PDA

View Full Version : EM08 Parim mängija

Tofoa
22.06.08, 02:08
Kes valitakse turniiri parimaks mängijaks?

17
22.06.08, 02:12
Servet Cetin!

Tofoa
22.06.08, 02:17
Servet Cetin!

Servet on paraku vigastatud, ning kardan, et ta ei pääse mängu enam :(
Ise arvan, et selleks meheks saab hoopiski Buffon

EDIT: Servet, van der Sar, Sneijder, Ruud van Nistelroy oleksid kah ehk väärinud hääletamisele valimist, kuid nende teekond lõppes paraku varakult

smörgåsbord
22.06.08, 02:19
üllatavalt mõistlikud valikuvariandid, kiidan heaks.

Ballack või Aršavin.

Shermann
22.06.08, 02:21
Ballack või Villa

telekavaataja
22.06.08, 02:21
Vaatab veel seda asja.
Aršavin on tegelikult selline mees, et järgmine mäng võib tal väga mööda minna.( Nagu ka kogu Vene koondis)

Ruutu
22.06.08, 11:25
Ühtin ka arvamusega, et Ballack või Aršavin. Pakun siiski Ballack`it

kuuraa
22.06.08, 11:27
esimesena hüppas silme ette villa, hat-trick, värav rootsi vastu otsustaval hetkel ja super kokkumäng torresega.

cannuman
22.06.08, 12:29
no eks võitja seast ikka valitakse...

JanK
22.06.08, 13:05
Ei pruugi.

deutscha
22.06.08, 13:50
Ballack on ikka mõnusalt lobitööd teinud terve turniiri ajal

cannuman
22.06.08, 17:24
Ballack tegi vea enne väravat...

Ruutu
22.06.08, 17:44
Ballack tegi vea enne väravat...

No see viga oli ikka üsna väike. Tavaliselt käib seal selline särkidest rebimine, et see Ballacki viga oli naljanumber. Maradona "jumalakäsi" oli ka "viga," aga ikka loeti ära. Mängi parem kabet, kui kontakt ei meeldi

lorenzo
22.06.08, 18:02
viga on viga, siin pole miskit õigustada.

ammu juba võiks FIFA ja UEFA aru pähe võtta ja videokordused kasutusele võtta vähemalt finaalturniiride aegu. siis jääksid need "oleksid" ära

ALEKOK
22.06.08, 18:13
No see viga oli ikka üsna väike. Tavaliselt käib seal selline särkidest rebimine, et see Ballacki viga oli naljanumber. Maradona "jumalakäsi" oli ka "viga," aga ikka loeti ära. Mängi parem kabet, kui kontakt ei meeldi

Tavaliselt sellised vead ikka vilistatakse ära. Seda muidugi kui vea teeb ründav meeskond.

cannuman
22.06.08, 18:47

sa mängi ise kabet kui jalkast piisavalt ei tea

Hogweed
22.06.08, 22:43
Van der SAr

Rein
22.06.08, 23:34
Van der SAr

Idioot.....

cannuman
23.06.08, 01:59
VDS on võib-olla tõesti idioot, aga suht hästi mängib:D

Kasper
23.06.08, 16:35
Eilne penaltiseeria selgitas parima..

Tofoa
23.06.08, 16:54
Ees on veel mänge, Kaspar.

AlwaysRed
23.06.08, 16:55
Eilne penaltiseeria selgitas parima..

Fabregas?:)

Kasper
23.06.08, 16:57
Mine perse, Tofu!

Ma ei taba irooniat.:rolleyes:

Shermann
23.06.08, 16:58

Kes see Kaspar veel on?

Shermann
23.06.08, 17:00

ilmselt siiski De Rossi või Di Natale...

FootYgod jr.
23.06.08, 18:54
David Villa on igas mängus silma paistnud ;)

Mõnuagent 007
23.06.08, 18:55
Ma hakkasin praegu mõtlema (jaajaa), et kui Casillas ja Hispaania saavad finaali, siis on Iker üsna kindel pretendent FIFA parima palluri kohale number 2. Esimene on üsna kindlalt Ronaldo, sest tema hooaeg oli super. Muidugi, kui Venemaa täiesti maa põhja Hispaania taob, siis lootust pole :)
Muidu on silma jäänud Arshavin, Sneijder ja muidugi Frank Lampard

Mõnuagent 007
23.06.08, 18:56
P.s. Kazim-Kazim saab minu poolt ajaloo kõige mõttetuma vutimängija tiitli.

Mask
23.06.08, 19:54

Muidugi Fabregas.
Ilma naljata.

Martin
23.06.08, 20:15
P.s. Kazim-Kazim saab minu poolt ajaloo kõige mõttetuma vutimängija tiitli.

Skint is going to get you!

^H!ghRoad.
23.06.08, 20:43
Ballack; Villa

hammas7
24.06.08, 01:49
Ma ise arvan Villa , kuigi ka Ballack on head tööd teinud . Ja ei saa märkimata jätta Schweinsteigerit , kuigi teenis ühes mängus punase .

aws0m3
24.06.08, 11:24
Kindlasti Aršavin :)

Montag
24.06.08, 20:19
kus küljekohtunike nimed on??

Maekas
24.06.08, 20:24
Massimo Busacca (http://101greatgoals.magnify.net/item/PHX7Q97TC891J164)

Vähk
25.06.08, 11:49
kindla peale Aršavin .

Kurat
25.06.08, 13:09
Isiklikult on meeldinud tõsise tööloomana Lahm aga ilmselt on ta liiga "hall hiireke" selle tiitli saamiseks seega ilmselt Ballack

Tofoa
25.06.08, 21:01
kindla peale Aršavin .

Miks kindla peale? Poiss on saanud vaid 2 mängu.

Horatio
26.06.08, 00:21
Ballack oleks küll seda tiitlit väärt kui Saksamaa finaali saaks.

buub
26.06.08, 00:41
Andrei Aršavin!

eston maravilha
26.06.08, 01:18
thomas hitzlsperger

vandersell
26.06.08, 01:35
thomas hitzlsperger
Sa oled nii etteaimatav. Teadsin "vastust" juba siis, kui su nime viimase vastajana nägin.

Maarek
26.06.08, 11:26
vaatamata sellele ühele türgi väravale ütleksin ikka Lahm

Sa vist tema eilseid kaitsebläkke ei pannud tähele :p

ALEKOK
26.06.08, 11:36
Sa vist tema eilseid kaitsebläkke ei pannud tähele :p

Kui ma õigesti aru sain, siis ballack mõtles selle ühe värava all kaitsebläkki, mitte löödud väravat.

cannuman
26.06.08, 11:49
kindlasti mõtles. Ja see ei olnud tema ainus kala eile...uskumatult palju tegi paska. Muidu ikka ropult hea mees

Maarek
26.06.08, 13:05
Kui ma õigesti aru sain, siis ballack mõtles selle ühe värava all kaitsebläkki, mitte löödud väravat.

Tõlgendamise küsimus, aga vaatama sellele on Lahm parimast mängijast väga kaugel :p

hammas7
26.06.08, 13:16
Mina mainiks veelkord ära , et Schweinikene on väga head tööd teinud viimastel mängudel :)

AlwaysRed
26.06.08, 13:50
Parimaks valitakse keegi võitjatest.

cannuman
26.06.08, 14:05
või valivad jälle enne finaali ära?

surfaja
27.06.08, 00:47
Andrei Aršavin!
Kas ta täna ka mängis?

qwerd
27.06.08, 01:13
Kas ta täna ka mängis?

Temani pall ei j6udnudki,v6i sa arvad et ta peab kaitses ka t66tama?

matys
27.06.08, 12:14
arda turan või andreas iniesta

ALEKOK
27.06.08, 12:20
Temani pall ei j6udnudki,v6i sa arvad et ta peab kaitses ka t66tama?

Aa, et ta on juba nii suur staar, et meeskonna kaitsetöös ei peagi osalema?

telekavaataja
27.06.08, 14:10
David Silva

ChelseaFC
27.06.08, 14:33
Kuna siin rebimine tundub toimuvat Ballacki ja Villa vahel, siis Villa puudumine eile tegi meeskonna ainult paremaks. Seega minu hääl kindlalt Ballackile.

sten21
27.06.08, 19:11
Tegelikult on David Silva teinud uskumatult palju tööd äraa,lihtsalt keegi pole märganud teda selle tõttu et tal polnud enne eilset EM-il löödud ühtki väravat,nüüd aga peaksid kõik teadma kui kasulik on ta olnud.

lorenzo
27.06.08, 19:48
Kuna siin rebimine tundub toimuvat Ballacki ja Villa vahel, siis Villa puudumine eile tegi meeskonna ainult paremaks. Seega minu hääl kindlalt Ballackile.

väga erapoolik vastus sul. aga vali keegi seltskonnast, kes su lemmikklubi eest ei mängi

ChelseaFC
27.06.08, 20:23
väga erapoolik vastus sul. aga vali keegi seltskonnast, kes su lemmikklubi eest ei mängi

Isegi erapooletult vaadates ei hakka silma ühtki mängijat, kes terve turniiri on silma paistnud. Kõige rohkem on seda teinud minu silmis Bally. Hispaaniast kahjuks ei ne sellist meest praegu veel, kes võiks sellele tiitlile pretendeerida. Vahest peale finaali. Xavi ja Iniesta pole tegelikult midagi erilist olnud. Torres samuti. Villa oli 2 esimest mängu hea aga peale seda on vastased tugevamaks läinud ja ilmselt pole mees siiski nii hea. Fabregas ja Silva on tublid olnud, aga esimene on vahetusmees ja teine teeb aeg-ajalt imelikke otsuseid väljakul.

Aílton
27.06.08, 20:28
Tegelikult on David Silva teinud uskumatult palju tööd äraa,lihtsalt keegi pole märganud teda selle tõttu et tal polnud enne eilset EM-il löödud ühtki väravat,nüüd aga peaksid kõik teadma kui kasulik on ta olnud.

oleneb mis pilguga vaadata.
kui vaatad lihtsalt mängu pärast, siis muidugi ei märka, aga kui pisut mängu süüvid, siis ei jää Silva märkamata. vaatamata oma noorusele on silva suhteliselt oluline mees ründefaasis ja mängu ehitamis faasis. huvitav kaua ta valencias püsib?

eika
27.06.08, 21:43
Hispaaniast kahjuks ei näe sellist meest praegu veel, kes võiks sellele tiitlile pretendeerida.
Minu arvates on Hispaania poolelt Casillas ja Senna suurepärased olnud. Eriti sümpaatne on turniiril olnud just viimane mängumees, kelle näol Hispaanlased on leidnud mehe, kes suudab kaitsesse tekkinud auke lappida, vastaste poolkaitse ära nullida ja terve mänguaja meeletult tööd teha. Tegelikult iga tipptiim vajab just sellist mees, et tipus olla (nagu on/oli Makelele Chelseas ja Real Madridis, Gattuso eelmisel MM`il Itaalia meeskonnas, Carrick Unitedis jne)
Ja Saksamaal on minu meelest Podolski ja Schweinsteiger palju nähtavamad olnud, kui Ballack. Eriti muhe oli muidugi Türgi mäng, kus Aurelio Sakslaste ebajumala täiesti ära nullis.

sunnybunny
28.06.08, 00:36
Mina pakuksin kh kas Villat või Casillast...hetkel kaldun isegi Casillase poole :) Aga kes teab, mis finaalmängus toimub, äkki tõuseb esile hoopis keegi kolmas?

luups
28.06.08, 14:02
Mnjah, oleneb muidugi mis finaalis toimuma saab...aga vabalt või ka Schweinsteiger selle mängija tiitli saada...kui Saksa võitma peaks juhtuma....issanda teed on vahel ilmelikud:)

Rainman
28.06.08, 14:50
Minu arvates on Hispaania poolelt Casillas ja Senna suurepärased olnud. Eriti sümpaatne on turniiril olnud just viimane mängumees, kelle näol Hispaanlased on leidnud mehe, kes suudab kaitsesse tekkinud auke lappida, vastaste poolkaitse ära nullida ja terve mänguaja meeletult tööd teha. Tegelikult iga tipptiim vajab just sellist mees, et tipus olla (nagu on/oli Makelele Chelseas ja Real Madridis, Gattuso eelmisel MM`il Itaalia meeskonnas, Carrick Unitedis jne)
Ja Saksamaal on minu meelest Podolski ja Schweinsteiger palju nähtavamad olnud, kui Ballack. Eriti muhe oli muidugi Türgi mäng, kus Aurelio Sakslaste ebajumala täiesti ära nullis.

Igati nõustun selle väitega, et Senna on selline lüli kaitsjate ja ründeliini vahel, keda Hispaania koondises varem pole olnud. Mitmel korral on Senna täpne tackling päästnud meeskonna halvimast, ta suudab kiiresti mängu lugeda ja täpseid sööte jagada, lisaks on tal ka suurepärane löök (nagu kõigil brasiilia päritoluga mängijatel enamasti).

Casillase tõrjed on olnud suurepärased ja kuigi mees on suhteliselt lühike, on ta ulatunud üsna keeruliste pallideni (meelde tuleb näppude vahelesaamine poolfinaalis Pavljuštsenko löögile, mille eest küll nurgalööki ei antud). Lisaks päästis ta oma tõrjetega Hispaania veerandfinaalineedusest :)

Samuti on väga suur töörabaja Silva. Nagu ka Pohlak mainis, on mehe silmis sellist poisikeselikku sära. Ehk tõuseb just tema finaali kangelaseks? ;)

vandersell
28.06.08, 16:26
Igati nõustun selle väitega, et Senna on selline lüli kaitsjate ja ründeliini vahel, keda Hispaania koondises varem pole olnud. Mitmel korral on Senna täpne tackling päästnud meeskonna halvimast, ta suudab kiiresti mängu lugeda ja täpseid sööte jagada, lisaks on tal ka suurepärane löök (nagu kõigil brasiilia päritoluga mängijatel enamasti).

Casillase tõrjed on olnud suurepärased ja kuigi mees on suhteliselt lühike, on ta ulatunud üsna keeruliste pallideni (meelde tuleb näppude vahelesaamine poolfinaalis Pavljuštsenko löögile, mille eest küll nurgalööki ei antud). Lisaks päästis ta oma tõrjetega Hispaania veerandfinaalineedusest :)

Samuti on väga suur töörabaja Silva. Nagu ka Pohlak mainis, on mehe silmis sellist poisikeselikku sära. Ehk tõuseb just tema finaali kangelaseks? ;)
Legendaarne! Vaadake, lapsed, see on Rainman! Legendaarne vutifänn, ausõna. Kui sa juba foorumis kirjutad, kas tuled teinekord ka õue mängima, oleks tore trehvata.

cannuman
28.06.08, 16:31
tra miks me kõik sellised ärapanijad oleme siin?:D Meist ju keegi ei sünni "tapjaks" aga elu vist teeb meiega ni...

mehis
28.06.08, 16:39
minu hääle sai Pirlo, sest kahju hakkas temast..:D

Ruutu
28.06.08, 17:35
Legendaarne! Vaadake, lapsed, see on Rainman! Legendaarne vutifänn, ausõna. Kui sa juba foorumis kirjutad, kas tuled teinekord ka õue mängima, oleks tore trehvata.

Mis sul hakkas:doh: ? Igati normaalne analüüs ju...

cannuman
28.06.08, 18:01
ma räägin. Foorumi vanad kalad on nagu meeleheitel koduperenaised. Kui endal päevad siis on vaja teistele ära panna.

vincent
28.06.08, 18:18
Mehed, te Aasa Raimsi ei tunne vä?

Kivipalluritele selgituseks - julgen kahtlustada, et Sell kirjutas täiesti tõsiselt. Mõni on vist ise nii sügavale ärapanemise maailma sukeldunud, et muud enam ei näegi.

JanK
28.06.08, 19:45
EM2008 parim motiveerija on Merkel

lorenzo
28.06.08, 20:07
ei ole. Hispaania kuninglik perekond pigem:) Itaalia vastu mängu vaatas kuningas koos kuningannaga ja venelastega mängu jälgis prints, ehk tulevane kuningas, koos printsessiga.

Jeti88
29.06.08, 00:54
ei ole. Hispaania kuninglik perekond pigem:) Itaalia vastu mängu vaatas kuningas koos kuningannaga ja venelastega mängu jälgis prints, ehk tulevane kuningas, koos printsessiga.

ehk siis mille poolest nad Merkelist paremad motiveerijad on? :D

Aga see on küll positiivne et riigi tähtsamad isikud oma koondist toetamas käivad :P

Even
29.06.08, 01:24
vucinic ei saagi valida

cannuman
29.06.08, 01:40
mis tähendab ei saa? Regab siin foorumis ära ja hääletab siin teemas

eston maravilha
30.06.08, 00:04
lahm on täielik sitt

Caos
30.06.08, 00:05
lahm on täielik sitt

aga Tommiboy?

eston maravilha
30.06.08, 00:15
tommiboy on parem räppar, kui lahm on jalgpallur

Tofoa
30.06.08, 00:16
tommiboy on parem räppar, kui lahm on jalgpallur

Ma tean, kes on Lahm, aga kes see Tommipoiss on ?

Caos
30.06.08, 00:23

Hitzlsperger ofkoorsh :p

Põnn
30.06.08, 00:43
Ma tean, kes on Lahm.

Ma tean ka , ma olen ka nüüd lahe (H)

eston maravilha
30.06.08, 00:47

http://www.parnupostimees.ee/100306/gfx/4484441068ab837a4_2.jpg

Tofoa
30.06.08, 00:48
Kus turniir läbi, siis annaksin mina oma hääle Sennale.

Cule
30.06.08, 00:50
Kus turniir läbi, siis annaksin mina oma hääle Sennale.

Duubeldan.Aga temasugused kahjuks tavaliselt ei võida:(

Maarek
30.06.08, 01:24
Duubeldan.Aga temasugused kahjuks tavaliselt ei võida:(

Nagu mulle tundus, sai selle tiitli tänase mängu väravalööja Torres.

FootYgod jr.
30.06.08, 01:27
võiks saad casillas

Tofoa
30.06.08, 01:27
Minu sümboolne koosseis:

------------------Casillas----------------
Altintop-----Cetin--------Marchena--Žirkov
-------------------Senna----------------
Schweinsteiger-----Iniesta-----------Silva
--------------Villa--------Sentürk--------

E: Ballack välja, Iniesta sisse.

Kasper
30.06.08, 01:30
Nagu mulle tundus, sai selle tiitli tänase mängu väravalööja Torres.
Mulle tundus, et statka ekraanil näidati mängu parimat, kes tundus Torres olema.

cannuman
30.06.08, 01:30
kuni viimase kahe mänguni oli Lahm vägahea, siis aga sittus täis...

Ballackit mingil juhul ei paneks sümboolsesse kossseisu, pigem Hispaania või Hollandi ründavad poolikud...

Tofoa
30.06.08, 01:31
Ballackit mingil juhul ei paneks sümboolsesse kossseisu, pigem Hispaania või Hollandi ründavad poolikud...

Ballacki asemel siis Iniesta.

mrtn
30.06.08, 01:32
Pakuks Casillas või Senna.

Põnn
30.06.08, 01:33
Noo, turniiri parim mängija võiks ka included ikka olla ;). Türklasi ka ikka kahtlaselt palju ...

lorenzo
30.06.08, 01:34
mingi sümboolne koosseis oli selline:

Buffon
Puyol Marchena Lahm
Senna Ballack
Podolski Arshavin
Villa Pavlyushenko

vasakkaitsja jäi kahjuks kahesilmavahele

mcnamara
30.06.08, 01:35
Finaali parim mängija oli minu jaoks Iniesta, aga turniiri osas ei oskagi öelda. Enne finaali ütlenuksin David Silva. Finaal polnud tal silmapaistev, aga jäägu nii.

lorenzo
30.06.08, 01:36
seda et Torres oli tänase mängu Man of the Match

mrtn
30.06.08, 01:37
mingi sümboolne koosseis oli selline:

Buffon
Puyol Marchena Lahm
Senna Ballack
Podolski Arshavin
Villa Pavlyushenko

vasakkaitsja jäi kahjuks kahesilmavahele

Minuarust Arshavin mängis hästi ainult Hollandi vastu. muidu oli suht puuks

Rainman
30.06.08, 01:40
Mis sul hakkas:doh: ? Igati normaalne analüüs ju...

Rahu, ainult rahu! :) Vandersell tögas mind, kuna ma pole siia foorumisse vist oma kolm-neli aastat midagi postitanud ja üldse olen aktiivsest fänlusest eemal olnud. Luban sulle, kallis sell, et uues valiktsüklis olen tagasi! Pakett on ostetud ja euroopa meistrid, mu lemmikud, tulevad oma õuele kaklema! Aga me neile näitame! :D

Vast saab parimaks siiski Villa, kuigi jah, Senna oli super. Sennad on üldse Brasiilias kõvad tegijad, vormel 1-te vaatasin ka viimati siis, kui Senna sõitis. Pärast läks jamaks kätte.

budu
30.06.08, 01:41
Iniesta oli minu arust täna üle kõige

ChelseaFC
30.06.08, 02:30
Minu sümboolne koosseis:

-------------------------------Casillas----------------------------------

Altintop-----------Puyol-------------------Mathijsen-----------Zhirkov-----

-------------------------------Senna-----------------------------------

------------------Xavi---------------------Ballack-----------------------

------------------------------Sneijder---------------------------------

------------------Torres-----------------Pavlyuchenko------------------

Pingil(st. jäid napilt välja): Boruc,Buffon, Fabregas, Iniesta,Podolski, De Jong, Arshavin, Lahm, Klose, Sionko, Zlatan, Pepe, Bosingwa, Sentürk, Nihat, Modric, Villa.

eika
30.06.08, 02:57
Altintop küll ühtegi mängu paremkaitses ei mänginud.

Minu valik oleks selline:

----------------------Casillas------------------
Anjukov---------Puyol-------Chiellini-----Zhirkov
----------------------Senna--------------------
Schweinsteiger---Ballack------Xavi------Podolski
------------------------Villa-------------------

ChelseaFC
30.06.08, 03:09
Altintop küll ühtegi mängu paremkaitses ei mänginud.

Ametlikus Line-upis ta seal positsioonil mängis. Ja muide kõikides grupimängudes ta ka sel positsioonil tegutses.

Tanel
30.06.08, 03:14
Kui aus olla, siis minu valik kaldub väga palju Hispaania kolmiku Iniesta, Xavi ja Senna peale. Kõik olid Hispaania keskväljal pea alati nähtaval ja vaid positiivselt, tegutsesid fantastiliselt nii kaitse kui ka ründefaasis.

Ei oskagi valida. Kõige enam jäi isiklult silma Xavi, samas Senna panus oli väga väga suur ka ilma pallita.

PS! Kui Villa peaks parima mängija võitma, siis on küll naljaga tegu. Kuigi on tegu sümpaatse mängumehega. Kahes mängus ei mänginud, ühes ainult 60 minutit, pealegi need 150 minutit peale grupifaasi oli ta ikka üsna lahja ning Rootsigi vastu suurt midagi peale värava ei teinud.

Hogweed
30.06.08, 09:38
minu line-up
--------------------Casillas--------------------
Altintop----------Pepe---Marchena--------Puyol
Schweinsteiger-Sneijder--Ballack--------Arshavin
Torres---Villa

matys
30.06.08, 10:59
minu line up oleks siis

-----------------casillas-------------------
ramos----------pepe-----puyol-----------zhirkov
-----------------senna-------------------
----------iniesta---------fabregas---------
--------------arda turan----------sneijder----
-----------------------torres---------------------

mcnamara
30.06.08, 11:23
Barney Roney ajab muigama. (http://blogs.guardian.co.uk/sport/2008/06/30/triffids_in_defence_and_the_re.html) Vahetevahel.

Aga mina neid lain-appe teha ei oska. Mehed vahetavad niikuinii väljakul kohti ja üldse on sümpaatsem loetleda igast meeskonnast mängijaid, kes turniiri jooksul meelde jäid. Võtakski siis selle ette - mõnest tiimist rohkem, mõnest vähem välja tuua.
Shveits -
Valon Behrami: nobe ja nutikas äär.
Tshehhi -
Peter Cech: üks saatuslik viga, aga mitu päästmist.
Marek Jankulovski: meeskonna mootor, tegi mis suutis.
Libor Sionko: veel üks nobe ja nutikas äär.
Austria -
Andreas Ivanschitz: ainus tulevikulootus.
Poola -
Roger Guerreiro: poolakate läbikukkumise ainus meeldejääja on brasiillane.
Rumeenia -
Bogdan Lobont: prantslased ja itaallased temast läbi ei murdnud.
Prantsusmaa -
Karim Benzema: nägin kurja vaeva, et ühtegi leida, keda välja tuua. Benzema ja Nasri on Prantsusmaa tulevik, neid tahaks edaspidi rohkem platsil näha.
Kreeka -
Tunnistan ausalt, et mitte keegi ei jäänud seekord silma.
Rootsi -
Fredrik Ljungberg: keskväljalt ainus, kes suutis ründesse panustada.
Zlatan Ibrahimovic: imeilus värav Kreekale, rootslaste lootuste keskpunkt veel aastaid.
Holland -
Edwin van der Sar: minu meelest hetkel Euroopa parim väravavaht.
Giovanni van Bronckhorst: nobe ja nutikas äär, EM-i parima värava algataja. Häbilugu, et see loetud sekunditega 100 meetri paari-kolme sööduga läbimine ühtegi väravate-best-offi ei mahtunud.
Wesley Sneidjer: arenenud metsiku kiirusega tõeliseks tippmängijaks.
Itaalia -
Andrea Pirlo: fantastilise väljakunägemisega, aidanuks ehk Itaalia poolfinaali kui oleks mängida saanud.
Mauro Camoranesi: mina hindan seda kompromissitut võitlejat.
Horvaatia -
Luka Modric: parimaid noori eurooplasi, fantast tulevik ootab.
Ivan Rakitic: vähem tuntud, aga kiire ja tehniline.
Portugal -
Jose Bosingwa: äge ja tehniline. Premieris peagi tegija.
Joao Moutinho: mulle varem päris tundmatu, aga sobis Portugali kuulsuste keskele ja mängis neist isegi paremini.
Türgi -
Hamit Altintop: alati seal, kus toimub.
Colin Kazim-Richards: suvaline divarimees osutub tegijaks. See mulle meeldib.
Semih Sentürk: veel üks nobe ja nutikas äär.
Venemaa -
Juri Zhirkov: kõva mängumees. Lisaks andis suurepäraseid karistuslööke.
Andrei Arshavin: isegi vaid kahe õnnestunud mängu põhjal absoluutne tippklass.
Roman Pavlyushenko: mees, kes lööb oma võimalused ära, on alati kuldaväärt.
Saksamaa -
Bastian Schweinsteiger: ropp energia, aga ka tehniline ja hea silm.
Philipp Lahm: tegi mitu viga, aga paistis korduvalt positiivselt silma.
Michael Ballack: ma ei julgeks öelda Saksamaa kohta keskpärane, ütleme parem, et Ballack on meeskonna (kahjuks juba üle kolmekümnene) teemant.
Hispaania -
sisuliselt kogu esi-11 pluss Fabregas: ei tahaks kedagi mainimata jätta. Eriliselt meeldisid mulle kõik viis põhikeskpoolikut Senna, Iniesta, Fabregas, Xavi ja Silva.

Tofoa
30.06.08, 11:29
Pavlyushenko nüüd kindlasti oma võimalusi ära ei löönud iga kord. Muidu aga väärt kokkuvõte (Y) :)

JanK
30.06.08, 12:11
Miks kõik ütlevad, et Kazim-Kazim-Kazim on suvaline divarimees? Ikkagi väga tähtis lüli Fenerbahce poolkaitses/ründes.

Daz Booob
30.06.08, 12:22
enim muljet avaldasid sel turniiril:
Casillas - Hispaanlaste hea kaitsetöö organisaator
Marchena - keskkaitsja
Chiellini - keskkaitsja
Iniesta - pleimeiker

finaali parimaks ei saa ma pidada mehi, kes viiekesi keskvälja valitsesid ning kvadraati mängisid, küll aga seda tüüpi, kes pool pead pikematele (ja ühele väiksemale) pähe sülitas ja nad nutma pani.

Daz Booob
30.06.08, 12:23
Miks kõik ütlevad, et Kazim-Kazim-Kazim on suvaline divarimees? Ikkagi väga tähtis lüli Fenerbahce poolkaitses/ründes.

sest, et ta on suutnud end divarist üles töötada?

Vähk
30.06.08, 12:24
-------------------------------Demirel----------------------------------

Grosso-----------R.Kovac-------------------Pepe-----------Zhirkov-----

-------------------------------Senna-----------------------------------

------------------Xavi----------Sneijder-----------Modric------------------

------------------Torres----------------- Aršavini ------------------

Põnn
30.06.08, 12:29

Oled mängimas ka näind ?

AlwaysRed
30.06.08, 12:34
--------------------Casillas------------------

Lahm--------Puyol------Marchena-----Zhirkov

---------------------Senna------------------

Schweinsteiger-----Xavi----Ballack----Podolski

-----------------Van Nistelrooy---------------

Nimetamist väärivad ka: Van Der Sar, David Villa, Arda Turan, Sneijder, Hakan Yakin, Modric, Chiellini, Aršavin, Pavljutšenko ja Zõrjanov.

JanK
30.06.08, 12:37
Oled mängimas ka näind ?

Jah. Olen küll.

cannuman
30.06.08, 13:03
Nahhui kõik sellest ballackist ja Torresest sinna topivad? ja Grosso mängis teisel äärel

AlwaysRed
30.06.08, 13:05
Kuna see üldse valitakse ja kelle poolt?

ChelseaFC
30.06.08, 13:13
Nahhui kõik sellest ballackist ja Torresest sinna topivad? ja Grosso mängis teisel äärel

Nahhui mul oma arvamust ei või olla?

Rein
30.06.08, 13:37
--------------------Casillas------------------

Lahm--------Puyol------Marchena-----Zhirkov

---------------------Senna------------------

Schweinsteiger-----Xavi----Ballack----Podolski

-----------------Van Nistelrooy---------------

See küll pole päris adekvaatne valik.

Maekas
30.06.08, 13:44
http://en.euro2008.uefa.com/news/kind=1/newsid=729378.html#xavi+emerges+euros
http://en.euro2008.uefa.com/news/kind=1/newsid=729372.html#spain+dominate+team+tournament

17
30.06.08, 13:52
Aga turniiri parim väravavaht? Kas Casillas?

AlwaysRed
30.06.08, 14:10
See küll pole päris adekvaatne valik.

Kurat, mul küll see punasega minu teada ei olnud.

Van Nistelrooy lõi värava nii Itaalia kui Venemaa vastu ning ka Prantsusmaa vastu polnud ta kehv. Igas mängus, kus ta kaasa tegi, paistis ta alati silma. Villa kohta seda nt öelda ei saa.
Pealegi sobib ta minu valitud formatsiooni suurepäraselt. Villa, kes lõi nt rohkem väravaid, ei sobi üksi ründesse.

vandersell
30.06.08, 14:12
Mehed, te Aasa Raimsi ei tunne vä?

Kivipalluritele selgituseks - julgen kahtlustada, et Sell kirjutas täiesti tõsiselt. Mõni on vist ise nii sügavale ärapanemise maailma sukeldunud, et muud enam ei näegi.
Just nii, aitäh.

telekavaataja
30.06.08, 15:42
Nojah, eks UEFA pidi lihtsalt ühe Hispaania keskpooliku parimaks mängijaks nimetama. Ise ma Xavi ei valiks, kuigi osutus just see mees turniiri parimaks.

rasmer
30.06.08, 15:47
Ise oleks pigem Iniestale andnud aga Xavi ka hea valik.

Wingback
30.06.08, 16:13
Kui just Hispaania keskpoolikutest rääkida, siis mina tõstaksin Marcos Senna esile. Stabiilne mees kõikides kohtumistes. MOM poolfinaalis Venemaaga ning ka eilses kohtumises näitas taaskord osavaid vaheltlõikeid ning sööte.

erxu
30.06.08, 18:00
Kui just Hispaania keskpoolikutest rääkida, siis mina tõstaksin Marcos Senna esile. Stabiilne mees kõikides kohtumistes. MOM poolfinaalis Venemaaga ning ka eilses kohtumises näitas taaskord osavaid vaheltlõikeid ning sööte.Täielikult nõus, supper mängu näitas minuarust turniiril.
Aga kindlasti parim väravavaht Casillas, kuigi Rüstu oli ka meeldivalt hea mõnes olukorras. Kuid siiski Iker suutis play-offides kõik korrad hoida väravapuhtana.

Mõnuagent 007
30.06.08, 18:08
kuid siiski Iker suutis play-offides kõik korrad hoida väravapuhtana.
Täiesti müstiline on see osa, et Saksamaa ja Venemaa tegid Casillase vastu mõlemad ainult ühe pealelöögi raamidesse

Kasper
30.06.08, 20:34
Täiesti müstiline on see osa, et Saksamaa ja Venemaa tegid Casillase vastu mõlemad ainult ühe pealelöögi raamidesse
Veel kenam on see, et talle löödud keskmine jäi 0,4 peale.

sten21
30.06.08, 22:14
Xavi valiti parimaks!

Tofoa
30.06.08, 23:08
Xavi valiti parimaks!

Kus sa nüüd välja kargasid?

sunnybunny
30.06.08, 23:13
Ei tea...Casillas oli tegelikult seda tiitlit nagu rohkem väärt, vähemalt minu meelest :/

Pontsik
18.03.09, 01:39
Aga turniiri parim väravavaht? Kas Casillas?

Ei Mart Poom hoopis!Muidugi Iker!(Iker mulle endale ei meeldi:D)

Horatio
18.03.09, 18:56
Viimane post enne sind pärineb juunist. Otsi veel mõni pool aastat vana teema! (Y):õnnelik:

Kasepats-Pidur
18.03.09, 22:39
Poiss vaatas vanu salvestusi, vaagis, mõtles, analüüsis, tegi märkmeid, keris linti edasi-tagasi ja ütles lõpuks oma ekspertarvamuse. Ei ole mõtet kohe teravat tõmmata. Tark ei torma.

cannuman
22.03.09, 23:37
lisage kasepats mu retsept-listi palun