320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lihtsalt mölisemise teema...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lihtsalt mölisemise teema...

    Tra miks ma ei või möliseda, kui ma tahan?! Konn rsk, just seda mul öelda ongi. Kõiki kotib, kui ma tahan midagi möliseda. See pole see teema, mida lukku panna. Kui tahate panna, siis pange teises teemas ja tisside vahele...
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    #2
    Mine perse, paks.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #3
      No ma tahaks veel Raimoga möliseda, sest ta tahab magama minna.
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Mine perse, paks.
        Situ pihku, prill!
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          #5
          Nuga pähe!

          Kommentaar


            #6
            Kõik foorumlased on peded,kas ma saan nüüd bänni?
            i don t like u u don t like me

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
              Kõik foorumlased on peded,kas ma saan nüüd bänni?
              hahah, pede.
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                #8
                rK tegi oma tööd, nahui te virisete koguaeg. Mul läks ka üle saja posti kaduma ja minule, kui ränkraskele spämmeri haigust põdevale tüübile oli see raske, kuid ma mõistsin, et suht pohui ju. OT oli niigit omadega täiesti perses, seega väga hea, et härra rohelineKonn lõpuks midagi ette võttis. Kurat saage aru, et lõpuks need üksluised ja rutiinsed postid muutusidki pasaks!

                PS! Nõuanne uutele kasutajatele, kes tahavad palju postitusi omada: hakake ennustama! Pole vaja igat teemat risustada, kui saate ka ennustades oma postituste arvu kõrgeks.

                Mainin siis ära veel ka selle, et eelpool nähtav soovitus pärineb Tanelilt, kes seda kunagi ütles.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  #9
                  Kle sa ajad ju täis p**** suust välja! Ja pealegi, võid oma allkirja ära vehetada. Taku on nüüd kiilakas ja sittagi ta soeng enam ei mängi.
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    #10
                    Mulle tundub, et see teema läheb ka varsti lukku, sest vahepeal suudeti paska postitada. Ei taha konkreetseid nimesid välja tuua, kuid kõigi kohta mul midagi halba öelda ei ole.

                    Aga nüüd ma tahaks öelda kõigile jorssidele, kes absull igale vanale siin foorumis õnne soovivad, et mingu persse omadega! T*ra tahate kuulid olla ja postitusi saada, palun, tehke seda kuidagi muudmoodi. Saaks aru, kui tähtpäevaline on sul tuttav või on ta niisama lahe (silmas pean näiteks Takut, kellel on ka varsti sünnipäev) või siis on sul mõni muu põhjus, mis praegu isegi pähe ei tule, aga tõesti kõigile ei ole mõtet ju ka õnne soovida. Eriti imelik on see, et kui õnne soovib veel selline vana, keda sünnipäevaline isegi pole foorumis tähele pannud. Ühesõnaga hoidke end vaos!
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                      Kle sa ajad ju täis p**** suust välja! Ja pealegi, võid oma allkirja ära vehetada. Taku on nüüd kiilakas ja sittagi ta soeng enam ei mängi.
                      Scooter, tegelikult mu jutt ei olnud suunatud sulle, sinu kohta ei ole mul midagi paha öelda.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        #12
                        Kui tundsite ennast puudutatuna, siis saite vist ka ise aru, et te ei ole puhtad poisid. Kuigi oma juttu kirjutades ei mõelnud ma teie peale. Ja üldiselt mulle ei meeldi kedagi sõimata ega mulle ei meeldi ka vihavaen ja ma ka otseselt ei taha ka kedagi süüdistada, aga ma lihtsalt pidin oma mõtted siin avaldama ja selleks kasutama ka veits kurjemat tooni.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          #13
                          Käia, mitte käija.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            #14
                            Kurat küll, sõda käib ja me siin....eee....möliseme?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              #15
                              Sorri, mees, aga me ei ela Koplis ja ei saa sind lahingus aidata! Katsu kuidagi ise sellest välja tulla! Sinu nimel loodame parimat!
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X