320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kumma külje peal teil õhtul uni paremini tuleb ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kumma külje peal teil õhtul uni paremini tuleb ?

    Vasak !
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    #2
    Targad inimesed räägivad, et kasulikum on magada paremal küljel, sest siis ei vaju kopsud südamele. Iseenesest olen ma tavaliselt ka naistega niimoodi magand, et mina siis vasakul pool paremal küljel ja naine kaisus. Ehk kõik on tervislik ja jee. Samas öösel keeran ma alati end selili

    Kommentaar


      #3
      oleneb täitsa õhtust, mõni kord isegi kõhuli.
      AILTON

      Kommentaar


        #4
        selili magan

        Kommentaar


          #5
          Ei mõtle sellele, jään nii kuidas mugavam on.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Ei mõtle sellele, jään nii kuidas mugavam on.
            täna öösel mõtle ja vaata siis, kas uni tuleb..
            Geniaalsuses on alati piisake hullust.

            Kommentaar


              #7
              paremal või selili , vahest harva ka vasakul, kõhuli on suht võimatu

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Targad inimesed räägivad, et kasulikum on magada paremal küljel, sest siis ei vaju kopsud südamele. Iseenesest olen ma tavaliselt ka naistega niimoodi magand, et mina siis vasakul pool paremal küljel ja naine kaisus. Ehk kõik on tervislik ja jee. Samas öösel keeran ma alati end selili
                Mind on juba varem painanud see küsimus, et kuidas see tervisele halvasti mõjub, kui vasakul küljel magada? Nüüd ma sain teada, et kopsud vajuvad südamele, aga äkki oskad ka seletada kuidas see tervisele otseselt halvasti mõjub?
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  #9
                  Selili või kõhuli, külje peal ei tule viimasel ajal enam üldse.

                  Kommentaar


                    #10
                    Paremal küljel või kõhuli
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                      Mind on juba varem painanud see küsimus, et kuidas see tervisele halvasti mõjub, kui vasakul küljel magada? Nüüd ma sain teada, et kopsud vajuvad südamele, aga äkki oskad ka seletada kuidas see tervisele otseselt halvasti mõjub?
                      no kui sul ikka kopsud südant suruvad ja see vana värdjas otsad annab, siis peame sulle hakkama hauale lilli tooma

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        no kui sul ikka kopsud südant suruvad ja see vana värdjas otsad annab, siis peame sulle hakkama hauale lilli tooma
                        Dannar, sa oled südametu värdjas või siis Härri Potter.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #13
                          Mul on täiesti phhui, kas ma olen all, üleval, peal, kõrval, külili, seliti - magama jään ma siis, kui tahan ja muidugi siis, kui mul on hea olla.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            #14
                            paremal.. aga kui ma aasta alguses nädal aega haiglas olin ja mingid torud minu külge ühendatud olid, siis olin sunnitud kogu aja selili magama.. täiesti töötas - uni tuli, kui muidugi parajasti mõnda hirmsasti oigavat palatikaaslas juurde ei tulnud või mõtlesin, et valuvaigistit pole vaja.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Targad inimesed räägivad, et kasulikum on magada paremal küljel, sest siis ei vaju kopsud südamele. Iseenesest olen ma tavaliselt ka naistega niimoodi magand, et mina siis vasakul pool paremal küljel ja naine kaisus. Ehk kõik on tervislik ja jee. Samas öösel keeran ma alati end selili
                              ilus jutt, kui mitte võtta arvesse tõika, et süda asub kopsude vahel.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X