320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallikaardid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpallikaardid

    www.hot.ee/nfs/stars.htm Tegu football stars jalgpallikaartidega. Kes täidab küsimärgid õige infoga ära on tubli.

    #2
    5. Frank Leboeuf - keskkaitsja
    104. Carsten Jancker - ründaja
    108. Lothar Matthäus - libero

    Kommentaar


      #3
      Tänx, aga kas keegi kogub siis??????????

      Kommentaar


        #4
        Mina kogun.Ma vaatan uuesti üle ja siis ütlen.Mul neid mingi 90 ringis.
        2002 FC EBS Team
        2003 FC Nimeta
        2004 FC Nimeta
        2005 FC Nimeta
        2006 Tallinn United FC
        2007 Tallinn United FC

        Kommentaar


          #5
          mäletan, et kui ma väike olin, mingi aastal 1990, siis sai osta selliseid mängukaarte, mis olid 1990. aasta MM-i mängjatest. Seal oli vist näts kah kaasas.

          Kommentaar


            #6
            just roosa näts , mis 0,5 sekundi pärast suhu panemist, kaotas igaveseks igasuguse maitse

            Kommentaar


              #7

              Need Itaalia 90 nätsud olid nime all "FINAL", mingi Türgi firma(Ülker vist) tehtud. Piltide pärast sai isegi neid ostetud. Mäletan, et Andreas Brehme, Rumeenia koondise, Pierre Littbarski, Belanovi ja Argentiina koondise kaardid olid mul olemas.

              Kommentaar


                #8
                Finali n2tsu sees olid lihtsalt pildid. Selle kaartidega n2tsu nimi ei tule hetkel meelde. Vist oli Taani toode. Kolm kaarti oli igastahes pakis. Ma sain l6puks kaks pakki kokku.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #9
                  ma kogusin 94 aasta nätsu kleepse!
                  siis olid mingid joonistatud mehed seal ja seda kaa et 3 erinevat belgiat oli, teisi oli 1 või 2.
                  ja siis minged korralikke kleepse olen kaa kogunud paar aastat tagasi. saatsin veel pakid ära ja võitsin arsenali tiimi foto

                  Kommentaar


                    #10
                    see eelmine oli vist mu elu kõige pikem post

                    Kommentaar


                      #11
                      Paljuga müüd ja mida?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Martin

                        Paljuga müüd ja mida?
                        Oleneb ainult mida nimeta aint mehi. Suur kogus müüdavaid kaarte. Ise muidu kaardid on koos

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

                          Otsisin selle teema lõpuks üles ja tahaks jällekord teada, kes kogud kaarte/kleebiseid...endal kogu suur....mikkjurjens@hotmail.com (MSN või e-mail), võtke kontakti, kui müüte, ostate või lihtsalt vahetada tahate...

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

                            mõned teavad, aga mõned ei tea, et mina olengi kunagine \"Alessandro Del Piero\"(vahepeal DelPiero)
                            soccerneti tiimil läks nimede muutmis ajal midagi minu kasutajaga nihu ja ma tegingi uue kasutaja.

                            Aga mul on football starsist kõik 108 kaarti

                            Manu 2001/02 ametlikest upperdecki kaartidest on mul ka enamus

                            Lisax veel mõned yxikud kaardid

                            võtke ühendust kellel huvi msn: heenryhunt@hotmail.com
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

                              See on küll vana teema ,kuid ex võib ju rääkida ikka.Endal on Football starsidest ka kõik 108 kaarti koos ja veel oma hunnik.Tegelikult terve kotti täis:P .Enam ei kogu ,aga alles on ikka kõige raskem oli mudu saada Peter Schmeicheli kaarti.täpsemalt on vist üle 500 kaardi.
                              sigpic

                              Kommentaar

                              Working...
                              X