320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CyberSoccer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CyberSoccer

    Tere
    Just avati uus mäng, sarnane cyberdunk-iga. Põhimõttel- lood mehe, treenid teda, saad maailma parimaks
    Kõigil on võimalus olla parim sest mäng avati TÄNA
    http://www.CyberSoccer.com/?ref=80 - see siis soovitatav link kust registreeruda. Ma saan iga registreeruja eest 10 CDP, kui saan kokku 100 inimest kes liituksid, saaks osta meeskonna ja teid sinna mängima kutsuda. Lihtsalt registreeruge sellelt lingilt ja peale registreerumist saatke mulle mängusisene meil oma kasutaja id numbriga, võtan teid siis oma meeskonda
    Eestlased cybersocceri eliiti!!!!!!!

    #2
    kuidas sa seal registreerud, ma näen ainult sisselogimise kastikesi aga regamise oma mitte kuskil.
    I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

    Kommentaar


      #3
      ära sinna sign up kirja peale vajuta
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        #4
        eks ma ürita
        I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

        Kommentaar


          #5
          Registreerisin siis ära ja draftisin ennast computer tiimidesse kõigi meestega( Tegin 11 meest positsioonid ja nimed täpselt samad nagu Manus, aga väravavaht on minu nimega ) ja 8 meest neist, said kõik Eesti div 1 samasse tiimi

          Kommentaar


            #6
            Proovib ka ära.

            @Karl1234:
            Ära oma nime v andmeid anna, siis me ei tea kellele kirjutada.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              ära sinna sign up kirja peale vajuta
              sinna ju ongi vaja vajutada

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Proovib ka ära.

                @Karl1234:
                Ära oma nime v andmeid anna, siis me ei tea kellele kirjutada.
                no nimed ja asjad mängus kaa samad mis siin, veel pole piisavalt punne et meeskonda osta ja eestlasi sinna kutsuda

                Kommentaar


                  #9
                  Väike soovitus huvilistele: algupäraseid skille, mis antakse mehe loomisel annab vähendada ja siis ühe vähendatud skilli tulemusel teist tõsta. Pigem spetsialiseeruda ühele asjale, korraga skill 60 punktini viia, näiteks shootingu, speedi, tacklingu või markingu. Keeping on oluline vaid väravavahile, muud positsioonid seda skilli ei vaja. Tähtsad on ka veel muud kõrval skillid ja need võiksid olla võimalikult ühtlased. Kui midagi vaja või jääb midagi selgusetuks, pöörduge sealsesse foorumisse või minu poole

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas karl1234 Vaata postitust
                    sinna ju ongi vaja vajutada
                    ma vajutasin iroonia nuppu
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      #11
                      ja ja jaa
                      niipalju kui viimase kahe tunni sees sain seda foorumit siin lugeda, sain aru et irooniast, sarkasmist ja muidumeestest siin puudust pole
                      abistada on ikka vaja

                      Kommentaar


                        #12
                        Eestlased eestlased, kes te olete nüüdseks juba mängus...
                        foorumis on selline koht nagu Alternative Languages, seal all ka Estonian ja eesti keelne jutt. Olete oodatud

                        Kommentaar


                          #13
                          Sain siis teami kaa ära nüüd kui logite cybersoccerisse sisse siis klikake: http://www.cybersoccer.com/team.php?m=team&id=676

                          Kommentaar


                            #14
                            tere, kuidas ma kuskile tiimi saan ennast pakkuda?

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas reps Vaata postitust
                              tere, kuidas ma kuskile tiimi saan ennast pakkuda?
                              Nii siis kõigile: Kliki oma loodud mehe nimel, ja uuri üleval veebibrauseri aadresiribal asuvat ala... Seal peaks olema id=ja number, saada see mulle, kas siis mängu siseselt või foorumis privaat sõnumiga palkan meeskonda ja juhendan kuidas oskan

                              Kommentaar

                              Working...
                              X