PDA

View Full Version : Mille peale viimati tõsiselt närvi läksite????

Leheküljed : [1] 2

budu
16.07.08, 01:24
Mina täna kui ei saanud oma FM 2008 hakkama ja kui sain teada et pean vist korraks venemaale minema.krt kes tahaks suvel kodust eemale minna

zaz
16.07.08, 01:30
täna ajas suhtkoht närvi üks tegevus ja tihti ajavad ka budulojuse sisutühjad ja mõttetud spämm-postitused tigedaks, jou!

Rein
16.07.08, 01:31
Ma lähen igapäev närvi kui autoga linnas sõida. Umbes 1/3 inimestel tuleks load ära võtta. Enamuses on neist muidugi naised.

Martin
16.07.08, 01:55
Ma lähen igapäev närvi kui autoga linnas sõida. Umbes 1/3 inimestel tuleks load ära võtta. Enamuses on neist muidugi naised.

Keeletargad, kes ütleks, et enamus tähendab arvulist ülekaalu ja õige oleks kasutada sõna enamik, mis on suurema osa. Iga päev kirjutatakse ka lahku, samas võib kasutada sõna ükspäev ehk kunagi. Kui ees peaks muideks koma olema ja sõida lõpust on oluline täht puudu.

Edasi ei viitsi. Jube närvi läheks.

Rein
16.07.08, 02:05
Keeletargad, kes ütleks, et enamus tähendab arvulist ülekaalu ja õige oleks kasutada sõna enamik, mis on suurema osa. Iga päev kirjutatakse ka lahku, samas võib kasutada sõna ükspäev ehk kunagi. Kui ees peaks muideks koma olema ja sõida lõpust on oluline täht puudu.

Loe siis Postimeest või Elu24. Seal kirjavigu pole.
Elu24 "uudised" ajavad ka närvi. Tundub, et sihtgrupiks on vananevad beibed.

urmar
16.07.08, 02:49

Kuidas sa siis ajalehes töötada saad? Või äkki sõimad sealseid kirjatreialeid kõvasti? :)

Rein
16.07.08, 02:53
Kuidas sa siis ajalehes töötada saad? Või äkki sõimad sealseid kirjatreialeid kõvasti? :)

Kas "Elu24" nimeline ajaleht on ka juba olemas?

JanK
16.07.08, 02:54
Õnneks mitte.

Martin
16.07.08, 10:56
kui ajakirjanikud ise kirjutaks ka samamoodi nagu õpetavad mitte nii nagu hetkel on ajalehtedes ja erinevates portaalides siis oleks super.

Õpetussõnad keeleuuendajalt.

Shermann
16.07.08, 10:58
A Ja Ma Tõusen ükspäev Kuradi Kell 6 ülesse, Panen Mussi Põhja Ja Hakkan Ustega Lõhkuma. Türa Ma Panen Nendele Vittudele ära

Tofoa
16.07.08, 11:02
Kasuta bassikõlarit, aitab alati.

Shermann
16.07.08, 11:05
Peaks kiiresti kellegilt kodukino laenama :D

rohelineKonn
16.07.08, 11:23
pole olnud tükk aega nii närvis, kui siis, kui "jalgpallifännid" Ewert Sundjat peksid. natuke ajab närvi ka see, et JPH sel teemal ühtki avaldust pole teinud ja lihtsalt ootab, et asi ära vajuks. oleks ma ajakirjanik, siis tõmbaksin teema uuesti üles.

krdi trapead

urmar
16.07.08, 11:58
Kas "Elu24" nimeline ajaleht on ka juba olemas?

õnneks vist ei ole, aga Postimees on kogu selle mahvia taga. :D

rohelineKonn
16.07.08, 14:36
ma arvan, et JPH teeb samamoodi nagu EJL ehk siis otsused tulevad alles peale politsei uurimist ja järeldustele jõudmist. nagu põhiseaduseski kirjas siis keegi pole süüdi enne kohtupoolt süüdimõistmist.

Sellisel puhul avaldavad soliidsed organisatsioonid pressiteade, kus avaldatakse kahetsust juhtunu pärast, vabandatakse kannatanute ees ning lubatakse asja kommenteerida pärast uurimise lõppu. See on pisut teine asi, kui asja vaibumise vaikne ootamine. Õhus olev süüdistus ulatub ju siiski otse organisatsiooni ladvikuni, ning mingisugunegi kommentaar oleks enam kui asjakohane.

budu
25.07.08, 19:33
just hetkel,krdi Zoom hakkas jamama ja teleka pilt hakib

Jasper
09.08.08, 16:21
faking itunes :viha:

17
09.08.08, 16:34
Tõsiselt ei läinud, aga Starmanist öeldi mulle, et mul peavad olema nii ETV2, Kalev Sport kui TV1000 Russkoje Kino, aga mul ei ole ühtegi :(

JanK
09.08.08, 16:35
Mul on kõik....Starmani klient olen... :D

17
09.08.08, 16:48
Mul on ka loodetavasti esmaspäevast alates kõik, lubati mingi mehike uurima saata.

Daz Booob
09.08.08, 16:49
oli siis nüüd vaja ikka juua ja raha maha mängida? ja tra ära ole hea olla.

Rein
09.08.08, 18:59
Mul on kõik....Starmani klient olen... :D

Su emme või issi on kui nüüd päris aus olla:D

Jürvi-Hool
09.08.08, 20:02
Türa Nahhui Vittu Putsi!

Maarek
09.08.08, 21:10
Praegused uudised ajavad ikka väga närvi :(
Fck, venelased läksid "kaitsma" Lõuna-Osseetiat ja ründavad nagu muuseas Poti sadamalinna, mis on fcking rohkem kui 100 kilomeetri kaugusel Lõuna-Osseetiast :mad:

smörgåsbord
09.08.08, 21:19
kuna mul pole elu, siis ma saan ainult oma arvuti peale närvi minna. viimati läksid rusikad käiku vist täna hommikul.

Karla
09.08.08, 21:26
Tra külll, mind ajas just koer ilgelt närvi
nahhui:@

Rein
09.08.08, 21:36
Järjekordne jabur teema. Kedagi ei koti kelle või mille peale närvi lähete.
Minge perearsti juurde ja laske omale tabletid välja kirjutada. Teine võimalus on lasta kirjutada omale puhkus Paldiski mntle, Raja tänavale või Jämejalga.
Palun teema sulgeda.

Jasper
09.08.08, 21:40
Minge perearsti juurde ja laske omale tabletid välja kirjutada. Teine võimalus on lasta kirjutada omale puhkus Paldiski mntle, Raja tänavale või Jämejalga.
Palun teema sulgeda.

mul on tunne, et mõned teemad juba on või suletakse tulevikus lihtsalt sellepärast, et vana hea 13 tilti läheks/on läinud.

Tofoa
09.08.08, 21:40

Kao arsti juurde, jobu.

Rein
09.08.08, 21:41
Kao arsti juurde, jobu.

Olen õppinud oma viha taltsutama :D

tkkt
09.08.08, 22:07
ott järvela.

sõnatu.

JanK
09.08.08, 22:10
Su emme või issi on kui nüüd päris aus olla:D

Ei ole päris aus.

erxu
09.08.08, 22:49
ühe kohtuniku peale, kes esmapilgul tegi kõike valesti. kuid failisin ma vist :d

Leaf
09.08.08, 23:54
Ok, sa muidu 12, aga elabüle, jõudu paistab ikka sittttttttakanti olevat.

Leaf
10.08.08, 00:00
ja millal siis videot joutuubis näha saab ? ;)

JanK
10.08.08, 00:28
Aga ta kirjutab: Siksteni järjejutt, nr.6

Tsiteerin:

"Ja siis tuli paremhaak, mille osavalt tõrjusin, kuid ta ei jätnud jonni. Ma lõin teda lahtise käega ja ta nägu muutus punaseks."

Ja nii kuni järjejutt nr.78-ni,

Sergei
10.08.08, 00:45
Kasperi peale :(

Leaf
10.08.08, 00:47
Aga ta kirjutab: Siksteni järjejutt, nr.6

Tsiteerin:

"Ja siis tuli paremhaak, mille osavalt tõrjusin, kuid ta ei jätnud jonni. Ma lõin teda lahtise käega ja ta nägu muutus punaseks."

Ja nii kuni järjejutt nr.78-ni,

Isiklikult kaldun arvama, et 66-e õhku paisatud väljend ''molli saama'' tuli sellest, et ilmselt sai siksu talle tõesti korra pihta, ilmselt lahtise käega, hiljem päästsid teda jalgpallurile omased kiired jalad. Kokkuvõttes sai ''molli'' ikkagi to teine ''tont'' .

Mask
10.08.08, 01:24
Marseille kaitse ajas ikka harja punaseks :mad:

JanK
10.08.08, 01:30
rusikaga täiest jõust silma alla löömine, ei olesiis see molli andmine ? :confused:

Sitasti lõid. Lõuksi oleks pidanud andma
või vastu ninnut.

Felipe
10.08.08, 22:23
Tra kohtunikud rannas ja koguaeg, ei saa aru miks pannakse vilistama mehed, kes reeglitega ja eesti keelega kursis pole. Varbla turniiril ajas eriti närvi kohtunik Osulast keda sai sõimatud läbi mängu, tore oli :)

Edit: Hannes Kaasik ka, iga mäng !

rohelineKonn
11.08.08, 12:01
ttäna, mingi tont tuli mölisema, paukus nii kaua, kuni molli sai.

hea töö Siksten! ammu oleks aeg olnud see jorss paika panna. see oli õige tegu, ning minu ja kõigi teistegi foorumlaste toetus on sinu päralt!

kirjuta kindlasti ka edaspidigi, kui kellegile rämedalt pasunasse sõidad. samuti võid kirjutada, kui õnnestub keegi mõnusalt persse saata või mõne tüdruku mõnda intiimpiirkonda katsuda.

parimat,
konn

Tofoa
11.08.08, 13:29
Ei ole iroonia, sarkasm on.

Even
11.08.08, 13:40
blää, ma läksin 66 peale praegu närvi. kurat iga asi on kohe iroonia või sarkasm, proovi ennem mõelda ja siis öelda. tofoa on niisama lollakas jupatas kes pähe süstib.

MMclub
11.08.08, 15:02
Sattusin krimi.ee ja auto24.ee foorumis teemadele " Valesti parkijad" ... need fotograafidest maailmaparandajad ajasid tõesti vihale.

Even
11.08.08, 15:15
leidsin enda mõne pildi pealt? :D:D

cannuman
11.08.08, 23:41
igasugu uued Itaalia fännid siin tunduvad rumalad. Varsti juba nagu inglise vuti fännid...tra kus viskab üle.

MMclub
12.08.08, 13:45
leidsin enda mõne pildi pealt? :D:D

Siiski mitte :D

Kasper
18.08.08, 03:34
Ma olen nii rahulik inimene, et ma ei lähegi tõsiselt närvi, aga kui nüüd tõsiselt mõtlema hakata, siis ma arvan, et mingi jalka tiimi peale. Vahest ajab ikka närvi mustaks küll, kui keegi situb väljakul.

Kasper
18.08.08, 22:26
Siis, kui Jasperile öeldi Jesper. Kuradima närvi ajab selline asi. Sama käib ka selle kohta, kui mulle öeldakse Kaspar.

Mõnuagent 007
18.08.08, 22:29
Siis, kui Jasperile öeldi Jesper. Kuradima närvi ajab selline asi. Sama käib ka selle kohta, kui mulle öeldakse Kaspar.

oh teid rõõmsaid kerge nimega tölle.

Jasper
18.08.08, 22:50

selle vastu kasvab teatud immunsus. aint sari-eksijad võivad mingi vastureaktsiooni esile kutsuda. kardemoni linna röövlitega piisab aga esimesest lausest. omal ajal r2 kõllates küsis luhats, et kas olen kuulnud sellisest jutustusest. vastasin, et see teada-tuntud ebaõnnestunud tutvusavangu frienlydzõuk. eplik pahvatas naerda, eeter oli kummaliselt vaikne.

Kasper
18.08.08, 23:00
selle vastu kasvab teatud immunsus. aint sari-eksijad võivad mingi vastureaktsiooni esile kutsuda. kardemoni linna röövlitega piisab aga esimesest lausest. omal ajal r2 kõllates küsis luhats, et kas olen kuulnud sellisest jutustusest. vastasin, et see teada-tuntud ebaõnnestunud tutvusavangu frienlydzõuk. eplik pahvatas naerda, eeter oli kummaliselt vaikne.
:D. Vat ega mul on ka muidu suht kama, aga näiteks siin foorumis, kus on sul nime kirjapilt ees ja siis eksida, vat see on haige. :mad:

Kasper
18.08.08, 23:14
Jarmo -> Jorma , ehk ma tean, mida te tunnete . Aga selle variandi peale pole mõelnud, et need foorumi nimeeksimused ei ole kogemata, vaid justnimelt teie ärritamiseks? :D
Ei on ka inimesi ja on ka olukordi, kes meelega seda teevad, kuid ka lambist öeldakse valesti.

ertz
18.08.08, 23:56
tiblade peale. viimasel ajal päris tihti.

Horatio
20.08.08, 19:11
Praegu läksin nii närvi :mad: ! Ostsin eelmine nädal uued säärekaitsmed ja täna näris venna koer need katki. Nii vihane pole ma ammu olnud. Praegu tahaks venna ja koera niiväga läbi sõimata.:trafck:

Ev0luti0n
20.08.08, 20:00
Praegu läksin nii närvi :mad: ! Ostsin eelmine nädal uued säärekaitsmed ja täna näris venna koer need katki. Nii vihane pole ma ammu olnud. Praegu tahaks venna ja koera niiväga läbi sõimata.:trafck:

Milleks kulutada suud.

verd!

2mSööt3mMööda
21.08.08, 02:30
Anna vennale molli sellise asja eest!

Hughes
21.08.08, 02:40
kui olin 6-aastane ja käisin poes jäätist ostmas. tagasi kodu poole kõndides tuli naabrimees vastu ja küsis:"noh väimees, käisid jäätist ostmas?"

Sir. Nuutu
21.08.08, 02:47
Täna. Poola kohtuniku peale.

Kasper
21.08.08, 19:49
Eile Grzegorz Gilewski peale :mad:.

mrtn
21.08.08, 20:04
Täna läksin poodi küsisin müüjalt kolm saku originaali pudelis ta andis kaks purgis. alko poe müüja võiks ikka sõnadest pudel ja purk aru saada rääkimata numbritest.

erxu
21.08.08, 20:35
Eile jah selle kuradi poolaka peale, kes ei andnud kindlat penaltit Eestile ja palju muid olukordi. Häbi tal olgu ja põlegu põrgus

eestimees
21.08.08, 22:24
ühe munni peale kes mu päeva ära rikkus!!!

budu
21.08.08, 22:30
kõik mis puudutab eesti kommunistliku partei suurt juhti seltsimees Savisaart ajab mind ikka nii närvi et raisk laseks pekinäo õhku.härra jüri liim ehk aitad?

taku*
21.08.08, 22:59
raha peale olen närvis pidevalt... kulub liiga palju...

budu
21.08.08, 23:38
Savisaar ja matused, Savisaar ja matused,

krt pärast venemaa tuleb oma poega kaitsma kui liiga palju teda norime

Maekas
22.08.08, 12:31
Savisaar ja matused, Savisaar ja matused,

Selliste väljenditega ole ettevaatlik... saad veel politsei ka kaela, nagu see vend, kes Delfis kunagi "juudid" ahju ütles.

eestimees
22.08.08, 23:39
tra vittus putsis kui närvis olen

cosmonaut
24.08.08, 13:22
Mina läksin närvi, kui isa heitis ette, et ma üldse inimestega ei suhtle. Tema arust olen ma ainult arvutis. Ja siis, kui kuhugi välja lähen, on jälle õiendamine, et mida ma ringi hulgun :D Täitsa nõme ju.

präänik
24.08.08, 15:47
Mina läksin närvi, kui isa heitis ette, et ma üldse inimestega ei suhtle. Tema arust olen ma ainult arvutis. Ja siis, kui kuhugi välja lähen, on jälle õiendamine, et mida ma ringi hulgun :D Täitsa nõme ju.

Mul on sama seis :D

Viimane asi, mille peale TÕSISELT närvi läksin, oli arvuti kõvaketas. No krrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rr, mis ime läbi ma jumpsimata ta startupis tööle saan?

sicmic
24.08.08, 16:31
Märkimisväärselt närvi suudavad aeg-ajalt ajada Eesti turvateenistujad, kes ei saa aru, et nad on teenindajad, mitte karistusorgan, ning iga tühiasja pärast paanitsedes rikuvad kõrvalseisjate kultuurielamusi. :(

Viimane näide - muidu ülisuperhea Sigur Rosi kontsert, järgmised näited on juba tuttavad 'Eesti jalgpalli' foorumi alt.

Kasper
28.08.08, 02:41
Selle peale, et ma seda faking eelvaadet tegin, tänu millele mul ajataju kadus ning mul mäng mägemata jäi.:mad:

ertz
10.09.08, 23:41
EESTI koondis ja Tarmo Rüütli .... fakkkk

metsaline
10.09.08, 23:43
Taavi Rähn, ta isegi ei vääri suuri algustähti tegelikult

WeThePeople
10.09.08, 23:52
heineken...

võmpa

smörgåsbord
10.09.08, 23:53
minge kukele oma Rähniga, mis ta imes ainuisikuliselt need kuus kotti sisse või?

Even
10.09.08, 23:58
tra kui sitad te kõik olete, kogu meeskond oli ühtlaselt sitt. siia teemasse postitada "tarmo rüütli" või "taavi rähn" on mõttetu kuna see on teie rõve hetkeline emotsioon või on ertzil ja metsalise plaanis pikaajalisem vimm nende peale? nõrgad olete,

Leaf
11.09.08, 00:00
Bosnia mängu kohtuniku tööpeale, kes on juba kaks väravat juurde kirjutanud, pole küll mingi vabandus, aga siiski .

Sir Tamme
11.09.08, 01:43
Pistke see kuradi Vista endale putsi nahhui, kõige rõvedam asi maailmas, on olnud tund aega ja juba ajab närvi!!!!!

ALEKOK
11.09.08, 02:17
tra kui sitad te kõik olete, kogu meeskond oli ühtlaselt sitt. siia teemasse postitada "tarmo rüütli" või "taavi rähn" on mõttetu kuna see on teie rõve hetkeline emotsioon või on ertzil ja metsalise plaanis pikaajalisem vimm nende peale? nõrgad olete,

Tohohh!
Kas närvi minemine polegi tavaliselt rõve hetkeline emotsioon? Või on see ratsionaalse mõtlemise tulemus?
Mina läksin mängu ajal ühel korral närvi - siis kui Rähn penalti toonud olukorras sisse sõitis bosnialasele.

Scooter
11.09.08, 15:26
1. Kalamaja RIMI
a) Seisan kõige lühemas järjekorras ning juba rõõmus, et mina olengi järgmine. No ja siis rsk, mutt võtab välja oma krdi kleepekad ja tahab tasuta nuge saada (nuga saada, tasuta - ei tahtnud või?!). Prse küll! Siis hakkavad müüjaga oma värvilise kleepekaid kokku lugema. Krt mine loe kodus oma krdi kleepekaid! Ma tahan asju osta ja KIIRESTI ära minna! :viha:
Lähen kõrval kassasse ja seisan uuesti järjekorras... jõuan kiiremini, kui oleksin kleepekamuti taha ootama jäänud!

b) Krt siis kui veel alkot 8'ni sai... tuli viimasel hetkel meelde no ja kimasin poodi. Sain asjad kätte ja järjekorda (maailma kõige pikemad järjekorrad olid just sel ajal). Normaalne 15 min. veel kella 8'ni aga. No pljää, järjekord ei liigu - vaatan närviliselt kella. Ajee, jõuan kassasse, mutt võttab mu pudeli kätte, et triipkood läbi lasta, kuid samal ajal kostab poe kõlaritest: "Kallid poekülastajad kell on 8 ja nüüd te enam viina osta ei saa, matsid!". Mutt lükkab sujuva liigutuse mu joogi leti alla. Tra, no mida veel. Aja oma vuntsid ära ja lase mu pudel läbi aff! :viha:
Pole hullu, Maardu ka siin samas kõrval. Ostsin 5'ks korraks ette ära.

Ahjaa, seda krdi pulka mulle ka ei meeldi sinna lindi peale toppida. Jätan pigem suurema vahe. :eek:

2. Kalamaja PEREARSTID
Olen kodus haige lootuses, et õhtul läheb paremaks - ei hakka ju iga pisiasja pärast arsti juurde minema. No ja õhtu poole eriti paremaks pold läind (hoopis palavik oli tõusnud kõigele lisaks), siis helistasin perearstile. Vastuvõtus muidugi pakuti kõigepealt aega järgmiseks nädalaks ja siis sain sõmata, miks ma nii hilja neile helistan. Okei, suure surmaga sai räägitud, et arst võtab ikkagi vastu. Vean ennast kohale ja vastuvõtus öeldakse, et mida ma sealt tahan, ma polevat neile helistanudki. Nagu sellest veel vähe oleks olnud, siis nähvati: "Kas hakkad kohe ära surema, et nii vaikselt räägid?!" Käi ptsi rsk, osta kuuldeaparaat omale, lollakas! No sain siis pärast 30-40 min. ootamist arsti jutule. Rääkisin, et selline lugu, läksin hommikul tööle ja ilgelt halb oli olla (nõrkus ja ajas iiveldama jne). Aga loomulikult ei hakanud arst sellise jutu peale mulle rõõmsalt ravimeid välja kirjutama vaid teadis rääkida ühe õpetliku loo: "Mul on ka vahel hommikuti paha olla - ma küll ei jäta tööle minemata!" No tra, sellest mulle küll juba aitas. Saatsin pikalt ja tulin sealt tulema. :viha:
Mis te arvate, kas ma vahetan oma perearsti või mitte?

Mõnuagent 007
11.09.08, 16:03
Scooteri probleemide peale tuli mul mõlemalt sarnased kogemused meelde, üks positiivne ja teine negatiivne
Esimene oli ka veel kaheksase müügipiiranguga, et olin Kristiine Prismas ja mingi 4 minti oli jäänud aega, järjekord hiiglaslik. Mul ainult üks pudel veini. Siis kiljatasin, et laske läbi, ma ostan alkoholi ja kogu järjekord tõmbus tagasihoidlikult eemale ja müüja ütles ka, et laske ta läbi, et kohe saab kaheksa:)

Perearstiga oli selline keiss, et pidin minema teisipäeval kiirelt arstilt läbi ja lõpetama haiguslehe. Arst pidi vastu võtma kella kuueni, kuid kella viie paiku oli seal koristaja, kolistan kiirelt kõrvalruumi, kus oli tema med.õde ja küsisin, et mida mummi? enivei, siis tädi imestab, et arst läks puhkusele ja varem ära. Et tule nädala pärast uuesti, sis lõpetame lehe ära. Ma vaatasin täiesti lolli näoga otsa, et kämoon, ma tahan palka saada, et pärast paeb haigekassaga möllama. Medõde ohkas ja kirjutas arsti allkirja haiguslehele :) Asja püandiks on see, et haigusleht on siiani sahtlis ja ma pole seda raamatupidamisse andnud. Märtsikuust saati. Otseseid ülemusi ei koti ja raamatupidamine vist lihtsalt ei tea.

vandersell
11.09.08, 16:03
1. Kalamaja RIMI
See on üleüldse suht p...s pood, valik on väike ning hinnad kõrged. Õllest, ehk siis kõige tähtsamast tuidugrupist, rääkides- Säästukas on ka parem valik. Viimasel ajal millegi muu vahel polegi valida kui alekokk premium ja special. Eile tahtsin nisukat, polnud ühtegi varianti. Kiituseks võib öelda, et Wiru kadakamaitselist neil oli, sai lett tühjaks tehtud.

Shermann
11.09.08, 16:21
Türa, ma olen nii närvis. Whats next. Perse me saame kuradi Hispaanialt ja Türgilt kuradima 20 väravaga kotti. Türa me oleme nagu mingi Andorra, kes mäbgin sellepräast, et kuradi teistelt kogu aeg suhu saada

Mõnuagent 007
11.09.08, 16:25
Türa, ma olen nii närvis. Whats next. Perse me saame kuradi Hispaanialt ja Türgilt kuradima 20 väravaga kotti. Türa me oleme nagu mingi Andorra, kes mäbgin sellepräast, et kuradi teistelt kogu aeg suhu saada

Kämoon. Kasva suureks. Jalka on küll viimane asi, millega ennast ärritada.

Shermann
11.09.08, 16:26
Türa ja miks ma MSNi ei saa :viha:

Mõnuagent 007
11.09.08, 16:29
Türa ja miks ma MSNi ei saa :viha:

MSN on muidugi tõsisem asi, see rsk pani mulle ka ennist näosse!!

Even
11.09.08, 16:45
Tohohh!
Kas närvi minemine polegi tavaliselt rõve hetkeline emotsioon? Või on see ratsionaalse mõtlemise tulemus?
Mina läksin mängu ajal ühel korral närvi - siis kui Rähn penalti toonud olukorras sisse sõitis bosnialasele.loe dannari postitust paar posti ülevalt.

fitti
11.09.08, 16:55
Siuke näpunäide, et puhuks, kui peaksite kuskilt mingit disainiteenust soovima, siis kõigi rõõmuks tuleb kujundustoimkonda edastada KÕIGEPEALT tellitava trükise formaat, maht ja muud ettekirjutused, mitte ainult vabas vormis töökorraldus ja kujunduse tähtaeg. Äärmisel juhul võib vastata ka kujundustoimkonna kirjalikule järelpärimisele ülalmainitud detailide kohta ENNE, kui kujundusega on juba päris arvestatavasse järku jõutud. Aga noh, ei pruugi muidugi.

Trahiinlasednahhui.

Jürvi-Hool
11.09.08, 17:03
Kämoon. Kasva suureks. Jalka on küll viimane asi, millega ennast ärritada.

Imelik vaatenurk. Lihtsalt täiesti ükskõikseks jättis sind eile mäng siis? Või ärrituse asemel läheb sul sama vana masendusega edasi?

Mõnuagent 007
11.09.08, 17:15
Imelik vaatenurk. Lihtsalt täiesti ükskõikseks jättis sind eile mäng siis? Või ärrituse asemel läheb sul sama vana masendusega edasi?

Mind ajas naerma, mängu eriline nauding vaadata tglt polnud, kuid mängu lõppedes ütlesin OK, jõin õlle lõpuni ja läksin takso peale, et koju minna. Mingit erilist tujumuutust küll kaasa ei toonud, kui oleks võidetud, siis oleks hea tunne, aga kaotus on selline "nojah, seekord sedasi"-emotsioon. Ei mingit traagikat.

Felipe
11.09.08, 19:46
konkreetne kasutaja krissucool, kes tatikast manu fänn ja siis veel mõned kasutajad, kes eilse mängu ajal eilse mängu teemasse kirjutasid sellise sisuga postitusi mis tõsiselt pasa keema ajas .

fcfloraforever
30.09.08, 22:32
Täna iseenda kuna magasin Zenit-Real Madrid mängu maha!!!!!!T*RRRA ma ütlen

Tofoa
01.10.08, 01:24
Foorumi uuenduste peale.

Piaoviaopiuviao
01.10.08, 11:08
ja türa kes mu 100 postitust ära rottis,kes see oli raisk,tõstku käed kohe ülessse,kohe raisk!!!!!!!!!!!!!!!!

ja see ka vittu et ma ei saand täna hommik kohvi,mulle ei jäetud lihysalt,türaaa

Maekas
01.10.08, 13:28
ja see ka vittu et ma ei saand täna hommik kohvi,mulle ei jäetud lihysalt,türaaa

Pane molli!

magnisco
02.10.08, 00:04
Foorumi uuenduste peale.

Ma kah, ..........

Ch1ller666
02.10.08, 00:08
Foorumi EBAVAJALIKE uuenduste peale! Aga üldiselt ma olen koguaeg närvis ja vihane!

Mmmerka
05.10.08, 16:17
trrr mai või na , miks on inimestel mobiiltelefon kui nad sellele ei tavatse vastata ?:trafck:

Ch1ller666
05.10.08, 17:21
trrr mai või na , miks on inimestel mobiiltelefon kui nad sellele ei tavatse vastata ?:trafck:
Eputamiseks muidugi!

eston maravilha
06.10.08, 00:17

kui mulle helistad, siis vastan kindlasti

cannuman
06.10.08, 00:24

pohh messime

päkapikk
06.10.08, 00:25
Hommikul oli mind maja ees nii mugavalt kinni pargitud,et lihtsalt pidin ees oleva auto ära rihtima,et välja saada.Õhtul koju tulles olid ülemised naabri meid vannitoas uputanud.....terve sein lagi ja põrand olid veest märjad.....see polegi nii hullu muidu......aga ma eile just pahteldasin seina ära :(
Hea veel,et ülemised ei oodanud homseni mil ma oleks värvima hakanud.

cannuman
06.10.08, 00:29
mine Elusita päeva teemasse mu sõber....

eston maravilha
06.10.08, 01:22
...või harden the fuck up

Mmmerka
07.10.08, 19:48
matemaatika õpetaja peale siiski ...
terve klass vaatas suu ammuli kuidas ma kisasin

Bob_Loblaw
07.10.08, 23:29
matemaatika õpetaja peale siiski ...
terve klass vaatas suu ammuli kuidas ma kisasin

järgmine jailbait ?:confused:

Mmmerka
07.10.08, 23:45
järgmine jailbait ?:confused:

ilmselgelt

aanvaller
07.10.08, 23:47
Kas enam seda võimalust pole et foorumis ignoreerida kedagi,
ei näeks kasutaja x postitusi?

Ch1ller666
07.10.08, 23:49

On küll, pane silmad kinni.

Mmmerka
07.10.08, 23:52

ma tahaks ka seda konkreetset kasutajat ära blokkida või midagi

eston maravilha
08.10.08, 00:02
kasutajaid saab blokeerida siit (http://foorum.soccernet.ee/login.php?do=logout&logouthash=d8db7325caeae8738f483131a2ef3679)

Ch1ller666
08.10.08, 00:06
tra ma arvasin et saabki :D

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 22:49
tra ma arvasin et saabki :D

Aga saabki...Ise oled süüdi, kui üles ei leia.

Ch1ller666
08.10.08, 22:58
Nali naljaks, kusi kaljaks. Aga tegelt ongi parem et ei saa, muidu oleks ma kõigil ignore listis...

Glasgow Celtic FC
08.10.08, 22:59
Nali naljaks, kusi kaljaks. Aga tegelt ongi parem et ei saa, muidu oleks ma kõigil ignore listis...

Saab, saab:D Veame kihla, et saab:D

Shermann
18.10.08, 19:06
Türa nahhhui kõik asjad ajavad sita keema. Arsenal saab nagu tavaliselt lutti ja siis veel see faking DVD mängija, plaadil olid Eesti - Türgi ja Levadia - Flora mängud. Korraga ta otsustas, et neid mulle vaja pole ja hakkas näkku panema, kuni lõpuks plaat ülesse ülets. Kuradi till raisk

Ch1ller666
18.10.08, 19:29
Türa nahhhui kõik asjad ajavad sita keema. Arsenal saab nagu tavaliselt lutti ja siis veel see faking DVD mängija, plaadil olid Eesti - Türgi ja Levadia - Flora mängud. Korraga ta otsustas, et neid mulle vaja pole ja hakkas näkku panema, kuni lõpuks plaat ülesse ülets. Kuradi till raisk
Järgmine kord salvesta VHS'ile...

Ma olin viimati leilis siis kui sain teada et Tekken 6 ilmub alles 2009 sügisel.
Kuradi Microsoft!

Shermann
18.10.08, 19:38
Järgmine kord salvesta VHS'ile...
Järgminekord sa ostad mulle ju VHSi mängija ;)

Ch1ller666
18.10.08, 19:40
Järgminekord sa ostad mulle ju VHSi mängija ;)

Mis sinu omaga juhtus siis? Need asjad on ju enam vähem purunematud mul on üks mingi aastast 1989 mängib ja lindistab siiani ilusti.

Shermann
18.10.08, 19:45
Mul polegi seda olnud

Ch1ller666
18.10.08, 19:57
Ei oskagi midagi öelda sellepeale... pea vastu!

Shermann
18.10.08, 20:14
Nahhui ja miks Premieri Fantasy leht ei avane?

plekkpurk
18.10.08, 21:59
täna. tartu rocki mängul. see k*radi viinerist kohtunik tõmbas ikka äärmiselt huvitavaid otsuseid... muidugi minul, kui pealtvaatajal on õigus kohtuniku peale närvi minna. ( videokorduseid ei näinud- lähtusin esmaemotsioonidest).. kuradi viiner.. kohtunik, aga meenutas peotantsijat. ise on 170pikk ja püksid on kaenlaaugus ja hakkab kõvasti mehi lepitama. nagu viiner kahe saia vahel oli seal...

Raimo
19.10.08, 06:38
scootri peale, et ta telefonile ei vasta.

Bob_Loblaw
19.10.08, 15:43
tra küll, kaua neil triobeti sulidel väljamakse kinnitamine aega võtab !

818
19.10.08, 22:04
Eilse Flora - Levadia mängu ajal näidelnud Kaalma ajas parajalt pahaseks!

rallikas
24.10.08, 08:45
Vihaseks ajab "Piiks-piiks ja raha tuleb" reklaam mis siin all jookseb

Rein
24.10.08, 10:40
Vihaseks ajab "Piiks-piiks ja raha tuleb" reklaam mis siin all jookseb

Oled roosa värvi peale kade?
Sinu arvates peaks seal olema muidugi jutt- Kui FC Flora pidurdab...siis JK Kalju aitab!
Kõige kiirem jalgpalliklubi. Piiks- piiks ja võit tuleb!

Maarek
24.10.08, 11:01
Oled roosa värvi peale kade?
Sinu arvates peaks seal olema muidugi jutt- Kui FC Flora pidurdab...siis JK Kalju aitab!
Kõige kiirem jalgpalliklubi. Piiks- piiks ja võit tuleb!

Kui aus olla, siis mind see jalgrattareklaam häiris isegi vähem, kui see roosa perverssus.

Rein
24.10.08, 11:09
Mind ei häiri kui soccernet.ee portaal raha saab.

Montag
24.10.08, 20:56
täna, selle peale, et ma alaealine olen

Devil
26.10.08, 03:50
minge nahhui magama munni, ma ei saa torti teiepärast!

või vähemalt foorumist minema, muidu tulevad molliringid!

billy t
26.10.08, 03:54
minge nahhui magama munni, ma ei saa torti teiepärast!

või vähemalt foorumist minema, muidu tulevad molliringid!

no kui mitte teised, siis smörr elab su siin raudselt täna veel üle:D

E: smörr, saad tordi endale, kui veel vastu pead;)

smörgåsbord
26.10.08, 04:01
no kui mitte teised, siis smörr elab su siin raudselt täna veel üle:D

E: smörr, saad tordi endale, kui veel vastu pead;)kunagi põnnipõlves sain sünnipäevaks viis torti ja pugisin endal soolikad pahupidi,
s'est ajast saati enam väga ei ahvatle ..

aga kui Sa mulle preili Zachrisson'iga pulmad organiseerid, siis istun kasvõi jõuludeni üleval.

v2nt
26.10.08, 06:33
tra see kella keeramine ajab närvi

Ch1ller666
26.10.08, 15:35
tra see kella keeramine ajab närvi

Tegelikult see ei ole kohustuslik! Et sa teaks..

Maarek
26.10.08, 16:13
Tegelikult see ei ole kohustuslik! Et sa teaks..

Muidugi pole selleks vajadust :p
Kui kella vaatad, pead lihtsalt kuni kevadeni arvestama, et teised on sinus tunnikese maha jäänud :p.

Sir. Nuutu
26.10.08, 17:01
Eile, Sillamäe värdjate peale (Vsjo rassiiaa.. vsjo naša)

aanvaller
26.10.08, 17:24
Selle peale raisk et Meie mees - valge mersu'l ja britney spearsil - peace of me on samasugune taustamuusika :)

agne
27.10.08, 00:24
eile trennis, kui taaskord värava asemel posti-latti lõin :(

aanvaller
27.10.08, 00:28
3 aastat tagasi kui sõpradega mängides väravast mööda lõin .

Ch1ller666
27.10.08, 00:32
Ma olen koguaeg tõsiselt närvis!

Jansu
31.10.08, 02:38
Noh, kas just närvi läksin, aga vihaseks ajas üks inimene küll... Palju õnne!

Rein
31.10.08, 08:59
Noh, kas just närvi läksin, aga vihaseks ajas üks inimene küll... Palju õnne!

Mina vää?!

Mõnuagent 007
31.10.08, 10:30
mina läksin viimati vihaseks, kui läbus on mingi krdi fašist teema sulgend. mis selle krdi läbu mõte on, kui martin siin ka oma komplekse välja elamas käib krt. et hööhöö, teil on siin pidu jah? ja siis lükkab lataki kinni. SIGA!!!

Jansu
31.10.08, 11:55
Mina vää?!

kindlasti mitte. polnud ju põhjustki :D

aga sellele, kes vihaseks ajas, annaks endiselt kolakat....

fitti
31.10.08, 12:00
Vägivald ei ole lahendus.

Jansu
31.10.08, 12:05
Selle inimese puhul tundub, et vägivald ongi ainuke lahendus.

Aga sa võid vabalt mõne hea lahenduse välja pakkuda, kuidas selliste inimestega toime tulla. Kuulaks/loeks hea meelega.

Devil
31.10.08, 12:07
mina pole midagi teinud ja isegi närvi pole ammu läinud :(.

Mmmerka
31.10.08, 12:25
Miks on inimestel telefon kui nad sellele ei vasta?!??!?!?!??!?!?!
Ajab täiega närvi.. ulme lihtsalt... kõnepost to my fuckin asssss

Jansu
31.10.08, 12:28
Miks on inimestel telefon kui nad sellele ei vasta?!??!?!?!??!?!?!
Ajab täiega närvi.. ulme lihtsalt... kõnepost to my fuckin asssss

Sinuga ei taheta lihtsalt rääkida. Saa üle.

Mmmerka
31.10.08, 12:29
Sinuga ei taheta lihtsalt rääkida. Saa üle.

Skoori pihku . aitäh .

Rein
31.10.08, 12:32
Skoori pihku . aitäh .

Mida ta sinna pihku peab skoorima? Tussut vää?
Jansul pole ju nokut.

Jansu
31.10.08, 12:32
Raskeks läheb, aga eks ma katsun.

Rein, tüdruk teab, millest räägib :D

fitti
31.10.08, 12:33
Jah Jansu! Skoori pihku!

Tulen vaatama. Võibolla. Muig.

Mmmerka
31.10.08, 12:34
No mul on pohhui mida ta sinna skoorib

Jansu
31.10.08, 12:36
Ja ma lootsin, et siit midagi paremat tuleb. Kahju.

Mmmerka
31.10.08, 12:38
Ma kah lootsin :(
cut cut cut

Rein
31.10.08, 12:39
Kuulutan avatuks soccernet.ee lahtised meistrivõistlused pihku skoorimises.
Võisteldakse kahes kategoorias- naised ja alla 15 aastased noormehed.
Võidab see kellel on lõpuks tühjad pihud.

WeThePeople
31.10.08, 14:07
JanK võitis juba enne võistluse väljakuulutamist

terroriBanaan
31.10.08, 14:18
seonuvat materjali saab lugeda sealt: http://www.basso.fi/keskustelu_aihe.php?v=914967

kella 17.59 postitus. kuna materjal on suhteliselt vana, siis võib see olla paljudele teema gurudele juba tuttav

päkapikk
31.10.08, 16:11
mõnikord on vägivald ainuke lahendus.

näide: mida kaltsallahitega teeksid? teeks pai ja ütleks et ära nii rohkem tee? või pistaks vangi ja loodaks et rohkem ei lase kedagi õhku ega lase maha? ei mängi välja ma arvan. ainuke variant on maha lasta need s*****d donkey n*****ad.
Sul on see võimalus ju olemas......oled ju militarist......rahuvalvaja vms.

päkapikk
31.10.08, 16:41
mis mõttes mul? teil kõigil on see võimalus. olen militarist, olen insener, olen fänn jne....see ei puutu üldse asjasse. ma tõin lihtsalt näite kus vägivald on ainuke lahendus kuna muidu tapetakse sind lihtsalt maha allahhisse mitte uskumise pärast ;)
No vaevalt meil siin kodus Eestimaal ohtu on,et allahhisse mitte uskumise eest maha notitakse.Kuidas mujal on,seda ei oska ma kommenteerida,sina ehk tead paremini.
Praeguses olukorras ma pigem pelgan narkomaane,mitte eeslinikkujaid.

JanK
05.11.08, 00:19
JanK võitis juba enne võistluse väljakuulutamist

Haha, ma juba 15 . :)

Scooter
15.11.08, 03:17
Tra selle peale no, et ma pean krdi foorumit vahetama vahepeal, sest mingid pooled teemad on LÄBU alla tõstetud!

Mmmerka
16.11.08, 22:56
Mingi munn on mulle ith.pri.ee'sse varika teinud:viha:

marti88
16.11.08, 23:34
Ma arvan ,et äkki see tegelane ,kes sulle neid toredaid ii-meile mingi aeg saatis :D:D

Gairi
17.11.08, 00:04
Mehe peale.

Tofoa
23.11.08, 01:55
Türa, kuradi putsi raisk külllll nahuiiiiiiiiiiiiiii, mingi fucking Reading ei võida mind 5-3 FM manageris .

cannuman
27.11.08, 23:01
vittu nett nussib. Üksikud lehed avab normaalselt ja teisi absull mitte. Hea et livescore töötab..Aga mängude vaatamisest pole seni midagi välja tulnud. Krdi vitukraed tõmbavad porni raudselt

aanvaller
27.11.08, 23:16
internet pole elu :)

vaid elust suurem!! hihihih

zaz
28.11.08, 17:14
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=20477974&l=fplead

... sina vää?

budu
28.11.08, 18:59
ma alati sis kui kuskil Savisaare kändu näen

Shermann
28.11.08, 19:30
ma alati sis kui kuskil Savisaare kändu näen

10000000% duubel

Jasper
28.11.08, 19:54
Mees, kes teab.

orbitaaljaam
30.11.08, 12:45
esiteks iseenda peale, et ma olin nii loll ja lubasin eluskaaslasele bak. lõputöö ära teha teemas millest ma midagi ei jaga.
teiseks selle kuradi juhendaja peale. kurat mul oli ka juhendaja lõputöö kirjutamisel, aga see ei suutnud ikka nii lolle kysimusi esitada. loed ja imestad. kirjutad mingi osa valmis ja siis teed seda kaheksa korda ümber iga kord ta leiab mingi uue asja samas peatykis, mis talle ei meeldi. türa sa raiskad mu aega aff. siis :"kust on pärit see väljend. ma olen seda kuulnud vaid teie käest"(väljend puudutab orkuti definitsiooni, mille võtsin wikipediast ja ehki see pole mingi teduslik raamat,annavad ka järgmised "meie jumela otsingumootori googli" leitud lehed umbes sama dfinitsiooni, mis ma kirjutasin. jop tvojemat, kui sa pole seda kuulnud, see ei tähenda et seda olemas pole.bljat. searsh the fucking internet. üks loll jõuab rohkem kysida kui 100 tarka vastata. siis see aff tahab teada, kust ma midagi tean, et kõik on ju anonüümne, no türa ei ole ju ananüümne kirjutan mina, seletan kõik lahti ja siis ta kirjutab, et see ei puutu teemasse. nii loll ei saa olla. oleks see mu juhendaja, ma kirjutaks ühe tõsise essee teemal:"nahui sa nussid mind?!"
see aff oli mingi teise töö juhendaja kunagi, mis oli huipu tugev töö ja ära trükiti. kirjutab, et vaadake, kuidas seal on näide analüüsitud. mõtlen välja näite, põhimõtteliselt samasuguse nagu selles maailma parimas töös, mis on ära trükitud. analüüsin sama moodi, põhimõtteliselt kirjutan maha sealt, ja see pärdik ütleb, et minu tuletused on meelevaldsed.
sisi kirjutasin mingi lause teooriat sealt teisest tööst maha, see amööb kirjutab kommentaari juurde, et misasi ikka see on ja mis to on. türa tolles töös kust ma selle maha kirjutasin ja mille juhendaja ta ka oli pole kyll mingit selgitust toodud.
ühesõnaga suvi läks persse selle töö pärast, närvid läbi ja elumasendus kukil.
loo moraal: ära võta teiste kohustusi enda kanda!

Gairi
30.11.08, 20:13
Mingisuguse tropi peale, kes nagu üldse ei oska sõita. Kord sõidab 80-90ga, siis jälle 100-110ga ja nii ta koguaeg vahetas kiirust. Siis teine tropp oma järelkäruga ei suutnud mööda sõita ja nad sõitsid mingi debiilse vahega ka ja ma ka kurat ei saa kahest korraga mööda kihutada, kuna lõunaeesti teed ei ole kõige sirgemad kurat ja kurvi tagant võib jumal teab kes tulla. arrghhhhhhhhhhhhh

Calva
01.12.08, 22:43
praegu , arvuti on nii uimane no täitsa puntsis värk

17
02.01.09, 23:36
Raske rahulikuks jääda, kui täna Swedbankist mo 9 aastat surnud vanaisale kiri tuleb, et tulge panka seeniorkaarti vormistama, kuhu saab teile pensioni kandma hakata :viha:

Shermann
03.01.09, 22:30
jee

.

fitti
17.01.09, 13:56
Aitäh, kanal üksteist
et hakid hea filmi telepoe
ja kosmodiskiga
imege, värdjad

taku*
17.01.09, 16:16
ilmataat on munn

Calva
17.01.09, 18:57
täna trennis

OOOOO
17.01.09, 20:03
Kui manul jälle joppas

Edit: Ja veel rohkem leili sattusin kui sain teada et ka chelsea ära kobistas

Gairi
19.01.09, 13:21
Ma shokis. Sain inglise keele eksami E ja ma ei saa aru miks, sest ma oskasin küll omaarust. Aga noh, loomulikult tuleb ju nüüd saada ülikoolis 60%, et E-d saada. Täitsa sakib raisk. :mad: :viha: :trafck:

cannuman
19.01.09, 13:55
Milles probleem? E on ju hea hinne...ja veel 60% on väärt tulemus.

zaz
19.01.09, 19:13
ka mina ehmatasin täna ühe oma hinde peale... see polnud küll nii hea kui Gairil :D kuid paberile sai kirja enamvähem korralikud vastused siiski. hetkel suudan asja huumooriga võtta
aga ei jää vist muud üle kui lükata see smörr-režiim sisse ja kohvi varuda...

Gairi
19.01.09, 19:43
Asi ju selles, et loengus ma aga ütlen kõigile ette, kes ei oska ja aitan neid jne. Ja nüüd ise nii halb hinne. Ma ei tea - see oli küll ehmatus, et nii halb hinne. Ja nüüd võib vist stipiga ka hüvasti jätta, keskmine langes. Ja hetkel oleks stipi vaja, kuna varsti praktika ja ärme unusta et ka majanduslangus on. Tuhat krooni kuus on hetkel suur summa :p

zaz
19.01.09, 19:47
no ega mul parem pole :D
eksam oli lahtiste materjalidega! tase ;)

Jürvi-Hool
19.01.09, 20:11
MA VlHKAN KÕlKl ASJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Gairi
19.01.09, 22:58
no ega mul parem pole :D
eksam oli lahtiste materjalidega! tase ;)

Okey, mul hakkas parem. Sul on tõesti taset :D

Shermann
19.01.09, 23:21
Mozilla ja järjehoidjad. Ning see, et Google Chrome ei taha Soccerneti foorumi passi meelde jätta :mad:

Shermann
28.02.09, 15:51
mõttetu soigumine ja inisemine majanduskriisist viskab üle

aanvaller
28.02.09, 16:24
ja postimehes ja slolehes pidev jutt sellest ja koondamistest viskab tõesti kopa peale.

smörgåsbord
28.02.09, 17:42
oo, tore, ma olen ka närvis.

"The concept of artwork that Steller therefore implicitly hands down is tied to the materiality of products from the palettes of those media used by classical, visual art."

jõllitan kümme minutit seda lauset juba ega kujuta ette, kust kuradi otsast seda inimkeelde annaks tõlkida.

Gairi
04.03.09, 22:50
No mina ei tea - kas meie paganama ametnikel ei olegi reedel tööpäeva või? Mul on ees 7 ametniku telefoninumbrid ja helistan neile 2 tundi väikeste vahedega. Mitu korda kõnele vastati? MITTE ÜHTEGI. Aga otseloomulikult on kodulehele ära märgitud, et vastuvõtuaeg 9.00-12.00 (selle aja sees ka helistasin). Ja räägime siis veel võrgustikust ja koostööst kooli ja muude asutuste vahel. Kurat küll. :viha:

SleepWalking
04.03.09, 23:19
No mina ei tea - kas meie paganama ametnikel ei olegi reedel tööpäeva või? Mul on ees 7 ametniku telefoninumbrid ja helistan neile 2 tundi väikeste vahedega. Mitu korda kõnele vastati? MITTE ÜHTEGI. Aga otseloomulikult on kodulehele ära märgitud, et vastuvõtuaeg 9.00-12.00 (selle aja sees ka helistasin). Ja räägime siis veel võrgustikust ja koostööst kooli ja muude asutuste vahel. Kurat küll. :viha:

nohh. esiteks pole täna reede, eksole. ja teiseks - vastuvõtuajal võtab ametnik kodanikke vastu ja kodanik ei lepi, kui ametnik tahab samal ajal veel telefoniga tšättida - seega täitsa arusaadav. ametnik on küll üks väga võimekas eksemplar aga siiski lõpuks ikkagi vaid inimene.

Even
05.03.09, 00:15
kukkus suitsupakk täna taskus väljas koolis koridori peal, klassivend korjas üles ja jooksis "nalja pärast" füüsika õpetaja juurde ja andis mu paki talle. tagasin saan kursuse lõpus, türa küll. täna hommikul ostsin ja selline fail.

qbmw
05.03.09, 00:24
kukkus suitsupakk täna taskus väljas koolis koridori peal, klassivend korjas üles ja jooksis "nalja pärast" füüsika õpetaja juurde ja andis mu paki talle. tagasin saan kursuse lõpus, türa küll. täna hommikul ostsin ja selline fail.
küta molli sellele seale klassivennale

Gairi
07.03.09, 12:32
nohh. esiteks pole täna reede, eksole. ja teiseks - vastuvõtuajal võtab ametnik kodanikke vastu ja kodanik ei lepi, kui ametnik tahab samal ajal veel telefoniga tšättida - seega täitsa arusaadav. ametnik on küll üks väga võimekas eksemplar aga siiski lõpuks ikkagi vaid inimene.

Siin pole ju teemaks, mille peale TÄNA viimati närvi läksite. Teiseks, ta saab võtta telefoni vastu ja teatada, et saatke e-mail vmt. Ja kui pole vastuvõtuaega lastekaitses, siis nad teevad kodukülastust, on kohtus vmt. Neid ei ole koha peal majas. Seega sinu jutu järgi ei saa neid üldse mitte kunagi kätte.

Kasper
14.03.09, 15:21
No putsi mind ajavad need sitased pokkerijobud närvi! Tehku omale pokkerifoorum ja ärgu risutagu meie püha jalkafoorumit! Kui nad tõesti niiväga tahavad seda salasõna teada, siis püsigu ühes teemas, mitte nii nagu praegu, et iga päev tuleb mitu uut teemat, kus parooli küsitakse!

JanK
14.03.09, 16:10
Ilma peale vihastasin just - ManU - Liverpooli mängul pilt puudub. :(

cannuman
14.03.09, 16:11
pane vahepeal suusatamise peale ;)

dima15
14.03.09, 16:18
Vihastasin sellepeale, kui triobetis freerollil, käsi oli kümne paar, flop tuli 2 A 10, siis 8 ja 7 . peale floppi kohe laksust all in 5k ja mingi vend joppas endale straight´i, sest tal oli 9 ja J. haige tilt ikka

erxu
14.03.09, 17:44
Vihastasin sellepeale, et kui ManU saab 4:1 Liverpoolilt suhu, siis on ikka mõnel ManU fännil midagi tarka välja sittuda.

666egert
17.03.09, 00:56
...mulle ei meeldi praht...

Jasper
17.03.09, 01:33
kui sa tõmnbad suitsu, siis osta seda. ära tule minu käest küsima. isegi kui sa suudad seda filigraanse visakusega teha võib 'küsija suu pihta ei lööda' valeks teesiks osutuda.

smörgåsbord
17.03.09, 01:36
Jasper, sina või (http://www.tartupostimees.ee/?id=89726)?

Jasper
17.03.09, 01:41
Jasper, sina või (http://www.tartupostimees.ee/?id=89726)?

Nõup. Olen siiani ainult verbaalselt trippinud. Aga suitsetajad peaksid seda linki levitama. Jube närvidele käib küll.

Muuseas selle lingi all on mingi video ka - reporteri nimi on Jürgen Pussitaja khm-khm Puistaja.

EgoTrip
17.03.09, 01:56
kui sa tõmnbad suitsu, siis osta seda. ära tule minu käest küsima. isegi kui sa suudad seda filigraanse visakusega teha võib 'küsija suu pihta ei lööda' valeks teesiks osutuda.

vot see ajab tõesti närvi

Shermann
22.03.09, 17:18
Türa need Roda juhid ajavad närvi. Pedekad!

budu
22.03.09, 21:35
Türa need Roda juhid ajavad närvi. Pedekad!

Milles nemad süüdi????süüdlasi tuleb otsida Eesti Jalgpalliliidust kelle töö on tegemata ja oma osa süül on ka peatreeneril kel ei ole klubi kõrval mahti koondise asjadega tegeleda

Tanel
24.03.09, 00:21
Sitane FML mängumaailm paneb näkku.

piimamees
24.03.09, 00:47
Tallinn pole vist maainimesele kohane linn... üks päev oldud, poolteiswt kuud veel.

2mSööt3mMööda
24.03.09, 16:58
Tallinn pole vist maainimesele kohane linn... üks päev oldud, poolteiswt kuud veel.
Vaene piimamees :( Kuidas linnavurled siis maa poisile liiga tegid? :D

Ise läksin viimati närvi eile kui full housega freerollis all-in panin ja luti sain :(

piimamees
24.03.09, 18:26
Vaene piimamees :( Kuidas linnavurled siis maa poisile liiga tegid? :D

täna oli asi paremuse pool minemas, kuid siis üks tädi r-kioskist arvas, et Pärnu õpilaspiletiga tudengid on niii jõukad, et jaksavad sooduskuukaardi asemel osta täiskuupileti. See on üle 100 kr kallim ju!!! lõpuks küll ta soostus mulle müüma 6 krooniseid talonge-10 tükki lausa. See näitas teda natuke paremas valguses ja see pärast ma ei kirjutagi siia, et ta oli värdjas loll vene lits.

rallikas
29.03.09, 22:35
Saadaks kogu Mustamäe haigla traumapunkti osakonna töötajad putsi.

Tänan.

Jasper
03.05.09, 10:53
This video is not available in your country.

ballack
03.05.09, 12:32
Saadaks kogu Mustamäe haigla traumapunkti osakonna töötajad putsi.

Tänan.

Welcome to the club

zaz
03.05.09, 12:52

tõesti! mis uus lollus see selline on?

ballack
03.05.09, 13:05
tõesti! mis uus lollus see selline on?

Diskrimineerimine on see lollus...nii nimetatakse tänapäeva maailmas seda.

cannuman
03.05.09, 13:39
tra Smutov on elu24 lehele pannud uudise:Johanssonil on parimad tissid!
Aga asjakohast pildimaterjali ei ole. Sigadus

eika
03.05.09, 13:51
Delfi 1 - Smutov 0 (http://publik.delfi.ee/news/kuum/article.php?id=23119135)

aanvaller
03.05.09, 15:47
Niki uus lugu on selgelt plagiaat ühelt soome tuntult muusikult:

Niki-Arno poeg: http://www.elu24.ee/?id=114418
Anssi kela-1972: http://www.youtube.com/watch?v=sqzozf8zW8M
:D

Tofoa
03.05.09, 16:09
Niki uus lugu on selgelt plagiaat ühelt soome tuntult muusikult:

Niki ongi üks plagiaat. Tema laule kuulavad vaid sopajoodikud.

eika
03.05.09, 16:12
Niki uus lugu on selgelt plagiaat ühelt soome tuntult muusikult
Ja sa läksid selle peale närvi. Hahahaa, tunnen kaasa..

aanvaller
03.05.09, 16:14
Jah, ma ei suuda enam taltsutada ennast!

Lähen nüüd joon ennast täis, tsau.

cannuman
03.05.09, 16:18
pohmaka teemas kohtume

Maekas
04.05.09, 16:32

Sellist (http://hotspotshield.com/) vidinat kasutades peaksid saama igast Huludest ja asjadest videosid vaadata. Kunagi proovisin, töötas küll. Aga programm ise on kohati ebamugav kasutada, seega koguaeg ei ole mõtet töös hoida.

Bob_Loblaw
07.05.09, 09:01
http://d.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/20080613/16/3052436608-soccer-uefa-european-championship-2008-group-c-italy-v-romania.jpg

budu
07.05.09, 10:53
http://d.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/20080613/16/3052436608-soccer-uefa-european-championship-2008-group-c-italy-v-romania.jpg

Kes ei tea siis tegemist on suurima Barcelona toetajaga Norrast,sest kohtunikuks teda pidada ei saa kui ta mitte midagi ei tee ega näe,ega enamus umbjoobes fännid ei pane ka nemad tähele mis platsil toimub.

hofnar
07.05.09, 12:25
budukas sa lubasid ju ainult ennustusvõistluste all postitada

Karla
07.05.09, 17:04
Budulojus on üldse parandmatu vend. 30-aastane vend ajab suust sellist ila välja, et õudne. Ma saaks aru veel, et mingi pubekas, aga täisealine mees. Kommentaare pole rohkem vaja.

F.Totti
07.05.09, 17:10
Budulojus on ju F1-e fänn, seal temaga head kogemused:)
Paneb tarka nii, et vähe pole...

piimamees
07.05.09, 17:15
Kes ei tea siis tegemist on suurima Barcelona toetajaga Norrast,sest kohtunikuks teda pidada ei saa kui ta mitte midagi ei tee ega näe,ega enamus umbjoobes fännid ei pane ka nemad tähele mis platsil toimub.

päris sadomaso barca toetajad on norras siis...
http://cache.daylife.com/imageserve/08en1zx3q6gsw/610x.jpg

elevant
07.05.09, 17:18

+1

101010

cannuman
07.05.09, 20:37
Budulojus on üldse parandmatu vend. 30-aastane vend ajab suust sellist ila välja, et õudne. Ma saaks aru veel, et mingi pubekas, aga täisealine mees. Kommentaare pole rohkem vaja.

no minu arust on parem see kui ta siin ennast nii välja elab, kui koolis (tema puhul siis töö juures?) mingi tulistamise korraldab.

smörgåsbord
07.05.09, 20:50
budukas on rekkamees.

eika
10.05.09, 21:20
Ma lähen tõsiselt närvi, kui täna Eesti otsib lemmik Eurolaulu saates Joel De Luna "Opera on fire" lugu pole!

smörgåsbord
10.05.09, 22:42
see on nii tüüpiliseks saanud, et ei oska enam isegi närvi minna -- 12 (kaheteistkümnest) AEK ja Larisa vahelisest kohtumisest viimase 15 aasta jooksul on ainult ühes löödud rohkem kui kaks väravat; vaid neljas mängus rohkem kui üks.

täna on 24. minutiks seis 2-1.

Leaf
10.05.09, 23:06
Ma lähen tõsiselt närvi, kui täna Eesti otsib lemmik Eurolaulu saates Joel De Luna "Opera on fire" lugu pole!

Duubeldan, tõesti üks parimaid Eesti eurolugusi .

smörgåsbord
10.05.09, 23:13
selle peale ei oska paraku mitte närvi minna, kui keegi mingist pühast viitsimatusest/ükskõiksusest teisi puudutava informatsiooni kiivalt enda teada hoiab; mis kõik oleks olemata, kui üks õppejõuks maskeerunud, meediadisainereid kompuutrispetsialistideks ning mälupulkasid mäluplokkideks nimetav dinosaurus enda jaoks interneti oleks avastanud. ema, anna padruneid.

cáñamo
10.05.09, 23:21
Telekast ei näita midagi :mad: !!

Tofoa
10.05.09, 23:22
Telekast ei näita midagi :mad: !!

omg ! Väga hull. Elu ei saa jätkuda enam.

cáñamo
10.05.09, 23:36
omg ! Väga hull. Elu ei saa jätkuda enam.

seda minagi :rolleyes:

WeThePeople
10.05.09, 23:39
et hoki nigut on ju

2mSööt3mMööda
12.05.09, 01:40
Äripäeva kodukal mingi eluhomo Lexuse bänner. Tra kuidas ma sellest mööda saan?

www.ap3.ee

cannuman
12.05.09, 12:12
tõmba adblock plus