320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Treener Tallinna meeskonda.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Treener Tallinna meeskonda.

    Otsin põhitöö kõrvalt treenerina väljakutset mõnes Tallinna meeskonnas. Eelnev treenerikogemus puudub ja esmane treenerikursus peagi tulemas.
    Mängijana olen kokkupuutunud paljude erinevate väga heade treeneritega ja erinevate treeningute ülesehitusega. Mängin esiliigas Rakvere FC Floras.
    Olen ambitsioonikas ja treeneriametile seadnud kõrged sihid.

    Huvitavaid koostööpakkumisi oodates,



    kontakt: esko_brandt@hotmail.com

    #2
    Algselt postitas Sir Brazza Vaata postitust
    Otsin põhitöö kõrvalt treenerina väljakutset mõnes Tallinna meeskonnas. Eelnev treenerikogemus puudub ja esmane treenerikursus peagi tulemas.
    Mängijana olen kokkupuutunud paljude erinevate väga heade treeneritega ja erinevate treeningute ülesehitusega. Mängin esiliigas Rakvere FC Floras.
    Olen ambitsioonikas ja treeneriametile seadnud kõrged sihid.

    Huvitavaid koostööpakkumisi oodates,



    kontakt: esko_brandt@hotmail.com



    Eelnevalt soovitaksin sul proovida ikka noortega töötamist, sealt kogemusi hankida ja siis hakata proovima trennerirolli täiskasvanute meeskonnas, või see plaan sul ongi? Arvan et noorte treenerina tööd leida mõnes klubis ei tohiks olla väga raske, peaasi et huvi ja tahtmist jätkub! Edu!!!

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
      Eelnevalt soovitaksin sul proovida ikka noortega töötamist, sealt kogemusi hankida ja siis hakata proovima trennerirolli täiskasvanute meeskonnas, või see plaan sul ongi? Arvan et noorte treenerina tööd leida mõnes klubis ei tohiks olla väga raske, peaasi et huvi ja tahtmist jätkub! Edu!!!

      Jah, õigust räägid - noorte treenereid otsitakse. Noori juhendama on juba pakutud ja kindlasti ühe grupi võtan ka, eks ole näha kuhu. Aga hetkel siin selle teema avamisega püüan täiskasvanute tiimi leida.

      Kommentaar


        #4
        alusta ikka noortega ja kui nendega hakkama saad, siis sealt edasi

        Kommentaar


          #5
          Muidugi on arvamused vabad ja nägemused erinevad, kuid ma ei teinud seda teemat uurimaks mida te arvate, mida ma teha võiks, vaid teema on siiski selles: kas on meeskonda, kus (meeste)treenerit vaja on?
          Täieliku austuse juures, kodanik "Willane", ma lihtsalt uurin oma võimalust.

          Kommentaar


            #6
            aga palun
            lihtsalt kirjeldust lugedes oli see soe soovitus.
            edu.

            Kommentaar


              #7
              No.. Kas vahepeal pole mõni treener sulge sappa saanud?

              Kommentaar


                #8
                Pole kuulnud küll ja ega hooaeg täies hoos, ei julge keegi treenerit vahetada, peale hooaja lõppu hoia silmad lahti

                Kommentaar


                  #9
                  ma võin sulle tööd pakkuda
                  tegelt ei või ka

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas MihoPeeter Vaata postitust
                    ma võin sulle tööd pakkuda
                    tegelt ei või ka
                    Asjalik!

                    Kommentaar


                      #11
                      Lastega on keeruline. Pigem soovitan esialgu mõnda amatööride meeskonda.
                      Kui eelnev kogemus puudub, siis võib juhtuda, et rikud lapsed ära

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Roll Vaata postitust
                        Lastega on keeruline. Pigem soovitan esialgu mõnda amatööride meeskonda.
                        Vaidleksin vastu. Amatöörmeeskonna mängijad on enamasti enda arvates kõik väga head jalgpallurid ja suured isiksused, et oi oi oi... proovi sa siis sellistega hakkama saada Kõik sõltub muidugi ka vennast kes treenerik tahab hakata. Kui ennast ikka kehtestada ei suuda, siis on trenn üks suur mokalaat või saadetakse treener lihtsalt persse
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #13
                          Siin tõesti mitu tahku:
                          1) täiskasvanutelt võib eeldada, et nad mõistavad, milleks treener on ja võtavad õpetussõnu kuulda
                          2) aga tänapäeva indigolapsed ei kuula ega karda kedagi Näiteks üsna hiljuti üks noor-mängija jooksis ilma igasugust hirmu tundmata täie pasaga vastu Vessut.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Vaidleksin vastu. Amatöörmeeskonna mängijad on enamasti enda arvates kõik väga head jalgpallurid ja suured isiksused, et oi oi oi... proovi sa siis sellistega hakkama saada Kõik sõltub muidugi ka vennast kes treenerik tahab hakata. Kui ennast ikka kehtestada ei suuda, siis on trenn üks suur mokalaat või saadetakse treener lihtsalt persse
                            Need lapsed võivad sind kah persse saata .

                            Aga brazza tee need kursused ära ja siis lehvita, et tegijate teadmistega treener tahab aidata mõnda klubi.

                            Noortega on üldse see asi, et peab mingi haridus/kursus läbitud kõigepealt olema, kui ma ei eksi.

                            Paras ajaröövel on see treeneritöö samuti. Sai ise mõned aastad tagasi proovitud verinoorte peal, väga mõnus oli iseenesest.

                            Kommentaar


                              #15
                              oled midagi leidnud?
                              winners never quit, quiters never win!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X