320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Sports-Premier League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fantasy Sports-Premier League

    Tegin uue gruppi, nimega Soccernet.

    Võiks ju proovida,pole muidu Fantasyd mänginud aga tundub põnev.

    ID: 8308
    Parool:kartul

    eurosport.yahoo.com

    #2
    See fantasy, mis yahoo's on? Minul tuleb teine hooaeg igatahes nüüd.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      See fantasy, mis yahoo's on? Minul tuleb teine hooaeg igatahes nüüd.
      Jap, unustasin aadre panemata, äkki räägid natuke mängust?
      On ka lahe vms?


      On siis aadress

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
        Tegin uue gruppi, nimega Soccernet.

        Võiks ju proovida,pole muidu Fantasyd mänginud aga tundub põnev.

        ID: 8308
        Parool:kartul!

        eurosport.yahoo.com
        Kui tahad, et keegi liituks ära siis anna valet parooli.Õige on ilma kirjavahemärgita lõpus.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
          Kui tahad, et keegi liituks ära siis anna valet parooli.Õige on ilma kirjavahemärgita lõpus.
          Minu viga, kogemata lipsas see märk sinna, nüüd korras.

          5 osalejat on juba Aega on kuni 16augustini, mil toimub esimene mäng.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Jap, unustasin aadre panemata, äkki räägid natuke mängust?
            On ka lahe vms?


            On siis aadress
            No, eelmise hooaja lõpus ma siiski alles tulin ning sain mingi 2-3 mängu ainult, eriti suurt ei mõika, kuid võin öelda, et mängijate hinnad hakkavad muutuma seega ole vaja osta ainult staare - aga seda te teadsite kõik nii kui nii

            Ja mulle meeldib, seega, on lahe
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #7
              Jah, kui mängija täidab erinevaid asju(nt lööb värava, annab assisti) siis saab punkte, ning väärtus kasvab, siis müüd kallimalt maha ning saad tugevama osta jms.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Jah, kui mängija täidab erinevaid asju(nt lööb värava, annab assisti) siis saab punkte, ning väärtus kasvab, siis müüd kallimalt maha ning saad tugevama osta jms.
                Kui mu mälu ei peta, siis Yahoo fantasy oli ainus, kus ei saanud mehe müümisel tema hetke hinda vaid saad tagasi selle raha millega mehe ostsid.

                Kommentaar


                  #9
                  Ahnii, aga kuidas seal siis raha teenida?
                  Ostad mehe 5.66-ga, 4mängu mängib, siis hind kuskil 8.45, ning müüd 5.66ga?

                  P.S: 9 tiimi juba olemas

                  Kommentaar


                    #10
                    mu meeskonna nimi on liverbird

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Ahnii, aga kuidas seal siis raha teenida?
                      Ostad mehe 5.66-ga, 4mängu mängib, siis hind kuskil 8.45, ning müüd 5.66ga?

                      P.S: 9 tiimi juba olemas
                      Täpselt nii.Ise tead millal ja keda müüd.Selle eest saad kasvõi igaks nädalaks panna platsile uued mehed, sest müügi-ostu piirangut pole.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas SixtySix
                        räigelt huvitab ju !
                        Mind küll täiega huvitas!
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #13
                          Ijeeš, ja kui juba avalikustamiseks läks, siis ma olen FC Tofoa, poleks arvanud, eks
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #14
                            Manchester united
                            Igatahes, võibolla ütleks oma tiimi ka ära?
                            Fabianski
                            Ben Haim Senderos Djourou Evra
                            Anderson Reo-Coker Hargreaves Ronaldo
                            Nugent Rooney

                            Enne viimase kahe mehe ostu oli suhteliselt palju punkte alles veel, niiet mõtlesin Ronaldo ja Rooney ka kampa võtta

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
                              Täpselt nii.Ise tead millal ja keda müüd.Selle eest saad kasvõi igaks nädalaks panna platsile uued mehed, sest müügi-ostu piirangut pole.
                              Aga kuidas ma siis kasumit saan?
                              See tähendab,et nt keegi teine müüs Rooney maha mingi 34.00-ga, mina ostsin hooaja alguses Fabregase 25.00-ga ning hetke väärtus on 38.00. Aga tahaks nt osta hoopis Rooneyt, müün siis Fabregase maha, 25.00ga, aga kust kasum tuleb?
                              Hetkel on ju nii,et praegu enne hooaja algust ostan võimalikult tugevad mehed, sest hooaja keskel, kui nende väärtus on kasvad ,ei jõua ma iialgi neid osta ju.

                              V sain kuidagi valesti aru.

                              P.S:Mina olen Hapnikupoisid

                              Kommentaar

                              Working...
                              X