320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kust osta FIFA manager 08?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kust osta FIFA manager 08?

    Hei!

    Võibolla on see küsimus kordunud, aga küsin ikka.

    Mulle on väga meeldima hakanud see mäng, aga ainult, et präägu ei ole originaal.

    Nüüd tahaks osta originaal mängu, aga pole kuskil seda mängu silma jäänud, et siis, et äkki keegi hea inimene nimetaks mõne poe, kus seda leidub ja võiks hinna ka öelda

    #2
    Vaata Andricosse. .
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      #3
      Vaatasin sinna, aga seal ei olnud

      Kommentaar


        #4
        Mine Prismasse poiss
        #20 FLORA!

        Kommentaar


          #5
          mis sa ostad, varsti tuleb 09 välja

          Kommentaar


            #6
            Mis sa üldse sest Fifa Managerist ostad, mängi FMi.

            Kommentaar


              #7
              abi oleks vaja fifa manager 2008ga. tahtsin mängijat kontrollida 3d modis aga ükski nupp ei liiguta teda. mida teha+? olen püüdnud kontrolle muuta jne aga ei midagi





              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

              Parim laul

              Kommentaar


                #8
                Puldiga peaks saama mängida 3d-s, tekkis ka küsimus et mis on originaal FIFA Manageri ja piraadi vahe?, Originaali on võimalik siis võrgus mängida või midagi?

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas flameas Vaata postitust
                  abi oleks vaja fifa manager 2008ga. tahtsin mängijat kontrollida 3d modis aga ükski nupp ei liiguta teda. mida teha+? olen püüdnud kontrolle muuta jne aga ei midagi
                  Vaata järgi, et sul ei oleks teist konsooli (rool, pult, joystick vms) arvutiga ühendatud, ainult klaviatuur kui sa sellega mängid. Mul endalgi olnud sama probleem.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X