320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FM 2008 Unemployment Challenge

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FM 2008 Unemployment Challenge

    Teeks sellise väikese võistluse,et kas keegi jõuab Euroopa tippu, alustades töötuna. Lõik välismaa foorumist, The aim of this challenge is, instead of taking control of a club/nation like you may normally do so; instead you will begin the game unemployed and your reputation should be set as Sunday league footballer. To become employed, you will need to apply for a job and accept a contract, this is more than likely to be from a non-league/lower league side. You will need to load up leagues from the following countries in Europe: England, Spain, Italy, France and Germany.



    Kes jõuab kenasti ühte nimetatud klubisse tööle managerina ongi võitja....Kasutame Fair Playd, seega kes tahab lisab tõestava pildi,et alustas töötuna!

    #2
    Valencia tippklubi ja Juventus mitte?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Valencia tippklubi ja Juventus mitte?
      Mina neid klubisid ei koostanud, koppisin teisest Foorumist.

      -e-: Kasulikum on vist otsesed klubid maha võtta.

      Kommentaar


        #4
        võtaks osa kindlasti

        Kommentaar


          #5
          Ma juba tegin mängus algust, võttes Inglismaa kõik liigad ja ülejäänudest 2tugevamat, on Augusti keskpaik ja pole tööd saanud, välismaa foorumites on paljud(enamused) saanud tööd Saksamaa all-liigades.

          Kommentaar


            #6


            Ja juba sain tööd FSV Ludwigshafen-Oggersheimis

            Kommentaar


              #7
              Juba 1sept ja ikka olen töötu, oli viga vist Inglismaa liigad valida, oleks pidanud ka Saksa omadega minema.


              -e-: Lõpuks ta tuli 10 Dets sain endale lepingu, Albacete kes on Hispaania 2divisjonis.

              Kommentaar


                #8
                Oot-oot, pole mõtet nii hoogu ka kustutamisega minna. Mis liigad ette olid antud enne neist riikidest, Shaq?

                Kommentaar


                  #9
                  Riigid olid;England, Spain, Italy, France and Germany. Liigad võid ise valida

                  Kommentaar


                    #10
                    Alustasin kah siis seda Challange't, ma ei viitsi praegu pilte up'ida, kunagi, kui lõpule jõuab, siis tõestan selle nalja siin. Igatahes. Sain kohe 1. päev tööd, SV Wacker Burghausen, Germany Regional Division South liigast. 1. sõprusmäng võitsin 5:1 Tegin ühe-aastase lepingu klubiga. Ning ostsin Dimitrjevi
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #11
                      Endal käsil Jaanuari keskpaik, ikka selle Albacetega, olen liigas 21-lt tõusnud 18. Sain lepingu Real Madridiga ning saatsid kaks oma meest mulle, kes on Albacete joaks superstaarid.

                      Pakuti Nigeeria tööd, võtsin ka selle
                      Oops, looks like the page is lost. Start your website on the cheap.


                      Nagu arvata oligi, sain kinga vist...igastahes Alacetet ma enam ei juhi...mingit teadet ka ei tulnud ,et olete vallandatud vms.

                      Kommentaar


                        #12
                        See saksa sats on ikka täielik õnnetusehunnik. Tõusid just Regionali ning koefid Oggersheimi võiduke algavad alates 10.00 (isegi kõige viimaste tiimide vastu mängides). Liigas hetkel tervel viimane 1 punkt ja vv 2-13

                        Kommentaar


                          #13
                          hmmm ma küll ei tee challengit, aga ma võtsin Burghauseni kätte ja olen ta viinud nüüd Bundesligas 2. kohale varem olnud ka 4. ja 5.

                          Kommentaar


                            #14
                            Sorri, aga mis imega sa Liga BBVA's töökoha said? Kui ma sarnast mängu tegin, alustasin semi-pro reputatsiooniga ja isegi Itaalia Serie C2's oli alguses keeruline tööd saada, rääkimata mingi tippliiga 1. divarist. 2025. võitsin CL'i muidu. Umbes nii kaua lähebki. Ma oleks saanud ka varem, aga ma otsustasin ühe klubi juurde stoppama jääda ja seal ehitada.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Sorri, aga mis imega sa Liga BBVA's töökoha said? Kui ma sarnast mängu tegin, alustasin semi-pro reputatsiooniga ja isegi Itaalia Serie C2's oli alguses keeruline tööd saada, rääkimata mingi tippliiga 1. divarist. 2025. võitsin CL'i muidu. Umbes nii kaua lähebki. Ma oleks saanud ka varem, aga ma otsustasin ühe klubi juurde stoppama jääda ja seal ehitada.
                              Mina ei tea...Hetkel ei saa enam kuhugi tööle, muidu tõetsus siin,et alustasin Sunday ga http://xs128.xs.to/xs128/08264/testus673.jpg
                              Rainbow Riches has multiple game installments despite their main focus being a slot game provider. One of their slot game mechanics and concepts is the

                              Kommentaar

                              Working...
                              X