikselt Hispaania poole hoian, aga nende kaotuse korral pisarad voolama ei hakka.

luups
29.06.08, 22:39
mnjah, nagu näha vanemal kolleegil oli sedapuhku õigus, kodanik Ballack lidub väljakule nagu noor hirv:)

JanK
29.06.08, 22:55
KaljuNeer saab kindla orgasmi, kui Saksamaa skoorib.
Ehk Saksamaa, ÄRA TEE SEDA!

Rein
29.06.08, 23:19
olemas.......

Karla
29.06.08, 23:20
Fernandõuuuuuuuuuuuuuu Toresssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Imege!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JanK
OLE OLE OLE OLE WE ARE THE CHAMPIONS
Well, maybe not yet.

RUUTU IME KOTTI!

kaitz
Nu ehk nüüd läheb mänguks prse küll

Tofoa
Kurjaaa Silva .

lorenzo
29.06.08, 23:21
Mina loodaks täna näha korralikku jalgpalli, mis annab selge võitja. Ei mingeid pendlaseeriaid, tänan. Eks siin ole üheks eelduseks ka võimalikult kiire avavärav ühele või teisele poole.
Isiklik huvi oleks ehk Torrese värav finaalis. Teeks rõõmu. Ja eks ma vaikselt Hispaania poole hoian, aga nende kaotuse korral pisarad voolama ei hakka.

tervitaks ja õnnitleks McNamarat siinjuures.

ahjaa...FUERZA España! MIERDA ALEMANIA!

JanK
29.06.08, 23:24
Näidati Ballackit seal stata kõrval, tohterdatakse seal kõrval ja alla vasakusse nurka tuli kiri: Distance to goal: 38 m
:D

Aílton
29.06.08, 23:39
Mäng on heitlik nagu Eesti ilm. Alguses oli Saksamaa ikka väga hea, hästi söötsid ja pressisid, spaniardid seevastu väga ehmatunud. Kuid hispaania sai mängu vaikselt käima ja oli näha kui palju neil kiirust on, piisavalt. Värav oli pigem sakslaste eksimus kui Torrese individuaalne meisterlikkus. hetkel on vast torres mängu parim olnud, kuid ma ei vähem väärtustaks ka keskvälja eriti söödujagajaid. Loodame parimat. Võit Hispaaniale.

kaitz
29.06.08, 23:43
Kõik veel on ees

Rein
29.06.08, 23:47
Kõik veel on ees

Just, just.
Hispaania võtab alles tuure üles ja kui see masin käima saadakse:love:

kaitz
29.06.08, 23:48
Nu mida vahetust;S

Rein
29.06.08, 23:54
Klose, hüppa kandadel :D

eston maravilha
30.06.08, 00:03
Näidati Ballackit seal stata kõrval, tohterdatakse seal kõrval ja alla vasakusse nurka tuli kiri: Distance to goal: 38 m
:D

türa küll, samal ajal oli fritsudel karistuslöök..

JanK
30.06.08, 00:22
Oli jah, aga kui otseselt mõelda, siis...

GOMEZ ja KURANYI sisse? Löwikene, mida sa teed?

kaitz
30.06.08, 00:32
Nu jääb üle Hispaaniat õnnitleda.

Eks varsti näeb kuidas EM08 purustab Eesti koondise:D

JanK
30.06.08, 00:33
Tuleb ära..
Tuleb ära..
Ma tunnen seda...

Karla
30.06.08, 00:36
Hispaaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
Toresssssssssssss Jumaaaaaallllllllllll!!!!!!!!!!
Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

Rein
30.06.08, 00:37
Palju õnne !!!

JanK
30.06.08, 00:37
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

OLE OLE OLE OLE WE ARE THE CHAMPIONS!

TORRES! TORRES! TORRES!

Ma ennustasin EM08-s, et võitjaks tuleb Hispaania!!!

rasmer
30.06.08, 00:38
Täna siis tuleb Saksamaale neljas EM tiitel. Finaalis ei loe mängupilt ega miski muu. Tähtis on vaid võit, ükskõik kuidas see tuleb. Siiski võik finaal olla atraktiivne ja võimaluste rohke. Hispaania oli tubli, aga seekord neile teist tiitlit veel ei tule

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHA HAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA HAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAH AHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH AHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH

nodisco
Aitäh!

Palju õnne hispaania koondisele ja toetajatele!

Karla

HAHHAHAHAHAHAHAHAHA
Tubli poiss oled!!!
Mulle meeldivad sinusugused tondid, kes teevad enne mängu selliseid ägedaid ennustusi. Loodetavasti oled 2010-ks aastaks jälle rivis.

Mask
30.06.08, 00:39
Igavene teine Ballack... :(
Ma küll ei olnud kellegi poolt aga pärast Saksamaa kaotuseisu jäämist hakkasin nende poole hoidma.

Maekas
30.06.08, 00:40

No teeme nii!!!!!!!!!

Nüüd tähistama!

Devil
30.06.08, 00:41
Go Spain!!!

Tofoa
30.06.08, 00:42
Igavene teine Ballack... :(
Ma küll ei olnud kellegi poolt aga pärast Saksamaa kaotuseisu jäämist hakkasin nende poole hoidma.

Sama siin, aga tunnen rõõmu ikkagi . :)

EgoTrip
30.06.08, 00:45
Saksamaa oli ika väääga mannetu
hea, et võitis turniiril parimat mängu näidanud võistkond

lorenzo
30.06.08, 00:46
seda et nüüd vähemalt sai ära nähtud ka La Furia Roja võit. ehk näeb neid veel oma elu jooksul

Arks
30.06.08, 00:46
Milline mäng, ma ei suuda oma emotsioone enam talitseda.

Maarek
30.06.08, 00:47
100% teenitud võit :)
7 pealelööki väravale sakslaste 1 vastu. Midagi oleks ikka väga valesti pidanud minema, kui sellise mänguga valged võitnud oleksid.

kaitz
30.06.08, 00:48
No teeme nii!!!!!!!!!

Nüüd tähistama!

Ka Eesti koondise üle Valikmängudes:D

midfielder
30.06.08, 00:48
Vamos Espana. :D Parim võitis. Ka finaali vältel oldi natuke paremad ja teravamad kui sakslased, nii nagu ka nad kõikides turniiri mängudes olid (võib olla itaallaste vastu vajuti oma tippnivoolt natuke allapoole), kuid terve suurvõistluse lõikes pole vast kahtlust, et võitis parim meeskond. Kuigi värava lõi Torres, siis minu silmis olid hispaanlaste parimad nende kolm keskpoolikut-suurepärased söödumeistrid Xavi ja Iniesta ning suur võitleja ja tööloom Senna.
Ühtlasi on rõõm tõdeda, et need teoreetikud, kes väitsid, et pikka turniiri pole võimalik võita algusest peale kuni lõpuni hästi ja väga hästi mängides, eksisid. La Furia Roja purustas selle teooria. Viimati oli vist nii võimas esitus turniiri võitjalt 1998 mm-il kui prantslased samuti esimesest mängust kuni viimaseni pidevalt suurepärast mängu näitasid. Ja enne seda 1984 em-il kui samuti Les Bleus ainult võite finalturniiril tunnistas.

Õnnitlused kõigile Hispaania fännidele ja esmakordselt on siis võimalus valitsevat meistrit näha ka meie kodutanumal. Alates taasiseseisvumisest on see esimene kord kui meil õnnestub mängida suurturniiri võitjaga.

Maekas
30.06.08, 00:49
Ka Eesti koondise üle Valikmängudes:D

Siis kannan Eesti särki ja olen Eesti poolt!!! Aga praegu hakkab 140-ne keskmine pulss rahulikult vist langema juba.

telekavaataja
30.06.08, 00:53
Väga õiglane tulemus. Turniiri tugevaim ka võitis.
Ja juba 2 nädalat mõtlen, kui haigelt tugev poolik Hispaanial on ikka. Õige käsitsuse puhul on sellel tiimil veel väga suur tulevik.

aiixx
30.06.08, 00:55
no nii mööda jalgpalli pole ammu näinud kui seda tegid sakslased. paar õiget söötu mängu peale. 100 % õige meeskond võitis. meeletult hea mäng hispaanialt

ertz
ola Espana!!!!!!

respekt ka Sergio Ramosele kes särgiga pidas meeles ja pühendas võidu lahkunud sõbrale Puertale... sügav.

parim võitis!

kaitz
Siis kannan Eesti särki ja olen Eesti poolt!!! Aga praegu hakkab 140-ne keskmine pulss rahulikult vist langema juba.

Selge Selge,saime aru:D

hofnar
kelle pilt Ramose särgil oli? väga meenutas Gattusot lol.

aga raisk, teenitud võit Hispaaniale.

ertz
30.06.08, 00:58
kelle pilt Ramose särgil oli? väga meenutas Gattusot lol.
.

lühike mälu?
Puerta (http://en.wikipedia.org/wiki/Antonio_Puerta)

lorenzo
30.06.08, 01:02
no Ramos jah ju oli Sevilla kasvandik ja Puerta suur sõber. huvitav kas Palopil oli ka samasugune särk treeningdressi all?

Aílton
30.06.08, 01:07
Campione, campione. olee, olee, olee!
Ei, väga kõva!
Võitis see kes terve turniiri jooksul on seda väärinud.
Teine poolaeg oli sakslaste poolelt suht masendav, vahetused ei erutanud kedagi korralikult mängima, vaid kaotati keskväljal kontroll ja hispaanlastele meeldi vaba ruum.
Ainuke kelle üle mul teistest rohkem hea meel on, on Casillas, kes on väga sümpaatne mängija ja ütleksin et see hooaeg on olnud tal väga hea.
Õnnitlen pöidlahoidjaid!

cannuman
30.06.08, 01:13
Ühtlasi on rõõm tõdeda, et need teoreetikud, kes väitsid, et pikka turniiri pole võimalik võita algusest peale kuni lõpuni hästi ja väga hästi mängides, eksisid. La Furia Roja purustas selle teooria. Viimati oli vist nii võimas esitus turniiri võitjalt 1998 mm-il kui prantslased samuti esimesest mängust kuni viimaseni pidevalt suurepärast mängu näitasid.

Itaalia vastu ei olnud väga väga hea, muidu tõesti oli. Siiski vääris Hispaania veidi rohkem edasipääsu kui ITA. Ja ses suhtes väga normaalne, et turniiri parim meeskond võitis...Tagant järgi mõeldes olid veel väga väga head Horvaatia ja Türgi, teises ei kandideeriks mingil juhul parima tiitlile. Ja kui nüüd lahata MM98 turniiri, siis samuti Prantsusmaa ei olnud hea Itaalia vastu veerandfinaalis. Selgelt olid itaallased paremad tol päeval...

Sakslased võivad pettunud olla, aga reaalselt neil võimalust polnud. Hispaania keskväli on super.

Ja kui veel midagi lisada, siis rõve on see teistele jalgade peale astumine. Olen ise ikka piisavalt palju mänginud ja pole elusees niipalju teistel jalgade peal trampinud kui näiteks täna seda tehti...

Maarek
30.06.08, 01:17
Kuigi Raúl kvalifikatsioonis meeskonna edule eriti kaasa ei aidanud, siis äärmiselt kahju, et tal ei võimaldatud turniirist kasvõi vahetusmehena osa saada. Eks see kõige tähtsama vanamehe taktikaline samm oli, sest karta on, et tema kaasamisel oleks turniiril sisepingete oht oluliselt suurem olnud.

mcnamara
30.06.08, 01:33
Kokkuvõttes polnud finaalil vigagi, oli mida vaadata algusest lõpuni. Sakslased tundusid algul väga enesekindlad ja lahinguks valmis, aga pärast seda kui Podolski poolelt mõnel korral läbi pääseti, jäi nende mootor seisma. Aina enam tuli tõdeda, et Hispaania keskväli mängib sakslaste oma üle. Kui Torres posti suskas, tundus küll, et lähemale ta täna ei jõua. Aga võiduvärav oli puhas Fernando. Loodan, et jänkid teda mingi hinna eest Chelskile ei müü.
Teise poolaja keskel proovisid sakslased korra mängu üle võtta, kuid Aragonesele au - õigeaegselt toodi Cazorla ja Alonso sisse ning võeti Fabregas ja Silva välja. Viimane 15 minutit oligi Hispaanial suurepärane, hoiti vastast pideva surve all värskete meestega - sakslased ei saanud võimalustki.
Igati teenitud võit. Mina rõõmus.

budu
30.06.08, 01:35
Ramoselt väga ilus liigutus selle särgi näol et mälestada lahkunud sõpra ja koondislast

surfaja
30.06.08, 01:44
Sama siin.Tiitel kuulub õigele meeskonnale!

Olar
30.06.08, 01:44
Koos Sevilla lipuga.Algus imestasin,et kommentaatorid selle kohta midagi ei pajatand.

Kasper
30.06.08, 01:49
Koos Sevilla lipuga.Algus imestasin,et kommentaatorid selle kohta midagi ei pajatand.
Jah, nad on Hispaania asjatundjad.

eika
30.06.08, 02:19
Viimati oli vist nii võimas esitus turniiri võitjalt 1998 mm-il kui prantslased samuti esimesest mängust kuni viimaseni pidevalt suurepärast mängu näitasid.
Alagrupis võideti läbi häda Taanit, edasi lisaaja võit Paraguay üle, penaltidega võit Itaalia üle ja täna Thurami kahele ainsale koondiseväravale saadud hädine võit Horvaatia. Ei, tõesti suurepärane esitus.

Aga Hispaania oli super täna ja kogu turniiril! Ei suutnud Hispaaniat murda ei Itaalia umbkaitse , Guus Hiddink ega ka Sakslaste Podolski-Ballack-Scweinsteiger kolmik. Eks aastal 2052 tuleb ka järgmine tiitel :)

cannuman
30.06.08, 02:21
2052 pole enam Hispaania koondist. Aga noh eks EU kooseisus siis;)

Wingback
30.06.08, 02:23
Aragones't tuleb kõvasti kiita. Meeskonna selektsioon turniirile on olnud suurepärane ning turniiri jooksul näidatud mäng on olnud suht fantastiline jälgida. Vahetused/muutused, mida peatreener mängude jooksul tegi, toimisid alati õieti. Kasvõi näide tänasest, kui Silva välja võeti, sest hakkas sööduvigu tegema ning üle keema. Tugev vundament on nüüd olemas ka edaspidisteks suurvõisltusteks, kuna meeskonna koosseis on piisavalt noor ja pink andekatest mängijatest väga pikk. Loodetavasti ei riku järgmine peatreener seda ära ning näeme nende poolt ilusat jalgpalli ka edaspidi.
Eesti-Hispaania kohtumisi ootan rõõmuga, kuigi pean pea võimatuks sellisele meeskonnale üllatuse vormistamist sinisärkide poolt.

Viva Espana ! Hiilgavaim meeskond võitis tiitli teenitult. Sakslased olid selgelt armetud.

Maekas
30.06.08, 03:06
Kus Ruutu on? Ja miks ta nii vaikne on?

17
30.06.08, 03:42
Deutschland Deutschland über alles, pool on läind ja raisk, teine pool läks ka

mina olen igaljuhul väga rahul :)

sicmic
30.06.08, 04:45
Magusam saanuks Hispaania võit olla vaid siis, kui Ballacki löök omaväravale Lehmanni kätest läbi oleks läinud. Ma olen harva kahjurõõmus, aga nüüd ei varja seda teps mitte! :)

2052 pole enam Hispaania koondist. Aga noh eks EU kooseisus siis;)

Millest sa räägid?

Ruutu
30.06.08, 09:36
Kus Ruutu on? Ja miks ta nii vaikne on?

Siin olen, ei ole kuhugi kadunud. Kõigepealt palju õnne võitjatele. Ei ole ühtegi halba sõna nende kohta öelda ja ei hakka neid kuidagi maha tegema, tubli turniir. Sakslased olid kuidagi kammitsais ja ei saanud kuidagi enda mängu käima. Kui võrdlme kooseise ja nimesid, siis sakslaste hulgas väga palju staare ja suuri nimesid ei ole. Seega ka väga tugev turniir nedelt. Alistati ju meeskond, kellele riputati enne finaalturniiri medalid kaela(Portugal). Seega ilus turniir

Põnn
30.06.08, 12:19
Löw tõusis selle turniiriga minu lemmiktreenerite hulka , aga finaalis Klose out vahetus oli ikkagi lauslollus .

Aramis
30.06.08, 13:47
Siin olen, ei ole kuhugi kadunud. Kõigepealt palju õnne võitjatele. Ei ole ühtegi halba sõna nende kohta öelda ja ei hakka neid kuidagi maha tegema, tubli turniir. Sakslased olid kuidagi kammitsais ja ei saanud kuidagi enda mängu käima. Kui võrdlme kooseise ja nimesid, siis sakslaste hulgas väga palju staare ja suuri nimesid ei ole. Seega ka väga tugev turniir nedelt. Alistati ju meeskond, kellele riputati enne finaalturniiri medalid kaela(Portugal). Seega ilus turniir

Respect...Ma poleks ka paremini asja kokku võtta suutnud.

telekavaataja
30.06.08, 15:56
Mul on tegelikult kõige rohkem kahju Raulist.
Ja sellega ei kritiseeri ma Aragonest(sest kogu selektsioon turniirile oli super), vaid minu meelest on Raul esimene hispaanlane, kes oleks olnud väärt eile seda medalit omale kaela riputama.

Wingback
30.06.08, 16:03
Absurd. Mismoodi saab olla keegi selline esimesena medalivääriline, kui ta pole isegi koondise pingipoisi rolli vääriline peatreeneri arvates. :)

cannuman
30.06.08, 16:03
nojah täpselt siis kui Raul väljas, Hispaania võidab...Ja samuti jäid ilma MM tiitlita näiteks Baggio ja Vieri...

jyriöö
30.06.08, 16:44
Mängu jälgmine oli küll mõnevõrra keerulisemaks tehtud, kuna sellist tissiparaadi pole minu silmad Mollys enne veel näinud. Lisaks tuli ühe silmaga piielda kallist sõpra ega ta juhtumisi oksendama ei kavatse hakata. Aga see selleks, hispaanlaste ülekaal ja kvaliteet keskväljal ning Torresest pea maksimumi kättesaamine tõid võidu. Sakslased suutsid ca pool esimesest kolmveerandtunnist korralikult pressida, kuid peale paari poolvõimaluse luhtumist kandus mäng käest ära. Torres pani oma trumbid üksiku ründajana väga oskuslikult maksma, seekord tulid ka läbisöödud väga täpse ajastusega õigetesse kanalitesse talle jooksu peale. Ise oleks soovinud küll Saksa võitu, aga noh, turniiri stabiilseim meeskond võitis teenitult

skint
30.06.08, 17:15
Magusam saanuks Hispaania võit olla vaid siis, kui Ballacki löök omaväravale Lehmanni kätest läbi oleks läinud. Ma olen harva kahjurõõmus, aga nüüd ei varja seda teps mitte! :)

Ei tea küll kas see su kahjurõõmu vähendaks, aga kas see mitte hoopis Metzelder ei olnud, kes selle löögi tegi? Või oli neid olukordi mitu? Või mismõttes?

Aga see selleks, hispaanlaste ülekaal ja kvaliteet keskväljal ning Torresest pea maksimumi kättesaamine tõid võidu. Sakslased suutsid ca pool esimesest kolmveerandtunnist korralikult pressida, kuid peale paari poolvõimaluse luhtumist kandus mäng käest ära. Torres pani oma trumbid üksiku ründajana väga oskuslikult maksma, seekord tulid ka läbisöödud väga täpse ajastusega õigetesse kanalitesse talle jooksu peale. Ise oleks soovinud küll Saksa võitu, aga noh, turniiri stabiilseim meeskond võitis teenitult

Eee, nagu. Viimane lause on küll nagu rusikas silmaauku, ehk siis Hispaania oli võitu väärt, aga eelnev jutt tundub mulle veidi ülepakutuna. Ehk siis finaalis ei tundunud mulle Hispaania midagi niiväga erilist ja Mertesacker sai Torresega üle keskmise hästi hakkama... niiet liiale ei maksaks ka minu arvates hispaanlaste kiitmisega minna. 1-0 kaitsja-väravavahi eksimusest, mitte aga 3-0. Poteito.

ALEKOK
30.06.08, 17:19
Eee, nagu. Viimane lause on küll nagu rusikas silmaauku, ehk siis Hispaania oli võitu väärt, aga eelnev jutt tundub mulle veidi ülepakutuna. Ehk siis finaalis ei tundunud mulle Hispaania midagi niiväga erilist ja Mertesacker sai Torresega üle keskmise hästi hakkama... niiet liiale ei maksaks ka minu arvates hispaanlaste kiitmisega minna. 1-0 kaitsja-väravavahi eksimusest, mitte aga 3-0. Poteito.

Kui finaalis Hispaania mängus midagi erilist polnud, siis millises mängus seda see oli sellel EM-finaalturniiril?

jyriöö
30.06.08, 17:57
Eee, nagu. Poteito.

Noh, kui sinu jaoks on turniiri finaalis üsna selge ülekaaluga vastase ülemängimine mitte midagi erilist, siis olgu. Mis puutub Torresesse, siis siin oli point pigem see, et meeskonnakaaslased suutsid tema trumpe tunduvalt paremini kasutada kui varasemates mängudes. Saksa kaitse reageeris korduvalt hilinenult, palle mängiti ikka liiga lihtsalt kaitseliini seljataha nii Torresele keskele kui ka diagonaalis nurkadesse.

Maarek
30.06.08, 20:44
Absurd. Mismoodi saab olla keegi selline esimesena medalivääriline, kui ta pole isegi koondise pingipoisi rolli vääriline peatreeneri arvates. :)

Küsimus oli pigem selles, et tema eest hakkasid kostma liiga paljud, kaasa arvatud Bernt Schuster.
18 liigaväravat sel hooajal on sinu arust piisavalt kehv tulemus, et mitte saada koht kasvõi vahetusmängijana ja eelistada temale näiteks Sergio Garcíat (Uefa andmetel ründajaks märgitud), kes minutitki mänguaega ei saanud?
Mees on lõppude lõpuks hetkel Hispaania suurim skoorer ja ka üsna pikaajaline kapten, aga seda, kui hästi oleks meeskond mänginud teda kaasates, ei saa me iial teada, seega pole väga mõtet ka sel teemal enam peatuda :(

skint
30.06.08, 20:48
Aed ja auk. Hispaania mängis Saksamaa üle, selge, aga jääksin ikkagi oma arvamuse juurde, et seda mitte üksnes enda hiilgava mänguga, vaid sellele aitas palju kaasa sakslaste mitte just kõige parem mäng. Oli üks põhjustatud teisest või vastupidi, seda ei saagi me teada. Aga jah, minu arvamus, seega ise tean.

Ei oleks ka Torrese osas nii vaimustuses. Samas on selge, selline Saksa koondis, kus algüheteistkümne mitte kõige parema päeva puhul toob treener rünnet elavdama Kuranyi ja Gomeši, ei saagi võitu väärida. Eriti meeskonna, kes saab lubada endale luksust tuua pingilt mehi nagu Fabregas ja Alonso jms, vastu...

mcnamara
30.06.08, 21:39
Küsimus oli pigem selles, et tema eest hakkasid kostma liiga paljud, kaasa arvatud Bernt Schuster.
18 liigaväravat sel hooajal on sinu arust piisavalt kehv tulemus, et mitte saada koht kasvõi vahetusmängijana ja eelistada temale näiteks Sergio Garcíat (Uefa andmetel ründajaks märgitud), kes minutitki mänguaega ei saanud?

Eksid. S. Garcia mängis Kreeka vastu 90 minutit. Nagu ka Arbeloa, Albiol, de la Red, Reina, Juanito ja Navarro.
Aga jah - just täna on see päev kui tuleb hakata nõudma Rauli Hispaania koondisesse. Maha Aragones! Ja pealegi: kus oli Morientes? kus oli Angulo? kus oli Albelda? kus oli Luis Garcia? kus oli Joaquin? Miks nemad ei saanud kuulsusrikast vahetusmeeste medalit nautida? Arusaamatu.

Saarlane
30.06.08, 21:49
Minu meelest tiitlivõit näitab, et Aragonesi kõik otsused olid õiged, või mis?

telekavaataja
30.06.08, 21:51

Ma mõtlesin inimliku poole pealt. Mitte seda ei taha ma tõestada, kes on vääriline või kes mitte. Tahan lihtsalt öelda, et niipalju kui Raul oli Hispaania jaoks ära teinud, oleks ta isiklikult väärt midagi võita koondisega.

Maarek
30.06.08, 22:21
Eksid. S. Garcia mängis Kreeka vastu 90 minutit. Nagu ka Arbeloa, Albiol, de la Red, Reina, Juanito ja Navarro.
Aga jah - just täna on see päev kui tuleb hakata nõudma Rauli Hispaania koondisesse. Maha Aragones! Ja pealegi: kus oli Morientes? kus oli Angulo? kus oli Albelda? kus oli Luis Garcia? kus oli Joaquin? Miks nemad ei saanud kuulsusrikast vahetusmeeste medalit nautida? Arusaamatu.

Mjaa...., minu info põhines mängija infolehelt:
http://en.euro2008.uefa.com/tournament/players/player=52996/index.html

Tuleb välja, et kui eile oli veel info olemas, siis nüüd uuesti kontrollides tuleb välja, nagu oleks kõikidel mängumeestel Euro2008 puhas nullhttp://www.xtratime.org/forum/images/smilies/confused.gif

Kas Aragonesil mitte nüüd kohustuslik pension ei tule? Midagi see Kaljuveer ja Co jahus, kuigi ma väga täpselt ei mäleta, kas see pensioni jutt oli seoses sellega, et lepingut ta pärast EM-i uuendama ei pidanud. Manitud nimekiri on sul väga aukartustäratav ja uurides eile natuke Rauli lähiminevikku koondises, jäi Joaquin küsimärgina õhku küll.

Saarlane
30.06.08, 22:24
Aragones on ju Fenerbahcega lepingu sõlminud.

Rein
30.06.08, 22:29
Aragones on ju Fenerbahcega lepingu sõlminud.

Fenerbahce väitel küll.
Hispaanlased pole seda teadet kinnitanud.

mcnamara
30.06.08, 22:32
Manitud nimekiri on sul väga aukartustäratav ja uurides eile natuke Rauli lähiminevikku koondises, jäi Joaquin küsimärgina õhku küll.

Kogu see mainitud seltskond mängis vähemalt mingit rolli kvalif. mängudes. Aga ega ma muud öelda tahtnudki kui et Aragones tegi minu meelest õige valiku. Rauli ega tema suurepärast karjääri ma sugugi halvustada ei taha. Aga eks ta on Hispaaniaga juba varem õige mitu võimalust saanud.

vello99
01.07.08, 21:43
Nagunii, on see juba siin olnud aga...

http://www.youtube.com/watch?v=p16HTyzhKJs

Peaks järmine kord ka Estonian Airis proovima.

P.S. I have had it with these motherfucking Spain players on this motherfucking plane.

Mõnuagent 007
01.07.08, 23:40
Nagu asjast paremini informeeritud allikad mulle kuskil väitsid, et tegu oli praegu nn. väikse finaaliga. Nimelt selgitati välja wild-cardiga finaali pääsenud Austria vastane. Finaal mängitakse kunagi hiljem.

GO, ÖSTERREICH!!!

eston maravilha
02.07.08, 17:52
oled tubli õpilane

Mõnuagent 007
02.07.08, 17:55
oled tubli õpilane

Jup. ÕPetaja, tee pai...

eston maravilha
02.07.08, 19:50
paipaipeibi

Saarlane
02.07.08, 22:58
Ice, Ice, Baby (http://www.youtube.com/watch?v=Vp-is6S_b_g)

cannuman
02.07.08, 23:06
ma juba ammu kahtlustan, et Saarlase pärast tehtigi teema "ebaterve huumor" :D

Mõnuagent 007
02.07.08, 23:49
ma juba ammu kahtlustan, et Saarlase pärast tehtigi teema "ebaterve huumor" :D

Ma usun, et sa peaksid vaatama filmi Ice Cool, kus mängis seesama lahe mees

kennu789
03.07.08, 11:43
Väga hea et Hispaania võitis.Hispaania oli võitu väärt.Aga ega Sakslased ka halvasti mänginud.Aga Lehmann eksis tõsiselt mõnigas kohas kus isegi Poom oleks toime tulnud;) :cool:

deutscha
03.07.08, 12:16
Hispaania vääris võitu, aga njh. Mis Klose ja Podolskiga juhtus- müstika :D