PDA

View Full Version : Aastalõputurniir saalijalgpallis

yheksa
04.01.02, 11:27
03.01.2002 Naiste turniir CAFE OLEE karikatele

A - TKSK Visa Tallinn, Pärnu Bussipark, FC Flora Tallinn
B - Eesti Näitused Tallinn, Pärnu JK, JK Viljandi Tulevik

Pärnu Bussipark - FC Flora 1:0
Pärnu JK - JK Viljandi Tulevik 6:0
TKSK Visa Tallinn - Pärnu Bussipark 2:0
Eesti Näitused - Pärnu JK 1:1
TKSK Visa Tallinn - FC Flora 0:0
Eesti Näitused - JK Viljandi Tulevik 4:0
A1 - B2 TKSK Visa Tallinn - Eesti Näitused 1:0
A2 - B1 Pärnu Bussipark - Pärnu JK 1:3
5. - 6. koha mäng FC Flora Tallinn - JK Viljandi Tulevik 1:0
III - IV koha mäng Eesti Näitused - Pärnu Bussipark 0:0 penaltid 3:1
Finaal TKSK Visa Tallinn - Pärnu Jalgpalliklubi 1:0

I Tallinna Kesklinna Spordiklubi Visa
II Pärnu Jalgpalliklubi
III Eesti Näitused Tallinn
IV Pärnu Bussipark

Parim väravakütt: Kaire Palmaru (Pärnu JK) 4
Parim väravavaht: Maria Gaiduk (Eesti Näitused)
Parim mängija: Annika Tikk (TKSK Visa)

Tallinna Kesklinna Spordiklubi Visa naiskonna: Marina Karzhetskaja, Kaidi Jekimova, Anna Karjagina, Kaire Kimsen, Kristina Reinoltsas, Maria Filatova, Kadri Kimsen, Irina Fedossova, Annika Tikk, Kaire Kaljurand, Aljona Sassova, Tatjana Dovbõsh, Diana Karamõshkina, Julia Netshajeva, Stasja Russakova, Jevgenia Zaritovskaja, Reelika Vaher, Moonika Pihelgas, Marina Boikova, Jekaterina Pashkevitsh, Svetlana Goloborodko.

Phillips
04.01.02, 21:08
Pärnu Bussipark on vägev meeskonna,vabandust,naiskonna nimi.Aga ega nimi meest(naist) ei tee.

yheksa
07.01.02, 09:36
Milles probleem?
Nagu Eestis tavaks on võistkonnal sponsori nimi.

flo
08.01.02, 15:29
:õnnelik:
tegelikult tahtsin öelda seda,et Eesti parim naiskond on vaatamata saaliturniiri võidule siiski Pärnu JK, kes väga õnnetu väravavahi vale väljajooksu tõttu lasi endale finaalis värava ära lüüa.
Veel tahtsin öelda, et Eesti Näituste naiskond on küll hea kuid on oma võistkonna kokku pannud teistelt klubidelt mängijaid üle meelitades ja igasuguseid viisakusreegleid eirates.
Saate vist kõik aru ,et olen tulihingeline PJK poolehoidja.
Informatsiooniks veel seda, et 2-3 veebruar näeb Pärnus Rabahallis PJK saaliturniiri raames naiskondi Soomest, Leedust,Poolast,Lätist ja muidugi TKSK.
( Väidetavalt tuleb Leedu oma koondise põhituumikuga);) :lahe:
Nii,et keda huvitab siis Pärnusse.

mängija
08.01.02, 18:49
Kui te ei suuda leppida faktiga, et Näitused on tugev naiskond, on see teie probleem, aga teisi ei ole mõtet maha teha. Eesti Näitused ei ole kedagi ebaausate võtetega oma võistkonda meelitanud. Kes on tahtnud, on tulnud.

jots
08.01.02, 19:52
Veel tahtsin öelda, et Eesti Näituste naiskond on küll hea kuid on oma võistkonna kokku pannud teistelt klubidelt mängijaid üle meelitades ja igasuguseid viisakusreegleid eirates.
Minu meelest kogu jalgpall selles seisnebki, et üks võistkond pakub mängijale paremaid tingimusi kui teine võistkond. Järelikult mängija vahetab klubi. Täiesti normaalne ju.
Et ühesõnaga probleem pole Eesti Näitustes vaid hoopis ülejäänud klubides, kust mängijad Eesti Näitustesse läksid.

yheksa
08.01.02, 20:02
Normaalne või mitte normaalne aga ärgem hakakem siin teineteist poriga loopima. See ei ole ilus :)

Esiteks esitate Te mõlemad oma juttu täiesti anonüümselt ja teiseks teatakse niigi vähe eesti naise jalgapllist, on siis vaja siia miskit pori tulla loopima?
Pigem reklaamige ennast, ilma teiste pihta süüdistusi tegemata!

Rõõmu :-)

flo
10.01.02, 11:48
:deemon:
Tunnistan,et võibolla olin natuke ülekohtuselt näituste vastaselt häälestatud,sest tegelikult on mängijad olnud need,kes enne hooaja algust on reetnud seniseid klubisid,olles lubanud algaval hooajal väljakule joosta ühe naiskonna eest ja siis paar päeva enne lõplikku registreerimist selja keeranud.
Samas on see aga teretulnud nähtus,et meil ei ole enam kahte tugevat klubi vaid nendele sekundeerivad ka Näitused ja Bussipark.
Loodetavasti alustavad kevadel meistrivõistlustel ka viljandi tydrukud ja vaatame, mis neist siis saab.Saaliturniiril näitasid nad viimastes mängudes päris head mängu-olid saavutanud kindlust ja julgust.

Sun
30.08.02, 02:47
Kas aasta alguses tuleb lahing ja kes teab kuupäevi?

Kas mitte K´hall ei lähe remaonti?

Manager
20.11.02, 12:42
Jah kust saada informatsiooni,võistlused peaaegu ukseees.:kaval:

yheksa
20.11.02, 14:27
Su uks on küll väga detsembri löpus :)

Mis infot ikka kuu aega varem vaja on. Toimub! Ja seda detsembri viimastel ja jaanuari esimestel päevadel nagu iga aasta.

Muidu nagu tavaliselt.... :myts7: arvanma

spekter
22.11.02, 14:38
et siis toimub!?
kes sinna pääsevad? sinna sai vist 2002 MV alusel. mis vanused osalevad?
kas keegi teab juba lõplikke MV tulemusi?

pelaja
02.12.02, 02:57
ahh mida te nutate kyll plakatid välja pannakse ja maa ja ilma sellest kuuleb...ehk saate siis pelajatki(Mind) seal kohata kes oma suuri trikke ja saavutusi palliplatsil korda saadab:D:D:D:D:P

p.s. väikse raha eest(nu kommi või magusa eest viskan) fännidele allkirja:P:D:P:D:P:D

simmo
13.12.02, 15:49
Naiste turniir
Reede, 3. jaanuar
Mänguaeg 1 x 8 min

A - TKSK Visa, Pärnu Bussipark, FC Flora Tallinn, Tartu JK Tammeka
B - Pärnu JK, F.C.A. Estel, JK Tulevik Viljandi, EVL

12:40 TKSK Visa - Tartu JK Tammeka
12:50 Pärnu JK - EVL
13:00 Pärnu Bussipark - FC Flora Tallinn
13:10 F.C.A. Estel - JK Tulevik Viljandi
13:20 TKSK Visa - Pärnu Bussipark
13:30 Pärnu JK - F.C.A. Estel
13:40 Pärnu Bussipark - Tartu JK Tammeka
13:50 F.C.A. Estel - EVL
14:00 FC Flora Tallinn - TKSK Visa
14:10 JK Tulevik Viljandi - Pärnu JK
14:20 Tartu JK Tammeka - FC Flora Tallinn
14:30 EVL - JK Tulevik Viljandi
14:40 A1 - B2
14:50 A2 - B1
15:00 III - IV koha mäng
15:10 Finaal:P

spekter
19.12.02, 18:14
leidsin TVMK kodulehelt kõikide mängude kavad. http://www.fctvmk.ee/Ajakavad.xls

nende uudisest jääb mulje, et nad korvavadki fännidele oma ebaedu aastalõpukarikaga. vilets lohutus! tehke tööd!

ROOTSI KUNN
19.12.02, 23:30
Mhm.. aastalõputurniiri rahvusvaheline osa langeb just samale päevale ,kui Wellingtonis toimub fännide aastalõpupidu. Ilmselt tuleb mul mõlemat üritust natuke kärpida:P
Oleme ausad ega se siseturniir ikka tõelist olemust ei paljasta. Fanerka on igal aastal võitnud ,kuid meistriks pole saanud ega saagi veel niipea.:oih:

Kaarel
20.12.02, 00:22
Ega saaliturniiri põhjal polegi mõtet kaugeleulatuvaid järeldusi teha. Õige jalgpall, mida mängitakse rohelisel murul 11-vs-11 on hoopis midagi muud.

shepard
20.12.02, 04:32
ella-ella rootsi kunn, fännide pidu on ju 28 dets õdangul kell kuus, nagu sa väga hästi peaks tedma juu :P Ja niipalju kui ma sellest turniiri ajakavast aru sain, on raffusvahelisedmängud pühap 29 dets. Või ma olen lihtsalt lammas???????? :oih: Lauba peaks olema muarust esiliiga tournament + D1 mängud. Kuigi jah esiliiga värk ei saa läbi enne kui laup. 11 öösel... Kusjuures Valga on ilmselt finaalis ka veel...
Aga ise üritan ühendada meeldiva kasulikuga ehk wellis olen niikuinii nagu alati :P (einoleino kus siis veel ;) ) ja jalgpalli lähen loomulikult ka kindlalt vaatama, poltraud!!!
Ütleme nii, et tuleb huvitav nädalavahetus :D

ps
muki või yheksa, te võiks veitsa täpsustada ajakava jm stuffi, loomulikult kui juhtute elus olema parajasti juhuslikult :D

yheksa
20.12.02, 11:35
Originally posted by shepard

muki või yheksa, te võiks veitsa täpsustada ajakava jm stuffi, loomulikult kui juhtute elus olema parajasti juhuslikult :D

Mina olen elus :-) Mis ajakava Sa soovid?
spekter juba pani viite üles ju... :sega4: ..iseenesest ei ole raske teha kopipastet ka siia, aga ma ei näe sellel mötet.

Sun
28.12.02, 12:36
3.liiga- Ikoht - ETSK Haapsalu ----Ma olen rahul!:prill6:

ROOTSI KUNN
29.12.02, 17:50
Peale reedest pidu pole veel kaineks saanud ja karta on et niipea ei saagi :P aga turniiri tahaks muidugi vaadata.

mukiii
30.12.02, 14:52
Originally posted by ROOTSI KUNN

Peale reedest pidu pole veel kaineks saanud ja karta on et niipea ei saagi :P

kunn,erinevalt sinust;) olin mina juba järgmisel hommikul kaine
:P

spekter
30.12.02, 17:56
Originally posted by mukiii

Originally posted by ROOTSI KUNN

Peale reedest pidu pole veel kaineks saanud ja karta on et niipea ei saagi :P

kunn,erinevalt sinust;) olin mina juba järgmisel hommikul kaine
:P
teemakohane jutt. ootaks pigem siia rubriiki tulemusi. keda su seisund huvitab!

kliiner
30.12.02, 19:28
Tulemused siin ilusti rivis: http://www.estonia.fifa.com/
See on see EJL ametlik koduleht, vist?

mukiii
30.12.02, 21:49
Originally posted by spekter
teemakohane jutt. ootaks pigem siia rubriiki tulemusi. keda su seisund huvitab!

mind huvitab ja nagu näha,kunni ka mingil määral,nii et rahu lilleke
nagu näha,suudavad targemad inimesed kuskilt infot leida,nii et jääd ellu ka sina
ma luban sinu hingerahuks spekter,et naiste turniiri kohta,kirjutan midagi asjakohast:õnnelik:

kliiner
31.12.02, 12:40
Teemal: purjus fänn on jalgpalli A ja O (ehk siis, kes on tähtsam?)
No mis teha, kui jalgpall on kord selline (spordi)ala, kus põhilist tooni annavad fännid (alatihti ka purupurjus läbutajad) ja klubide omanikud + igasugu ametnikud. Alles kaugel-kaugel rivi lõpus on treenerid ja nende taga mängijad.

ROOTSI KUNN
31.12.02, 16:35
Originally posted by kliiner

No mis teha, kui jalgpall on kord selline (spordi)ala, kus põhilist tooni annavad fännid (alatihti ka purupurjus läbutajad) ja klubide omanikud + igasugu ametnikud. Alles kaugel-kaugel rivi lõpus on treenerid ja nende taga mängijad.

Ära nüüd ikka üle kah pinguta. Kõik ,kes sa siin üles lugenud on minu meelest üksteisele tähtsad ja vajalikud ning mingit pingerida küll teha ei maksa . Ka purjus fännideta oleks asi igavam.;)

mukiii
31.12.02, 19:34
Originally posted by kliiner

Loomulikult annavad tooni KA fännid ja omanikud.Kõige tähtsamad on ikkagi võistkonnad,sest muidu poleks ka fänne.Arvesta siis sellega,et osad fännid joovad end vahetevahel täis.Kui sa pole seda veel märganud,oled sa eriti roheline.
Kui see aga sind väga häirib vms.,siis äkki peaksid iluvõimlemist või malet jälgima hakkama.(Ma ei tahtnud sellega ühtegi iluvõimlemis- või malesõpra solvata:) )

spekter
09.01.03, 15:35

mind huvitab ja nagu näha,kunni ka mingil määral,nii et rahu lilleke
nagu näha,suudavad targemad inimesed kuskilt infot leida,nii et jääd ellu ka sina
ma luban sinu hingerahuks spekter,et naiste turniiri kohta,kirjutan midagi asjakohast:õnnelik:
keegi lubas kommentaare naiste turniiri kohta :P . kui muidu ei oska, siis tee Flora lehelt copy-paste. mukiii nagu vanasõna- hea mees lubamagi, kui või kustus hoopis naisteturniiri jälgides?

mukiii
09.01.03, 16:19

keegi lubas kommentaare naiste turniiri kohta :P . kui muidu ei oska, siis tee Flora lehelt copy-paste. mukiii nagu vanasõna- hea mees lubamagi

vabandust,vabandust:doh: kiire on olnud.
tulemusi saab jah flora lehelt,nii et nende siia panemine oleks pointless.aga kuna ma lubasin,siis peab midagi tarka ütlema:)
imelikul kombel oli selleaastane naiste turniir kuidagi nõrga tasemega.vähemalt minule küll tunds nii.tksk esines küll alla oma võimete.muruplatsil nad küll domineerivad,aga sellel turniiril olid nad küll ootamatult lahjad.ajax estel on oma siseprobleemidest üle saanud ja mängis hästi.no ja pjk on alati seseturniiridel hästi esinenud,nii et nende võit ei olnud väga suur üllatus.flora mängis ka suhteliselt hästi,arvestades et mõned suhteliselt tähtsad mängijad ei osalenud.evl suutis ka juba ilusamat jalgpalli näidata.arvata on,et kui need tüdrukud kasvavad ja trenni teevad,tuleb sealt nii mõnigi hea jalgpallur.tartu tammeka suutis üllatada oma südi vastupanuga.see oli nende esimene naiste turniir ja nad mängisid täitsa hästi.nende kohta kehtib sama,et kui nad treenivad ja kasvavad,võib sealt midagi arvestatavat tulla.
tore oli see,et see aasta pakkus turniir ka närvikõdi penaltite näol

aiFo
09.01.03, 17:40

keegi lubas kommentaare naiste turniiri kohta :P . kui muidu ei oska, siis tee Flora lehelt copy-paste. mukiii nagu vanasõna- hea mees lubamagi

vabandust,vabandust:doh: kiire on olnud.
tulemusi saab jah flora lehelt,nii et nende siia panemine oleks pointless.aga kuna ma lubasin,siis peab midagi tarka ütlema:)
imelikul kombel oli selleaastane naiste turniir kuidagi nõrga tasemega.vähemalt minule küll tunds nii.tksk esines küll alla oma võimete.muruplatsil nad küll domineerivad,aga sellel turniiril olid nad küll ootamatult lahjad.ajax estel on oma siseprobleemidest üle saanud ja mängis hästi.no ja pjk on alati seseturniiridel hästi esinenud,nii et nende võit ei olnud väga suur üllatus.flora mängis ka suhteliselt hästi,arvestades et mõned suhteliselt tähtsad mängijad ei osalenud.evl suutis ka juba ilusamat jalgpalli näidata.arvata on,et kui need tüdrukud kasvavad ja trenni teevad,tuleb sealt nii mõnigi hea jalgpallur.tartu tammeka suutis üllatada oma südi vastupanuga.see oli nende esimene naiste turniir ja nad mängisid täitsa hästi.nende kohta kehtib sama,et kui nad treenivad ja kasvavad,võib sealt midagi arvestatavat tulla.
tore oli see,et see aasta pakkus turniir ka närvikõdi penaltite näol

oeh... kus targasti ytlejaid, seal targasti kysijaid...:P

1. milles väljendus naiste turniiri n6rk tase?
2. tksk alla v6imete? kas ainus kaotus turniiril pennaldega on niiväga alla v6imete? saaliturniir ikkagi ju...
3. ajax estel on siseprobleemidest yle saanud? milles need seisnesid? huvitav oleks teada...:)
4. kes on need \"suhteliselt tähtsad\" flora mängijad, kes turniirilt eemale jäid?

pRmt!

aiFo. mitte-just-väga-kodus-naistefutis...

mukiii
09.01.03, 18:18
Originally posted by aiFo

oeh... kus targasti ytlejaid, seal targasti kysijaid...:P

1. milles väljendus naiste turniiri n6rk tase?
2. tksk alla v6imete? kas ainus kaotus turniiril pennaldega on niiväga alla v6imete? saaliturniir ikkagi ju...
3. ajax estel on siseprobleemidest yle saanud? milles need seisnesid? huvitav oleks teada...:)
4. kes on need \"suhteliselt tähtsad\" flora mängijad, kes turniirilt eemale jäid?

pRmt!

aiFo. mitte-just-väga-kodus-naistefutis...

1.päris mitu võistkonda mängis alla oma taseme,nii et see veidi alandas,aga samas ühtlustas taset ja muutis turniiri huvitavamaks.eelmisel aastal lihtsalt mängisid peaaegu kõik võistkonnad paremini.üldine tase oli eelmise aastaga võrrelde veidi kehvem ja kõik.

2.asi ei olnud selles kaotuses,vaid nende mängu kvaliteedis.TKSK on ülitugev võistkond ja mv esituse põhjal oli neilt oodata paremat mängu.neil puudus see teravus,millega nad muidu silma paistavad.eelmisel aastalõputurniiril mängisid nad väga ilusat ja tulemuslikku jalgpalli,nii et ei saa öelda,et \"saaliturniir ikkagi ju...\"

3.arusaamatused mängijate vahel

4.no mõned ikka olid. näiteks manni(Maarja Vinkel) ja katsi(Katrin Tuse) polnud ja mõnesid veel

spekter
13.01.03, 16:22
tänan! vähemalt eesti naistejalgpallist tean nüüd küll kordades rohkem!

yheksa
13.01.03, 16:49
Mida sa nüüd rohkem tead?
Seda, et valistev meister mängis alla oma vöimete ning et turniir oli kehva?
Ei olnud nii. Ei olnud.
Polnud TKSK midagi alla oma taseme. Täitsa tasemel oli. Arvestada tuleb siiski seda, et tegemist oli saaliturniiriga kus on mänguaeg 8 minutit. Selle ajaga mingit erilist väravatesadu loota on muidugi narr. Ning penaltite löömine on alati olnud loterii.

hmm TKSK\'st.
eelmise aasta turniiril - 3 vöitu 1 viik.
sel aastal - 3 vöitu, 1 viik ning 1 kaotus pennaldega.
TKSK\'le endale ei löödud mängust ühtki väravat. Teine vöistkond, kes värava puhtana hoidis oli turniiri vöitja PJK.

Turniiri taseme teeb ebaühtlaseks noorte vöistkondade rohkus. Eiei... see ei ole halb, täitsa hea on. Eks noored peavad ka kogemust saama.

Mis sa veel teada said? Et kuskil vöistkonnas on miskid lahkhelid ning, et kuskil oli mängijaid puudu? Iseenesest mängudest ei saanud sa ju midagi teada :-)

Tead mis aitab? Tuleb ise vaatamas käia :myts7:

spekter
20.01.03, 18:27
ikka käin ka, kuigi naisteturniiril pole tõesti seni kordagi käinud!

emme
23.12.03, 13:04
Vaataks hea meelega vahest. AGA selleks tahaks nii umbes nädalakese jagu ette teada kes kellega ja millal mängib.
Praegu pole veel oma poisi mängudestki muud kippu ega kõppu kui ainult kuupäev.
Astuks ehk muulgi ajal vahest läbi, aga ehkupeale päevaks otsaks passima kindlasti mitte ei lähe, eriti veel lastega.
:kisakõri:
KES TEAB, KUS ON KÕIK AJAKAVAD NÄHTAVAL?
;) :õnnelik: :ingel: :sünna: - paneks päkaka ka, aga...
Häid jõule siis kõigile!

yheksa
23.12.03, 13:30
Naiste mängud selleks aastaks on muidugi läbi - tulemused (http://www.soccernet.ee/news.php?id=5494) :õnnelik:

Mingi aimu ajakavast saab siit (http://www.soccernet.ee/news.php?id=5381). Noortevöistkondade kohta küll paraku väga hädise.

emme
23.12.03, 14:28
Tänan, yheksa! Nägin seda ja meeste mängult ehk astume möödaminnes läbi ka. Aga lastest peaks kindlasti rohkem hoolima!

Ruud
13.01.04, 15:57
Mnjah. Mängisin ise seal ka. FC Kotkas 90 vanusegrupi eest. Turniir oli lahe, aga oleks võinud olla ka muud kohamängud, mitte ainult 1.-4. Ise kaotasime alagrupis kõik mängud seiseudega 1:2 2:3 ja 1:2. Ei olnud just väga edukas esinemine meil :D