PDA

View Full Version : Mille peale viimati tõsiselt närvi läksite????

Leheküljed : 1 [2]

vincent
09.06.09, 16:05
tähendab et.

kui te kunagi mingi teksti valmis kirjutate ja siis tahate, et keegi selle välja annaks, ja kui teile tehakse pakkumine, mille te kenasti vastu võtate ja teete veel omalt poolt lepingusse mõistlikke täiendusi/parandusi, ja lubate, et tulete sedasama lepingut kohekohe reedel kontorisse alla kirjutama. ja isegi kui tulla ei saa, siis teatate kolmapäeval ette ja lubate tulla uuel nädalal. et siis on nagu tegelikult kõik veel täitsa kena.

samas enam nii kena ei ole uuel nädalal teatada, et te saite tegelikult siiski hoopis ühest teisest kohast ka veel pakkumise ja äkki tasuks nüüd siiski natuke oodata selle kiire asjaga, kuni te kaalute, kumb variant siis teie jaoks ikkagi rahaliselt sobivam on. veel vähem kena oli sellest juba kolmapäeval mitte rääkida, sest tegelikult te ju teadsite küll, MIKS te tulla ei saa. tõsi, teisest küljest oleks siis jälle ära kadunud võimalus, et mõni loll on selle teie tekstiga juba nii umbes nädal aega vaeva näinud, aga no see pole samas nii tähtis ka, kuna raha eest töötamine ongi tänapäeva majandussituatsioonis mõnevõrra üle hinnatud.

ja noh, lõpptulemusena võib siis juhtuda, et teie kohta öeldakse mõnevõrra kõrgendatud hääletoonil mitmeid ilusaid sõnu ja saadetakse sellest konkreetsest ettevõttest lihtsalt viisakalt nahui, nii nüüd kui ka edaspidi.

et ärge siis teie nii tehke, eks.

Karla
18.06.09, 14:53
Võru idiootidest arstide peale või siis õigemini arsti peale. Mul on jalg täielikult persses ja nad soovitavad mul mingit Fastum geeli peale panna ning siis teevad mingeid kohatuid nalju kah. Idioodi kari raisk!

ballack
18.06.09, 15:27
Võru idiootidest arstide peale või siis õigemini arsti peale. Mul on jalg täielikult persses ja nad soovitavad mul mingit Fastum geeli peale panna ning siis teevad mingeid kohatuid nalju kah. Idioodi kari raisk!

Äkki hakkad ise arstiks ja diagnoose panema (loe: retsepte ja ravikuure määrama)?

Karla
18.06.09, 15:42
Äkki hakkad ise arstiks ja diagnoose panema (loe: retsepte ja ravikuure määrama)?

No selles pole asi. Kui sa juba arst oled, siis võiks ikka mingi diagnoosi kah osata määrata. Mul on jalg täiesti paistes ja toetuda ei saa grammivõrragi. Ma ei saanudki eile teada, mis kuradi vigastusega mul siis tegemist on ja mis ulatuses. Ja kui rääkida konkreetsest arstist, siis ta ongi kogu Võrus tuntud kui selline naljavend, kes oma tööd tõsiselt ei võta. Einoh, pole hullu. Nüüd lasen siis teist suve järjest karkude peal ringi:D

erxu
18.06.09, 16:12
miks see kuradi põhikooli lõpetamine nii üle pingutatud peab olema :@ ?

ballack
18.06.09, 16:45
No selles pole asi. Kui sa juba arst oled, siis võiks ikka mingi diagnoosi kah osata määrata. Mul on jalg täiesti paistes ja toetuda ei saa grammivõrragi. Ma ei saanudki eile teada, mis kuradi vigastusega mul siis tegemist on ja mis ulatuses. Ja kui rääkida konkreetsest arstist, siis ta ongi kogu Võrus tuntud kui selline naljavend, kes oma tööd tõsiselt ei võta. Einoh, pole hullu. Nüüd lasen siis teist suve järjest karkude peal ringi:D

Siis koguge inimesed kokku kellel halb kogemus selle arstiga ja hakake tegutsema, et ta lahti lastaks sealt ja uus asemele pandaks.

Jasper
18.06.09, 17:35

hahaa. kaitseväemeditsiin.

päkapikk
18.06.09, 18:13
hahaa. kaitseväemeditsiin.Njaa,tuleb meelde kui sõjaväes olles sain seda tunda.Kossu mängides käis pöial tagurpidi,arst andis mulle tuubi spordigeeli vms.
Suure pealekäimise tulemusel saadeti mind haiglasse pilti tegema....pilt näitas luumurdu.

budu
19.06.09, 17:38
Uunos peaks hetkel olema läbi aegade top 1000nde viimased 10 lugu aga raadios valitseb vaikus

dimaggio
20.06.09, 02:08
Ilus sõjaväeaeg tuleb meelde.
Peale fastumi oli neil teine lemmik veel "neo angiin" punased tabletid. Osade arvates pidid need aitama kõikide hädade vastu.

võtsid mul sõnad suust
mõnel mehel loodeti sellega isegi lampjalgu ravida

WeThePeople
02.07.09, 22:06
miks on photoshopis nii raske juukseid selectida:@

WeThePeople
03.07.09, 02:07
Türa Viis Tundi Juba

ballack
03.07.09, 03:22
Miskise rõveda putka üle mis seisab vabaduse väljaku peatuse ja hollika vahelisel teel.....absull ei sobi kujunduse poolest sinna. kus on UNESCO silmad?

Okei väga närvi ei aja aga väga rõve on see küll seal.

författare
05.07.09, 17:03
Pljäätt
Kaotasin Pes 2009 cd'i ära

JanK
06.07.09, 15:15
suht epic, tahad, annan sulle?

Saarlane
07.07.09, 01:00
Kui ma olin läätsed ja prillid ära kaotanud, kellegagi raksu läinud, kogu raha ära kulutanud ja pidin neli ühikut pimeduse poole kalduvate silmadega jalgsi lauluväljakule jõudma ning samas oli ka kell tagant kiirustamas. Õnneks oli teekonna lähepunktiks vaid Kadriorg. Aga paar piibutäit läksid sellises olukorras väga hea meelega sisse.

Shermann
16.07.09, 14:10
Kell 11 hommikul, siis kui kõik inimesed, kel on puhkus, magavad, helistatakse mulle Õhtulehest. Ütlesin ilusti, et ei soovi, panin toru ära ja üritasin magada. 5 minutit hiljem heliseb teine telefon ja helistajaks on loomulikult see tädike ÕHTULEHEST.

Jürvi-Hool
16.07.09, 20:25
Räägi parem seda miks sulle õhtulehest helistati.

Shermann
16.07.09, 20:39
Lehte pakuti loomulikult.

Jürvi-Hool
16.07.09, 20:52
Mida effi! Netis on ju olemas.

Ma läksin praegu tõsiselt närvi selle peale, et ikka on veel paberist ajalehed olemas.

Kaspy
25.07.09, 10:36
No raisk, mis inimestel viga on et piimapakk, kuhu on jäänud sisse 1 tilk, millest ei piisa isegi ühele tassile kohvile lisamiseks pannakse targalt tagasi külmkappi? :@

F.Totti
25.07.09, 11:57
No raisk, mis inimestel viga on et piimapakk, kuhu on jäänud sisse 1 tilk, millest ei piisa isegi ühele tassile kohvile lisamiseks pannakse targalt tagasi külmkappi? :@

see jäetakse mustadeks päevadeks:)

författare
28.07.09, 10:51
see jäetakse mustadeks päevadeks:)

Mida sa teed mustal päeval 1 piima tilgaga mis on veel parim enne möödas!

F.Totti
28.07.09, 12:12
Mida sa teed mustal päeval 1 piima tilgaga mis on veel parim enne möödas!

Pannkooki:rolleyes: Lisad vett ka hulka..

fcfloraforever
28.07.09, 12:22
Pannkooki:rolleyes: Lisad vett ka hulka..

Ainult piimast ja veest pannkooki ei tee ju..

Tofoa
22.08.09, 00:09
Berliini MMi telepildi üle. KÕIK TULEB KORDUSEST. KURADI ****PEAD!

Epic
22.08.09, 14:46
Triobet ei tule lahti no...

elx
22.08.09, 15:46
kahju jah, kui ei saa raha ära anda aga sa võid selle mulle postiga saata:P

Epic
23.08.09, 01:02
Hö-höö, vaid Coventry vedas täna alt. Happy days...

vincent
28.08.09, 00:17
siuke nõuanne, et kui käite enne töölt lahkumist viimase asjana looduse kutsele vastamas, siis tõmmake pärast peldiku uks ka enda järelt linki onju. Muidu võib juhtuda, et kell kümme õhtul vajub see lahti, läheb häire peale, geeneliess helistab iga kümne minuti tagant ja siis mõni loll peab sõitma linna seda ruigamist maha võtma. Not nice.

vaatame nüüd, kas mul see Koera album ikka oli arvutis, jah.

JanK
30.08.09, 17:34
et mul ei ole sõpru ja minu kohta pole norimisteemat

Tofoa
30.08.09, 17:56
et mul ei ole sõpru ja minu kohta pole norimisteemat

Sinu teema asub siin (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=7187).

Tanel89
30.08.09, 20:04
Praktika kaitsmisel pidin ootama 20 minutit kauem, sest keegi jobu oli vahele trüginud!

Raoy
01.09.09, 02:08
Käisin kinos ja mingi vend terve filmi jooksul ainult seletas ja kommenteeris, tahtis vist naisele muljet avaldada. Lohh

päkapikk
01.09.09, 02:42
Laupäeva õhtul Vilde teel kangutasid kaks tolgust liiklusmärke maast lahti.Üks oli juba keset sõiduteed,parajasti toimetasid teise kallal.
No ajab ikka sita keema küll.

WeThePeople
12.11.09, 00:36
eile õhtul enne Kure mängu sai natuke mööda Viru Keskust käidud. pildi rikkus ära uksel päkapikumütsiga vastu tatsanud mees.

M13
12.11.09, 00:47
eile Kure-Kalju mängul, kui piirikohtunik Eduard Rõzõvi peale, kui ta suluseisu võttis olukorras, kus seda polnud ilmselgelt

Mehhanisaator
14.11.09, 19:50
kohtuniku peale, Eesti-Albaania mängus!

zip
14.11.09, 20:09
Leedu kohtunikud, fakk juu referii.

synapse
15.11.09, 13:02
liverpooli , kui nad fulhamilt pähe said, birminghamiga viigi tegid jne.

jooseps
15.11.09, 23:12
viimasel ajal on närvi ajanud need reklaamid, mis siin foorumis koguaeg tilbendavad...ei saa normaalselt lehekülgi sirvida.

cannuman
15.11.09, 23:14
kasuta firefox + Adblock Plus

Glasgow Celtic FC
16.11.09, 16:53
ma suutsin operaga ka neist kuidagi lahti saada. ärge küsige kuidas, ma ise ka ei tea. flash ja mingi muu jura olid pundis. Midagi seaoses sellega, et ma ei lubanud ad.smartad.ee'l oma arvutis mitte mingit ruumi kasutada.
Enne seda käisid korralikult pinda.

Shermann
28.11.09, 16:09
swedbank ja idkaart. Meeleldi murraks selle sitanikatsi pooleks.

Jasper
28.11.09, 17:10
Uus msn :emaannapadruneid:

Joks
28.11.09, 17:22
RVP 'viie nädalase vigastuse' peale

Mehhanisaator
29.11.09, 13:53
Bussi!
1010101010

Bob_Loblaw
05.12.09, 18:52
selle litsi peale, kes tänast bbc live texti teeb.

metssiga
05.12.09, 19:24
kasutaja kabanoss peale, kes päriselus on ikka maailma suurim jokutaja, raisk!

Tauri.T
07.12.09, 20:48
Kui oled kogu materjali läbi töötanud/selgeks teinud ja lähed tööd tegema, et eksamist pääseda ja ikka on küsimus mida ei tea, siis ajab ikka närvi küll. Noh, muidu ei oleks hullu, aga kui tagasi koju jõudes leiad laualt muude paberite vahelt konspekti viimase lehe, kus vajalik vastus peal on..

Enda peale ühesõnaga.

Mehhanisaator
07.12.09, 22:52
Õpetajate.

Peeter I
07.12.09, 23:41
Õpetajate.

Sama siin ja põhjusega.

Jansu
08.12.09, 10:18
Õpilaste...

kyps
08.12.09, 10:39
Ise kah õpilaste peale vihastanud. Enda arust kõige targemad, aga tegelikult ei oska pinge ja takistuse kaudu isegi voolutugevust leida. Hea, et nüüd oluliselt stressivabam amet on.

alvarez
08.12.09, 11:08
Õpilaste...

lisaks, et laisa/pohhui suhtumisega 6pilaste...

818
12.12.09, 15:11
Mis sa lollide peale ikka vihasta, tunne parem kaasa

Sadistik
14.12.09, 01:35
krdi penskarid, ajavad oma kohti bussis taga kuigi buss pooltühi.

Martin 16
15.12.09, 17:31
Viimati läksin selle peale närvi, kui avastasin, et Viasat Sport Balticut enam ei ole, ei tea miks selle küll ära pidi võtma:confused:

elx
15.12.09, 20:44
Ja millal see avastus aset leidis? Kui alles täna/eile, siis peaks mainima, et sa ei tunne sellest vist eriti palju puudust:D

metssiga
15.12.09, 20:51
krdi penskarid, ajavad oma kohti bussis taga kuigi buss pooltühi.

allkiri alla minu poolt!

vincent
22.12.09, 13:59
mitte nüüd närvi, agga lihtsalt pani peaaegu kahe käega peast kinni hoidma.

eileõhtuse lumesajuga, kui kogu ühistransport niikuinii lootusetult graafikust väljas. bussijuhid pingutavad kogu hingest seda üritust vähegi ohjes hoida. peatused kõik paksult ootajaid täis, koju tahaks kah ju.
ja siis! seisab Kalevi peatuses kenasti teeääres see etkari neoonvestides munitsipaalamööbide roheline kong ja muudkui nopib. näost näha, et kodanikel endil on ka ilmsesti piinlik rahvast niimoodi tülitada. aga noh, töökäsk on teatavasti vanem kui meie. ja norm tahab ometi täitmist. ordnung muß sein!
linnaviletsus.

Jasper
19.01.10, 21:12
Pets - fuck 'em all.

Jasper
20.01.10, 16:57
mitte nüüd närvi, agga lihtsalt pani peaaegu kahe käega peast kinni hoidma.

eileõhtuse lumesajuga, kui kogu ühistransport niikuinii lootusetult graafikust väljas. bussijuhid pingutavad kogu hingest seda üritust vähegi ohjes hoida. peatused kõik paksult ootajaid täis, koju tahaks kah ju.
ja siis! seisab Kalevi peatuses kenasti teeääres see etkari neoonvestides munitsipaalamööbide roheline kong ja muudkui nopib. näost näha, et kodanikel endil on ka ilmsesti piinlik rahvast niimoodi tülitada. aga noh, töökäsk on teatavasti vanem kui meie. ja norm tahab ometi täitmist. ordnung muß sein!
linnaviletsus.

närvis ei ole, aga selle kommentaariks silmasin täna bussis kleepekat - Mupo tõrje, mis kutsus üles linlasi jätma sõidupilet kompostrisse, kui väljud.

elx
20.01.10, 22:57
närvis ei ole, aga selle kommentaariks silmasin täna bussis kleepekat - Mupo tõrje, mis kutsus üles linlasi jätma sõidupilet kompostrisse, kui väljud.

Jänestele pikki kõrve! Miks peab aus sõitja nende varganägude sõidu kinni maksma?

Jasper
21.01.10, 15:04
Jänestele pikki kõrve! Miks peab aus sõitja nende varganägude sõidu kinni maksma?
Huvitav oleks teada, mis seis on piletiostmisega? Ehk võrdlus eelmiste aastatega. Olen kaks korda olnud bussis, kus pole leitud ühtegi jänest. Minu jaoks oli see üllatav ja krediteeriks selle Mupo pidevale tööle.

Tofoa
21.01.10, 18:08
Huvitav oleks teada, mis seis on piletiostmisega? Ehk võrdlus eelmiste aastatega. Olen kaks korda olnud bussis, kus pole leitud ühtegi jänest. Minu jaoks oli see üllatav ja krediteeriks selle Mupo pidevale tööle.

Pärnus ma sõidan iga päev bussiga. Mupot/kontrolöre näen heal juhul 4 korda aastas. (praegu vist viimati nägin neid suvel, kui mitte kevadel).

Jasper
21.01.10, 18:40
Pärnus ma sõidan iga päev bussiga. Mupot/kontrolöre näen heal juhul 4 korda aastas. (praegu vist viimati nägin neid suvel, kui mitte kevadel).

Tallinn on ju riik riigis. Pärnus peaks juba aastaid olema mõistlik süsteem, kus kontrolöride asemel on piletimüüa. Kes inimestele silma vaatab ja pakub piletit, kui reisija ise ei komposteeri midagi. Kunagi kirjutas Kivirähk selle kohta ilusa kolumni.

eika
21.01.10, 19:54
Tallinnas on see-eest reisisaatjad, kes pole midagi kuulnud mobiilipiletist, rääkimata sellest, et nad suudaksid selles vallas inimesi abistada. Kui sa päevast-päeva loksud ühistranspordis, siis võiks ju seinte pealt kleepse lugeda, et inimestele abiks olla. Samas pohhuj, Kroonikad vajavad lugemist ja bussijuhid lõbustamist. Eriti muidugi nüüd, kui bussijuhtidel käristatakse palka vähemaks.

Tofoa
21.01.10, 22:54
Pärnus peaks juba aastaid olema mõistlik süsteem, kus kontrolöride asemel on piletimüüa. Kes inimestele silma vaatab ja pakub piletit, kui reisija ise ei komposteeri midagi. Kunagi kirjutas Kivirähk selle kohta ilusa kolumni.

Roflmao, Sa ilmselgelt pole kunagi Pärnus käinud.

meesmuiste
24.01.10, 15:55

kas nr. 40 liinil pole enam seda tädikest? ma pole ammu ammu Sinti sõitnud bussiga, kui mineks siis ikka autoga...

Jasper
24.01.10, 15:59

hmmm ... tglt selle klouni valitsemisajal pole jah enam bussi sattunud.

count
26.01.10, 11:48
kas nr. 40 liinil pole enam seda tädikest? ma pole ammu ammu Sinti sõitnud bussiga, kui mineks siis ikka autoga...

Hiljuti kohtasin küll nr. 40-ga sõites ühte lõbusat tädikest, kes müüs pileteid , hind oli 10 krooni, väga odav, soovitan kõigile!

Reaal Madriid
26.01.10, 15:45
Enda Vene õpsi Peale. Türa Eelmine Nädal Pani Täiesti Lambist Mulle Kahe Sisse Tunnis, Täna Ei öelnud Midagi Tunnis Ja Pani LAMBIST Mingi Tärni (*), Mis On Põhimõtselt Siis Hinne "0". Türa Krdi Tibla Tõmmaku Ausalt Nahhui Siit. Tra Elu Sees Pole ükski õps Nii Närvi Ajanud+tunnis On Ta Ka Nagu Täielik Ajuimbetsill ..

v50
26.01.10, 18:51
Võta asjad kaasa ja ära käitu nagu mingi r'tard.

futbolidipaul
26.01.10, 18:55
Mul Koolis Üks Päev Ajaloo Õps Sõimas Läbi. Polnud Asju Kaasas. Mis See Minu Asi On Ütles Ta. Jägmine Tund Asjad Meelega Kodus. Õps Nägi Ja Mis Ta Ütles, Miks Sa Seda Tunni Alguses Mulle Ei Öelnud. Närvi Ajavad Sellised õpsid.

Ei,
sest oled liiga noor sa veel.
Ei
ja käimata on koolitee
ja kuulama pead oma vanemaid.

cáñamo
26.01.10, 21:21
Enda Vene õpsi Peale. Türa Eelmine Nädal Pani Täiesti Lambist Mulle Kahe Sisse Tunnis, Täna Ei öelnud Midagi Tunnis Ja Pani LAMBIST Mingi Tärni (*), Mis On Põhimõtselt Siis Hinne "0". Türa Krdi Tibla Tõmmaku Ausalt Nahhui Siit. Tra Elu Sees Pole ükski õps Nii Närvi Ajanud+tunnis On Ta Ka Nagu Täielik Ajuimbetsill ..

Mul Koolis Üks Päev Ajaloo Õps Sõimas Läbi. Polnud Asju Kaasas. Mis See Minu Asi On Ütles Ta. Jägmine Tund Asjad Meelega Kodus. Õps Nägi Ja Mis Ta Ütles, Miks Sa Seda Tunni Alguses Mulle Ei Öelnud. Närvi Ajavad Sellised õpsid.

http://www.funnyforumpics.com//forums/You-Are/2/You-Are-In_The_Wrong_Forum.jpg

http://www.lapsemure.ee/forum_est/index.php?language=estonian

elx
26.01.10, 23:50
http://www.funnyforumpics.com//forums/You-Are/2/You-Are-In_The_Wrong_Forum.jpg

http://www.lapsemure.ee/forum_est/index.php?language=estonian

vale pilt.. keegi kusagil teemas juba postitas aroonjate pildi, mine otsi üles;)

ballack
29.01.10, 22:30
No absoluutselt ei meeldi, et call of duty: modern warfare 2 installimiseks kulub tund ja 20 mintsa...raisk!

cáñamo
29.01.10, 23:36
No absoluutselt ei meeldi, et call of duty: modern warfare 2 installimiseks kulub tund ja 20 mintsa...raisk!

Tasub ära see tund ja 20 mintsa. ;)

ballack
30.01.10, 03:51
Tasub ära see tund ja 20 mintsa. ;)

Tasus ära jah :)

رجل بلا اسم
09.02.10, 21:07
SEB kodulehe (http://www.seb.ee) peale, mis juba lõunast saati tabula rasa on. Grrr.

cannuman
09.02.10, 21:33
Ma olen elu jooksul vist mingi viied kõrvaklapid ära lõhkunud. Enamusel juhtmed ei anna ühendust kuna on liiga palju väänatud neid. Fakk tehke klapid mille juhtmed vastu peavad

Jasper
09.02.10, 21:47
Ma olen elu jooksul vist mingi viied kõrvaklapid ära lõhkunud. Enamusel juhtmed ei anna ühendust kuna on liiga palju väänatud neid. Fakk tehke klapid mille juhtmed vastu peavad

+1. kuigi mul läheb umbes viis paari aastas

cáñamo
09.02.10, 21:48
+1. kuigi mul läheb umbes viis paari aastas

Minu rekord on 4 paari kuus.

Jasper
09.02.10, 21:49
Minu rekord on 4 paari kuus.

http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=3135&highlight=rekordid

Jaanus Seapilastaja
09.02.10, 22:14
Sigade peale, kes plehku panid...

Bob_Loblaw
10.02.10, 19:11

ja mina ma mõtlesin, et olen ainuke, kellel kõrvaklapid 2-3 kuud vastu peavad keskmiselt.

17
10.02.10, 23:28
Rennes'i meeskonna peale, tänu kellele ma eile miljonäriks ei saanud..

LauraM
17.02.10, 18:14
Kes need on, kes Tartus ühistranspordil pileteid kontrollivad? Noh, ühe meessoost kontrolli peale vihastasin omale pisarad silma igatahes. Jooksin bussi peale ja üritasin seal endale mobiiliga tunnipiletit tellida. Kolm korda üritasin, aga pärast tärni vajutamist jäi tädi vait ja ühtegi sõnumit ka ei tulnud. Tuli kontroll hoopis. Mul sõimati nägu täis, lükati bussist välja ja keelduti kuulamast, kui ma üritasin selgitada, et tulin alles eelmises peatuses peale (no tulin ju!) ja üritasin juba viimased viis minutit piletit tellida, aga see ei õnnestunud. Näitasin mobiilist kõnelogi, aga selle peale keerati mulle lihtsalt selg ja käratati, et tema mind ei usu ja teda üleüldse ei huvita ka ja paras mulle, miks ma kuupiletiga ei sõida siis? (Märkuseks: ma sõidan Tartus bussiga u kolm-neli korda kuu jooksul.)

Samas nende minibussis olnud noor naine oli vägagi mõistev. Saan täiesti aru, et nad peavad oma tööd tegema ja kindlasti kohtavad nad iga päev mingit jänest, kes ennast välja üritab keerutada. Aga natuke inimlikum suhtlemine ei võta ju tükki küljest ära ja minu päeva poleks ka ära rikutud.

ballack
17.02.10, 19:25
Aga natuke inimlikum suhtlemine ei võta ju tükki küljest ära

MASU vist ei ole piisavalt karm nende jaoks veel. Kui töökaotus oleks silme-ees siis nad teeksid tööd ka normaalsemalt.

Reaal Madriid
05.03.10, 16:34

::::::@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

FUUCKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tõsiselt, tehke ometi kõrvaklapid, mille juhtmed on korralikud tugevad vms... Mina sain enda omadega nii 8-9 kuud hakkama, aga juurde siis ka kysimus, et kas Sony Ericssoni kõrvakaid eraldi ka myyakse? ( just need mul brokesid, peaks vist see kysimus muidu rumalate hulgas olema, aga no kysin siin ära )
(+10 muidugi)

Maarek
05.03.10, 18:02
Kes need on, kes Tartus ühistranspordil pileteid kontrollivad? Noh, ühe meessoost kontrolli peale vihastasin omale pisarad silma igatahes. Jooksin bussi peale ja üritasin seal endale mobiiliga tunnipiletit tellida. Kolm korda üritasin, aga pärast tärni vajutamist jäi tädi vait ja ühtegi sõnumit ka ei tulnud. Tuli kontroll hoopis. Mul sõimati nägu täis, lükati bussist välja ja keelduti kuulamast, kui ma üritasin selgitada, et tulin alles eelmises peatuses peale (no tulin ju!) ja üritasin juba viimased viis minutit piletit tellida, aga see ei õnnestunud. Näitasin mobiilist kõnelogi, aga selle peale keerati mulle lihtsalt selg ja käratati, et tema mind ei usu ja teda üleüldse ei huvita ka ja paras mulle, miks ma kuupiletiga ei sõida siis? (Märkuseks: ma sõidan Tartus bussiga u kolm-neli korda kuu jooksul.)
.

Näita seda telefonilogi Ühistranspordikeskuses (või kes iganes nende vaietega tegeleb) arvele vaide esitamisel ja nad peaksid tühistamisega nõustuma.

Mul oli parkimisega sama jama, et kuigi raha oli parkimiskontol lõppenud, tuli hoiatussõnum alles siis, kui tund aega reegleid rikkunud olin. Loomulikult oli trahvikviitung aknale umbes 3 minutit enne seda hilinenud hoiatussõnumit pandud. Kiire sõit sinna ÜTK'sse, tegin vaide, näitasin telefonilogi ja probleem lahendati kiirelt ;)

alx
05.03.10, 20:28
Viimati läksin närffi, kui Piiroja teemas seda haiget iba igasuguste Chelskite jamaeiteakelleveel poolt lugesin... arrrghhh

Mehhanisaator
14.03.10, 13:00
Vanamuttide peale kes ründavad korraga ühte tooli ja kui peaksid sinna ette jääma siis saad sõimu või kurje pilke ja kui ise julged midagi ütelda siis ei jõua seda iba ära kuulata.

cannuman
29.12.10, 10:47

up.

Sitt vitt ja vankrimääre

lorenzo
29.12.10, 14:43
up.

Sitt vitt ja vankrimääre

no aga on ju olemas ilma juhtmeta kõrvaklapid ka

Piaoviaopiuviao
29.12.10, 15:53
Vanamuttide peale kes ründavad korraga ühte tooli ja kui peaksid sinna ette jääma siis saad sõimu või kurje pilke ja kui ise julged midagi ütelda siis ei jõua seda iba ära kuulata.

see on küll läbi nussitud teema ja sellepeale närvi ma ei enam ei lähe, sest mina ei ole juba viimased 2 aastat neile kohti vabaks teinud. :p

cannuman
29.12.10, 16:31
no aga on ju olemas ilma juhtmeta kõrvaklapid ka

jah..aga siis häda, et lae neid või osta patakaid. Kah vilets. Kasutan parem kõlareid ja jagan oma muusikat kaastöölistega :)

nb! see on konks. Igaks juhuks teen asja lihtsaks. Aasta lõpus on kõik nii nüridad.

olegtoivo
29.12.10, 18:25
up.

Sitt vitt ja vankrimääreNoh kui sa neid juhtmeid ikka eriti väntsutad ja nt talvel veel väljas käid, siis polegi sealt muud oodata. Endal siiani töötavad mingid kümne aasta vanused Panasonicu klapid, mis kassetikaga kaasa tulid. Selles ajavahemikus olen muidugi mingi perioodi aktiivsemalt kasutanud ja ära lõhkunud 3-4 paari tiba kallemaid klappe. Kodukasutuseks suured Sennheiseri kopsikud, millel juhe nagu telefonil ja pea igapäevase tarbimisega on nad mingi 4-5 aastat kestnud. Aga üldistades, siis ega tootjatel pole ka väga motivatsiooni paremate juhtmetega klappe teha (suurem osa neist ikka häbiväärselt peenikeste juhtmetega). Kehtib käibetõde, mis liigub see kulub ja tarbijal ongi selle paratamatusega sundus kanda klapid iga aasta-paari tagant ostetavaks kuluartikliks.

818
01.01.11, 03:20
Miks Iga kuradi aasta peavad mingid 5. kolonni Moskoviidid hakkama kell 23 oma isanda kella järgi rakette laskma,,?

Head uut ning loodetavasti paremat aastat!

alehis
01.01.11, 04:55
sa nagu sööd oma juhtmeid? võta orbit!

JanK
01.01.11, 19:11
Miks Iga kuradi aasta peavad mingid 5. kolonni Moskoviidid hakkama kell 23 oma isanda kella järgi rakette laskma,,?

süda on moskvas, ega's muud :D

orbitaaljaam
01.01.11, 19:40

miks see sind kotib, mis kell keegi paugutab

alehis
01.01.11, 21:00
äkki seetõttu et see on ebamoraalne ja üldse nõme, kui mingid üksikud paugud käivad lambist kell üksteist. kogu show kannatab veel kell 12 ära vaadata ja ongi tore et muul ajal selline pask keelatud on!

Delfino
01.01.11, 21:33
äkki seetõttu et see on ebamoraalne ja üldse nõme, kui mingid üksikud paugud käivad lambist kell üksteist. kogu show kannatab veel kell 12 ära vaadata ja ongi tore et muul ajal selline pask keelatud on!
Äkki selgitad, milles seisneb üksikute paukude ebamoraalsus ?

818
01.01.11, 21:35
Siin Tallinnas pole tegemist "üksikute paukudega", uskuge mind...

elx
01.01.11, 21:39
Ma panin pigem tähele, et sel aastal oli kell 11 kuidagi harjumatult vaikne.

cannuman
01.01.11, 21:44
Mustamäel/Kristiines jus lasti mingit paukvalgust

Teiresias
01.01.11, 22:32

ebamoraalsust ei duubelda, nõmedust duubeldan

kurb
01.01.11, 23:34
Tsauka, kõik vist mäletavad mind jh. :D
Mul oli nett ära ja olin läpakas ja ei viitsinud siia enam tulla kuid nüüd olen tagasi, enamjaolt, aga ikkagi tagasi.

hahahaahahahahha
:D
:S
:}

kurb
01.01.11, 23:35
pagan, ma tahtsin teha uue teema aga jh

roltz
02.01.11, 04:06
Selle peale, et kurb tagasi on.

ZhiT
02.01.11, 05:53
et mulgimaa rahvaauto on skoda, köik ostavad. enne oli passat.

kes see skodat ikka tahab:p

Mehhanisaator
03.01.11, 17:39
Trollide, eriti nr 2.

Teiresias
09.02.11, 02:18
Arghh, see juhtus juba ühel oktoobrikuisel pärastlõunal, kuid mu süda ei anna ikka rahu ja praegust tuli see meelde. Oli pärastlõuna, ootasin bussi. Suus olid veel kerged(miniatuursed) toidutükid eelmisest lõunast ja oli ka tajutav pH-taseme langus suus. Nõnnaviisi otsustasin ma osta R-Kioskist nätsu, eriti veel kuna olid suured sildid, et näts 5 krooni( olgu veel öeldud, et tegu oli Orbitiga, mingi mitte hiinlaste pasa Diroli või millegi muuga..) ja moment kui ma nätsu ja viieka letti loopisin, ajas teenindaja kulmud krussi ja ütles, et 7.50 palun. Ma ütlesin, et väljas oli silt, et 5 krooni maksab pakk Orbitit. Teenindaja aga ajas oma jonni aga kuna ma pidin too päev polikliinikusse tõttama ja nätsust ei tahtnud samuti loobuda, avasin raske südamega tasku ja koukisin sealt veel välja 2.50 sentides. Hiljem aga mõtlesin, et juba täna annan ma tarbijakaitseametisse kaebuse, aga sinnpaika ta jäigi. Siinkohal tegelikult ka küsimus, et kui pikk võib olla ajavahemik intsidendi ja kaebuse vahel, kas ostutšekk peab samuti kaasas olema?. Ostutšekki mul enam küll vist kahjuks allles pole..

Jasper
01.03.11, 18:37
Wordpress. FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!

Converse
01.03.11, 23:12
FM 2011... no jobannõi blät kui närvi saab üks mäng ajada

Kasepats-Pidur
10.03.11, 14:24
Nööpidega teksad (vs harilikud, mõnusad, õllemeestesõbralikud ja mugavad tõmblukuga eest suletavad dziinsid). Tra kes neid ostab ja miks kõik poed ainult neid täis on?

Daz Booob
10.03.11, 15:47
et täispeaga või muidu kiirustades enda noksi ribadeks ei tõmbaks

elx
15.03.11, 00:13
Nööpidega teksad (vs harilikud, mõnusad, õllemeestesõbralikud ja mugavad tõmblukuga eest suletavad dziinsid). Tra kes neid ostab ja miks kõik poed ainult neid täis on?
näiteks mina eelistan nööpe.. aga miks poed täis on ei tea.. viimastel oli mul lukk, seega on ka muid valikuid.

cannuman
24.03.11, 21:52
Lülitan kõik suhtluskanalid välja ja ikka rahu ei saa. Traküllputsiraisk

orbitaaljaam
01.07.11, 17:25
Faaaaaaking fail raisk.Tra kirjutada kaks nädalat enne tähtaega kursusetöö valmis, mitte saata sest "pärast jõuab saata", ja siis kaks nädalat pärast tähtaega avastada, et oih, midagi jäi tegemata. Faking 5 punga vasta taevast kui just õppejõud armuline pole.

Perse raisk nahui on vaja alati nii munnis laisk olla ja tänased toimetused homsesse lükata rais puts gei porr, lits sitt vitt Koit Toome litsiputsinuustik

BlueBlackWhite-
01.07.11, 20:39
Selle peale,et Montenegro korvpalli naiskond eile EMi veerandfinaalis Türgi vastu Lihtalt Ei Mänginud. Tullakse veerandfinaali kõikide võitudega ja siis ei suudeta lihtsalt rünnakul enam söötu käima panna vaid pannakse 10,7 rünnakut järjest pall lihtsalt vastasele sülle. Mitte,et Montenegro toetaja oleks, aga lootsin lihtsalt huvitavat mängu näha. Eitede kari...

hofnar
12.07.11, 14:36
rate järjekad käivad närvi raisk, enamik on nii ebaloogiliselt ja vigadega kirjutatud.

elx
12.07.11, 16:33
rate järjekad käivad närvi raisk, enamik on nii ebaloogiliselt ja vigadega kirjutatud.
miks sa neid loed, et tead lausa öelda, et "enamik"?

hofnar
12.07.11, 21:20
liiga palju vaba aega