320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

veiniteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    veiniteema

    kas siin on ka veinisõpru? kui nii, siis räägiks äkki oma elamustest ka teistele

    ise siin proovin hetkel Algarve piirkonna veini, mis tegelt pole just parimad siin Portugalis, kuid Cliff Richardi Vida Nova on päris ok. parim siit piirkonnast on vist Foral de Albufeira, mida ka mu boss pakub oma külalistele barbequel
    Catalunya is not Spain!

    #2
    see teema keeratakse kiirelt izbaaks.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      see teema keeratakse kiirelt izbaaks.
      noh loodetavasti on siin õllesõprade kõrval ka siiski veinitarbijaid olemas, kelle jaoks vein on miskit muud kui manastõrskaja izba.

      aga ise soovitan soojalt veel roosasid veine (eriti Mateust) ja ka vinho verdet. supervärk!

      andke tulla, prantslased, hispaanlased, itaallased ja muu piirkonna veinisõbrad!
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #4
        Selles osas olen argentiinlane
        Aga samas ma mingi eriline peenutseja pole - päris izba ei sobi ja proovin selliseid otse pudelisse villimisi vältida, kahjuks pole õnnestunud ilma sulfiitideta veini maitsta, võibolla on tõesti tohutu maitsevahe?
        igal juhul on hetkel kindla peale minek Trapiche shiraz. Argentiina Mendozast.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #5
          muideks krdi kahju et Eestis pole Portugali veine eriti saada, valik ikka suht ahtake. Tallinnas Raekoja platsis on küll Casa de Portugal, kuid seal on veinihinnad ikka kõrged.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            see teema keeratakse kiirelt izbaaks.
            kosmos ekstra

            Kommentaar


              #7
              Mina veini ostes piirkonnale pikemalt ei peatu, peaasi, et maitse oleks ok ja kammiks ka

              Kommentaar


                #8
                ahjaa, et siis parim punase ja valge veini piirkond on siin Portugalis vaieldamatult Alentejo. ka Douro jõe kallastel tehakse head veini. ülejäänud piirkondadest tuleb aeg-ajalt sähvatusi, kuid see on pigem erand
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #9
                  777 või 737
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    #10
                    mega sur veini sõber, 2 korda koolitusel ka käind, meeldivad austraalia ja tšiili veinid

                    Kommentaar


                      #11
                      Pole väga suur veinifänn, kuid erinevad veinid chenin blanc viinamarjast meeldivad küll
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        #12
                        Kõige parem on Bolino punane vein. :P Maksab ~40 krooni ja maitseb hästi.
                        Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                        Kommentaar


                          #13
                          Ülikooli ajal sai 72 erinevat Eesti veini ära testitud ja tulemused on siin: http://www.physic.ut.ee/~larry/test/wein.html

                          Tõsi, paljusid vist neist enam ei toodeta.

                          Kommentaar


                            #14



                            This pleases me.

                            Kommentaar


                              #15
                              Mina eelistan eelkõige Rieslingi viinamarjadest tehtud veine. Mõnusalt hapukad

                              Kommentaar

                              Working...
                              X