320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mille peale viimati tõsiselt närvi läksite????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    just hetkel,krdi Zoom hakkas jamama ja teleka pilt hakib
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #17
      faking itunes
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #18
        Tõsiselt ei läinud, aga Starmanist öeldi mulle, et mul peavad olema nii ETV2, Kalev Sport kui TV1000 Russkoje Kino, aga mul ei ole ühtegi

        Kommentaar


          #19
          Mul on kõik....Starmani klient olen...
          slimm.ee

          Kommentaar


            #20
            Mul on ka loodetavasti esmaspäevast alates kõik, lubati mingi mehike uurima saata.

            Kommentaar


              #21
              oli siis nüüd vaja ikka juua ja raha maha mängida? ja tra ära ole hea olla.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Mul on kõik....Starmani klient olen...
                Su emme või issi on kui nüüd päris aus olla
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #23
                  Türa Nahhui Vittu Putsi!

                  Kommentaar


                    #24
                    Praegused uudised ajavad ikka väga närvi
                    Fck, venelased läksid "kaitsma" Lõuna-Osseetiat ja ründavad nagu muuseas Poti sadamalinna, mis on fcking rohkem kui 100 kilomeetri kaugusel Lõuna-Osseetiast
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #25
                      kuna mul pole elu, siis ma saan ainult oma arvuti peale närvi minna. viimati läksid rusikad käiku vist täna hommikul.

                      Kommentaar


                        #26
                        Tra külll, mind ajas just koer ilgelt närvi
                        nahhui:@

                        Kommentaar


                          #27
                          Järjekordne jabur teema. Kedagi ei koti kelle või mille peale närvi lähete.
                          Minge perearsti juurde ja laske omale tabletid välja kirjutada. Teine võimalus on lasta kirjutada omale puhkus Paldiski mntle, Raja tänavale või Jämejalga.
                          Palun teema sulgeda.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Järjekordne jabur teema. Kedagi ei koti kelle või mille peale närvi lähete.
                            Minge perearsti juurde ja laske omale tabletid välja kirjutada. Teine võimalus on lasta kirjutada omale puhkus Paldiski mntle, Raja tänavale või Jämejalga.
                            Palun teema sulgeda.
                            mul on tunne, et mõned teemad juba on või suletakse tulevikus lihtsalt sellepärast, et vana hea 13 tilti läheks/on läinud.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Ma lähen igapäev närvi kui autoga linnas sõida. Umbes 1/3 inimestel tuleks load ära võtta. Enamuses on neist muidugi naised.
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Järjekordne jabur teema. Kedagi ei koti kelle või mille peale närvi lähete.
                              Minge perearsti juurde ja laske omale tabletid välja kirjutada. Teine võimalus on lasta kirjutada omale puhkus Paldiski mntle, Raja tänavale või Jämejalga.
                              Kao arsti juurde, jobu.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Kao arsti juurde, jobu.
                                Olen õppinud oma viha taltsutama
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X