PDA

View Full Version : Uefa Champions League 2008/09



Leheküljed : [1] 2 3

jalka-mirks
05.07.08, 02:19
Ennustage niisama kes vőib/vőiks vőita ? :doh:
Ise loodan, et Barcelona vőidab ;)

flameas
05.07.08, 11:12
Road to Rome... Őnneks meil pole vaja lennupileteid osta ;) Forza ROMA!!!!

lorenzo
05.07.08, 15:42
seda et mis bossid arvavad, kui (vist) esmakordselt soccerneti ajaloos alustaks ennustamist juba esimesest kvalifikatsiooniringist?

ChelseaFC
05.07.08, 15:58
seda et mis bossid arvavad, kui (vist) esmakordselt soccerneti ajaloos alustaks ennustamist juba esimesest kvalifikatsiooniringist?

Ise mőtlesin sama ning miks mitte. Soovid vedama hakata?

lorenzo
05.07.08, 18:03
minugipoolest. tuleks ehk isegi huvitavam ja pikem hooaeg

ChelseaFC
05.07.08, 18:08
minugipoolest. tuleks ehk isegi huvitavam ja pikem hooaeg

mina oleksin kahe käega poolt.

lorenzo
05.07.08, 19:03
ok siis. vaatame kuidas asi läheb.

Eelkvalifikatsiooniringides ennustada 1x2 süsteemis. Grupifaasist tuleb juurde ka väravalööja. Ehk siis nii nagu ka eelmisel aastal.
Kui kellegil on mingeid muid ideid ennustuse huvitavamaks muutmiseks siis andku aga teada.

First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb
Valletta - Artmedia
Dinamo Tbilisi - NSÍ
Santa Coloma - Kaunas
Murata - Göteborg
Llanelli - Ventspils
Anorthosis - Pyunik
İnter Bakı - Rabotnicki
Tampere United - Budućnost Podgorica
Dudelange - Domžale
Dinamo Tirana - Modriča
Drogheda - Levadia
BATE - Valur Reykjavík
Aktobe - Sheriff

Shermann
05.07.08, 19:59
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils x
Anorthosis - Pyunik x
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale x
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia x
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

ChelseaFC
05.07.08, 20:51
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils x
Anorthosis - Pyunik x
İnter Bakı - Rabotnicki 1
Tampere United - Budućnost Podgorica x
Dudelange - Domžale 2
Dinamo Tirana - Modriča x
Drogheda - Levadia x
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

Punkt
06.07.08, 00:24
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnicki x
Tampere United - Budućnost Podgorica x
Dudelange - Domžale 2
Dinamo Tirana - Modriča x
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

Tofoa
06.07.08, 01:05
Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik x
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica 2
Dudelange - Domžale x
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

germooo
06.07.08, 14:22
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik 2
İnter Bakı - Rabotnicki 1
Tampere United - Budućnost Podgorica x
Dudelange - Domžale 2
Dinamo Tirana - Modriča x
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

JanK
06.07.08, 21:02
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale 1
Dinamo Tirana - Modriča 2
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

Aílton
07.07.08, 11:56
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ x
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik 2
İnter Bakı - Rabotnicki 1
Tampere United - Budućnost Podgorica 2
Dudelange - Domžale 2
Dinamo Tirana - Modriča x
Drogheda - Levadia 1
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 1

Pőnn
07.07.08, 12:21
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik 2
İnter Bakı - Rabotnicki 1
Tampere United - Budućnost Podgorica x
Dudelange - Domžale 2
Dinamo Tirana - Modriča x
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík x
Aktobe - Sheriff 2

kuuraa
07.07.08, 23:41
Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik 2
İnter Bakı - Rabotnicki x
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale 2
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

riho
08.07.08, 19:27
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik x
İnter Bakı - Rabotnicki 1
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale 2
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík x
Aktobe - Sheriff 2

bert2k3
09.07.08, 14:09
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia x
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnicki 1
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale x
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík 2
Aktobe - Sheriff 1

KID
09.07.08, 22:48
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnick 1i
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale x
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík 2
Aktobe - Sheriff 2

Horatio
10.07.08, 02:09
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik x
İnter Bakı - Rabotnicki 1
Tampere United - Budućnost Podgorica x
Dudelange - Domžale 2
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia 1
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

thibramar
10.07.08, 22:53
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 1
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica x
Dudelange - Domžale x
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia 1
BATE - Valur Reykjavík x
Aktobe - Sheriff 2

norsk
11.07.08, 01:45
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils x
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnicki x
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale 2
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia x
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff x

hassan74
11.07.08, 13:38
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils x
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale 2
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia x
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff x

Caos
11.07.08, 16:32
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg x
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale 1
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia x
BATE - Valur Reykjavík 2
Aktobe - Sheriff2

AlwaysRed
11.07.08, 23:25
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils x
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica x
Dudelange - Domžale 1
Dinamo Tirana - Modriča x
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

Kasper
12.07.08, 17:41
First qualifying round - 15 - 16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 1
Anorthosis - Pyunik x
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale x
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

Max313
12.07.08, 19:48
First qualifying round - 15 - 16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 1
Anorthosis - Pyunik x
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale x
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

mrtn
13.07.08, 13:10
First qualifying round - 15 - 16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 1
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik x
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale 1
Dinamo Tirana - Modriča 2
Drogheda - Levadia x
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

karl54
13.07.08, 21:53
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 1
Anorthosis - Pyunik 2
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica x
Dudelange - Domžale x
Dinamo Tirana - Modriča x
Drogheda - Levadia 1
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

Maekas
14.07.08, 15:23
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb X
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnicki X
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale X
Dinamo Tirana - Modriča X
Drogheda - Levadia X
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff X

lorenzo
15.07.08, 02:07
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica 2
Dudelange - Domžale 2
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík 2
Aktobe - Sheriff 2

Epic
15.07.08, 10:51
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils x
Anorthosis - Pyunik x
İnter Bakı - Rabotnicki x
Tampere United - Budućnost Podgorica x
Dudelange - Domžale 2
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia x
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

vincent
15.07.08, 15:50
First qualifying round - 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils x
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica 2
Dudelange - Domžale 2
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia x
BATE - Valur Reykjavík 2
Aktobe - Sheriff 2

Karla
15.07.08, 16:55
First qualifying round - 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 2
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica x
Dudelange - Domžale x
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

Wingback
16.07.08, 13:08
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia x
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 2
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 1
Anorthosis - Pyunik 1
İnter Bakı - Rabotnicki 1
Tampere United - Budućnost Podgorica 1
Dudelange - Domžale x
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia x
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

U2
16.07.08, 20:31
First qualifying round- 15-16. juuli

Linfield - Dinamo Zagreb 2
Valletta - Artmedia 2
Dinamo Tbilisi - NSÍ 1
Santa Coloma - Kaunas 1
Murata - Göteborg 2
Llanelli - Ventspils 1
Anorthosis - Pyunik x
İnter Bakı - Rabotnicki 2
Tampere United - Budućnost Podgorica 2
Dudelange - Domžale x
Dinamo Tirana - Modriča 1
Drogheda - Levadia 2
BATE - Valur Reykjavík 1
Aktobe - Sheriff 2

Tofoa
16.07.08, 20:38
Rohkem seda vooru ennustada ei saa :)

lorenzo
17.07.08, 02:25
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı
22.07 Ventspils- Llanelli
22.07 Kaunas- Santa Coloma
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United
23.07 Valur Reykjavík- BATE
23.07 Pyunik- Anorthosis
23.07 Domžale- Dudelange
23.07 Modriča- Dinamo Tirana
23.07 Artmedia- Valletta
23.07 Göteborg- Murata
23.07 Levadia- Drogheda
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield

punktid esimese vooru eest tulevad nädalavahetusel

lorenzo
20.07.08, 00:23
tulemused siis esimese vooru esimese ringi eest. Palju őnne norskile, kes on siis selleaastase ennustusvőistluse esimese vooru vőitja! aga jälitajad on ka kohe kannul. populaarseim tulemus oli 7 tabamust.

1. norsk 10 punkti

2.-5. Punkt 9 punkti, JanK 9 punkti, kuuraa 9 punkti, hassan74 9 punkti

6.-13. Mikk4 8 punkti, Vapor IV 8 punkti, thibramar 8 punkti, Kasper 8 punkti, Max313 8 punkti, karl54 8 punkti, Maekas 8 punkti, Epic 8 punkti

14.-24. lock 7 punkti, ChelseaFC 7 punkti, germooo 7 punkti, riho 7 punkti, bert2k3 7 punkti, KID 7 punkti, AlwaysRed 7 punkti, matigol 7 punkti, lorenzo 7 punkti, vincent 7 punkti, Karla 7 punkti

25.-27. Tofoa 6 punkt, Pőnn 6 punkti, Caos 6 punkti

28. Wingback 2 punkti

29. U2 1 punkt

Tofoa
20.07.08, 01:21
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 2
22.07 Ventspils- Llanelli 2
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 2
23.07 Valur Reykjavík- BATE 2
23.07 Pyunik- Anorthosis 2
23.07 Domžale- Dudelange 1
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 2
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

Shermann
20.07.08, 02:17
22.07 Sheriff- Aktobe 2
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli 1
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 2
23.07 Valur Reykjavík- BATE x
23.07 Pyunik- Anorthosis 1
23.07 Domžale- Dudelange 2
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta x
23.07 Göteborg- Murata1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

KID
20.07.08, 03:52
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 2
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli 2
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 2
23.07 Valur Reykjavík- BATE 2
23.07 Pyunik- Anorthosis 2
23.07 Domžale- Dudelange 1
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

AlwaysRed
20.07.08, 09:59
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli 1
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 1
23.07 Valur Reykjavík- BATE x
23.07 Pyunik- Anorthosis 1
23.07 Domžale- Dudelange 1
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

Caos
20.07.08, 15:09
22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli 1
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 2
23.07 Valur Reykjavík- BATE 2
23.07 Pyunik- Anorthosis 1
23.07 Domžale- Dudelange x
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata1
23.07 Levadia- Drogheda x
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

karl54
20.07.08, 15:12
--------------------------------------------------------------------------------

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli 1
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 2
23.07 Valur Reykjavík- BATE 2
23.07 Pyunik- Anorthosis 1
23.07 Domžale- Dudelange 2
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

germooo
20.07.08, 15:41
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli 1
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 2
23.07 Valur Reykjavík- BATE 2
23.07 Pyunik- Anorthosis 1
23.07 Domžale- Dudelange 2
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda x
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

riho
20.07.08, 17:18
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli x
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 2
23.07 Valur Reykjavík- BATE x
23.07 Pyunik- Anorthosis 1
23.07 Domžale- Dudelange 1
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

Max313
20.07.08, 17:38
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli 1
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 1
23.07 Valur Reykjavík- BATE 1
23.07 Pyunik- Anorthosis 1
23.07 Domžale- Dudelange 1
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

Aílton
20.07.08, 19:17
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli 1
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 1
23.07 Valur Reykjavík- BATE 1
23.07 Pyunik- Anorthosis 1
23.07 Domžale- Dudelange x
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

hassan74
21.07.08, 18:34
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli x
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United x
23.07 Valur Reykjavík- BATE 2
23.07 Pyunik- Anorthosis 1
23.07 Domžale- Dudelange x
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda x
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

lorenzo
21.07.08, 19:58
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli 1
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United x
23.07 Valur Reykjavík- BATE 2
23.07 Pyunik- Anorthosis 2
23.07 Domžale- Dudelange 1
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

Kasper
21.07.08, 21:40
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli 1
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United x
23.07 Valur Reykjavík- BATE 2
23.07 Pyunik- Anorthosis 2
23.07 Domžale- Dudelange x
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

ChelseaFC
21.07.08, 23:20
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı x
22.07 Ventspils- Llanelli 1
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 1
23.07 Valur Reykjavík- BATE x
23.07 Pyunik- Anorthosis 2
23.07 Domžale- Dudelange 1
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

vincent
22.07.08, 03:21
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli 1
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United x
23.07 Valur Reykjavík- BATE 1
23.07 Pyunik- Anorthosis 1
23.07 Domžale- Dudelange 1
23.07 Modriča- Dinamo Tirana x
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

Epic
22.07.08, 04:20
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli x
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United x
23.07 Valur Reykjavík- BATE x
23.07 Pyunik- Anorthosis x
23.07 Domžale- Dudelange 1
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 2
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

Karla
22.07.08, 04:40
22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı x
22.07 Ventspils- Llanelli 1
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United x
23.07 Valur Reykjavík- BATE 2
23.07 Pyunik- Anorthosis 2
23.07 Domžale- Dudelange x
23.07 Modriča- Dinamo Tirana x
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

mrtn
22.07.08, 11:06
22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi 2
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 2
22.07 Ventspils- Llanelli 2
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 2
23.07 Valur Reykjavík- BATE 2
23.07 Pyunik- Anorthosis 2
23.07 Domžale- Dudelange x
23.07 Modriča- Dinamo Tirana x
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

Maekas
22.07.08, 15:23
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe 1
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi X
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı 1
22.07 Ventspils- Llanelli 1
22.07 Kaunas- Santa Coloma 1
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 2
23.07 Valur Reykjavík- BATE 1
23.07 Pyunik- Anorthosis 1
23.07 Domžale- Dudelange 1
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

norsk
23.07.08, 01:44
Hea algus persse keeratud... :)

First qualifying round- Second leg

23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 1
23.07 Valur Reykjavík- BATE 2
23.07 Pyunik- Anorthosis x
23.07 Domžale- Dudelange 1
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 1
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

Pőnn
23.07.08, 10:30
First qualifying round- Second leg

22.07 Sheriff- Aktobe Hiljaks jäin
22.07 NSÍ- Dinamo Tbilisi ...
22.07 Rabotnicki- İnter Bakı ...
22.07 Ventspils- Llanelli ...
22.07 Kaunas- Santa Coloma ...
23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United x
23.07 Valur Reykjavík- BATE 2
23.07 Pyunik- Anorthosis 1
23.07 Domžale- Dudelange 1
23.07 Modriča- Dinamo Tirana x
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata 1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

Ma loodan, et arvestate mu ennustust.

SixtySix
23.07.08, 13:30
.

Eelkvalifikatsiooniringides ennustada 1x2 süsteemis. Grupifaasist tuleb juurde ka väravalööja. Ehk siis nii nagu ka eelmisel aastal.
Kui kellegil on mingeid muid ideid ennustuse huvitavamaks muutmiseks siis andku aga teada.




Ma ei ole siiani arusaanud , mis asi see 1x2 süsteem on . keegi seletaks äkki ?

vincent
23.07.08, 13:58
Ma ei ole siiani arusaanud , mis asi see 1x2 süsteem on . keegi seletaks äkki ?
ennustad iga mängu vőitjat, näiteks:

Levadia - Drogheda

1 - vőidab Levadia
2 - vőidab Drogheda
x - mäng jääb viiki

lihtne.

popp00
23.07.08, 15:13
Oi kurja, kui palju punkte ma juba kaotanud olen. Pőhjuseks suvi ja mitte nii aktiivne interneti kasutamine :-( Väga kahju igaljuhul. Äkki teeks eelvoorudes eraldi arvestuse :-)


23.07 Budućnost Podgorica- Tampere United 2
23.07 Valur Reykjavík- BATE 1
23.07 Pyunik- Anorthosis 1
23.07 Domžale- Dudelange 2
23.07 Modriča- Dinamo Tirana 2
23.07 Artmedia- Valletta 1
23.07 Göteborg- Murata1
23.07 Levadia- Drogheda 1
23.07 Dinamo Zagreb- Linfield 1

Horatio
24.07.08, 12:24
Krt, olin paar päeva ära ja kohe läks meelest 2 leg ennustada.:(

lorenzo
24.07.08, 18:02
seda et eraldi arvestust vőin ju pidada pre-qualificationi ja group-fase suhtes, kuid üldvőitja selgub ikkagi kogusummas.
nii et proovige ikka oma ennustused kirja panna. ei pahanda ka kui midagi ette ennustate.

aga siit ta tuleb jälle ja mängud juba järgmisel nädalal!

Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils
29.07 İnter Bakı - Partizan
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv
30.07 AaB - Modriča
30.07 Rangers - Kaunas
30.07 Anorthosis - Rapid Wien
30.07 Tampere United - Artmedia
30.07 Sheriff - Sparta
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków
30.07 Fenerbahçe - MTK
30.07 Göteborg - Basel
30.07 Anderlecht - BATE
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb

Pőnn
24.07.08, 18:32
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 2
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 2
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

mrtn
24.07.08, 18:33
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 2
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 2
30.07 Sheriff - Sparta x
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków x
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi x
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

ChelseaFC
24.07.08, 19:36
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien x
30.07 Tampere United - Artmedia 2
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków x
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel x
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

KID
24.07.08, 19:41
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 2
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 1
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

Horatio
24.07.08, 20:27
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 1
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 1
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

Punkt
24.07.08, 21:40
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 2
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

AlwaysRed
24.07.08, 22:30
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan x
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 1
30.07 Tampere United - Artmedia 1
30.07 Sheriff - Sparta x
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 1
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 1
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

hassan74
24.07.08, 22:35
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia x
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 1
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel x
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

riho
25.07.08, 00:47
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia x
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

norsk
25.07.08, 01:13
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien x
30.07 Tampere United - Artmedia 1
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków x
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel x
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb x

karl54
25.07.08, 01:44
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 2
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

SixtySix
25.07.08, 13:12
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils x
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča x
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia x
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

germooo
25.07.08, 14:00
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan x
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia x
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

kuuraa
25.07.08, 14:41
29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 1
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

Aílton
25.07.08, 16:07
29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 2
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 2
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków x
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

BiggestFan
25.07.08, 17:22
29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča x
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien x
30.07 Tampere United - Artmedia x
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE x
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

Caos
25.07.08, 22:01
29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 2
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 2
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków x
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

thibramar
25.07.08, 22:08
29.07 Brann - Ventspils 2
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 1
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 1
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

Epic
26.07.08, 19:05
29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia x
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków x
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel x
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

Max313
26.07.08, 19:46
29.07 Brann - Ventspils 2
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 1
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków x
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

vincent
26.07.08, 19:48
29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 2
30.07 Sheriff - Sparta x
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków x
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

Tofoa
26.07.08, 22:00
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 3
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia x
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

lorenzo
27.07.08, 02:37
punktid siis viimase vooru eest.
vooru vőitis seekord lorenzo 10 tabamusega, kes jagab ka liidripositsiooni hetkel koos Kasperiga.

1.-2. Kasper (9)17p, lorenzo (10)17p

3.-6. hassan74 (7)16p, Epic (8)16p, ChelseaFC (9)16p, Karla (9)16p

7.-11. norsk (5)15p, Max313 (7)15p, karl54 (7)15p, Maekas (7)15p, Tofoa (9)15p

12.-16. Mikk4 (6)14p, germooo (7)14p, KID (7)14p, AlwaysRed (7)14p, vincent (7)14p

17.-19. riho (6)13p, matigol (6)13p, Caos (7)13p

20.-21. lock (4)11p, Pőnn (5)11p

22.-24. Punkt 9p, JanK 9p, kuuraa 9p

25.-26. Vapor IV 8p, thibramar 8p

27. bert2k3 7p

28.-29. Wingback 2p, popp00 2p

30. U2 1p

Kasper
27.07.08, 02:39
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča x
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 1
30.07 Sheriff - Sparta x
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 1
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb x

lorenzo
28.07.08, 18:20
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia 2
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków x
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel 2
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

Shermann
28.07.08, 20:02
Second qualifying round- First leg

29.07 Brann - Ventspils 1
29.07 İnter Bakı - Partizan 2
29.07 Drogheda - Dynamo Kyiv 2
30.07 AaB - Modriča 1
30.07 Rangers - Kaunas 1
30.07 Anorthosis - Rapid Wien 2
30.07 Tampere United - Artmedia x
30.07 Sheriff - Sparta 2
30.07 Beitar Jerusalem - Wisła Kraków 2
30.07 Fenerbahçe - MTK 1
30.07 Göteborg - Basel x
30.07 Anderlecht - BATE 1
30.07 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 1
30.07 Domžale - Dinamo Zagreb 2

lorenzo
31.07.08, 18:18
Uus voor üles!

Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann
05.08 Kaunas- Rangers
06.08 Partizan- Inter Baku
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda
06.08 Artmedia- Tampere United
06.08 Sparta- Sheriff
06.08 Modriča- AaB
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem
06.08 MTK- Fenerbahce
06.08 Basel- Göteborg
06.08 BATE- Anderlecht
06.08 Rapid Wien- Anorthosis
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale

Caos
31.07.08, 18:48
Uus voor üles!

Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 2
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 1
06.08 Sparta- Sheriff 2
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale x

SixtySix
31.07.08, 20:32
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 2
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 2
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 2
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB x
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

KID
31.07.08, 21:03
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 1
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 1
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 2
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 1
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 2
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

ChelseaFC
31.07.08, 22:56
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 1
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 1
06.08 Sparta- Sheriff x
06.08 Modriča- AaB 1
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg x
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

Epic
01.08.08, 00:28
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann x
05.08 Kaunas- Rangers 1
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 1
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem x
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht x
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale x

Horatio
01.08.08, 01:03
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 2
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 2
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 2
06.08 MTK- Fenerbahe 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 2
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

AlwaysRed
01.08.08, 01:32
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann x
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 1
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce x
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 1
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

Pőnn
01.08.08, 11:34
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 2
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 2
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

Shermann
01.08.08, 11:47
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 2
05.08 Kaunas- Rangers x
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 1
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem x
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht x
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

karl54
01.08.08, 13:55
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 2
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 2
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem x
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht x
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

Tofoa
01.08.08, 14:33
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 2
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 2
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

vincent
01.08.08, 14:41
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 2
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 2
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 1
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 1
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

hassan74
01.08.08, 16:04
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 2
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 1
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

Max313
01.08.08, 17:12
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 1
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 2
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

Maekas
01.08.08, 19:46
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann X
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United X
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos X
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

BiggestFan
01.08.08, 20:18
05.08 Ventspils- Brann 2
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda x
06.08 Artmedia- Tampere United 2
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB x
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce x
06.08 Basel- Göteborg 2
06.08 BATE- Anderlecht x
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

ZhiT
01.08.08, 22:25
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 2
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 2
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 2
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

surfaja
02.08.08, 03:51
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann x
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United x
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

lorenzo
03.08.08, 19:17
jällegi siis punktid viimase vooru eest. vooru panid kinni 9 tabamusega hassan74, ChelseaFC ja AlwaysRed. nüüd on meil liiderkolmik. Kasper libastus ja kukkus kővasti tabelis.

Lisaks ei saanud Tofoa ühest ennustusest aru ning 1 PALVE!- kui vahetate oma nime, siis palun pange ennustuse lőppu ka oma endine nimi, vähe lihtsam. Hetkel siis puudutas asi Shermanni(end. kasutaja lock). See on siis palve tulevikus nimevahetajatele.


1.-3. lorenzo (8)25p, hassan74 (9)25p, ChelseaFC (9)25p

4. Epic (8)24p

5.-6. karl54 (8)23p, AlwaysRed (9)23p

7.-8. norsk (7)22p, germooo (8)22p

9.-13. Max313 (6)21p, Kasper (4)21p, Tofoa (6)21p, Mikk4 (7)21p, vincent (7)21p

14.-16. KID (6)20p, riho (7)20p, Caos (7)20p

17. Shermann (8)19p

18. Pőnn (7)18p

19. Punkt (8)17p

20.-22. Karla 16p, kuuraa (7)16p, Vapor IV (8)16p

23. Maekas 15p

24. thibramar (6)14p

25. matigol 13p

26. JanK 9p

27. bert2k3 7p

28. BiggestFan 6p

29.-30. mrtn 5p, SixtySix 5p

31.-32. Wingback 2p, popp00 2p

33. U2 1p

mrtn
03.08.08, 19:37
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 2
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 1
06.08 Sparta- Sheriff x
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 2
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

muutsin nime ka. matigol oli ennem :)

lorenzo
03.08.08, 19:56
parandatud tabel tuleb siis siit




1.-3. lorenzo (8)25p, hassan74 (9)25p, ChelseaFC (9)25p

4. Epic (8)24p

5.-6. karl54 (8)23p, AlwaysRed (9)23p

7.-8. norsk (7)22p, germooo (8)22p

9.-13. Max313 (6)21p, Kasper (4)21p, Tofoa (6)21p, Mikk4 (7)21p, vincent (7)21p

14.-16. KID (6)20p, riho (7)20p, Caos (7)20p

17. Shermann (8)19p

18.-19. Pőnn (7)18p, mrtn (5)18p

20. Punkt (8)17p

21.-23. Karla 16p, kuuraa (7)16p, Vapor IV (8)16p

24. Maekas 15p

25. thibramar (6)14p

26. JanK 9p

27. bert2k3 7p

28. BiggestFan 6p

29.-30. SixtySix 5p

31.-32. Wingback 2p, popp00 2p

33. U2 1p

Aílton
04.08.08, 10:20
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann x
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 1
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 1
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 1
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 1
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

lorenzo
05.08.08, 02:20
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 2
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 1
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

norsk
05.08.08, 08:06
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann x
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 1
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB x
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos x
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

germooo
05.08.08, 14:13
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann X
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 1
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem 1
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 2
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 1
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos X
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

Kasper
05.08.08, 14:36
Second qualifying round- Second leg

05.08 Ventspils- Brann 1
05.08 Kaunas- Rangers 2
06.08 Partizan- Inter Baku 1
06.08 Dynamo Kyiv- Drogheda 1
06.08 Artmedia- Tampere United 1
06.08 Sparta- Sheriff 1
06.08 Modriča- AaB 2
06.08 Wisła Kraków- Beitar Jerusalem x
06.08 MTK- Fenerbahce 2
06.08 Basel- Göteborg 1
06.08 BATE- Anderlecht 1
06.08 Rapid Wien- Anorthosis 2
06.08 Dinamo Tbilisi- Panathinaikos 2
06.08 Dinamo Zagreb- Domžale 1

lorenzo
07.08.08, 19:13
uus voor üles!

Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE)
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI)
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO)
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP)
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU)
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL)
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR)
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG)
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR)
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG)
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR)
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK)
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA)
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE)
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU)
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE)

Tofoa
07.08.08, 20:20
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 2
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) x
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) x
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) x
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 1
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

Shermann
07.08.08, 21:20
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 2
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) x
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 1
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) x
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 2
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 2
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 2

KID
08.08.08, 00:17
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 2
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 1
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 2
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 2
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 2
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

karl54
08.08.08, 02:28
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) x
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) x
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) x
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) x
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

AlwaysRed
08.08.08, 03:30
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) x
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 1
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 2
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) x
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 2
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 1
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

hassan74
08.08.08, 16:21
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 1
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) x
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 2
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 1
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

Caos
08.08.08, 16:33
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 1
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) x
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 2
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) x
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

germooo
08.08.08, 17:39
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 2
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 2
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 2
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

mrtn
08.08.08, 17:40
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 2
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 2
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) x
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 2
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

SixtySix
08.08.08, 19:46
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 2
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 1
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) x
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 2
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

BiggestFan
08.08.08, 23:15
Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 1
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 2
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) x
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) x
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 1
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) x
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

Horatio
09.08.08, 09:48
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) x
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 1
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 2
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 2
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 1
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

Aílton
09.08.08, 13:02
Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 1
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 1
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 2
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) x
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) x
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

Punkt
09.08.08, 13:27
Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) x
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 2
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 1
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) x
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

Maekas
09.08.08, 15:55
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 1
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) X
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) X
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 1
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

vincent
09.08.08, 16:00
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) x
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 1
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) x
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 1
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 2
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

surfaja
09.08.08, 20:25
[QUOTE=vincent;917800][B]Third qualifying round- First leg
12/13 August
Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 1
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) x
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) x
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 1
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

Max313
10.08.08, 13:10
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 2
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) x
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 2
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) x

ZhiT
10.08.08, 13:58
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 2
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) X
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 2
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 2
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) X
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 2
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1

lorenzo
10.08.08, 16:29
punktid 2. kvalifikatsiooniringi korduskohtumiste eest. vooru vőitis 10 tabamusega germooo. liidritena jätkab duo lorenzo-hassan74.

1.-2. lorenzo (9)34p, hassan74 (9)34p

3. Epic (9)33p

4.-5. ChelseaFC (7)32p, germooo (10)32p

6.-8. norsk (9)31p, karl54 (8)31p, AlwaysRed (8)31p

9. Max313 (9)30p

10.-12. Kasper (8)29p, Tofoa (8)29p, Mikk4 (8)29p

13.-15. Shermann (9)28p, vincent (7)28p, KID (8)28p

16. Caos (7)27p

17. Pőnn (8)26p

18. mrtn (7)25p

19. Maekas (8)23p

20. Vapor IV (6)22p

21. riho 20p

22. Punkt 17p

23.-24. Karla 16p, kuuraa 16p

25. thibramar 14p

26. BiggestFan (7)13p

27. SixtySix (6)11p

28. JanK 9p

29. surfaja 8p

30.-31. bert2k3 7p, Zhit 7p

32.-33. Wingback 2p, popp00 2p

34. U2 1p

norsk
10.08.08, 17:41
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 1
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) x
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) x
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 2
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) x
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1

Epic
10.08.08, 22:53
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) x
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) x
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) x
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) x
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

Mőnuagent 007
11.08.08, 16:50
Kuulge, ikka selline küsimus, et kas tőesti on nüüd selline seis, et kvalifikatsiooniennustused ja pőhiturniir läheb kőik ühte tabelisse? Ehkki ennustusmängud pole minu kőige olulisem elumőte, kuid siiski oleks see väga tobe, et hakata ühe "klamuursema" ennustusvőistluse ajal San Marino ja Küproki meistrite omavahelisi mölle ennustama.

vandersell
11.08.08, 16:56
Őige, dannar. Vőiks ikka kaks eraldiseisvat ennustust olla. Muidu ma ei mängi!

lorenzo
11.08.08, 18:08
seda et ma kusagil eespool ütlesin, et vőin eraldi arvestust pidada. vői mis te ise pakute? samas ju turniir on turniir ja turniir ei alga ju tegelikult ainult grupifaasist. et üks hetk(aasta) vőiks ikkagi vanad olijad ka ennustada neid Küprose ja San Marino meistrite omavahelisi mänge. ongi ju huvitavam tegelt.

nii et dannar ja vandersell, ärge kartke kaasalöömast:)!

lorenzo
11.08.08, 19:59
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 1
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 2
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 1
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

ChelseaFC
11.08.08, 22:14
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) x
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) x
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) x
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) x
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 1
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) x
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

Kasper
12.08.08, 13:49
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 1
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) 1
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 2
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 1
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 1
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) 2
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) 1
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

Mőnuagent 007
12.08.08, 16:42
seda et ma kusagil eespool ütlesin, et vőin eraldi arvestust pidada. vői mis te ise pakute? samas ju turniir on turniir ja turniir ei alga ju tegelikult ainult grupifaasist. et üks hetk(aasta) vőiks ikkagi vanad olijad ka ennustada neid Küprose ja San Marino meistrite omavahelisi mänge. ongi ju huvitavam tegelt.

nii et dannar ja vandersell, ärge kartke kaasalöömast:)!
Hilinend totaalselt noh. Mőtlesin, et enne tősist mängude algust ei kiika üldse siia teemasse, aga noh, tutkit:(

lorenzo
12.08.08, 18:07
Hilinend totaalselt noh. Mőtlesin, et enne tősist mängude algust ei kiika üldse siia teemasse, aga noh, tutkit:(

no teeme siis nn. vanakooliennustuse ja uuekooliennustuse. eraldiarvestuse. nii nagu on näiteks UEFA fantasys.
lisastiimuliks on sul veel see, et äkki suudad ka uuekooliarvestuses asja kinni panna:)

Karla
13.08.08, 02:09
Third qualifying round- First leg
12/13 August

Anorthosis Famagusta FC (CYP)- Olympiacos CFP (GRE) 2
Vitória SC (POR)- FC Basel 1893 (SUI) 2
FC Shakhtar Donetsk (UKR)- NK Dinamo Zagreb (CRO) x
FC Schalke 04 (GER)- Club Atlético de Madrid (ESP) 2
Aalborg BK (DEN) - FBK Kaunas (LTU) 2
FC Barcelona (ESP)- Wisła Kraków (POL) 1
PFC Levski Sofia (BUL)- FC BATE Borisov (BLR) 2
R. Standard de Ličge (BEL)- Liverpool FC (ENG) 2
FK Partizan (SRB)- Fenerbahçe SK (TUR) 2
FC Twente (NED)- Arsenal FC (ENG) x
FC Spartak Moskva (RUS) - FC Dynamo Kyiv (UKR) x
Juventus (ITA)- FC Artmedia Petržalka (SVK) 1
SK Brann (NOR) - Olympique de Marseille (FRA) 2
ACF Fiorentina (ITA)- SK Slavia Praha (CZE) 1
Galatasaray AS (TUR)- FC Steaua Bucureşti (ROU) 1
Panathinaikos FC (GRE)- AC Sparta Praha (CZE) 1

lorenzo
15.08.08, 03:39
ja uus voor üles!

Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta
26/08 20:45 Artmedia - Juventus
27/08 18:00 BATE - Levski
27/08 19:00 Kaunas - AaB
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan
27/08 20:15 Basel - Guimarăes
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis
27/08 20:45 Marseille - Brann
27/08 20:45 Atlético - Schalke
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona
27/08 21:05 Arsenal - Twente
27/08 21:05 Liverpool - Standard

Shermann
15.08.08, 10:11
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta x
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski x
27/08 19:00 Kaunas - AaB x
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 1
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

U2
15.08.08, 14:18
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski x
27/08 19:00 Kaunas - AaB x
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann x
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

ChelseaFC
15.08.08, 14:31
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski x
27/08 19:00 Kaunas - AaB 1
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray x
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar x
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke x
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

mrtn
15.08.08, 14:36
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta x
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 1
27/08 19:00 Kaunas - AaB 1
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis x
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

vincent
15.08.08, 15:15
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski x
27/08 19:00 Kaunas - AaB 2
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray x
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 2
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

KID
15.08.08, 15:56
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 1
27/08 19:00 Kaunas - AaB 2
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 2
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 2
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

ZhiT
15.08.08, 18:26
26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 2
27/08 19:00 Kaunas - AaB 2
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 1
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 2
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

AlwaysRed
15.08.08, 18:35
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus x
27/08 18:00 BATE - Levski 1
27/08 19:00 Kaunas - AaB x
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 2
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 1
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes x
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar x
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

Horatio
15.08.08, 21:22
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 2
27/08 19:00 Kaunas - AaB 2
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 2
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

SixtySix
15.08.08, 23:02
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 2
27/08 19:00 Kaunas - AaB 2
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 2
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

surfaja
16.08.08, 00:03
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski x
27/08 19:00 Kaunas - AaB x
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray x
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina x
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar x
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

Aílton
16.08.08, 00:39
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus x
27/08 18:00 BATE - Levski 1
27/08 19:00 Kaunas - AaB 2
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 1
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 2
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 1
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 2
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona x
27/08 21:05 Arsenal - Twente 2
27/08 21:05 Liverpool - Standard x

Tofoa
16.08.08, 00:47
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 1
27/08 19:00 Kaunas - AaB 2
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1

lorenzo
16.08.08, 18:59
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 1
27/08 19:00 Kaunas - AaB 2
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 2
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

karl54
16.08.08, 19:25
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 1
27/08 19:00 Kaunas - AaB x
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva x
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 1
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina x
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar x
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

Punkt
16.08.08, 22:47
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 2
27/08 19:00 Kaunas - AaB 2
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan x
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis x
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

lorenzo
17.08.08, 19:29
punktid siis ka eelmise vooru eest. vooru vőitis ülekaalukalt 11 tabamusega vincent. üldliidrina jätkab nüüd lorenzo.
Zhit ja norsk oleks vőinud saada lisapunkti kui nad ei oleks (arvatavalt) kopeerinud Max313lt kohtumisi. Nii et teinekord tasub olla ettevaatlikum!

1. lorenzo (8)42p

2.-4. Epic (8)41p, hassan74 (7)41p, germooo (9)41p

5.-7. ChelseaFC (8)40p, karl54 (9)40p, AlwaysRed (9)40p

8.-10. norsk (8)39p, Max313 (9)39p, vincent (11)39p

11. Tofoa (9)38p

12.-14. Kasper (8)37p, Mikk4 (8)37p, KID (9)37p

15. Shermann (7)35p

16. Caos (7)34p

17. mrtn (8)33p

18.-19. Maekas (7)30p, Vapor IV (8)30p

20. Pőnn 26p

21. Punkt (8)25p

22.-23. Karla (5)21p, BiggestFan (8)21p

24.-25. riho 20p, SixtySix (9)20p

26. surfaja (9)17p

27. kuuraa 16p

28. thibramar 14p

29. Zhit (6)13p

30. JanK 9p

31. bert2k3 7p,

32.-33. Wingback 2p, popp00 2p

34. U2 1p

Caos
17.08.08, 20:33
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 1
27/08 19:00 Kaunas - AaB 2
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 2
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 2
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

germooo
17.08.08, 21:14
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 1
27/08 19:00 Kaunas - AaB x
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 2
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar x
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

BiggestFan
17.08.08, 22:13
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 2
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski x
27/08 19:00 Kaunas - AaB x
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 2
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray x
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 2
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 1
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke x
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

Maekas
18.08.08, 21:14
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 1
27/08 18:00 BATE - Levski 1
27/08 19:00 Kaunas - AaB X
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva X
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina X
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 1
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

norsk
22.08.08, 01:18
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 1
27/08 19:00 Kaunas - AaB 2
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 1
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina x
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar x
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

Karla
22.08.08, 13:57
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski x
27/08 19:00 Kaunas - AaB 1
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray x
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

ZhiT
24.08.08, 10:30
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 2
27/08 19:00 Kaunas - AaB 2
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva X
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 1
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 2
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

Kasper
25.08.08, 16:35
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 1
27/08 19:00 Kaunas - AaB 2
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

Max313
26.08.08, 00:48
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 2
27/08 19:00 Kaunas - AaB 1
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 1
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke 1
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

hassan74
26.08.08, 11:15
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski 1
27/08 19:00 Kaunas - AaB x
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva 2
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray 2
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes 1
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar x
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke x
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 1

Epic
26.08.08, 16:28
Third qualifying round- Second leg

26/08 20:45 Panathinaikos - Sparta 1
26/08 20:45 Artmedia - Juventus 2
27/08 18:00 BATE - Levski x
27/08 19:00 Kaunas - AaB 1
27/08 19:45 Dynamo Kyiv - Spartak Moskva x
27/08 20:00 Steaua - Galatasaray x
27/08 20:00 Fenerbahçe - Partizan 1
27/08 20:15 Basel - Guimarăes x
27/08 20:45 Slavia - Fiorentina 2
27/08 20:45 Dinamo Zagreb - Shakhtar 2
27/08 20:45 Olympiacos - Anorthosis 1
27/08 20:45 Marseille - Brann 1
27/08 20:45 Atlético - Schalke x
27/08 20:45 Wisła Kraków - Barcelona 2
27/08 21:05 Arsenal - Twente 1
27/08 21:05 Liverpool - Standard 2

lorenzo
30.08.08, 03:01
Nüüd siis alustame ennustusvőistluse teise poolega. Nüüd tuleb ennustada vastavalt- ennustada 1x2 süsteemis ning juurde pange ka üks arvatav väravalööja. Lööb mees ühe värava, saate 1 punkti, 2 väravat = 2 punkti jne.

Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux
Roma - CFR
Panathinaikos - Internazionale
Bremen - Anorthosis
Basel - Shakhtar
Barcelona - Sporting
PSV - Atlético
Marseille - Liverpool

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal
Celtic - AaB
Steaua - Bayern
Lyon - Fiorentina
Porto - Fenerbahçe
Dynamo Kyiv - Arsenal
Juventus - Zenit
Real Madrid - BATE

Horatio
30.08.08, 12:49
Kas sa eelmise vooru tabelit ei lükka üles?

Karla
30.08.08, 13:03
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1, Nicolas Anelka
Roma - CFR 1, Mirko Vucinic
Panathinaikos - Internazionale 2, Adriano
Bremen - Anorthosis 1, Markus Rosenberg
Basel - Shakhtar x, Brandao
Barcelona - Sporting 1, Bojan Krkic Perez
PSV - Atlético 2, Sergio Agüero
Marseille - Liverpool x, Mamadou Niang

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal x, Nihat Kahveci
Celtic - AaB 1, Jan Vennegoor of Hesselink
Steaua - Bayern 2, Lukas Podolski
Lyon - Fiorentina x, Adrian Mutu
Porto - Fenerbahçe 2, Dani Güiza
Dynamo Kyiv - Arsenal 1, Artjom Milevski
Juventus - Zenit x, Pavel Pogrebnjak
Real Madrid - BATE 1, Rafael van der Vaart

ChelseaFC
30.08.08, 14:08
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1, Lampard
Roma - CFR 1, Totti
Panathinaikos - Internazionale 2, Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1, Pizarro:)
Basel - Shakhtar x, Derdiyok
Barcelona - Sporting 1, Messi
PSV - Atlético x, Agüero
Marseille - Liverpool 1, Niang

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1, Tevez
Celtic - AaB 1, McDonald
Steaua - Bayern x, Toni
Lyon - Fiorentina 1, Benzema
Porto - Fenerbahçe x, Lopez
Dynamo Kyiv - Arsenal x, Adebayor
Juventus - Zenit x, Trezeguet
Real Madrid - BATE 1, Van Nistelrooy

lorenzo
30.08.08, 14:25
Kas sa eelmise vooru tabelit ei lükka üles?

tuleb ikka- täna-homme. ma olen ikka lubanud üldiselt, et nädalavahetusel tegelen tabelitega, sest muul hetkel pole aega eriti

SixtySix
30.08.08, 17:15
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 - Lampard
Roma - CFR 1 - Vucinic
Panathinaikos - Internazionale 2 - Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1 - Diego
Basel - Shakhtar 2 - Luiz Adriano
Barcelona - Sporting 1 - Messi
PSV - Atlético 2 - Agüero
Marseille - Liverpool 2 - Torres

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 - Tevez
Celtic - AaB 1 - Hesselink
Steaua - Bayern 2 - Klose
Lyon - Fiorentina 2 - Mutu
Porto - Fenerbahçe 2 - Güiza
Dynamo Kyiv - Arsenal 2 - Nasri
Juventus - Zenit 2 - Pogrebnjak
Real Madrid - BATE 1 - Higuain

KID
30.08.08, 21:43
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Ballack
Roma - CFR 1 Totti
Panathinaikos - Internazionale 2 Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1 Frings
Basel - Shakhtar 1 Marco Streller
Barcelona - Sporting 1 Messi
PSV - Atlético 2 Sergio Agüero
Marseille - Liverpool 2 Torres

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 C. Ronaldo
Celtic - AaB 1 Vennegoor of Hesselink
Steaua - Bayern 2 Toni
Lyon - Fiorentina 1 Fred
Porto - Fenerbahçe 1 Cristian Rodríguez
Dynamo Kyiv - Arsenal 2 Robin van Persie
Juventus - Zenit 1 Trezeguet
Real Madrid - BATE 1 Van Nistelrooy

lorenzo
30.08.08, 23:08
ja siit tulevad siis lubatud punktid viimase vooru eest. tähelepanu et Liverpool-Standard mängu őigeks tulemuseks lugesin seisu normaalaja järel.
vooru vőitis 11 tabamusega norsk. liidrina jätkab lorenzo.

1. lorenzo (9)51p
2. norsk (11)50p
3.-4. karl54 (9)49p, vincent (10)49p
5.-10. Epic (7)48p, germooo (7)48p, ChelseaFC (8)48p, AlwaysRed (8)48p, Max313 (9)48p, Tofoa (10)48p
11.-12. hassan74 (6)47p, Kasper (10)47p
13. Mikk4 (9)46p
14.-15. Shermann (10)45p, KID (8)45p
16. Caos (8)42p
17. mrtn (7)40p
18. Vapor IV (9)39p
19. Maekas (8)38p
20. Punkt (8)33p
21. Karla (10)31p
22. SixtySix (9)29p
23.-24. BiggestFan (6)27p, surfaja (10)27p
25. Pőnn 26p
26. Zhit (7)21p
27. riho 20p
28. kuuraa 16p
29. thibramar 14p
30. U2 (9)10p
31. JanK 9p
32. bert2k3 7p,
33.-34. Wingback 2p, popp00 2p

karl54
31.08.08, 00:41
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1, Anelka
Roma - CFR 1, Totti
Panathinaikos - Internazionale 2, Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1, Diego
Basel - Shakhtar x, Derdiyok
Barcelona - Sporting 1, Henry
PSV - Atlético 2, Simao
Marseille - Liverpool 2, Torres

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1, Rooney
Celtic - AaB 1, Nakamura
Steaua - Bayern 2, Podolski
Lyon - Fiorentina 1, Benzema
Porto - Fenerbahçe 1, Lopez
Dynamo Kyiv - Arsenal 2, Adebayor
Juventus - Zenit 1, Del Piero
Real Madrid - BATE 1, Van Nistelrooy

Shermann
31.08.08, 17:17
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1; Anelka
Roma - CFR 1;Vucinic
Panathinaikos - Internazionale 2;Muntari
Bremen - Anorthosis 1;Rosenberg
Basel - Shakhtar 2;Streller
Barcelona - Sporting 1;Messi
PSV - Atlético x; Agüero
Marseille - Liverpool 2; Torres

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1; Hargreaves
Celtic - AaB 1;Nakamura
Steaua - Bayern 2; Klose
Lyon - Fiorentina x;Benzema
Porto - Fenerbahçe x;
Dynamo Kyiv - Arsenal 2;Walcott
Juventus - Zenit 1;Sissoko
Real Madrid - BATE 1;Drenthe

BiggestFan
31.08.08, 22:13
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 - Lampard
Roma - CFR 1 - Vucinic
Panathinaikos - Internazionale 2 - Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1 - Diego
Basel - Shakhtar 2 - Luiz Adriano
Barcelona - Sporting 1 - Messi
PSV - Atlético 2 - Agüero
Marseille - Liverpool 2 - Torres

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 - Tevez
Celtic - AaB 1 - Hesselink
Steaua - Bayern 2 - Klose
Lyon - Fiorentina 2 - Mutu
Porto - Fenerbahçe 2 - Güiza
Dynamo Kyiv - Arsenal 2 - Nasri
Juventus - Zenit 1 - Trezeguet
Real Madrid - BATE 1 - Van Nistelrooy

surfaja
02.09.08, 02:12
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 - Terry
Roma - CFR 1 - Totti
Panathinaikos - Internazionale 2 - Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1 - Pizzaro
Basel - Shakhtar x - Luiz Adriano
Barcelona - Sporting 1 - Messi
PSV - Atlético x - Agüero
Marseille - Liverpool x - Torres

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 - Flecher
Celtic - AaB 1 - Hesselink
Steaua - Bayern 2 - Podolski
Lyon - Fiorentina 1 - Benzema
Porto - Fenerbahçe 1 - Güiza
Dynamo Kyiv - Arsenal 2 - Adebayor
Juventus - Zenit 1 - Nedved
Real Madrid - BATE 1 - Van Nistelrooy

flameas
02.09.08, 17:14
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1, Anelka
Roma - CFR 1, Totti
Panathinaikos - Internazionale x, Ibrahimovich
Bremen - Anorthosis 1, Diego
Basel - Shakhtar x, L.Adriano
Barcelona - Sporting 1, Messi
PSV - Atlético 2, Agüero
Marseille - Liverpool x, Benayun

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1,Nihat
Celtic - AaB 1, Hesselink
Steaua - Bayern 2, Toni
Lyon - Fiorentina x, Benzema
Porto - Fenerbahçe x, Guiza
Dynamo Kyiv - Arsenal x, Walcott
Juventus - Zenit 1, Amauri
Real Madrid - BATE 1, ruud van nistelrooy

Tofoa
02.09.08, 18:36
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Anelka
Roma - CFR 1 Vucinic
Panathinaikos - Internazionale 2 Ibrahimovich
Bremen - Anorthosis 1 Rosenberg
Basel - Shakhtar 2 L. Adriano
Barcelona - Sporting x Celsinho
PSV - Atlético 2 Agüero
Marseille - Liverpool x Torres

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 Berbatov
Celtic - AaB 1 Hesselink
Steaua - Bayern 2 Podolski
Lyon - Fiorentina 1 Benzema
Porto - Fenerbahçe 2 Güiza
Dynamo Kyiv - Arsenal x Nasri
Juventus - Zenit 1 Pavel Pogrebnjak
Real Madrid - BATE 1 Ruud van Nistelrooy

Horatio
04.09.08, 18:46
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Drogba
Roma - CFR 1 Vucinic
Panathinaikos - Internazionale 2 Ibrahimovich
Bremen - Anorthosis 1 Rosenberg
Basel - Shakhtar 2 Srna
Barcelona - Sporting 1 to'o
PSV - Atlético 2 Agüero
Marseille - Liverpool 2Torres

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 Tevez
Celtic - AaB 1 Samaras
Steaua - Bayern 2 Klose
Lyon - Fiorentina 1 Benzema
Porto - Fenerbahçe 2 Güiza
Dynamo Kyiv - Arsenal 2 Nasri
Juventus - Zenit 1 Del Piero
Real Madrid - BATE 1 Ruud van Nistelrooy

ZhiT
06.09.08, 09:29
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Ballack
Roma - CFR 1 Totti
Panathinaikos - Internazionale 2 Zlatan
Bremen - Anorthosis X -
Basel - Shakhtar X -
Barcelona - Sporting 1 mESSI
PSV - Atlético 2 Agüero
Marseille - Liverpool 2 Torres

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 Rooney
Celtic - AaB x Hesselink
Steaua - Bayern 2 Podolski
Lyon - Fiorentina 1 Benzema
Porto - Fenerbahçe 1 carlos
Dynamo Kyiv - Arsenal 2 Nasri
Juventus - Zenit 1 Nedved
Real Madrid - BATE 1 Ruud van Nistelrooy

AlwaysRed
07.09.08, 14:39
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1, Lampard
Roma - CFR 1, Totti
Panathinaikos - Internazionale x, Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1, Sanogo
Basel - Shakhtar 2, Srna
Barcelona - Sporting 1, Messi
PSV - Atlético x, Forlan
Marseille - Liverpool 2, Torres

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal x, Rooney
Celtic - AaB 1, Nakamura
Steaua - Bayern 2, Klose
Lyon - Fiorentina 1, Benzema
Porto - Fenerbahçe 1, Lucho Gonzalez
Dynamo Kyiv - Arsenal 2, Fabregas
Juventus - Zenit 1, Amauri
Real Madrid - BATE 1, Raul Gonzalez

germooo
07.09.08, 18:08
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Anelka
Roma - CFR 1 Vucinic
Panathinaikos - Internazionale 2 Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1 Diego
Basel - Shakhtar 2 Luiz Adriano
Barcelona - Sporting 1 Henry
PSV - Atlético 2 Agüero
Marseille - Liverpool 2 Gerrard

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 Rooney
Celtic - AaB 1 Hesselink
Steaua - Bayern 2 Toni
Lyon - Fiorentina 1 Mutu
Porto - Fenerbahçe x Güiza
Dynamo Kyiv - Arsenal 2 Nasri
Juventus - Zenit x Pogrebnjak
Real Madrid - BATE 1 Ruud van Nistelrooy

vincent
10.09.08, 15:07
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Joe Cole
Roma - CFR 1 Vucinic
Panathinaikos - Internazionale 2 Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1 Almeida
Basel - Shakhtar 1 Eduardo
Barcelona - Sporting 1 Messi
PSV - Atlético 2 Agüero
Marseille - Liverpool 1 Kone

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 Tevez
Celtic - AaB 1 Samaras
Steaua - Bayern x Klose
Lyon - Fiorentina 1 Govou
Porto - Fenerbahçe 1 Lisandro Lopez
Dynamo Kyiv - Arsenal 2 van Persie
Juventus - Zenit 2 Pogrebnjak
Real Madrid - BATE 1 van Nistelrooy

hassan74
12.09.08, 13:23
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Joe Cole
Roma - CFR 1 Vucinic
Panathinaikos - Internazionale 2 Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1 Almeida
Basel - Shakhtar 1 Eduardo
Barcelona - Sporting 1 Messi
PSV - Atlético 2 Agüero
Marseille - Liverpool 2 Keane

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 Tevez
Celtic - AaB 1 Samaras
Steaua - Bayern 2 Toni
Lyon - Fiorentina 1 Benzema
Porto - Fenerbahçe 1 Lisandro Lopez
Dynamo Kyiv - Arsenal 2 van Persie
Juventus - Zenit x Trezeguet
Real Madrid - BATE 1 van Nistelrooy

Max313
12.09.08, 15:19
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Lampard
Roma - CFR 1 Vucinic
Panathinaikos - Internazionale 2 Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1 Almeida
Basel - Shakhtar 1 Srna
Barcelona - Sporting 1 Henry
PSV - Atlético 2 Agüero
Marseille - Liverpool 1 Kone

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 Rooney
Celtic - AaB 1 Samaras
Steaua - Bayern 2 Toni
Lyon - Fiorentina x Benzema
Porto - Fenerbahçe 2 Güiza
Dynamo Kyiv - Arsenal 2 van Persie
Juventus - Zenit 1 Trezeguet
Real Madrid - BATE 1 van Nistelrooy

Aílton
14.09.08, 16:29
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Deco
Roma - CFR 1 Vucinic
Panathinaikos - Internazionale 2 Ibra
Bremen - Anorthosis 1 Rosenberg
Basel - Shakhtar 1 Yakin
Barcelona - Sporting 1 Henry
PSV - Atlético 1 Agüero
Marseille - Liverpool x Niang

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 Berbatov
Celtic - AaB 1 Samaras
Steaua - Bayern x Schweinsteiger
Lyon - Fiorentina 1 Benzema
Porto - Fenerbahçe x Güiza
Dynamo Kyiv - Arsenal 1 Adebayor
Juventus - Zenit 1 iaquinta
Real Madrid - BATE 1 van Nistelrooy

kuuraa
14.09.08, 17:06
mind vőid nimekirjast ära kustutada pőmst :)

Epic
15.09.08, 18:17
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1; Lampard
Roma - CFR 1; Baptista
Panathinaikos - Internazionale 2; Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1; Pizzaro
Basel - Shakhtar x; -
Barcelona - Sporting 1; Messi
PSV - Atlético x; Agüero
Marseille - Liverpool x; -

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1; Tevez
Celtic - AaB 1; McGeady
Steaua - Bayern 2; Klose
Lyon - Fiorentina 1; Benzema
Porto - Fenerbahçe x; Güiza
Dynamo Kyiv - Arsenal 2; Adebayor
Juventus - Zenit 1; Del Piero
Real Madrid - BATE 1; van Nistelrooy

Maekas
15.09.08, 21:34
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1; Anelka
Roma - CFR 1; J. Baptista
Panathinaikos - Internazionale 2; Quaresma
Bremen - Anorthosis 1; Hugo Almeida
Basel - Shakhtar X; Srna
Barcelona - Sporting 1; Messi
PSV - Atlético X; Agüero
Marseille - Liverpool X; Niang

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal X; Tevez
Celtic - AaB X; väravad jäävad löömata
Steaua - Bayern 2; Klose
Lyon - Fiorentina 1; Mutu
Porto - Fenerbahçe X; Lisandro Lopez
Dynamo Kyiv - Arsenal X; Milevskiy
Juventus - Zenit 1; Del Piero
Real Madrid - BATE 1; Higuain

Kasper
15.09.08, 22:02
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1; Lampard
Roma - CFR 1; J. Baptista
Panathinaikos - Internazionale 2; Quaresma
Bremen - Anorthosis 1; Hugo Almeida
Basel - Shakhtar 1; Srna
Barcelona - Sporting 1; Eto'o
PSV - Atlético x; Agüero
Marseille - Liverpool x; Niang

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1; Tevez
Celtic - AaB 1; Samaras
Steaua - Bayern 2; Podolski
Lyon - Fiorentina 1; Mutu
Porto - Fenerbahçe 1; Lisandro Lopez
Dynamo Kyiv - Arsenal 2; Adebayor
Juventus - Zenit 1; Amauri
Real Madrid - BATE 1; van Nistelrooy

mcnamara
15.09.08, 22:57
Alagrupimänge vőib ju huvi pärast proovida.

Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1; J. Cole
Roma - CFR 1; Riise
Panathinaikos - Internazionale 2; J. Cruz
Bremen - Anorthosis 1; Diego
Basel - Shakhtar x; Fernandinho
Barcelona - Sporting 1; Messi
PSV - Atlético 1; Mendez
Marseille - Liverpool 2; Keane

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1; Berbatov
Celtic - AaB 1; McDonald
Steaua - Bayern 2; Toni
Lyon - Fiorentina 1; Juninho
Porto - Fenerbahçe 1; M. Gonzalez
Dynamo Kyiv - Arsenal x; Bangoura
Juventus - Zenit 1; Del Piero
Real Madrid - BATE 1; Raul

norsk
16.09.08, 01:31
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Anelka
Roma - CFR 1 Vucinic
Panathinaikos - Internazionale x Quaresma
Bremen - Anorthosis 1 Frings
Basel - Shakhtar 2 Fernandinho
Barcelona - Sporting 1 Messi
PSV - Atlético x Koevermans
Marseille - Liverpool 1 Niang

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 Berbatov
Celtic - AaB 1 Samaras
Steaua - Bayern 2 Toni
Lyon - Fiorentina 1 Benzema
Porto - Fenerbahçe 1 L. Lopez
Dynamo Kyiv - Arsenal x Bangoura
Juventus - Zenit 1 Nedved
Real Madrid - BATE 1 van Nistelrooy

2mSööt3mMööda
16.09.08, 02:22
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Lampard
Roma - CFR 1 Vučinić
Panathinaikos - Internazionale 2 Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1 Olic
Basel - Shakhtar x Derdiyok
Barcelona - Sporting 1 Eto'o
PSV - Atlético x Sergio Agüero
Marseille - Liverpool 2 Keane

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1 Rooney
Celtic - AaB 1 Nakamura
Steaua - Bayern 2 Toni
Lyon - Fiorentina 1 Fred
Porto - Fenerbahçe x Gonzalez
Dynamo Kyiv - Arsenal 2 Adebayor
Juventus - Zenit x del Piero
Real Madrid - BATE 1 van Nistelrooy

BiggestFan
16.09.08, 17:48
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1; Deco
Roma - CFR 1; Riise
Panathinaikos - Internazionale 2; J. Cruz
Bremen - Anorthosis 1; Diego
Basel - Shakhtar x; Fernandinho
Barcelona - Sporting 1; Eto´o
PSV - Atlético 2; Agüero
Marseille - Liverpool 2; Keane

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1; Berbatov
Celtic - AaB 1; McDonald
Steaua - Bayern 2; Podolski
Lyon - Fiorentina 2; Mutu
Porto - Fenerbahçe 1; M. Gonzalez
Dynamo Kyiv - Arsenal x; Adebayor
Juventus - Zenit 1; Del Piero
Real Madrid - BATE 1; Raul

Homie
16.09.08, 17:54
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1; Anelka
Roma - CFR x; Vucinic
Panathinaikos - Internazionale 2; Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1; Diego
Basel - Shakhtar 2; Srna
Barcelona - Sporting x; Liedson
PSV - Atlético x; Agüero
Marseille - Liverpool 2; Torres

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal 1; Tevez
Celtic - AaB 1; Vennegoor of Hesselink
Steaua - Bayern 2; Podolski
Lyon - Fiorentina 2; Mutu
Porto - Fenerbahçe 2; Güiza
Dynamo Kyiv - Arsenal 2; Adebayor
Juventus - Zenit x; Danny
Real Madrid - BATE 1; van Nistelrooy

lorenzo
16.09.08, 18:56
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1, Anelka
Roma - CFR 1, Aquilani
Panathinaikos - Internazionale 2, Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1, Diego
Basel - Shakhtar 2, Brandao
Barcelona - Sporting 1, Messi
PSV - Atlético 2, Agüero
Marseille - Liverpool 2, Kuyt

Matchday 1 - 17 September 2008

Man. United - Villarreal x, Cazorla
Celtic - AaB 1, Nakamura
Steaua - Bayern 2, Toni
Lyon - Fiorentina 1, Juninho
Porto - Fenerbahçe 1, Lisandro
Dynamo Kyiv - Arsenal 2, Adebayor
Juventus - Zenit 1, Amauri
Real Madrid - BATE 1, van der Vaart

Mőnuagent 007
16.09.08, 22:09
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Jőu Kőul
Roma - CFR 1 Baptista
Panathinaikos - Internazionale x Cleyton
Bremen - Anorthosis 1 Rosenberg
Basel - Shakhtar 2 Brandao
Barcelona - Sporting 1 Eto'o
PSV - Atlético 2 Agüero
Marseille - Liverpool 2 Torres

Caos
16.09.08, 22:22
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Lampard
Roma - CFR 1 Bapista Panathinaikos - Internazionale 2 Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1 Rosenberg
Basel - Shakhtar x Derdiyok
Barcelona - Sporting 1 Messi
PSV - Atlético x Sergio Agüero
Marseille - Liverpool 2 Keane

Mask
16.09.08, 22:36
Matchday 1 - 16 September 2008

Chelsea - Bordeaux 1 Joe Cole
Roma - CFR 1 Baptista
Panathinaikos - Internazionale 2 Ibrahimovic
Bremen - Anorthosis 1 Rosenberg
Basel - Shakhtar x Srna
Barcelona - Sporting 1 Henry
PSV - Atlético 2 Forlan
Marseille - Liverpool 1 Niang

lorenzo
21.09.08, 18:47
Nüüd siis punktid grupifaasi 1. vooru eest. Vastutulles vanadele ennustajatele on antud tabeliga tegu siis nn. vanakooli ennustustabeliga ehk siis ennustus algab uuesti 0-st.

1. vooru vőitis Vapor IV, kes teenis kokku 16 punkti. Tema on ka ennustuse ainuliider hetkel.

1. Vapor IV 16p

2.-5. BiggestFan 15p, Zhit 15p, germooo 15p, lorenzo 15p

6.-12. karl54 14p, flameas 14p, Tofoa 14p, hassan74 14p, Max313 14p, Maekas 14p, norsk 14p

13.-17. Karla 13p, Shermann 13p, Epic 13p, Kasper 13p, mcnamara 13p

18.-22. SixtySix 12p, KID 12p, surfaja 12p, AlwaysRed 12p, daywalker 12p

23.-25. ChelseaFC 11p, vincent 11p, Homie 11p

26. Mikk4 10p

27. dannar 9p

28. Caos 7p

29. Mask 5p

Mőningad tähelepanekud, soovitused ja küsimused-1.) Palun pange mängijate eesnimetäht ka vähemalt ette. 2.) Minu mäletamist mööda oleme ikka ennustanud alati väravalööjaid, mitte et kas väravad jäid löömata. Vői ma eksin? Ses mőttes, et kui varem on teisiti ennustatud, siis olen nőus ennustustulemusi muutma. 3.) Kontrollige kas mängija ikka pallib seal vőistkonnas.

Maekas
21.09.08, 20:09
2.) Minu mäletamist mööda oleme ikka ennustanud alati väravalööjaid, mitte et kas väravad jäid löömata. Vői ma eksin? Ses mőttes, et kui varem on teisiti ennustatud, siis olen nőus ennustustulemusi muutma.

Ma eelmine aasta küll ei osalenud selles ennustuses ja ei tea täpselt, aga silmates mőnda ennustust eelmise aasta teemas, siis oli küll ennustusi, kus väravalööja asemel oli -.

Kasper
21.09.08, 20:57
Ma eelmine aasta küll ei osalenud selles ennustuses ja ei tea täpselt, aga silmates mőnda ennustust eelmise aasta teemas, siis oli küll ennustusi, kus väravalööja asemel oli -.
Väravalööjaid ennustati, aga mőned panid -, sest nad olid piisavalt lollid. Nad arvasid, et väravaid ei lööda ja panid kirja, et ei löödagi, aga tark inimene pani isegi siis väravalööja juurde, sest ta oleks vőinud sealt lisapunkti saada. Vat nii on lood. Ma juba lootsin, et nii saab see hooaeg ka nö. lisapunkte teenida, aga nüüd tőstati teema ja ei saagi. :(:rolleyes:

lorenzo
22.09.08, 18:05
uus voor juba üles!

Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid
AaB 20:45 Man. United
Villarreal 20:45 Celtic
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti
Bayern 20:45 Lyon
Arsenal 20:45 Porto
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv
BATE 20:45 Juventus

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea
Bordeaux 20:45 Roma
Anorthosis 20:45 Panathinaikos
Internazionale 20:45 Bremen
Sporting 20:45 Basel
Shakhtar 20:45 Barcelona
Liverpool 20:45 PSV
Atlético 20:45 Marseille

flameas
22.09.08, 19:42
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid x; van Nistelrooy
AaB 20:45 Man. United 2 Tevez
Villarreal 20:45 Celtic 1 Rossi
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1 Mutu
Bayern 20:45 Lyon 1 Toni
Arsenal 20:45 Porto 1 Fabregas
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv x; Guiza
BATE 20:45 Juventus 2 Del Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea x; Culio
Bordeaux 20:45 Roma 2; Menez
Anorthosis 20:45 Panathinaikos x; -
Internazionale 20:45 Bremen x; Diego
Sporting 20:45 Basel x; -
Shakhtar 20:45 Barcelona 2 Messi
Liverpool 20:45 PSV 1; Gerrard
Atlético 20:45 Marseille 1; Agüero
__________________

karl54
23.09.08, 16:46
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2; van Nistelrooy
AaB 20:45 Man. United 2 D. Berbatov
Villarreal 20:45 Celtic 1 G. Rossi
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1 A. Mutu
Bayern 20:45 Lyon x K. Benzema
Arsenal 20:45 Porto 1 E. Adebayor
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1; D. Guiza
BATE 20:45 Juventus 2 A. Del Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2; J. Cole
Bordeaux 20:45 Roma 2; J. Babtista
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 2; Gilberto
Internazionale 20:45 Bremen 1; Adriano
Sporting 20:45 Basel 1; - Serdyuk
Shakhtar 20:45 Barcelona 2 L. Messi
Liverpool 20:45 PSV 1; R. Keane
Atlético 20:45 Marseille 1; S. Agüero

Shermann
23.09.08, 20:40
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2;Van der Vaart
AaB 20:45 Man. United 2; Fletcher
Villarreal 20:45 Celtic 1;Kahveci
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1;Mutu
Bayern 20:45 Lyon x;Benzema
Arsenal 20:45 Porto 1;Fabergas
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv x;Bangoura
BATE 20:45 Juventus 2;Del Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2;Lampard
Bordeaux 20:45 Roma 1;Wendel
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 1;Klimenti Tsitaishvili
Internazionale 20:45 Bremen 1;Quaresma
Sporting 20:45 Basel 1;Liedson
Shakhtar 20:45 Barcelona 2;Messi
Liverpool 20:45 PSV 1;Kuyt
Atlético 20:45 Marseille 1;Agüero

Mask
23.09.08, 21:09
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid X; Arshavin
AaB 20:45 Man. United 2; Tevez
Villarreal 20:45 Celtic 1; Franco
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1; Gilardino
Bayern 20:45 Lyon X; Benzema
Arsenal 20:45 Porto 1; Walcott
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1; Güiza
BATE 20:45 Juventus 2; Del Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2; J.Cole
Bordeaux 20:45 Roma 1; Gourcuff
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 2; Ivanschitz
Internazionale 20:45 Bremen 1; Ibrahimovic
Sporting 20:45 Basel 1; Romagnoli
Shakhtar 20:45 Barcelona 2; Eto'o
Liverpool 20:45 PSV 2; Babel
Atlético 20:45 Marseille 2; Valbuena

AlwaysRed
24.09.08, 14:54
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid X; Ruud Van Nistelrooij
AaB 20:45 Man. United X; Cristiano Ronaldo
Villarreal 20:45 Celtic 1; Guille Franco
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1; Adrian Mutu
Bayern 20:45 Lyon 1; Luca Toni
Arsenal 20:45 Porto 1; Emmanuel Adebayor
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1; Semih Senturk
BATE 20:45 Juventus X; David Trezeguet

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2; Didier Drogba
Bordeaux 20:45 Roma X; Mirko Vucinic
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 1; Dimitris Salpingidis
Internazionale 20:45 Bremen 1; Adriano
Sporting 20:45 Basel 1; Liedson
Shakhtar 20:45 Barcelona 2; Lionel Messi
Liverpool 20:45 PSV 1; Fernando Torres
Atlético 20:45 Marseille 1; Diego Forlan

Ev0luti0n
24.09.08, 23:50
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2; Ruud Van Nistelrooij
AaB 20:45 Man. United 2; Tevez
Villarreal 20:45 Celtic x; Vennegoor of Hesselink
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1; Gilardino
Bayern 20:45 Lyon 1; Klose
Arsenal 20:45 Porto 1; Van Persie
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv x; Bangoura
BATE 20:45 Juventus 2; Del Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2; Joe Cole
Bordeaux 20:45 Roma 2; De Rossi
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 2; Souza
Internazionale 20:45 Bremen 1; Ibrahimovic
Sporting 20:45 Basel 1; Derlei
Shakhtar 20:45 Barcelona 2; Eto
Liverpool 20:45 PSV 1; Kuyt
Atlético 20:45 Marseille 1; Aguero

BiggestFan
25.09.08, 18:28
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2; Ruud Van Nistelrooij
AaB 20:45 Man. United 2; Cristiano Ronaldo
Villarreal 20:45 Celtic 1; Guille Franco
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1; Adrian Mutu
Bayern 20:45 Lyon 1; Luca Toni
Arsenal 20:45 Porto 1; Emmanuel Adebayor
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1; Semih Senturk
BATE 20:45 Juventus X; David Trezeguet

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2; Didier Drogba
Bordeaux 20:45 Roma X; Mirko Vucinic
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 1; Dimitris Salpingidis
Internazionale 20:45 Bremen 1; Adriano
Sporting 20:45 Basel 1; Liedson
Shakhtar 20:45 Barcelona 2; Lionel Messi
Liverpool 20:45 PSV 1; Fernando Torres
Atlético 20:45 Marseille 1; Diego Forlan

Max313
25.09.08, 23:04
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2; Ruud Van Nistelrooij
AaB 20:45 Man. United 2; Rooney
Villarreal 20:45 Celtic 1; Guille Franco
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1; Adrian Mutu
Bayern 20:45 Lyon 1; Luca Toni
Arsenal 20:45 Porto 1; Emmanuel Adebayor
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1; Semih Senturk
BATE 20:45 Juventus 2; David Trezeguet

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2; Didier Drogba
Bordeaux 20:45 Roma 2; Mirko Vucinic
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 2; Souza
Internazionale 20:45 Bremen 1; Adriano
Sporting 20:45 Basel 1; Liedson
Shakhtar 20:45 Barcelona 2; Eto
Liverpool 20:45 PSV 1; Fernando Torres
Atlético 20:45 Marseille x; Valbuena

vincent
26.09.08, 17:05
Matchday 2 - 30 September

Zenit - Real Madrid 2; Ruud Van Nistelrooij
AaB - Man. United 2; Carlos Tevez
Villarreal - Celtic 1; Guille Franco
Fiorentina - FC Steaua Bucureşti 1; Alberto Gilardino
Bayern - Lyon x; Miroslav Klose
Arsenal - Porto 1; Robin van Persie
Fenerbahçe - Dynamo Kyiv 1; Daniel Güiza
BATE - Juventus 2; Alessandro del Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR - Chelsea 2; Frank Lampard
Bordeaux - Roma 1; Marouane Chamakh
Anorthosis - Panathinaikos 2; Rodrigo Souza
Internazionale - Bremen 1; Adriano
Sporting - Basel 1; Derlei
Shakhtar - Barcelona 1; Brandao
Liverpool - PSV 1; Fernando Torres
Atlético - Marseille 1; Sergio Agüero

ZhiT
27.09.08, 09:31
Matchday 2 - 30 September

Zenit - Real Madrid X; Ruud Van Nistelrooy
AaB - Man. United 2; C.Ronaldo
Villarreal - Celtic 1; G. Samaras
Fiorentina - FC Steaua Bucureşti 2; F. Melo
Bayern - Lyon 1; Miroslav Klose
Arsenal - Porto 1; T.Walcott
Fenerbahçe - Dynamo Kyiv 1; Daniel Güiza
BATE - Juventus 2; pAVEL.nEDVED

Matchday 2 - 1 October

CFR - Chelsea 2; Frank Lampard
Bordeaux - Roma 2; Totti
Anorthosis - Panathinaikos 2; Rodrigo Souza
Internazionale - Bremen 1; Zlatan
Sporting - Basel 1; Derlei
Shakhtar - Barcelona 1; Liedson
Liverpool - PSV 1; Stivi Gerrard
Atlético - Marseille 1; Sergio Agüero

Horatio
28.09.08, 10:31
Matchday 2 - 30 September

Zenit - Real Madrid 2; Ruud Van Nistelrooy
AaB - Man. United 2; C.Ronaldo
Villarreal - Celtic 2; G. Samaras
Fiorentina - FC Steaua Bucureşti 2; F. Lovin
Bayern - Lyon 1; Miroslav Klose
Arsenal - Porto 1; Adebayor
Fenerbahçe - Dynamo Kyiv 1; Daniel Güiza
BATE - Juventus 2; Del Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR - Chelsea 2; Frank Lampard
Bordeaux - Roma 2; Vucinic
Anorthosis - Panathinaikos 2; Rodrigo Souza
Internazionale - Bremen 1; Zlatan
Sporting - Basel 1; Derlei
Shakhtar - Barcelona 2; Eto'o
Liverpool - PSV 1; Gerrard
Atlético - Marseille 1; Sergio Agüero

Tofoa
28.09.08, 13:37
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2; Ruud Van Nistelrooy
AaB 20:45 Man. United 2; Carlos Tevez
Villarreal 20:45 Celtic 1; Guille Franco
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1; Alberto Gilardino
Bayern 20:45 Lyon 2; Karim Benzema
Arsenal 20:45 Porto 1; Emmanuel Adebayor
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1; Daniel Güiza
BATE 20:45 Juventus 2; Alessandro del Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2; Joe Cole
Bordeaux 20:45 Roma x; Daniele de Rossi
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 2; Rodrigo Souza
Internazionale 20:45 Bremen 1; Zlatan Ibrahimovic
Sporting 20:45 Basel 1; Derlei
Shakhtar 20:45 Barcelona x; Lionel Messi
Liverpool 20:45 PSV 1; Fernando Torres
Atlético 20:45 Marseille 1; Sergio Agüero

Epic
29.09.08, 21:23
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2; van Nistelrooy
AaB 20:45 Man. United 2; Ronaldo
Villarreal 20:45 Celtic 1; Cazorla
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1; Gilardino
Bayern 20:45 Lyon 1; Toni
Arsenal 20:45 Porto 1; Adebayor
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1; Güiza
BATE 20:45 Juventus 2; Del Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2; Drogba
Bordeaux 20:45 Roma x; Cavenaghi
Anorthosis 20:45 Panathinaikos x; Salpigidis
Internazionale 20:45 Bremen 1; Adriano
Sporting 20:45 Basel 1; Postiga
Shakhtar 20:45 Barcelona 2; Eto'o
Liverpool 20:45 PSV 1; Torres
Atlético 20:45 Marseille 1; Agüero

lorenzo
30.09.08, 11:35
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2, van Nistelrooj
AaB 20:45 Man. United 2, Ronaldo
Villarreal 20:45 Celtic 1, Rossi
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1, Gilardino
Bayern 20:45 Lyon x, Benzema
Arsenal 20:45 Porto 1, Adebayor
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1, Güiza
BATE 20:45 Juventus 2, del Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2, Anelka
Bordeaux 20:45 Roma 2, Vucinic
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 2, Salpingidis
Internazionale 20:45 Bremen 1, Ibrahimovic
Sporting 20:45 Basel 1, Postiga
Shakhtar 20:45 Barcelona 2, Etoo
Liverpool 20:45 PSV 1, Torres
Atlético 20:45 Marseille 1, Agüero

2mSööt3mMööda
30.09.08, 12:35
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2;Raul
AaB 20:45 Man. United 2; Ronaldo
Villarreal 20:45 Celtic 1; Rossi
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1;Gilardino
Bayern 20:45 Lyon x;Toni
Arsenal 20:45 Porto 1;Adebayor
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv x;Daniel Güiza
BATE 20:45 Juventus 2;Del Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2;Lampard
Bordeaux 20:45 Roma x;Vucinic
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 2;Salpingidis
Internazionale 20:45 Bremen 1;Adriano
Sporting 20:45 Basel 1;Liedson
Shakhtar 20:45 Barcelona 2;Eto'o
Liverpool 20:45 PSV 1;Torres
Atlético 20:45 Marseille x;Agüero

Maekas
30.09.08, 14:08
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid X ; Raúl
AaB 20:45 Man. United 2 ; W. Rooney
Villarreal 20:45 Celtic 1 ; G. Rossi
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1 ; A. Gilardino
Bayern 20:45 Lyon X ; K. Benzema
Arsenal 20:45 Porto X ; Lisandro
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1 ; D. Güiza
BATE 20:45 Juventus 2 ; Amauri

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2 ; F. Lampard
Bordeaux 20:45 Roma X ; M. Chamakh
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 1 ; L. Sosin
Internazionale 20:45 Bremen 1 ; Mancini
Sporting 20:45 Basel 1 ; J. Moutinho
Shakhtar 20:45 Barcelona 2 ; S. Eto'o
Liverpool 20:45 PSV 1 ; F. Torres
Atlético 20:45 Marseille 1 ; F. Sinama-Pongolle

Caos
30.09.08, 14:24
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2, van Nistelrooj
AaB 20:45 Man. United 2, Ronaldo
Villarreal 20:45 Celtic 1, Rossi
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1, Gilardino
Bayern 20:45 Lyon 1, Toni
Arsenal 20:45 Porto 1, Adebayor
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1, Güiza
BATE 20:45 Juventus 2, del Piero

Aílton
30.09.08, 15:14
Zenit- Real Madrid 2 Ruud
AaB- Man Utd 2 Berbatov
Villareal- Celtic 1 Pires
Fiorentina- Steaua 1 Gilardino
Bayern- Lyon x Benzema
Arsenal- Porto 1 Walcott
Fenerbache- Dynamo Kyiv 1 Sentürk
BATE- Juventus 2 Iaquinta

germooo
30.09.08, 15:26
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2, Raul
AaB 20:45 Man. United 2, Ferdinand
Villarreal 20:45 Celtic 1, Rossi
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1, Gilardino
Bayern 20:45 Lyon 1, Toni
Arsenal 20:45 Porto 1, Adebayor
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1, Güiza
BATE 20:45 Juventus 2, DEl Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2, Lampard
Bordeaux 20:45 Roma 2, Vucinic
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 2, Salpingidis
Internazionale 20:45 Bremen 1, Ibrahimovic
Sporting 20:45 Basel 1, Postiga
Shakhtar 20:45 Barcelona 2,L.Messi
Liverpool 20:45 PSV 1, F.Torres
Atlético 20:45 Marseille 1, Agüero

mcnamara
30.09.08, 15:56
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid X ; Faisulin
AaB 20:45 Man. United 2 ; Berbatov
Villarreal 20:45 Celtic 1 ; Senna
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1 ; A. Gilardino
Bayern 20:45 Lyon x ; Ribery
Arsenal 20:45 Porto 1 ; van Persie
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1 ; Kazim-Richards
BATE 20:45 Juventus 2 ; Del Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2 ; J. Cole
Bordeaux 20:45 Roma 1 ; Cavenaghi
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 2 ; Papadopoulos
Internazionale 20:45 Bremen 1 ; Ibrahimovic
Sporting 20:45 Basel 1 ; J. Moutinho
Shakhtar 20:45 Barcelona 2 ; Messi
Liverpool 20:45 PSV 1 ; Keane
Atlético 20:45 Marseille 1 ; Agüero

hassan74
30.09.08, 16:49
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2;Van der Vaart
AaB 20:45 Man. United 2; Rooney
Villarreal 20:45 Celtic 1;Kahveci
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1;Mutu
Bayern 20:45 Lyon x;Benzema
Arsenal 20:45 Porto 1;Adebayor
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv x;Güiza
BATE 20:45 Juventus 2;Amauri

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2;Lampard
Bordeaux 20:45 Roma x;Baptista
Anorthosis 20:45 Panathinaikos x;Simăo
Internazionale 20:45 Bremen 1;Ibrahimovitš
Sporting 20:45 Basel 1;Moutinho
Shakhtar 20:45 Barcelona 2;Eto`o
Liverpool 20:45 PSV 1;Torres
Atlético 20:45 Marseille 1;Agüero

Kasper
30.09.08, 17:25
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2;Ruud van Nistelrooy
AaB 20:45 Man. United 2; Wayne Rooney
Villarreal 20:45 Celtic 1; Giuseppe Rossi
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1;Alberto Gilardino
Bayern 20:45 Lyon 2; Karim Benzema
Arsenal 20:45 Porto 1;Adebayor
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv x; Daniel Güiza
BATE 20:45 Juventus 2;Amauri

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2;Frank Lampard
Bordeaux 20:45 Roma 2;Mirko Vucinic
Anorthosis 20:45 Panathinaikos x;Simăo
Internazionale 20:45 Bremen 1;Zlatan Ibrahimović
Sporting 20:45 Basel 1;Joao Moutinho
Shakhtar 20:45 Barcelona 2;Samuel Eto'o
Liverpool 20:45 PSV 1;Fernando Torres
Atlético 20:45 Marseille 1;Agüero

ChelseaFC
30.09.08, 17:58
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 2; G.Higuain
AaB 20:45 Man. United 2; C. Ronaldo
Villarreal 20:45 Celtic 1; Guille Franco
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1; A.Gilardino
Bayern 20:45 Lyon x; K.Benzema
Arsenal 20:45 Porto 1; R. van Persie
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1; D.Guiza
BATE 20:45 Juventus 2; D. Trezeguet

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2; F. Lampard
Bordeaux 20:45 Roma X; J.Baptista
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 2; Gilberto Silva
Internazionale 20:45 Bremen 1; R.Quaresma
Sporting 20:45 Basel x; Liedson
Shakhtar 20:45 Barcelona 2; L. Messi
Liverpool 20:45 PSV 1; F. Torres
Atlético 20:45 Marseille 1; S.Aguero

Karla
30.09.08, 21:08
Matchday 2 - 30 September

Zenit 18:30 Real Madrid 1; Pavel Pogrebnjak
AaB 20:45 Man. United 2; Carlos Tevez
Villarreal 20:45 Celtic 1; Giuseppe Rossi
Fiorentina 20:45 FC Steaua Bucureşti 1; Alberto Gilardino
Bayern 20:45 Lyon 1; Sidney Govou
Arsenal 20:45 Porto x; Emmanuel Adebayor
Fenerbahçe 20:45 Dynamo Kyiv 1; Dani Güiza
BATE 20:45 Juventus 2; Alessandro Del Piero

Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2; Nicolas Anelka
Bordeaux 20:45 Roma 2; Fernando Cavenaghi
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 2; Papadopoulos
Internazionale 20:45 Bremen 1; Adriano
Sporting 20:45 Basel 1; Liedson
Shakhtar 20:45 Barcelona 2; Lionel Messi
Liverpool 20:45 PSV 1; Fernando. Torres
Atlético 20:45 Marseille 1; Sergio Agüero

Aílton
01.10.08, 15:25
CFR- Chelsea 2 Drogba
Bordeaux- Roma 2 Vucinic
Anorthosis- Panathinaikos 2 Papadopoulus
Inter- Bremen 1 Diego
Sporting- Basel 1 Liedson
Shakthar- Barcelona 2 Eto'o
Liverpool- PSV 1 Kuyt
Atletico- Marseille 1 Kone

norsk
01.10.08, 21:11
Matchday 2 - 1 October

CFR 20:45 Chelsea 2; Anelka
Bordeaux 20:45 Roma x; Cavenaghi
Anorthosis 20:45 Panathinaikos 1; Sosin
Internazionale 20:45 Bremen 1; Quaresma
Sporting 20:45 Basel 1; Liedson
Shakhtar 20:45 Barcelona 2; Fernandinho
Liverpool 20:45 PSV 1; Torres
Atlético 20:45 Marseille 1; Agüero

lorenzo
14.10.08, 18:30
panen uue vooru ka üles. eelmise tabel tuleb ka sel nädalal.

Matchday 3 - 21 October 2008

Villarreal 20:45 AaB
Man. United 20:45 Celtic
Bayern 20:45 Fiorentina
Steaua 20:45 Lyon
Fenerbahçe 20:45 Arsenal
Porto 20:45 Dynamo Kyiv
Zenit 18:30 BATE
Juventus 20:45 Real Madrid

Matchday 3 - 22 October 2008

Bordeaux 20:45 CFR Cluj
Chelsea 20:45 Roma
Internazionale 20:45 Anorthosis
Panathinaikos 20:45 Bremen
Shakhtar 20:45 Sporting
Basel 20:45 Barcelona
Atlético 20:45 Liverpool
PSV 20:45 Marseille

AlwaysRed
14.10.08, 23:37
Matchday 3 - 21 October 2008

Villarreal 20:45 AaB 1; Santi Cazorla
Man. United 20:45 Celtic 1; Cristiano Ronaldo
Bayern 20:45 Fiorentina 2; Adrian Mutu
Steaua 20:45 Lyon 2; Karim Benzema
Fenerbahçe 20:45 Arsenal 2; Emmanuel Adebayor
Porto 20:45 Dynamo Kyiv 1; Lisandro Lopez
Zenit 18:30 BATE 1; Danny
Juventus 20:45 Real Madrid X; Ruud Van Nistelrooij

Matchday 3 - 22 October 2008

Bordeaux 20:45 CFR Cluj 1; Yoann Gourcuff
Chelsea 20:45 Roma 1; Nicolas Anelka
Internazionale 20:45 Anorthosis 1; Zlatan Ibrahimovic
Panathinaikos 20:45 Bremen X; Hugo Almeida
Shakhtar 20:45 Sporting 1; Derlei
Basel 20:45 Barcelona 2; Samuel Eto'o
Atlético 20:45 Liverpool X; Sergio Aguero
PSV 20:45 Marseille X; Danny Koevermans

surfaja
15.10.08, 14:07
Matchday 3 - 21 October 2008

Villarreal 20:45 AaB 1; Santi Cazorla
Man. United 20:45 Celtic 1; Rooney
Bayern 20:45 Fiorentina 1; Ze Roberto
Steaua 20:45 Lyon 2; Karim Benzema
Fenerbahçe 20:45 Arsenal 2; Van Persie
Porto 20:45 Dynamo Kyiv 1; Lisandro Lopez
Zenit 18:30 BATE 1; Danny
Juventus 20:45 Real Madrid 1; Ruud Van Nistelrooij

Matchday 3 - 22 October 2008

Bordeaux 20:45 CFR Cluj 1; Yoann Gourcuff
Chelsea 20:45 Roma 1; Nicolas Anelka
Internazionale 20:45 Anorthosis 1; Zlatan Ibrahimovic
Panathinaikos 20:45 Bremen 2; Pizarro
Shakhtar 20:45 Sporting 1; Derlei
Basel 20:45 Barcelona 2; Messi
Atlético 20:45 Liverpool 1; Gerrald
PSV 20:45 Marseille 2; Niang

karl54
16.10.08, 00:44
Matchday 3 - 21 October 2008

Villarreal 20:45 AaB 1 M. Senna
Man. United 20:45 Celtic 1 W. Rooney
Bayern 20:45 Fiorentina 1 l. Toni
Steaua 20:45 Lyon 2 K. Benzema
Fenerbahçe 20:45 Arsenal x R.V. Persie
Porto 20:45 Dynamo Kyiv 1 L. Lopes
Zenit 18:30 BATE 1 A. Arshavin
Juventus 20:45 Real Madrid x A. del Piero

Matchday 3 - 22 October 2008

Bordeaux 20:45 CFR Cluj 1 Y. Gourcuff
Chelsea 20:45 Roma 1 F. Lampard
Internazionale 20:45 Anorthosis 1 Adriano
Panathinaikos 20:45 Bremen 2 Diego
Shakhtar 20:45 Sporting x Liedson
Basel 20:45 Barcelona 2 l.Messi
Atlético 20:45 Liverpool x F. Torres
PSV 20:45 Marseille x M. Niang

Max313
16.10.08, 21:19
Matchday 3 - 21 October 2008

Villarreal 20:45 AaB 1 M. Senna
Man. United 20:45 Celtic 1 W. Rooney
Bayern 20:45 Fiorentina x l. Toni
Steaua 20:45 Lyon 2 K. Benzema
Fenerbahçe 20:45 Arsenal 2 Adebayor
Porto 20:45 Dynamo Kyiv 1 L. Lopes
Zenit 18:30 BATE 1 A. Arshavin
Juventus 20:45 Real Madrid 2 Nistelrooy

Matchday 3 - 22 October 2008

Bordeaux 20:45 CFR Cluj 1 Y. Gourcuff
Chelsea 20:45 Roma 1 F. Lampard
Internazionale 20:45 Anorthosis 1 Adriano
Panathinaikos 20:45 Bremen 2 Diego
Shakhtar 20:45 Sporting 1 Derlei
Basel 20:45 Barcelona 2 Henry
Atlético 20:45 Liverpool 2 F. Torres
PSV 20:45 Marseille 2 M. Niang

germooo
19.10.08, 13:51
Matchday 3 - 21 October 2008

Villarreal 20:45 AaB 1 , S.Cazorla
Man. United 20:45 Celtic 1 , W.Rooney
Bayern 20:45 Fiorentina 1 , M.Klose
Steaua 20:45 Lyon 2 , Benzema
Fenerbahçe 20:45 Arsenal 2 , Adebayor
Porto 20:45 Dynamo Kyiv 1 , Lopez
Zenit 18:30 BATE 1 , Danny
Juventus 20:45 Real Madrid 2 , van Nistelrooy

Matchday 3 - 22 October 2008

Bordeaux 20:45 CFR Cluj 2 , Culio
Chelsea 20:45 Roma 1, Lampard
Internazionale 20:45 Anorthosis 1 , Adriano
Panathinaikos 20:45 Bremen 2 , Diego
Shakhtar 20:45 Sporting 1 , Fernandinho
Basel 20:45 Barcelona 2 , L.Messi
Atlético 20:45 Liverpool 2 , S.Gerrard
PSV 20:45 Marseille 2 , Niang