320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nüüd ka Steve McManaman

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd ka Steve McManaman

    Nonii.

    kas tõesti jätkab Leeds oma ostmist? Viimane kuulujutt, mis tundub isegi täitsa tõsine, on see, et Real Madridi Steve McManaman siirdub 7-10 miljoni naela eest Leedsi.

    Fakt on see, et Leeds on pikemat aega otsinud paremale poolkaitsesse tugevdust ning McManaman oleks ülimalt sobiv mees.

    Kui Leeds selle tehingu suudab ka kuidagi ära teha, siis mina võtan küll O'Leary ja ridsdale eest mütsi maha.

    See juba oleks koosseis:
    Viduka-Fowler
    Kewell - Bowyer - Batty - McManaman
    Harte - Woodgate - Ferdinand - Mills
    Martyn

    Vahetusest: Matteo, Kelly, Johnson, Wilcox, Smith, Keane

    Oooooo, jahhh

    Loodame, et siis läbi läheb
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Ei taha McManamani. Ära tule!

    McManamani palkamisel peab kas Leeds loobuma oma palgapoliitikast või peab Steve-poisu nõustuma oluliselt väiksema sissetulekuga.

    Ja sinu kooseisus on ka üks oluline onu puudu. Olivier nimelt.

    Ning kui nüüd meenutama hakata, siis minuteada pidi Seth Johnsoni ostmine lõppetama O'Leary eksirännakud vananevale Battyle asendaja otsimiseks.

    Igatahes on mul suht raske ette kujutada kuidas McManaman endale Leedsi jõhkras mängustiilis koha leiab. Üks 'Võlur' on ju olemas juba kah.

    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #3
      Hmm, positiivne oleks siis see et absoluutselt igaüks on juba sündides omandanud inglise keele. Mulle see võistkond meeldib aga mitte siis kui nad liverpoolile tõsiseks konkurendiks on
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        #4
        Konna jutus on iva.Leeds olex loll kui loobux Dacourtist.Parem otsigu keegi Millsi asemel paremkaitsjax.Nad on nii kõva sats, et ega siin polegi eriti kohta mida täiendada.Ja ka mina ei kujuta MCi Leedsis ette.
        Aga mine sa tea...

        Kommentaar


          #5
          Dacourt on praeguseks hetkeks paar kuud väljas, seetõttu minu skeemis teda ka polnud. Kui terveks saab võid ta iga kell Batty'ga asendada. Davidi jaoks jääb praegune arvatavasti viimaseks täishooajaks, kus talle nii palju mänguaega antakse, seega skeem, kus Kewell ja McManaman oleksid äärtel ning astavalt siis kolmik: Batty/Johnson/Dacourt + Bowyer keskel on täiesti olemas. Palju oleneb loomulikult ka vigastustest, kuid sellise mudeliga oleks Leedsi keskväli ikkagi väga ohtlik.

          Eriti tore see veel, et McManaman saab Leedsis arvatavasti mängida paremal äärel, mis on tema normaalne koht, sest vasakul Kewellit ei tõrju küll keegi välja.

          Mis puutub paremkaitse kohta, siis seal on Millsi asendajaks Iirimaa koondislane Gary Kelly. Praegu aga - kogu põhikeskväli on kenasti vigastatud ning seetõttu siis saab Kelly ka päris palju mänguaega ning isegi algkoosseisus.

          McManaman sobiks minu arust päris kenasti Leedsi ning nagu juba ütlesin: see lõpetaks ka O'Leary parema ääre otsingud, mis on praegu juba päris kaua kestnud. Tuletame vaid meelde kuulujutte: Dyer, Jenas, Emerton.

          Seega. McManaman tundub täiesti korralik valik ning 8 miljonit naela pole just väga suur summa tema eest.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Njaa, tundub tõesti et O'Leary on suutnud väga süsteemse klubi luua, kus on olemas väga stabiilne põhikoosseis (vägagi ühekeelne ja britilik, mis on ainult hea) ja kus igale mehele on noorem või siiski hea klassiga vahetusmees. Samuti noortesüsteemist mõni eriti andekas reservimees kes samuti mänguaega natukenegi saab. O'Leary on väga eriline treener kes suudab väga hästi klubist selge pildi luua ja selle tuleviku kindlustada. Leeds peaks meistritiitli kindlasti lähisaastatel saama, kui mitte see aasta, peaasi et nad ei takista Liverpoolil sama saavutamast!
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #7
              veel McManamanist

              Mõtisklesin veel pisut Steve üle. McManamani ostmise põhjused võivad O'Learyl olla pisut teised, kui ainult paremääre ostmine. Nimelt on ju tegemist väga noore meeskonnaga ning karismaatiliste mängijate meeskonda tulek mõjub noortele poistele kindlasti positiivselt. Ainuke sedasorti mees on ju endinde koondislane Batty, kas ilmselt mängib oma viimast tõsist hooaega. Sama ideega ostis/palkas Houllier ju Stauntoni, McAllisteri ja Litmaneni. Liverpooli noortele poistele mõjusid need mehed küll hästi. Ise pakuks, et kõige rohkem võitis just Owen Litmaneni tulekust.
              Aga ikkagi ei suuda ka selles rollis McManamani hästi ette kujutada. Pole nagu eriti juhi ja isa tüüpi vend.


              Kui McManaman aga tõesti Leedsi läheb siis võib soccernet.ee's varsti avada spetsiaalse teema: 'inglased kes vahetavad klubi, et tasuta suvel Jaapanisse saada'. Seal saaks siis kirjutada Robbiest, Andyst, Stevest ...
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #8
                McManaman on aastaid olnud üks mu lemmikajalgpallureid. Tema lahkumine Realist tekitab minus kahesuguseid tundeid: ühest küljest paha, et ta ühest Euroopa absoluutsest tippklubist lahkuma peab, teisalt jällegi tundub, et seal pingil oma aega oodata pole enam sel hooajal mõtet. Siiski ei tahaks Macci Leedsi! Mul saab olema valus teda vaadata Inglismaal mõne teise klubi särgis... Jahh, aga tagasiteed 'Pooli ka muidugi pole. Eks vaatame siis
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #9
                  Niisiis.

                  Hetkel McManaman veel Leedsiga ei ühine, sest klubi lükkas kuulujutud ümber, kuid samas tehti seda nii värdjalikult, et minu arvates on Leeds McManamani sihikule küll võtnuid ning oma hinnapakkumise teatanud.

                  Umbes sama stsenaarium, mis Seth Johnsoni ja Fowleri puhul - oodatakse kuni hind langeb selleni, mida nad on nõus maksma.

                  Igatahes kahju, et McMann Leedsi vormi praegu veel selga ei tõmba.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Nüüd ka Steve McManaman\'

                    ei ole kõige parem see,arvan mina.

                    McManaman mõtleb karjääri lõpetamisele
                    04.11.2004


                    Praegu Inglismaa kõrgliiga klubis leiba teeniv poolkaitsja Steve McManaman plaanib pärast käimasolevat hooaega tippspordiga lõpparve teha.

                    Endine Inglismaa koondise, FC Liverpooli ja Madridi Reali täht pole viimastel aastatel oma nime vääriliselt mänginud ja Manchester City ei soovi mehega lepingut pikendada.


                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Nüüd ka Steve McManaman\'

                      Algselt postitas budulojus


                      ei ole kõige parem see,arvan mina.

                      McManaman mõtleb karjääri lõpetamisele
                      04.11.2004


                      Praegu Inglismaa kõrgliiga klubis leiba teeniv poolkaitsja Steve McManaman plaanib pärast käimasolevat hooaega tippspordiga lõpparve teha.

                      Endine Inglismaa koondise, FC Liverpooli ja Madridi Reali täht pole viimastel aastatel oma nime vääriliselt mänginud ja Manchester City ei soovi mehega lepingut pikendada.
                      Oma suure austuse juures Macca vastu pean tõdema, et loodan väga, et Stevie boy need mõtted ka teoks teeb. Selleks, et lubada endale Madridis vana koduklubi käekäiku vaatamas käia ning mõned õlled võtta, ei peaks ta koormama City palgalehte ega masendama tiimikaaslasi väljakul. Macca on ikka suht nullväärtusega City jaoks, esmaspäevane mäng Norwichi vastu tõestas, et Macca ääre peale ei hakata isegi lootmagi.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Nüüd ka Steve McManaman\'

                        tegelt kurb sellest vennast
                        seda briljanti õieti särama ei löödudki
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Nüüd ka Steve McManaman\'

                          Algselt postitas marcello


                          tegelt kurb sellest vennast
                          seda briljanti õieti särama ei löödudki
                          säras päris kenasti. siis aga tuli kehvapoolne hollandi jalgpallur Bosman oma kohtulahendiga liputama ja ajas paljudel poistel pead sassi.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Nüüd ka Steve McManaman\'

                            Perse see Mäc Mann. Mul on palju õudsem vaadata selle teema esimest postitust
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Nüüd ka Steve McManaman\'

                              mulle meeldib kõige rohkem see koht:

                              Algselt postitas Martin
                              Umbes sama stsenaarium, mis Seth Johnsoni ja Fowleri puhul - oodatakse kuni hind langeb selleni, mida nad on nõus maksma...
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar

                              Working...
                              X