PDA

View Full Version : Lemmikmängja

Leheküljed : [1] 2

oskarluts
28.08.01, 22:06
Pealkiri ütleb kõik.;)

edit by Devil: ei ytle ikka küll

Jeeg
28.08.01, 22:23
Hmm, raske otsus, oleks nagu Steven Gerrard, aga samapalju lemmikeerin Patrick Kluivertit.

guitz
28.08.01, 22:32
Paul Scholes,aga Eestist ikka Piiroja

Siim
28.08.01, 22:37
Michael Owen:love: :love: :love: , a eestist ikka Oper. Minevikutegijatest Roberto Baggio;) (ma tean küll, et ta mängib veel, ärge hakake sõimama)

Martin
28.08.01, 23:35
Puhtalt juba töötahte ning võitlejahinge pärast Raio Piiroja. Välismaalt - kindlasti Harry Kewell ja Alan Smith, kuid Saviola on ka tore.

Jyrka
28.08.01, 23:40
Orginally posted by Martin

Puhtalt juba töötahte ning võitlejahinge pärast Raio Piiroja. .
ma panin cmis kaa talle need stuffi 20 :lahe:

Miq
29.08.01, 00:51
Eeslastest Rooba Ummi, mujalt kindlalt Giggs.

guru
29.08.01, 01:36
Aga loomulikult on minu lemmikmängija lõputu võitlushingega ManU keskväljamootor ROY KEANE.

coco
29.08.01, 04:35
Marc Overmars

moochie
29.08.01, 11:04
Välismaa;
/Anelka/RC/Henry/
Kodumaa;
/Oper/Poomy/Piiroja/

btw, väga hää teema!

Maarek
29.08.01, 11:21
Kahtlemata Batistuta, tema kandadel astub Rui Costa ning tasapisi hakkab kuklasse hingama Saviola.

apunkto
29.08.01, 11:26
Inzaghid. böö.
Eestlased on kõik kõvad.
Mikk Gaskov on ka yks suurtest eeskujudest:D

dreyd
29.08.01, 11:43
:doh: ...raske teema

smith(white) pOOm,

Minevikust L(suure algustähega)ineker

eston maravilha
29.08.01, 11:53
mineviku tegijatest
romario, maradona, stan collymore

praegustest mängjatest
JUAN PABLO ANGEL
paul merson, darius vassell, robert pires, francesco totti

Filippo
29.08.01, 14:38
Raske valik aga ma arvan,et keegi itaallane

Jeeg
29.08.01, 15:03
Minevikust on Hollandi kuulus ründekolmik Gullit, van Basten, Rijkaard

Kosk
29.08.01, 16:44
"Super Kev"

Ian Harte, Saviola, Piiroja ja muidugi Zelinski.

Rainman
29.08.01, 21:45
Teddy Sheringham - küll ta veel näitab end sel hooajal.

sicmic
30.08.01, 00:46
see on vast ainuke asi jalgpalliga seoses, mis on pidevas muutuses. h2id ja sympaatseid m2ngijaid on lihcalt nii palju, et ei suuda ocustada. nt ManUst(:love:) meeldivad enam-v2hem k6ik, mujalt Euroopast ja maailmast meeldib veel nt Jardel, Crespo... need nimed on siin vast seet6ttu, et yhed esimestest, kes p2he tulid(+ nad meeldivad mulle ka)

lisasin seda, et eestist meeldib Raio Piiroja!!

Andy
30.08.01, 00:49
Sümpatiseerivad (nüüdseks juba) vana kooli tegelased- absoluutne lemmik on Jürgen KLINSMANN, järgneb Roberto Baggio, Oliver Bierhoff ja Romario. Eestlastest selget eelistust ei ole, Piiroja on tubli muidugi. Ja muuseas Sergei Bragin on ka üsna kõva tegija- läbi aegade suurim väravakütt meistrivõistlustel. Mitte et ma nüüd tema&Levadia fänn oleksin, aga respektin Bragat küll.

Artur
30.08.01, 21:17
Alessandro Del Piero ja Roberto Baggio.
Ega ei oskagi kohe oelda kumb mul suurem lemmik oleks.

Lisaks veel

Francesco Totti
Paolo Maldini
Ryan Giggs
Romario

ja paljud teised.

Nr11
30.08.01, 23:53
Orginally posted by Miq

Eeslastest Rooba Ummi, mujalt kindlalt Giggs.

Endale meeldib ka Giggs kõige rohkem välismaalt juba sellest ajast, kui ta Manu põhis regulaarselt mängima hakkas ning ta imevärav Arsenali vastu........

Eestlastest on juba ammu üks lemmikuid Zelinski.

mandojas
01.09.01, 14:55
Oliver Kahn Andrei Shevchenko:love: :love:

netu
02.09.01, 19:38
FABIO CANNAVARO of course! :love:

Manchester
02.09.01, 21:20
Beckham

Oper

Undi
02.09.01, 22:22
hehe, kuna mind on millegipärast algusest peale tõmmanud rohkem väravapostide vahele, siis oli esimene suur lemmik Andreas Köpke, nüüd aga lähevad 'normaalsetest' mängijatest Del Piero ja Owen peale, enamus eesti koondisest

-Loom-
03.09.01, 13:36
nu v2lismaalt kindlalt Alan Shearer!!! ning smith
ja eestist Zelinski

Aramis
03.09.01, 14:28
Vanasti oli Brehme...siis Basler (praegu ka) ja Scholl.

Jeeg
03.09.01, 17:21
Kluivert, Gerrard, Berger, Rivaldo, Hyypiä, Roberto Carlos, Gabor Kiraly (Ungari väravavaht, Hertha), Kewell. Oi neid on veel, aga kui need ära nimetada, siis annab ülevaate vast ära...

13
15.09.01, 10:58
DENNIS BERGKAMP loomulikult.

pastakanovic
17.09.01, 09:25
Litmanen.

raul07
18.09.01, 16:10
Raul, Figo, Zidane, Hierro, Carlos, Helguera, Savio, Munitis, Saviola, Aimar, Bergkamp, Shevchenko :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kebab
19.09.01, 15:00
Lemmikmängija ei pea olema enam tipus. Minu kõigi aegade lemmikmängija on Lothar Matthäus. :love: Pärast teda pole olnud kedagi, kes ma oleks nõnda pikki aastaid fänninud. Olen vaimustuses ka tervest 90-ndal mm-i võitnud lääne-saksa koondisest.

Praegustest tippmängijatest meeldib Gaizka Mendieta, Jan Koller, Oliver Bierhoff, Pavel Nedved, Raul. Figo. Üldiselt valin omi lemmikuid suurturniiride põhjal. Kõik minu sümpaatiad on tulnud sealt. Klubijalgpall, kus palju otsustab raha, ei tekita minus eriti tundeid mängijate oskuste kohta. Mis viga on hästi mängida kui näiteks Real saab endale kõik keda tahab. igav. Välja arvatud Bayerni mängijad. Bayernis olev mängija on automaatselt erilises staatuses. Samamoodi ka seal kunagi mänginud jalgpallur. Samas kui mõni toorutseja või ebaintelligentne mängija ( näit. a. smith, f. inzaghi jne) b-s mämgiks ege siis ei meeldiks see mees ikkagi .

Kebab
19.09.01, 15:01
Sevchenko unustasin.

dreyd
20.09.01, 11:11
jah Kebab sul on õigus, ega ei pea küll olema selle aasta staar lemmikmängija.
My most favoriit player oli, on, (jääb?) Lineker. sellest tulenevalt kogu Old England ja uue põlvkonna vutturid. nt. Beckham(I´m not kloorihunter), Ince, Campell, Shearer, etc.
Meeldib ka Maradona, Shuker etc.

Wuppi
21.09.01, 18:51
Kristall, Kulik Aleksandr(tuleviku täht) ja veel nii mõnigi nii eesti kui ka välismaa mängija

Edson
01.10.01, 12:32
Minu lemmikmängija on Marco van Basten. Ma ei unusta kunagi tema imelist väravat EM 88 finaalis CCCP vastu. See oli müstiline.
Veel lemmikuid: Ruud Gullit, Diego Maradona, Ronald Koeman. Praegu pallivatest Dennis Bergkamp.

Wingback
11.10.01, 17:34
:) Patric Kluivert:)
Michael Owen
aa ja veel Del Piero
;) Eestlastest - Piiroja ja Oper

Aramis
11.10.01, 23:47
Jah ,kui ma kedagi lisax oma nimetatud lemmikute imetlen ,siis on see Jari Litmanen.

fännanReali
11.01.03, 18:59
Raul Gonzalez Blanco
Eestist Sergei Terehhov
:D :lahe: ;) :P :õnnelik: :kaval:

Epic
11.01.03, 19:38
DAVID BECKHAM of course !!!:lahe:

fitti
11.01.03, 23:30
becks
ruud
giggs
opi ja zelinski

resorte
12.01.03, 15:27
Francesco Totti
...
Jesus Capitan Capi
Fernando Cavenaghi
Sanli Tuncay

Jansu
15.01.03, 21:09
1. Roberto Carlos!!!! :õnnelik:
2. Shearer
3. Kluivert

Eestlastest :

1. dovydenas :õnnelik:
2. opi
3. zahhovaiko

Kaarel
15.01.03, 21:33
Ma ei teadnudki, et Dovydenas eestlane on.

vandersell
16.01.03, 11:02
Originally posted by Edson

Minu lemmikmängija on Marco van Basten. Ma ei unusta kunagi tema imelist väravat EM 88 finaalis CCCP vastu. See oli müstiline.
Veel lemmikuid: Ruud Gullit, Diego Maradona, Ronald Koeman. Praegu pallivatest Dennis Bergkamp.
Mul polegi nagu siia midagi lisada. Kui, siis ehk Kluivert, Litmanen.

Hunt
16.01.03, 12:04
välismaalt Roberto Carlos Da Silva

eestist aga Ooper, Kristal ja Piiroja!

vandersell
16.01.03, 12:17
Mõtlesin, mis ma mõtlesin aga välja mõtlesin. Mulle tundus, et olin kusagil varem sellise teema alla oma eelistused pannud ja tuleb välja, et mälu ei petnud mind. Panen siia veel ühe lemmikmängija teema (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1251) , lihtsalt alternatiivi pärast. Äkki kedagi huvitab.

mjkk
16.01.03, 18:13
Alan Shearer
Craig Bellamy
Kieron Dyer
Hugo Viana
Clarence Seedorf
Dennis Berkamp

jne...:D

mcnamara
16.01.03, 18:56
Originally posted by Magpie
Alan Shearer
Craig Bellamy
Kieron Dyer
Hugo Viana
Clarence Seedorf
Dennis Berkamp

jne kuhu???? Seedorf ja \"Berkamp\" pole Newcastle\'i mängijad ka...väga imelik... :kratsti:

mjkk
16.01.03, 22:34
Originally posted by mcnamara

Alan Shearer
Craig Bellamy
Kieron Dyer
Hugo Viana
Clarence Seedorf
Dennis Berkamp

jne kuhu???? Seedorf ja \"Berkamp\" pole Newcastle\'i mängijad ka...väga imelik... :kratsti:

Mis sa mõtled, kas mu 40 lemmikmängijat peavad siis kõik olema Newcastle mehed...ja miks mulle Seedorf ja Bergkamp meeldida ei või...jne - ma ei hakka oma Top 1000 siin üles lugema??? :D :doh:

eston maravilha
16.01.03, 22:57
rumal laps...

mjkk
16.01.03, 23:06
Originally posted by eston#21

rumal laps...

mõtekas postitus...rumalalt ajutult....

Yourself
16.01.03, 23:33
Marc Van Bommel on tegelt väga lahe mängija. Veel meeldivad head karistuslöökide lööjad nagu Beckham ja Carlos ja Riise

Jaan
17.01.03, 01:13
Roberto Carlos l88b karistusl88ke tugevalt, aga mitte h2sti.

eston maravilha
17.01.03, 04:20
here we go again

Aabel
18.01.03, 11:44
Eesti koondis + Giggs, Guti, Owen ja veel mõni kümmend.:)

Aabel
18.01.03, 11:44
r##sk

Jansu
20.01.03, 14:40
Originally posted by Kaarel

Ma ei teadnudki, et Dovydenas eestlane on.

njah...sry, minu viga..oleks pidanud siis ytlema, et Eestis mängijatest...:P :lahe:

jjriado
20.01.03, 15:23
Välismaalt Bergkamp, Overmars, Ricken
Eestist Reim, vennad Roobad, Oper
Endistest Sammer, van Basten

Artista
20.01.03, 23:55
Totti, Del Piero, Nesta, Cannavaro, Inzaghi, Maldini, Buffon, Vieri, Tommasi ehk siis sisuliselt kogu Itaalia koondis ex officio ;)

Aga kui kedagi väljast veel panna siis: Litmanen, Hyypiä, Ljungberg, Le Saux, Veron, Lemsalu jne.

Endistest: Maradona, Gullit.

überalles
22.01.03, 21:07
Rähn, Vennad Mpenzad

Endistest Meet

Mis te naerate? Ah? Minu arust pole siin midagi naerda:kulm:

überalles
22.01.03, 21:09
Sorry Meet, et sind endiseks nimetasin. Tean, et ühel päeval oled sa tagasi tipus:)

Man UU
17.04.03, 15:52
David Beckham, sest olen suur Manchester Unitedi fänn, muidu meeldib ka Zinedine Zidane(loodame, et vend tuleb varsti Man U-see :P )

mjkk
18.04.03, 18:01
Originally posted by Man U
David Beckham, sest olen suur Manchester Unitedi fänn, muidu meeldib ka Zinedine Zidane(loodame, et vend tuleb varsti Man U-see :P )

Lahe :D

Kuule, aga kui Beckham Reali läheks, siis sa oleks suur Real Madridi fänn ikka?

Pealik
19.04.03, 11:25
Lemmikuid on loomulikult metsikult a katsume siis mõned välja tuua

Ronaldo, Vieri, Del Piero, Shevtchenko, Carlos, Hierro ja kindlasti ka Oper

raz
19.04.03, 14:35
Terve Arsenali võistkond. Eesotsas Henry, Vieira, Campbell, Pires, Ljungberg ja Cole.

Man UU
19.04.03, 16:13

EI :viha: :viha: :viha: Reali ma täiega vihkan, ja nende fännix ma ei hakka eluseeski! BURN REAL MADRID!:viha: :viha: :viha:

greenday
19.04.03, 16:18

EI :viha: :viha: :viha: Reali ma täiega vihkan, ja nende fännix ma ei hakka eluseeski! BURN REAL MADRID!:viha: :viha: :viha: lame oled

greenday
19.04.03, 16:18

Kuule, aga kui Beckham Reali läheks, siis sa oleks suur Real Madridi fänn ikka?lame oled

greenday
19.04.03, 16:19
I\'m cool because I hare Real Madrid is sooooo last Tuesday...

Sir Margus
19.04.03, 17:11
Matt Holland:silm4: MM-il löödud värav Camerooni vastu oli äge ja üldse Briti saartel on tusad pelajad:reiv: Peale Hollandi veel Giggs ja vennad Keane\'d, samuti ka Fowler ja Scholes

mjkk
19.04.03, 18:03
Originally posted by Sir Margus
vennad Keane\'d

Vennad Robbie ja Roy? :P

greenday
19.04.03, 19:25

vennad Keane\'d

Vennad Robbie ja Roy? :P Ää, kas keegi sai naljast aru?:oih:

Glazza
19.04.03, 21:38
Originally posted by greenday

vennad Keane\'d

Mhmh

H.M Murdock
19.04.03, 22:14

vennad Keane\'d

See pidi naljakas olema???on kaks võimalust:1.mõnel vennal on väga sitt huumor või 2.kodanik ei jaga antud juhul keane-matsu ära,seega on jalgpallialased teadmised väiksed (ise pooldan teist)

mjkk
19.04.03, 22:26
Ää, kas keegi sai naljast aru?:oih:

1. Kas iga nali peab sind naerma ajama?

2. Kui ei meeldi, pista silm kinni.

3. On muid pretentsioone?

Undi
19.04.03, 22:35
kuule mägpii, nagu ikka, sai asi jälle SINU targutamisest alguse. saan aru, et newcastlel läheb halvasti ja nii, aga selle asemel, et igas teemas fleimida ja teisi ärritada, rahulda oma kirjutamisvajadust seal oma saidil...näiteks, kuidas nufc järgmisel hooajal uefa cupis mängib :)

mjkk
19.04.03, 22:40
Originally posted by Undi

kuule mägpii, nagu ikka, sai asi jälle SINU targutamisest alguse. saan aru, et newcastlel läheb halvasti ja nii, aga selle asemel, et igas teemas fleimida ja teisi ärritada, rahulda oma kirjutamisvajadust seal oma saidil...näiteks, kuidas nufc järgmisel hooajal uefa cupis mängib :)

Vaat, aga vaat...kus tark väljas. Liverpooli-vendadel ninad vääääga püsti. Aga muidu, viimase ettepaneku kohta nii palju, et just Liverpooli meeskonna fännidel tuleks niimoodi mõelda. Meil ei tasu kurta midagi. + pole ma midagi igas teemas fleiminud (mis iganes see tähendab...) ja ärritanud olen vaid sind ja greenday\'d, millegipärast. Kirjutasin ühe lause ja hakatakse kohe mölisema. On ikka vennad.

Undi
19.04.03, 22:42
jajah

mjkk
19.04.03, 22:45
jajah

greenday
19.04.03, 23:22

Originally posted by Undi

Vaat, aga vaat...kus tark väljas. Liverpooli-vendadel ninad vääääga püsti. Aga muidu, viimase ettepaneku kohta nii palju, et just Liverpooli meeskonna fännidel tuleks niimoodi mõelda. Meil ei tasu kurta midagi. + pole ma midagi igas teemas fleiminud (mis iganes see tähendab...) ja ärritanud olen vaid sind ja greenday\'d, millegipärast. Kirjutasin ühe lause ja hakatakse kohe mölisema. On ikka vennad.Mulle jääb segasetuks, millal sa mind ärritasid? Sinu postituses oli keelt näitav smilie ning eeldasin, et see tähistab kas mingit nalja või irooniat, aga ei leidnud seda. Võibolla jäi mul midagi kahe silma vahele.

Swifty2002
21.04.03, 09:50
Kewell,Smith,Ronaldinho

Cravedigga
21.04.03, 11:52
lemmikmängija on kahtlemata oper, edasi tuleb bierhoff, nowotny, effenberg ja kahn:silm4:

Loca
21.04.03, 15:42

EI :viha: :viha: :viha: Reali ma täiega vihkan, ja nende fännix ma ei hakka eluseeski! BURN REAL MADRID!:viha: :viha: :viha:

Tore :D
Jälle üks Reali vihkaja juures
Äkki oskad sina põhjendada, miks sa Reali vihkad?

Swifty2002
21.04.03, 20:57

hehe just põhjenda seda manku fännid nõudsid ka põhjust mix mankut vihataxe

Henri19
22.04.03, 11:33
EI Reali ma täiega vihkan, ja nende fännix ma ei hakka eluseeski! BURN REAL MADRID!

ainus asi mida ma vihkan on manu, kuigi real ei ole ka minu lemmik, pooldan ma igaljuhul enne neid kui mingit krdi manu.

greenday
22.04.03, 14:29
Originally posted by Henri19

EI Reali ma täiega vihkan, ja nende fännix ma ei hakka eluseeski! BURN REAL MADRID!

ainus asi mida ma vihkan on manu, kuigi real ei ole ka minu lemmik, pooldan ma igaljuhul enne neid kui mingit krdi manu. You are the man.

sirle
22.05.03, 14:00
minule meeldivad Eestis mängivatest palluritest OTSE LOOMULIKULT terve Viljandi Tuleviku meeskond, enim Jääger, Vitja, Marko ja Raku.veel meeldivad Eestist terve A- koondis ja U-21, siis veel Tarmo Kink, Kulik, Dmitri Kulikov, Aleksei Galkin jne, jne...
neid ei jõua kokku lugeda1
välismaalt meeldivad mulle Robbie Keane, Jonny Woodgate, Teddy Sheringham, Guti jne.:D

mjkk
22.05.03, 15:09
Originally posted by sirle
Jonny Woodgate

:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Jonathan siiski...;)

sirle
22.05.03, 15:12
Woodgate`i hüüdnimi on Jonny, seetõttu ma teda ka nii kutsun.täpselt sama moodi on ju Zahovaiko pärisnimi Vjadseslav, kuid kõik kutsuvad teda Slavaks.

Epic
22.05.03, 15:12

välismaalt meeldivad mulle Robbie Keane, Jonny Woodgate, Teddy Sheringham, Guti jne.:D

jne kõik ülejäänud mängijad ve?:kaval:

sirle
22.05.03, 15:16
ei, kohe kindlasti mitte kõik ülejäänud!kui ma ütlen jne, siis ma mõtlen kõiki mu teisi lemmikuid, keda ma ei nimetanud.

mcnamara
22.05.03, 15:38
täpselt sama moodi on ju Zahovaiko pärisnimi Vjadseslav, kuid kõik kutsuvad teda Slavaks.

Ei tea kas ta vaenekene ise ka oma pärisnime teab? Vjadseslav :myts1:

kluivert
23.05.03, 09:39
Vjateslav Koselev

Loca
26.05.03, 15:20
Originally posted by kluivert

Vjateslav Koselev

naljakas:D

apunkto
27.05.03, 00:20

ainus asi mida ma vihkan on manu, kuigi real ei ole ka minu lemmik, pooldan ma igaljuhul enne neid kui mingit krdi manu. You are the man.

Kriintei, kuigi veerand su postitused koosnevad kolmest sõnast, siis see siin on omal kohal:D Vägisi kiskus suu muigele:lahe:

Mis puutub lemmikmängijatesse siis enim sümpatiseerivad F.Inzaghi, Nedved, Cannavaro, Batistuta, viimase MM ajal hakkasid meeldima ka Brad Friedel ja türklaste väravavaht Rüstu.

Ma
27.05.03, 10:58
minu lemmikmängija on Ole Gunnar Solksjaer,põhiliselt on tema teod meelde jäänud sellest ajast kui veel eesti telekanalites inglise liigat näidati ja muidugi on meeles ka värav meistrite liiga finaalis bayerni vastu,lemmikute hulka kuuluvad ka Nedved ja Oper ja Terehhov

INCE
27.05.03, 12:13
Teema näikse nõudvat küll üherealist postitust , aga siiski ...

Legendidest : M. v. Basten (HOL)

Tegevmängijatest :
kaitsja : C.Panucci (ITA)
poolkaitsja: R.Witshge (HOL)
ründaja: H.Larsson (SWE)

eestlastest: I.Zelinski

;)

rohelineKonn
27.05.03, 17:59
lee bowyer - ja tema risu läks nufci. andestamatu

KurbuSepitser
29.05.03, 09:35
Vastamine sellisele küsimusele on niikuinii läbinisti subjektiivne ja oluline roll on isiklikul sümpaatial. Aga igal juhul Thierry Henry on Euroopas küll parim - vähemalt ründajatest. Loob ise olukordi ja suudab enda ja teiste loodud võimalusi suurepäraselt ära kasutada.

eston maravilha
29.05.03, 11:36
Originally posted by KurbuSepitser

Vastamine sellisele küsimusele on niikuinii läbinisti subjektiivne ja oluline roll on isiklikul sümpaatial..

wtf oled sa loll või mängid lolli? lemmikmängija ongi ju täiesti subjektiivne ja põhineb isiklikul sümpaatial.. iga venna oma asi kes ta lemmik on..

U2
29.05.03, 14:25
kuna mängin kaitset siis pean enda lemmikuks carlost

eston maravilha
29.05.03, 16:22
mis sest et carlos eriti kaitsetööga ei tegele

greenday
29.05.03, 16:36
Originally posted by KurbuSepitser

Vastamine sellisele küsimusele on niikuinii läbinisti subjektiivne ja oluline roll on isiklikul sümpaatial. Aga igal juhul Thierry Henry on Euroopas küll parim - vähemalt ründajatest. Loob ise olukordi ja suudab enda ja teiste loodud võimalusi suurepäraselt ära kasutada.Ja küsimus oligi ju et kes on sinu lemmikmängija objektiivsest aspektist lähtudes.

ristik
29.05.03, 16:40
minu lemmik on ikka Veron ja henry:õnnelik:

mukiii
29.05.03, 20:05
shearer,van der sar,toldo ja igasugused muud sümpaatsed väravavaht-tondid:) ja muidugi muki;) :D

KurbuSepitser
30.05.03, 13:58
Ok Ok... tunnistan. et olen loll ja kirjutan iseenesest mõistetavaid asju, pidades niiviisi ka teisi lollideks. Puudus lihtsalt julgus otse ära öelda, et Henry on parim:oih:

eston maravilha
30.05.03, 15:36
muide ei küsita kes on parim vaid kes on lemmikmängija...

H.M Murdock
30.05.03, 16:02
Terve ManU + Del Piero & Buffon

euro_boss
30.05.03, 16:09
Enne oli mul kindlalt lemmik Effenberg aga nüüd on lemmikuks Michael Ballack :P

olywer
30.05.03, 19:20
Praegu on mu lemmik mängija Raul. Veel on üks lemmikutest Roberto Carlos

eston maravilha
30.05.03, 21:38
Originally posted by H.M Murdock

Terve ManU + Del Piero & Buffon

david may anyone?

Mc sIn
31.05.03, 13:45
Kindlalt Gabriel Batistuta(BATIGOL) ja siis ka Manel Ortega, lemmik koondis on loomulikult siis ka ARG.

K1ly
14.06.03, 15:58
Alessandro Del Piero on mu lemmik ja veel siis Pavel Nedved ning manu vend nistekas

Vürst
14.06.03, 16:47
väravavaht: Peter Schmeichel
kaitsja: Gari Neville
poolkaitsja: David Beckham
ründaja: Ole Gunnar Solskjaer

Black_Magic
14.06.03, 17:01
Jairzinho, Leonidas, DIDI, Eusébio. Kindlasti on Jair üks mu lemmikutest. Tema pani aluse ääremängule. Tema tegi äärevahetusi esimesena. Tema pani aluse sellele, mida mängib Figo ja mida ei oska HAAVISTU!:doh:

Vürst
14.06.03, 17:33
Hm Haavistu oskab väga hästi paremat äärt mängida. Eestis on ta seal kindlasti kõige parem.:kaval:

Black_Magic
14.06.03, 17:35
Originally posted by suskar

Hm Haavistu oskab väga hästi paremat äärt mängida. Eestis on ta seal kindlasti kõige parem.:kaval: noh, kui ta seal vähem nö. triblaks ja annaks sööte alla, siis ma oleks temaga rahul küll, aga jah, poiss üritab seal äärepeal liiga palju ise ära teha, muud midagi

Hogarth
26.06.03, 18:43
Eestist Reim,mujalt Alan Shearer

2mSööt3mMööda
26.06.03, 20:38
Eestis Oper mujal Kluivert

mikc
26.06.03, 21:31
Zinedine Yazid Zidane

mikc
26.06.03, 21:32
Zinedine Yazid Zidane

Fiedler
26.06.03, 23:20
Eestis on lemmik mängija nagu paljudel Oper ja maailmas loomulikult Ballack

Lünk
07.07.03, 20:26
Eesti Piiroja, mujal maailmas Raul

elmut
16.07.03, 15:55
-Name-
Fredrik Ljungberg
-Born-
16 April 1977, Vittsjo, Sweden
-Position-
Midfielder
-Country -
Sweden
-Height -
176cm / 5\'9
-Weight -
75kg / 165lb
-Joined Arsenal -
12 September 1998
-Arsenal Debut -
Premier League v Man Utd (h) 20th Sept 1998 (Won 3-0)
-Previous Club(s) -
Halmstads BK
-Goals-
43

zabala
16.07.03, 18:16
Gaizka Mendieta on mul kindlasti esikohal,natuke jääb alla Sebastian Deisler:r66m9:

duff_K
20.07.03, 23:24
üleüldine lemmik on Del Piero mudugi aga eestist mulle sümpatiseerivad Teever ja ka Gruznov ( vähem möla väljakul)

muidugi madalamatest liigades: Valter Kliimand, Margus Burdjukov, Silver Leetma, Paul Kask, Rain Türner, Veljo Raun, Kenny Huntsaar, Jarmo Lõoke, Edward Rebane, Margus Mänd,Tõnis Lõhmus, Mikk Vainik, Jasper Jõgis ja neid on veel :D

lõpp oli veits teemast mööda aga noh panin siis siia oma lemmikud :D

heinzz
20.07.03, 23:33
Minu lemmikmängija on Henry. Mitte ainult mingil lapsikul põhjusel (oi ta lööb nii palju väravaid ning mängib tugevas Arsenalis), vaid ta on meeskonnamängu musternäide, lisax veel kiire, tehniline ning täpse löögiga.

Robinho
20.07.03, 23:53
Minu kaks kõige lemmikumat mängijat on Ronaldo ja Zidane. Miks nad on mu lemmikud? Sest nemad on minu arust kaks maailma parimat mängijat, kelle mängu on alati lust vaadata ning läbi raskuste suudavad nad alati oma mängu leida igas mängus.
Ronaldo, maailma parim mängija...vaieldamatult. Vaadates võidetud karikaid, auhindu. Vaadates tema väravaid, mis ta oma särava karjääri jooksul löönud on. Enamus nendest on väga ilusad ja tehnilised sooritused. Ta on löönud ka palju väravaid finaalides, tuues sellega oma meeskondadele palju tiitleid. Ta on väga kiire, tehniline, samas ka väga jõuline ning väga hea väravavaistuga. Kahju, et nii palju aastaid tema karjäärist luhtas põlvevigastus, kuid nüüd on ta sellest üle saanud ja teeb tegusid maailma parimas klubis.
Zidane, praeguse aja parim playmaker? Ma kohe kindlasti arvan nii. Miks? Sest ei tea ühtegi teist sama positsiooni mängivat pallurit, kes oleks nii hea kõiges. Esiteks, tema söödud on fantastilised. Ta suudab iga kaitseliini avada ning ründajale sööt anda või ise peale kõmmutada. Seejuures on võrdselt hea mõlema jalaga mängides. Ta on ka hea peaga mängija ning liidri tüüpi mängija. Mida ma ikka vatran neist, te teate ju isegi, kui head nad on.
Samas on mulle südamelähedased ka järgmised pallurid: Raul, Helguera, Sheva, Diego.

Devil
20.07.03, 23:59
Maldini ja Vieri :õnnelik:

p3p3
22.07.03, 23:31
Thierry Henry ,Zinedine Zidane eestis Magnus Martinson väravavahtidest Kaalma

Silver
22.07.03, 23:39
Alessandro del Piero! :r66m9:

resorte
22.07.03, 23:57
Francesco Totti, Jesus Capitan Capi, Fernando Cavenaghi, Sanli Tuncay

17
23.07.03, 00:08
Eestist Sirel ja Enar Jääger, mujalt maailmast Kahkaber Kaladze, Gennaro Ivan Gattuso ning Roberto Carlos.:deemon: :õnnelik:

PraS
23.07.03, 17:42
christian ziege

Epic
23.07.03, 20:10
Landon Donovan, Andres D\'Alessandro, Fabrico Coloccini, David Beckham...ei viitsi rohkem kirjutada :P

K1ly
23.07.03, 21:58
Alessandro del Piero

H.M Murdock
23.07.03, 22:45
Van N,Giggs,O\'Shea,Ferdinand & Del Piero

gianluca
24.07.03, 00:34
ole gunnar ja sheringham. väravavahtidest campos.

Portillo
24.07.03, 19:41
mu nickname peaks kõik ütlema:õnnelik:

p3p3
28.07.03, 15:08
Originally posted by treze

Alessandro del Piero! :r66m9: Ylikõwa mängija:D:D:D

Rivaldo
28.07.03, 22:22
Rivaldo on ikka parim!

Juve4ever
28.07.03, 22:40
Del Piero , Zidane, Kahveci

mxm
28.07.03, 23:33
CANNAVARO on väga hea mängija

realmadridfan
29.07.03, 21:49
raul gonzalez blanco

Tanua
24.05.04, 19:08
mul väga palju lemmikuid ei ole,aga mõni ikka leidub...alustaks siis..

Zidane,Beckham,Rivaldo,Ronaldo,Ronaldinho,Cafu,Tre zeguet,Henry,Pires, Pizarro,Crus,Kahn,Lehmann,Carlos,Raul,Casillas,Pav on,Owen,Gerrard,Dugay,
Sas,Sukur,Verpakovskis,Laizans,Razanauskas,Litmane n,Hyypia,Zlatan,Larsson,Petrov,Flo,
Papadopoulus,Yakin,Morientes,Pršo,Deco,McCarthy,Gi ggs,Keane,Christiono Ronaldo,
Osvaldo Giroldo Junior Juninho Paulista, Juninho Pernambucano,Motta,Rochembak, Kluivert,Saviola,Mutola,Aimar,Ayala,Mista, Friedrich,Valeron, Lahm, Grønkjær,Tomasson, Wörns, Nowotny,Xaxi, Jeremies, Ramelow, Colin Hendry , Hinkel,Xabi Alonso, Baumann,Frings, Ballack, Schneider, Hamann,Klose, Bobic, Malbranque,Saha,Volz,Olisadebe,Emerson,Emerton,Les , Kezman,Zebina,Thuram,Lesotto, Kristal,Zelinski,Viikmäe,Karpin,Lee,Vieri,Inzaghi( see pippo ikka,mitte simeoni), Shevtšenko,Rebrov,Inamoto,Nakata,Mexes,Viduka,Smit h, Shearer,Sheringham, Bellamy,Speed,Lua-Lua,Ameobi,Given,Solano,Bernard,Hizelsberger, Angel,Southgate,Rooney,Stone,Carpenter, Collina, Ibrahim,NOOR Mohammed, Abdullah Ibrahim Al Shahrani,Kink,Koldo,Verbrugge,Ioakim Iokam,Kaka,Pirlo,Cisse,Defoe,Cannavaro,Etherington , Keane ( Robby ikka), Zambrotta ....ja hakkabki nimekiri lõpule jõudma vaikselt..aha jaa,mõned meenuvad kindlasti veel,aga need siis editin siia või nohh vaatab...
:)

dimaggio
24.05.04, 20:21
No, kui selline teema sai taas avatud, siis...
...mängijad, kes on mulle kõige sümpaatsemad:

ps. Võrreldes härra fazzoletti nimekirjaga, on minu oma kahvatum:P

Ryan Giggs, John O´Shea, Cristiano Ronaldo, Ruud van Nistelrooy, Roy Keano, Wayne Rooney, Trevor Sinclair, Teddy Sheringham, Paul Ince ja Ike Shorunmu

Davids
03.06.04, 13:46
Davids:lahe:

Tanel
03.06.04, 14:29
Mul ka paar mängijat, jaotaks kahte osasse, keda ma jälgin ja kes meeldivad.

Jälgin:

Daniele De Rossi - Ei imesta kui varsti saab lemmikuks :P, aga Roma mul sellepärast lemmikuks ei saa ;)
+++
Ragnar Klavan - Lihtsalt peab ;)
+++
Jerome Rothen - Eks ma selline poolkaitsjate kütt ole :P
+++
Daniele Bonera - Üks lemmik kaitsjatest
+++
James McFadden - Huvi pakkuv noor Evertoni ründaja, ma tundsin enne Eesti-Shoti mängu, et ta lööb värava ;)
+++
Hatem Ben Arfa - Lyonis mängiv noor umbes 16 või 17.aastane Prantusese tuleviku lootus. Säras koos Samir Ben Nasri ja Jeremy Meneziga U17 EMil, kus Prantsusmaaa võitis finaalis Hispaania. Mehe väärtus on juba kuskil 4 miljoni ligidal. Ristitud uueks Zidaneks. Juba ka tippklubide vaateväljas.
+++
Diego ja Robinho- See paar on varsti siin, euroopas ilma tegemas! Pommitavad kõik võrgud palle täis.
Lemmikud:

Thierry Daniel Henry - Maailma parim ründaja, ilma kahtluseta ;)
+++
Fransesco Toldo - Minu lemmik väravavaht, tänavune hooaeg on olnud kehv, kuid järgmine aasta ta näitab kogu maailmale, milleks ta Interisse osteti:lahe:
+++
Fabio Cannavaro - Minu lemmik kaitsja ;). Minu silmis oleks ta peale ülisitta hooaega parim :D. Täielik legend minu silmis, tema nägu jääb mulle igaveseks mällu.
+++
Luis Boa Morte - Pole küll just maailma parim poolkaitsja, aga mulle ta meeldib. Väga loov, annab häid sööte jne, üldiselt väga kasulik mängija peaaegu igale võistkonnale ;)

Mikusiku
03.06.04, 15:03
Originally posted by fazzoletti

Zidane,Beckham,Rivaldo,Ronaldo,Ronaldinho,Cafu,Tre zeguet,Henry,Pires, Pizarro,Crus,Kahn,Lehmann,Carlos,Raul,Casillas,Pav on,Owen,Gerrard,Dugay,
Sas,Sukur,Verpakovskis,Laizans,Razanauskas,Litmane n,Hyypia,Zlatan,Larsson,Petrov,Flo,
Papadopoulus,Yakin,Morientes,Pršo,Deco,McCarthy,Gi ggs,Keane,Christiono Ronaldo,
Osvaldo Giroldo Junior Juninho Paulista, Juninho Pernambucano,Motta,Rochembak, Kluivert,Saviola,Mutola,Aimar,Ayala,Mista, Friedrich,Valeron, Lahm, Grønkjær,Tomasson, Wörns, Nowotny,Xaxi, Jeremies, Ramelow, Hinkel,Xabi Alonso, Baumann,Frings, Ballack, Schneider, Hamann,Klose, Bobic, Malbranque,Saha,Volz,Olisadebe,Emerson,Emerton,Les , Kezman,Zebina,Thuram,Lesotto, Kristal,Zelinski,Viikmäe,Karpin,Lee,Vieri,Inzaghi( see pippo ikka,mitte simeoni), Shevtšenko,Rebrov,Inamoto,Nakata,Mexes,Viduka,Smit h, Shearer,Sheringham, Bellamy,Speed,Lua-Lua,Ameobi,Given,Solano,Bernard,Hizelsberger, Angel,Southgate,Rooney,Stone,Carpenter, Collina, Ibrahim,NOOR Mohammed, Abdullah Ibrahim Al Shahrani,Kink,Koldo,Verbrugge,Ioakim Iokam,Kaka,Pirlo,Cisse,Defoe,Cannavaro,Etherington , Keane ( Robby ikka), Zambrotta ....ja hakkabki nimekiri lõpule jõudma vaikselt..aha jaa,mõned meenuvad kindlasti veel,aga need siis editin siia või nohh vaatab...
Köhh, köhh:kratsti:

Drakestone
03.06.04, 22:38
Bastian Schweinsteiger:lahe: Te veel kulete temast

mikc
03.06.04, 22:40
Originally posted by rolandbu

Bastian Schweinsteiger:lahe: Te veel kulete temast

Äärmiselt vastumeelne mängija juba esimesest silmapilgust, oma teened on siin ka Effenbergil. Ka rahvus mängib oma osa.

Lemmik on Zidane

17
04.06.04, 00:14

Osvaldo Giroldo Junior Juninho Paulista, Juninho Pernambucano,Motta,Rochembak, Kluivert,Saviola,Mutola,Aimar,Ayala,Mista, Friedrich,Valeron, Lahm, Grønkjær,Tomasson, Wörns, Nowotny,Xaxi, Jeremies, Ramelow, Hinkel,Xabi Alonso, Baumann,Frings, Ballack, Schneider, Hamann,Klose, Bobic, Malbranque,Saha,Volz,Olisadebe,Emerson,Emerton,Les , Kezman,Zebina,Thuram,Lesotto, Kristal,Zelinski,Viikmäe,Karpin,Lee,Vieri,Inzaghi( see pippo ikka,mitte simeoni), Shevtšenko,Rebrov,Inamoto,Nakata,Mexes,Viduka,Smit h, Shearer,Sheringham, Bellamy,Speed,Lua-Lua,Ameobi,Given,Solano,Bernard,Hizelsberger, Angel,Southgate,Rooney,Stone,Carpenter, Collina, Ibrahim,NOOR Mohammed, Abdullah Ibrahim Al Shahrani,Kink,Koldo,Verbrugge,Ioakim Iokam,Kaka,Pirlo,Cisse,Defoe,Cannavaro,Etherington , Keane ( Robby ikka), Zambrotta ....ja hakkabki nimekiri lõpule jõudma vaikselt..aha jaa,mõned meenuvad kindlasti veel,aga need siis editin siia või nohh vaatab...
Kas need olid kõik jalgpallurid keda sa tead?

Davids
04.06.04, 01:49

Eeee...muidu teema nimi on Lemmikmängia!!!!!
Ma usun siin tahetakse teada yhte v6i siis äärmisel juhul 3 lemmikut mitte tervet liigat:lahe:
Aga noh kui nad k6ik on sulle t6esti nii sydamel2hedased siis lase k2ia!!!!!!;)
Saad varsti NOBELI rahvasteyhendus preemia ka:)

ertz
04.06.04, 14:52
David Beckham ja Patrick Kluivert ;)

Aga mängija keda kõige enam imetlen - Thierry Henry, maailma parim absoluutselt! :)

mcnamara
04.06.04, 15:39
Originally posted by erts
Aga mängija keda kõige enam imetlen - Thierry Henry, maailma parim absoluutselt! :)

Kus on Robinho, kui me teda kõige rohkem vajame? :)

AnZ Antzon
09.06.04, 10:59
oh mis siis ikke, minu lemmikuteks on Pires, Henry, M.Holland ja Gattuso.
põhjendada pole vaja sest nii juba välja kujunenud on.
eestlasteks lisaksin veel Klavani, hakkab teine üha rohkem ja rohkem meeldima...

Karla
23.06.04, 16:39
minu lemmikud on morientes ja van nistelrooy.

xKxAxPxUx
24.06.04, 20:15
Lemmik mängijaid üsna mitmeid, aga mul ka oma koosseis nendest tehtud ja kõik mahuvad ka palliplatsile korraga ära. :P Siit ta tuleb:

---Darren Ambrose---Alan Shearer(C)---Crisiano Ronaldo---

-Laurent Robert--Jermaine Jenas--Kieron Dyer--Damien Duff-

-Ashley Cole-------Ledley King-------Fabio Cannavaro-

------------------------------Poom---------------------------------

Axel
03.07.04, 14:37
Ronaldinho :love: :arm6:

rott
03.07.04, 17:37
minu lemmik on mu sugulane Zelinski. Tegelikult meeldivad veel Ronaldo(Cristiano mitte hambavahe), Zidane ja Reiziger.

norsk
03.07.04, 18:52
Roberto Baggio.:silm4:

zidane05
12.07.04, 01:53
platini ja see essebio mina ei mäleta mis ta nimi oligi:viha: :viha:

realmadridfan
12.07.04, 12:34
Originally posted by zidane05

Siis on küll ju pahasti, kui oma lemmiku nime ei mäleta!:kaval:

Rommedahl
13.07.04, 10:24
Filippo Inzaghi (praegu küll vigastatud)
Oliver Kahn
Micheal Ballack
Ruud van Niistelrooy
Jesper Gronkjaer

ertz
13.07.04, 13:01
Originally posted by zidane05

ahh oli jah veel üks tont... mingi jalkalegend kes enamvähem nagu istus mulle......nime kahjuks ei tea mingi Pöllö või Pello või Pälo :doh: :doh: :doh:

kamoon kui mõttetu mees võib olla? :oih:

edit: ja see mees oli E-U-S-E-B-I-O

PraS
13.07.04, 13:24
Originally posted by erts

kamoon kui mõttetu mees võib olla? :oih:

edit: ja see mees oli E-U-S-E-B-I-O

Õnneks mitte nii mõttetu kui sina.

ertz
13.07.04, 13:47
Originally posted by PraS
Õnneks mitte nii mõttetu kui sina.

assa vaata kust mingi mõttetu peeretus jälle tuli :doh:

U2
13.07.04, 19:08
Eusebio ja Cristiano Ronaldo

Davids
14.07.04, 00:38
--==Davids, Davids, Davids, Davids==--

anDi-anDi
14.07.04, 12:16
Cristiano;Carlos;Poom;;)

zaz
14.07.04, 15:31
http://www.zone.ee/xstriker/Vieri%20100!!!!.JPG?2

raunoten
28.07.04, 16:37
Ma hakkasin peale seda EM-i C. Ronaldo fänniks, kuna see oli ju kõigile näha, et kogu EM-i vältel ta oli koos Manichega Portugali parim mängija. :reiv:

kaala
28.07.04, 18:40
Originally posted by raunoten

Ma hakkasin peale seda EM-i C. Ronaldo fänniks, kuna see oli ju kõigile näha, et kogu EM-i vältel ta oli koos Manichega Portugali parim mängija. :reiv:
et fännad alati neid, kes hetkel on hästi mängind, jah?:doh: kloorihanter

Davids
28.07.04, 19:59
Originally posted by kaala

äkki l2x talle ta v2limus hinge:D

Mikusiku
28.07.04, 21:45
Originally posted by Davids

Jess!!!!!!!!!!!:D :D :D :D Ma olen superõnnelik.:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: Ma olen sinu hatelistis:):):):) Väge hea:silm4:
Ma parandan ühe asja ära. sina oled siin kõige suurem ahv;)

Davids
28.07.04, 21:53
Originally posted by zidane_5

Jess!!!!!!!!!!!:D :D :D :D Ma olen superõnnelik.:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: Ma olen sinu hatelistis:):):):) Väge hea:silm4:

T2nan et selle vea leidsid:)

Mikusiku
28.07.04, 21:56

Kas hakkad lõpuks aru saama, kui loll sa ikkagi oled?

IndrekL
03.08.04, 16:40
Minu lemmik on siiski Becks:õnnelik:

Tanua
03.08.04, 16:56
Originally posted by Decofan

................Kezman.......

Enam Kezman mulle ei meeldi na ,läks Chelseasse na ,ükski Chelsea mängija ei meeldi mulle!!!:D :D

Revancha
04.08.04, 04:06

Kas hakkad lõpuks aru saama, kui loll sa ikkagi oled?

Vaata kes r22gib:D

Aggie
13.09.04, 18:38
fABIO CANNAVARO on minu üks lemmikuid.

EP100
13.09.04, 18:42
Minu lemmik on Reali suur täht...Zidane...mängija kes kolmpäeval värava lööb...:D

Mikusiku
13.09.04, 21:50
Algselt postitas EP100

Minu lemmik on Reali suur täht...Zidane...mängija kes kolmpäeval värava lööb...:D

Mina tahax 10 olla....aga 5 käix kah...Ei mai ole Zidane\'i fänn;)
:oih:

eston maravilha
14.09.04, 00:10
võibolla peaksid õhtul purki sülitama ja lootma et hommikuks on aju sinna külge kinni jäänud

Mõnuagent 007
14.09.04, 09:36
Jose Maria Gutierrez. enne teda oli Predrag Mijatovic.

Hughes
14.09.04, 11:47
Top 20(:D) siis:
1.Patrick Kluivert
2.Rio Ferdinand
3.Patrick Vieira
4.Ryan Giggs
5.Paul Scholes
6.Kieron Dyer
7.Craig Bellamy
8.Tim Howard
9.Shay Given
10.Alan Shearer
11.Cristiano Ronaldo
12.Jermaine Jenas
13.Roy Keane
14.Paul Simpson
15.Laurent Robert
16.Yakubu
17.Steve Stone
18.Patrik Berger
19.Matt Glennon
20.Lomano Tresor Lua Lua

Anfield
26.09.04, 20:41
Ryan GiGGs !

IndrekL
26.09.04, 20:56
Algselt postitas ow3n

Ryan GiGGs !
Then why is your name ow3n:doh:

Anfield
26.09.04, 21:33
olin oweni Fänn selle ajani,kuinix owen l2x madridi !
:(

realmadridfan
26.09.04, 23:29
Algselt postitas ow3n

olin oweni Fänn selle ajani,kuinix owen l2x madridi !
:(

Siis kähku nimede muutmise teemasse!!

inzu
29.09.04, 15:02
Del Piero
Ibrahimovic
Raul
Ronaldo
Totti
Henry
Zidane
Casillas
Kezman
Drogba
Saviola
Owen
Morientes
Reyes
Figo
Carlos

TeeleS
01.10.04, 15:25
minu lemmikmängja on --> DECO --<

budu
02.10.04, 16:16
kahtlemata lemmik on dennis bergkamp ja seda juba väga pikka aega ja eestis siis terehov

Bianconera
01.01.05, 14:25
Buffon
Casillas
Del Piero
Nedved
Ibrahimovic
Figo
Raul&Morientes
Trezuguet
Legrottaglie

Drogba
01.01.05, 19:49
Minu lemmik on Didier Drogba.:lahe:

socceri
01.01.05, 20:00
minu lemmik on etoó ja c.ronaldo:õnnelik:

Neth
01.01.05, 20:41
Algselt postitas budulojus

kahtlemata lemmik on dennis bergkamp ja seda juba väga pikka aega ja eestis siis terehov

:silm4: ja ma juba mõtlesin, et olen ainus omataoline Eestis

Villem
01.01.05, 23:21
Osavaid on palju, kuid tooksin siis 3 enda meelest parimat välja...

1. El Hadij Diouf
2. R.van Nistelrooy
3. P.Kluivert

fitti
01.01.05, 23:55
Algselt postitas Villem

1. El Hadij Diouf

see mees on tõesti class-act... no-one spits like dioufie!

Van Nistelrooy
02.01.05, 20:49
Andres Oper
suur tõusev täht Kristen Viikmäe
Ruudi ;)

tkkt
03.01.05, 01:21
Roman Abrahamovitch

ja

jorge valdano

mu kaks kõige kõige lemmikumat:D
täitsa normaalsed kutid on...
poh, et mängijaid pidi välja tooma!
Need kutid tegid/teevad revolutsiooni jalkas:oih: Yhesõnaga parajad suguelundid on!

3rk1
03.01.05, 16:56
Kes kurat see Abrahamovitch või kesiganes on?

Bianconera
03.01.05, 17:18
Ma rvan, et ta mõtleb Roman Abramovitchi, kes on Chelsea omanik.Või sain ma valesti aru?:oih:

tkkt
03.01.05, 22:28
lambi laks:sega3:

kogemata...
a kyll arusaate!

mjkk
04.01.05, 19:17
kas tohib selle teema ümber sõnastada?
näiteks:
HOM (humoristid omas mullis)

Robinho
04.01.05, 23:03
Algselt postitas Magpie

kas tohib selle teema ümber sõnastada?
näiteks:
HOM (humoristid omas mullis)
HOMM (huvi on, miks mitte?)

Martin
05.01.05, 00:26
R9 ehk MÜRSK on kõige parem!

Marispajuste
09.01.05, 18:39
Minu vaieldamatud lemmikud on kadumaalt Piiroja ja Oper, agavälismaalt Figo!

socceri
13.01.05, 18:12
eestist meeldib piiroja ja valismaalt kluivert ja c.ronaldo:lahe:

Drogba
13.01.05, 18:20
Algselt postitas socceri

Sul see lemmikmängija muutub ikka väga kiiresti, 12 päeva tagasi oli su lemmikuteks Eto`o ja C. Ronaldo nüüd juba Kluivert ja C. Ronaldo:D

socceri
13.01.05, 18:59
Algselt postitas davids26

Algselt postitas socceri

Sul see lemmikmängija muutub ikka väga kiiresti, 12 päeva tagasi oli su lemmikuteks Eto`o ja C. Ronaldo nüüd juba Kluivert ja C. Ronaldo:D
njh ära unusta drogbat;)

telekavaataja
15.01.05, 20:31
Lemmikud mängijad oleksid mul Pavel Nedved ja Zlatan Ibrahimovich.Eestlastest jäi kõige rohkem mänguga meelde Teever.

waluswend
17.01.05, 17:40
Mulle meeldivad Ballack ja Terry.

lennat
17.01.05, 18:47
Minu lemmik mängija oli, on ja jääb Johan Cruyff, Hollandi jp. koondise mängujuht ja mootor seitsmekümnendatel aastatel. Ise maalisin oma käega särgile ka numbri 14.

pablo
17.01.05, 23:46
Pikka aega oli lemmikuks Luis Figo, kuid ta hakkab juba vanaks jääma, tundub et on vist hea palgaga ka ära rikutud. Nüüd tahaks näha, mida suudaks Joaquin mõne suurklubi eest mängides (soovitatavalt Real Madrid), sest koondise eest on ta ikka väga ilusaid mänge teinud.

varix
18.01.05, 22:07
Ma ütleks et Zidane, aga niipalju noori tuleb peale, et on tekkinud palju ihaldusväärseid mängijaid.:)

marcello
19.01.05, 00:11
Eestist Maaren Olander ja kohtunikuna ta veel sexym.Nii nummi on ju kui kohtunik tuleb kõrvale,paneb käe õlale ja ütleb \"Ma nägin küll,et ta lükkas,palun ära tagasi tee\":P

Aga kui tõsiselt siis-Seeler,Charlton,Beckenbauer,Cruyff,Rossi,Van Basten.Kahe esimese mängu nii öelda otse ei ole õnnestunud näha,sama ka Keisri ja Cruyff kohta aga nii palju kui lugenud olen ja vanu kaadreid vaadanud siis on jätnud sügava jälje.Rossi oli lihtsalt täkk ja Van Basten oma unustamatu kolliga Dassajevile tuleb lihtsalt ära mainida.

Maarja
19.01.05, 18:19
Arjen Robben, ta on parim. Kõik mis ühel mängijal olema peaks ja ta on alles 21.

Yeah, tegija.:lahe:

varix
19.01.05, 18:52
Algselt postitas robski

Arjen Robben, ta on parim. Kõik mis ühel mängijal olema peaks ja ta on alles 21.

välja arvatud parem jalg:P

Andu
19.01.05, 22:25
1. HENRY
2. Fabregas
3. Owen
:lahe:

Anfield
02.02.05, 21:42
1. Steve Gerard
2. Owen poiss
3. Milan Baros.

Eestlastest : Andres Oper ja Ingemar Teever .

killers678
24.02.05, 19:48
1.C.Ronaldo
2.R.Giggs
3.R.v.Nistelrooy

killers678
24.02.05, 19:53
Algselt postitas varix

Algselt postitas robski

välja arvatud parem jalg:P
jah ta ei oska üldse sellega lüüa nagu algaja aga vasak norm

rooney22
15.04.05, 19:11
Wayne Rooney!!!!:naer4:

AlwaysRed
06.05.05, 15:46
Wayne Rooney, Luis Garcia, Cristiano Ronaldo.

Stiivi
06.05.05, 19:48
G.I Gattuso

Oll
06.05.05, 22:05
Roberto Baggio oli, on ja jääb!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

kaaLer
09.05.05, 01:35
mõnus teema ;)

mõned legendaarsed mehed olid mõnusad...nagu vennad Laudrupid, Klinsmann, Pele jne :p

uue kooli vendadest on päris okay Henry, Terry, Kaka jms :P

eestiski head verd...mainiksin ära R.Klavani :)

marcello
09.05.05, 04:50
Rossi
Milla
Boniek

Barca-Freddy
09.05.05, 23:04
Ronaldinho - kindel lemmik. Aga muidu veel ässad on Totti ja Riquelme.

Tauri.T
10.05.05, 18:24
Del Piero.

noname
13.06.05, 14:47
top 20

zidane
pires
vieira
thuram
henry
c.ronaldo
figo
ruud
raul
kahn
beckham
owen
gerrard
ashley cole
ronaldihno
carlos
dudek
etoo
davids
lampard

need ei ole paremuse järgi järjestatud

mcnamara
13.06.05, 15:22
Algselt postitas noname
top 20

zidane
pires
vieira
thuram
henry
c.ronaldo
figo
ruud
raul
kahn
beckham
owen
gerrard
ashley cole
ronaldihno
carlos
dudek
etoo
davids
lampard

need ei ole paremuse järgi järjestatud

Mõnna, et nii palju lemmikuid ikka on. Tahtsin küsida - kas Jerzy D. on kaasatud mõnusate vuntside tõttu? Ja kas ta sel juhul kuulub lemmikute hulka ka poole aasta pärast, kui on selle aja \'pooli pinki nühkinud või siis mõnes vähem toredas klubis oma ränka tööd vihtunud teha?

waluswend
13.06.05, 16:36
Ballack
Terry
Lampard

telekavaataja
13.06.05, 19:39
Alati on meeldinud poolkaitse musta töö tegijad Claude Makalele, Emerson, Gerrard.
Lemmikuks mängijaks on juba kuskil 6-7 aastat just siis kui ta Laziosse tuli on Pavel Nedved.

Sir. Nuutu
13.06.05, 21:32
1.Stepanov
2.Poom
3.Rüstü

parandaks siin kohal oma esimese varjandi ja lükkaks kõik ühe koha tahapoole,sest 1. paneks ma Larssoni.

Karla
13.06.05, 21:54
Välismaalastest on lemmikud Ronaldinho,Eto\'o ja Morientes
Eestlastest terve Eesti koondis:õnnelik:

seeneline
13.06.05, 23:46
välismaa : Schneider ; eesti : six2win

Pilt
14.06.05, 00:59
top 5.

alessandro del piero
mart poom
andres oper
gerrard
buffon
(kõik eesti koondislased)

TeeleS
14.06.05, 10:32
deco, ronaldinho, nedved, ballack, klose, lahm, maniche, owen
siis veel mõned ja kõik eestlased :õnnelik:

midasaajad
21.06.05, 00:13
NEDVED, IBRAHIMOVIC, CANNAVARO...

inzu
29.07.05, 20:00
rooney,oper,morientes,baroš,piiroja

MihkelPallak
22.08.05, 18:36
Michael Ballack
Ragnar Klavan

HullPorgand
17.09.05, 18:52
Vana Top3 - Batistuta,Bergamp,Baggio :keel5:

Uus Top3 - C.Ronaldo,Adriano,Oper:silm4:

Homie
18.09.05, 12:29
Eestis on seis selline: 1. Reim(üldse kõige lemmikum), 2. Kasimir, 3. Haavistu.
Mujal maailmas: 1.Beckham, 2.Mendieta, 3.Canizares:D

Sir Tamme
29.09.05, 22:56
Larsson, Sneijder, Ibrahimovic,

Jyrka
29.09.05, 23:43
mulle meeldivad kõik jalgpallurid :ingel:

Ch1ller666
29.09.05, 23:48
Algselt postitas Jyrka

mulle meeldivad kõik jalgpallurid :ingel:
Ahh ära aja.