320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

heategevus, annetused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    heategevus, annetused

    Mis ja kuhu annetanud olete?

    Hiljuti läks 25 selle pitsu jaoks, kes Reporteris oli

    #2
    tubli summa reformierakonnale
    kaks firmatorti, kast pepsit!

    Kommentaar


      #3
      aastaid tagasi leidsin maast 25.- läksin ja panin mingi lastekodu toetuskassasse
      AILTON

      Kommentaar


        #4
        Balti jaaamas ühele isikule kes väitis,et soovis Tartusse minna"terjee,räägid jeeestikeelt ja.sa mjuleee 25 kjroooni saaad anda,no mul ei ojle rohkem,pjalun anna. Aga mina kui hea inimene andsisin selle talle,aga kama,et sõbraga nägime teda sama õhtul juba mitte just kõige sirgema sammuga: D
        i don t like u u don t like me

        Kommentaar


          #5
          Õllekal pistsin mingisse topsi oma üleliigsed 2 krooni. Tõpselt ei mäleta, mis seal kirjas oli, kuid suure tõenäosusega oli müüjal uusi kingi vaja vmt.

          Ahjaa.. PILTE kah ühest õlleka päevast.
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            #6
            200 krooni mingite loomade heaks. Kodutute kasside vist. Ei mäleta enam.

            Kommentaar


              #7
              sellest emt kampaaniast, mis iga aasta jõulude ajal on olnud, saab ikka osa võetud. kindlasti on omal väike võidusoov ka, aga rahast kahju küll pole.
              ½121½

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Hughes Vaata postitust
                sellest emt kampaaniast, mis iga aasta jõulude ajal on olnud, saab ikka osa võetud. kindlasti on omal väike võidusoov ka, aga rahast kahju küll pole.
                Duubeldan.

                Kommentaar


                  #9
                  Nüüd järjekordne 25 eeku Georgialaste toetuseks

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas SixtySix
                    50 senti audru kiriku annetus-kasti , isegi ei tea mille jaoks .
                    Inkvisitsiooni

                    Kommentaar


                      #11
                      Gruusia põgenike toetuseks on annetatud ligi pool miljonit krooni

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Hughes Vaata postitust
                        sellest emt kampaaniast, mis iga aasta jõulude ajal on olnud, saab ikka osa võetud. kindlasti on omal väike võidusoov ka, aga rahast kahju küll pole.
                        mina olen ka niii teinud!
                        My daddy was a bankrobber

                        Kommentaar


                          #13
                          ei ole päris heategevus ega annetus, aga eile pakkusin postkontoris mingile mammile istet ja täna jooksin mingile tüübile järgi ujulas et küsida kas tema oli oma prillid unustanud, ja noh oligi.

                          Kommentaar


                            #14
                            kkunagi sõitsime emaga linna , ja siis teeääres sõitis jalgrattaga vanaonu ,ja tal kukkus taskust rahakott . ma siis kerisin akna lahti ja karjusin talle : ONU ONU SUL KUKKUS MIDAGI MAHA
                            My daddy was a bankrobber

                            Kommentaar


                              #15
                              Ma laenasin mingi 4 kuud tagasi ühele tüübile 125 krooni teades et ma kunagi seda tagasi ei saa. Aga tal polnud raha et süüa osta ega midagi... Kui see pole heategevus siis ma ei tea mis on.
                              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                              If you're good at something, never do it for free - See above.
                              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X