320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ilusaim värav :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilusaim värav :-)

    Ajakirjanikud valivad aasta ilusaima vutivärava 1. jaanuaril 2002.

    Milline värav fännide meelest väärib seda auhinda?

    Hõbepallile kandideerivad ründajad Indrek Zelinski (4 väravat), Kristen Viikmäe (3) ja Andres Oper (2), poolkaitsjad Marko Kristal (2), Aivar Anniste (1), Mark S^vets (1) ja Jevgeni Novikov (1) ning kaitsja Raio Piiroja (1).

    Ma pakun välja, et küllap Zelinski või Opi selle auhinna saavad. Ikka need väravad Hollandi vastu.

    #2
    Nendest,mis kohe meelde tulevad pakuksin välja 3 väravat - Oper ja Zelinski Hollandi vastu ning Novikov Küprose vastu.

    Operi värav valiti ju ka Eurospordi poolt ilusaimaks. Ning polnud tegemist lähilöögiga ning Oper suunas palli väga ilusti van der Sarist mööda, kusjuures tal polnud laiutada ruumiga,if you know what i mean.

    Zelinski värav. Nagu Pijpers ütles, unepealt teada kombinatsioon mängijatelt... Oper hiilgas kiirusega ning Zelinski lõi teravalt lähinurka.

    Novikov. Lihtsalt kauglöök. Ega tegelikult mõni iluvärav ta just polnud, kuid lihtsalt kauglöök.

    Sõelale jäävad ilmselt Opi ja Indy väravad. Kumb kumba? Kes kurat seda teab.
    Lihtsalt ennustan,et Opi võidab

    Kommentaar


      #3
      Küllap see Operi värav ära valitakse. Zelinski omad ei olnud minu meelest nii head. Novikovi oma oli tähtsal hetkel, kuid tegemist oli tavalise löögiga. Omalt poolt pakuksin parimate hulka veel ka Anniste oma.

      See parima värava valimine läheb iga aastaga üha raskemaks. Mäletan olukorda aastate eest, kui valida oli, kas Martin Reim, Martin Reim või hoopis Martin Reim

      Kommentaar


        #4
        Kuna see aasta võidud jäid tulemata valin ma kõige ilusama sisselastud värava.
        Autor: L.Figo.
        Mäng: Portugal-Eesti 2002MM valikmäng
        no see tõste üle tibu, latipõrkest sisse - lausa vastik oli vaadata.
        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

        http://www.jkpiraaja.ee/

        Kommentaar


          #5
          Operi värav või Novikovi oma, eks näis. Paljusid väravaid polegi näinud, just välismängude omi (nt. Egiptuse vastu löödud 3st väravast võis nii mõnigi olla ullult ilus).
          Olen muidu Opi värava poolt.
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            #6
            Operi värav Nandrolandi vastu.

            Sisselastutest oli kõige masendavamaks minu arust Nuno Gomes'i värav, kui ta sisuliselt Tibu käte vahel palli peaga väravasse suunas.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #7
              Parim oli Operi värav. Vastuvaidlematult rumalaim ja MASENDAVAIM oli Rähni eksimusest sündinud 2:4 Hollandi vastu, sest siis suri lootus Ja see sureb teadupärast viimasena...
              Jalgpallihaigla patsient #172
              Diagnoos: raskekujuline futboliit

              Kommentaar


                #8
                Mingit kahtlust pole mis ilusaim...

                ...ilusaim värav oli Opi löödud värav Eesti-Holland esimeses kohtumises. Ilusti nurka suunatud löök, väga efektne. Polnud see mingi pool koba peale löödud vaid kindel ja võimas.
                Novikovi löök läks kyll nagu õnnega pooleks sisse...nii et see ei sobiks, mida tee siin mõned pakkusite.

                Kommentaar


                  #9
                  kahju, et ei saa hinnata ilusaimat võitu sel hooajal
                  ilusaimaks väravaks on Zelinski oma Hollandi vastu!

                  Kommentaar


                    #10
                    Aga mis te arvate, mis on läbi aegade (noh, ikka viimaste aegade...) ilusaim värav?!
                    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by T20s

                      Aga mis te arvate, mis on läbi aegade (noh, ikka viimaste aegade...) ilusaim värav?!
                      Terehovi värav Fääri saarte vastu kodus ja otse loomulikult ka Reimi karistuslöök fääride vastu võõrsil 88ndal minutil
                      See on üks mu elu õnnelikumaid väravaid. Mäletatavasti olid fäärid suutnud kodus nii tugevatsi mängida, et shotimaa, leedu ja bosnia pidid viigiga leppima. Sama oleks ka eestiga juhtunud kui äkki - kristal üle palli, veel üks mees jooksis üle palli ja alles siis lajatas reim ilusa karistuslöögi lati alla
                      Vähe sellest, viimasel minutil sai oma esimese värava pealöögist noor piiroja.
                      See kiri siin on all

                      Kommentaar


                        #12
                        Ka Smirnovi värav Shotimaale oli ilus. Kuigi tegemist ei olnud iluväravaga, tegi suurt naudingut ka Hibici omavärav Bosnia-mängus. Arvan, et kõigi aegade parimaks võikski lugeda Operi oma Hollandi vastu. Loomulikult ei ole ma näinud ühtegi väravat 1920-1940.

                        Kommentaar


                          #13
                          Sellel hooajal: Zelinski Hollandi vastu (lihtsalt meeldib mulle kombinatsioonidega mäng, eriti kui nii ilusti lõpetatud on)
                          Üldse: Terehhov Fääride vastu (õhust vasakuga, täie matsuga, lihtsalt võimas)
                          Suurim emotsioon: Terehhovi pomm Leedu vastu võõrsil, seisuks - 2:0 Eesti kasuks. Sellel hetkel tundub küll, et rõõmust võib hulluks minna. Isegi Eesti väravad Hollandi vastu ei andnud niivõrd suurt laengut.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Mulle meeldis ...

                            Mulle meeldis Svetsi värav Leedu vastu Balti turniiril.Niiiiiiii ilusti tõstetud üle väravavahi.
                            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                            Kommentaar


                              #15
                              Nimetage palun eesti spordikirjanikuid (ja ajakirjad/ajalehed nad esitavad), kes votsid osa 2001 eesti parimaks varavaks konkursis.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X