320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kus te hetkel elate?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kus te hetkel elate?

    Elan Põhja-Eestis.
    35
    Põhja-Eesti
    31,43%
    11
    Kesk-Eesti
    5,71%
    2
    Ida-Eesti
    2,86%
    1
    Lääne-Eesti
    14,29%
    5
    Saared
    14,29%
    5
    Lõuna-Eesti
    20,00%
    7
    Soome
    2,86%
    1
    Kuskil teises kohas
    8,57%
    3
    slimm.ee

    #2
    Kuna teema pealkiri ei sobinud levinud kombega, siis pidin seda veidike muutma.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Kuna teema pealkiri ei sobinud levinud kombega, siis pidin seda veidike muutma.
      Sry, ei mäleta, aga mis mul ennem oli?
      Kus te hetkel elate?
      slimm.ee

      Kommentaar


        #4
        Enne oli "Kus te elate?"

        Kommentaar


          #5
          täna kesk eestis aga homme võib olla eesti soome vahel merel,samas ülehomme jälle kotkas või üldse mujal euroopas.ütleme nii et elan seal kus jope parasjagu nagis ripub.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #6
            Aa, muuda see Polli oma ka ära.
            slimm.ee

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              täna kesk eestis aga homme võib olla eesti soome vahel merel,samas ülehomme jälle kotkas või üldse mujal euroopas.ütleme nii et elan seal kus jope parasjagu nagis ripub.
              ma tahaks ka jopet kuhugi nagisse riputada, aga mul pole nagi jaoks raha
              Geniaalsuses on alati piisake hullust.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas akuonlahe Vaata postitust
                ma tahaks ka jopet kuhugi nagisse riputada, aga mul pole nagi jaoks raha
                kui sa just alaealine ei ole siis mine korja sahvrist oma tühjad õlletaarad kokku ja vii kokkuostu ära,kui aga taarat vähe siis usun et Baltijaama turult mõnelt odevanalt saad kasutatud nagi ja ehk ka puhvaika pealekauba et oleks mida nagisse riputada
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  kui sa just alaealine ei ole siis mine korja sahvrist oma tühjad õlletaarad kokku ja vii kokkuostu ära,kui aga taarat vähe siis usun et Baltijaama turult mõnelt odevanalt saad kasutatud nagi ja ehk ka puhvaika pealekauba et oleks mida nagisse riputada
                  mille eest ma siis õllet ostan?
                  Geniaalsuses on alati piisake hullust.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas akuonlahe Vaata postitust
                    mille eest ma siis õllet ostan?
                    müüd tasuta saadud puhvaika mõnele lollile maha või siis mine laena mõnelt kodutult õlleraha.ma kunagi peale suurt joomat ühelt laenasin 10 krooni,papi oli väga nõus andma kui lubasin 25 tagasi tuua,kahjuks pole mina seda taati enam kohanud et välg ära tasuda aga tookorg läks õlle asja ette.parem võta ikka nagi sisi saad öelda et sul kodu olemas vähemalt
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #11
                      ööö, Pärnus !
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        kui sa just alaealine ei ole siis mine korja sahvrist oma tühjad õlletaarad kokku ja vii kokkuostu ära,kui aga taarat vähe siis usun et Baltijaama turult mõnelt odevanalt saad kasutatud nagi ja ehk ka puhvaika pealekauba et oleks mida nagisse riputada
                        mis nagi? kohe laristama niiviisi? naelast aitab küll!

                        Kommentaar


                          #13
                          2011. aasta Euroopa kultuuripealinnas.
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            #14
                            kui Rünts on švipsis siis elab ta taksojuhi jaoks "seal rikaste linnaosas"
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar

                            Working...
                            X