320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vigastused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vigastused

    Teemat ajendas avama mu praegune vigastus.
    Nimelt suutsin ma ennast mängul ära põletada.
    Jaani-viljandi mängul kukkusin esimesel poolajal joone peale. Jooned meil tehtud kustutatud lubjast, kuid tundub et mitte väga hästi kustutatud. Nimelt sattus osa lupja käise kaudu kaenla alla ning terve teise poolaja see reageerides higi ja sünteetilise särgiga söövitas nahka suht lihani välja, nii et nüüd paar nädalat sidemetes. Õnneks tuli 3-2 võit lõpuks.
    Samas on see ka hoiatuseks, et lubjaga ei tasu hooletult ümber käia.

    Et siis, mis kummalised, hullud, naljakad või muud vigastused teid taband on?
    Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

    #2
    ma murdsin mehele jala podkaatis, vot sellinne naljakas lugu
    Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
      ma murdsin mehele jala podkaatis, vot sellinne naljakas lugu
      Sel mehel vist endal naljakas ple
      Endal see hooaeg kubet käristatud ja selga ragistatud

      Kommentaar


        #4
        eelise hooaja alul oli sõprusmäng elioniga. sain löögi jalalabasse, niiet see välja käis. mustamäe traumapunktis öeldi, et kerge venitus...paar nädalat ja korras.
        kuu aega käisin karkudel. ise otsisin ortopeedi ja see saatis füsioteraapiasse. ütles, et sa ei lonkagi enam ju. käisin 4 nädalat füsios. korda ei saanud. jalg igal teravamal liigutusel valus.
        kirjutasin mustamäele kaebuskirja, siis sain vastuse ja saadeti tomografiasse. sealt avastati kõõluses vedeliku teke ja kahe sideme rebendid.
        tagasi ortopeedi juurde kes ütles, et ups, oleks pidand kohe opereerima, aga liiga hilja juba kuna koed ära armistatud füsioteraapiaga.
        ja nii siis saigi minu väidetavast traumapunkti muttide hinnangust "paar nädalat" vigastusest 1 aasta ja siiani pole löögijalg enam see, mis ta enne oli.
        Keila JK nr 9

        Kommentaar


          #5
          sain nädalaega murul mängida. peale toda nädalat olen kunstmurul mänginud ja kogu aeg selg valutab nüüd. jube halb on olla küll.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            #6
            Sai ilusti enne hooaja algust oma põlv korralikult ära lõhutud (sai käidud maadlusvõistlustel). Juhtus nii, et põlv löödi küljele välja, nii et ühe laksuga läks sisemine menisk katki (vajas artroskoopiat), väline menisk niipalju viga ei saanud ja siis eesmine ristatside läks katki (tehti palastiline op) ja veel välimine külgside sai ka kannatada. Ühesõnaga läks jamasti. Tehti kaks operatsiooni ja nüüd vaikselt taastun. Uueks hooajaks tahaks ilusti tagasi olla.
            Kaks hooaega tagasi sai ka hüppeliiges korralikult ära lõhtutud. Et 8kuud sellega audis olin. Õnneks oli see hooaja viimane mäng

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas drago Vaata postitust
              eelise hooaja alul oli sõprusmäng elioniga. sain löögi jalalabasse, niiet see välja käis. mustamäe traumapunktis öeldi, et kerge venitus...paar nädalat ja korras.
              kuu aega käisin karkudel. ise otsisin ortopeedi ja see saatis füsioteraapiasse. ütles, et sa ei lonkagi enam ju. käisin 4 nädalat füsios. korda ei saanud. jalg igal teravamal liigutusel valus.
              kirjutasin mustamäele kaebuskirja, siis sain vastuse ja saadeti tomografiasse. sealt avastati kõõluses vedeliku teke ja kahe sideme rebendid.
              tagasi ortopeedi juurde kes ütles, et ups, oleks pidand kohe opereerima, aga liiga hilja juba kuna koed ära armistatud füsioteraapiaga.
              ja nii siis saigi minu väidetavast traumapunkti muttide hinnangust "paar nädalat" vigastusest 1 aasta ja siiani pole löögijalg enam see, mis ta enne oli.

              mul sama asi sõrme ja hüppeliigesega olnud... traumapunkti diagnoos vale... hiljem spordiarstid tõdenud, et oleks pidanud lõikama, aga koed juba armistunud... selle tulemusena on üks sõrm kõver ja hüppeliiges käib kergelt välja... paska juhtub

              Kommentaar


                #8
                Mnjah, mul hetkel käimas ravikuur rangluu murruga, mille karikas Viljandi Tulevik II vastu sain. Nii lollilt, et jooksin ründajale järele ning sain ta tasakaalust välja lükatud, kuid oma väravavaht tuli ka vastu, kuid ma olin siis juba kukkumise peal, mis tõttu käis ainult üks korralik kolakas ja pilt läinud. Alguses kardeti hullemat, kuid haiglas selgus, et rangluu pooleks ja 2 kuud eemal.
                Eks siis tuleb pekki kasvatada

                Muide punast ei saanud, kuna ei olnud võimeline ise püsti tõusma

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas raivar Vaata postitust
                  Mnjah, mul hetkel käimas ravikuur rangluu murruga, mille karikas Viljandi Tulevik II vastu sain. Nii lollilt, et jooksin ründajale järele ning sain ta tasakaalust välja lükatud, kuid oma väravavaht tuli ka vastu, kuid ma olin siis juba kukkumise peal, mis tõttu käis ainult üks korralik kolakas ja pilt läinud. Alguses kardeti hullemat, kuid haiglas selgus, et rangluu pooleks ja 2 kuud eemal.
                  Eks siis tuleb pekki kasvatada

                  Muide punast ei saanud, kuna ei olnud võimeline ise püsti tõusma
                  Mäletan seda. Peale pikka kiirabi ootamist olid jalad nii kanged, et ei suutnud enam normaalselt kõndidagi ;D

                  Selles samas mängus suutsin enda külje lühikeste pükstega maha libistada, niiet suht siia maani armid ja koorik peal. Midagi erilist, kuid pidin miskit teemakohast ka kirjutama

                  Kommentaar


                    #10
                    Mäng oli vist Enteriga , läksin julma spaagega(omaarust) palli ära võtma. Tulemus - vasak põlv jäi enda alla kuidagi imelikult - meniski opp, nüüd rsk 2 kuud juba ravind.
                    Vigastuste puhul soovitan kas Dr.Meitern(artrosport kliinik) või Gunnar Männik(meremeeste haigla). Väga pädevad arstid!

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma sain trennis ükskord hea laksu... hakkasin palli vedama, kuid pall oli pool tühi, nii et keha liikus edas, aga jalg ja pall tagasi... tulemus oli nii, et põlve keder oli seal kohas, kus tavaliselt on põlvel külg peale pikka lõugamis ja röökimist tõusin püsti ning mõtlesin et hüppan dushiruumi külma panema kuni kiirabi tuleb. korraks toetasin jalapeale ning raksakaga liikus keder paika tagasi. pilt teistkorda tasku ja pikali maha ning siis juba jäin rahulikult kiirabi ootama

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas r_t Vaata postitust
                        Ma sain trennis ükskord hea laksu... hakkasin palli vedama, kuid pall oli pool tühi, nii et keha liikus edas, aga jalg ja pall tagasi... tulemus oli nii, et põlve keder oli seal kohas, kus tavaliselt on põlvel külg peale pikka lõugamis ja röökimist tõusin püsti ning mõtlesin et hüppan dushiruumi külma panema kuni kiirabi tuleb. korraks toetasin jalapeale ning raksakaga liikus keder paika tagasi. pilt teistkorda tasku ja pikali maha ning siis juba jäin rahulikult kiirabi ootama
                        Ma olen sellist vigastust koolistaadionil kehalise tunnis näinud :P
                        Ise jalkaga pole end vigastanud, pole end purustanud kuidagi veel. Aga eks kergejõustik ole vähe kergem asi ka. Kerged lihase venitused ja muud midagi.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #13
                          Mul tekkis 12-13 aastaselt mingi põlveprobleem, luudehõrenemise kanti mingi värk, enam nii täpselt ei mäleta. Soovitati seda Ultra Geli võtta, aga ei aidand eriti ja siis soovitati jalkaga hüvasti jätta, kuigi nagu ei keelatud ka. Siis mõtlesin et mis seal ikka ja hakkasin võrkpalliga tegelema, aga siis jätsid mind lõpuks põlveprobleemid maha ja läksin aprillist jalkatrenni tagasi. Neli aastat jäi vahele.

                          Kommentaar


                            #14
                            Ühel rannajalka etapil Pirital läksin enne mängu väravasse et teen seal mõned tõrjed naljaga pooleks. Ja naljaga pooleks tuli üks pall paraja pommine ning hooletu püüdmise tulemusena näpp liigesest väljas. Vaatasin seda näppu ja mõtlesin et kurat küll järgmine nädal vaja ju veel tänavakorvpalli ja rannavollet mängida. Selle mõtte peale tõmbasin ise näpu paika ja sidusin kinni. Ja järgmine nädal teipisin käe kinni ja tegin ka teised alad ära
                            Trummi JK nr. 85
                            keskkaitsja

                            de gustibus non est disputandum

                            Kommentaar


                              #15
                              Kurdan ka siis...minu särav ja filigraane jalgpalluri karjäär sai vist otsa! Kolmas kord sel aastal õnnestus hüppeliiges ära lõhkuda! Arstid räägivad, et enam ei pidavatki korralikult ära paranema ja ei soovita koormusi eriti anda ja jalgpalliga tegeleda. Iga natukene vale astumine on kohe bistets. Valu ka selline, et karju appi.
                              Mis seal ikka, jääbki rohkem aega "põhitööga" tegelemiseks
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar

                              Working...
                              X