320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tõehetk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõehetk

    tasemel huumorisaade!!! .

    Aus eesti poiss siiani. 1 küsimus 100kni.

    #2
    alguses oli jube huinjaa. Umbes sellised küsimused kus mees ise ka ei tea õiget vastus või siis polegi ühest vastust ja siis mingi dedektor teab seda.

    Lõpus läks muidugi krõbedamaks. Peaks oma eks naisega saatesse minema

    Kommentaar


      #3
      Väga hulle küsimusi pole olnudki.

      Kommentaar


        #4
        Otsisin just teemat- Mida hetkel vaatate ja tahtsin sinna selle saate kohta postitada.
        Minu arust on see saade jabur ja tänane vaatamine jääb ka minu jaoks viimaseks. Vabatahtlikult ma sellist jama enam ei vaata.

        PS! Oskajamad inimesed suudavad valedetektori ära petta.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Otsisin just teemat- Mida hetkel vaatate ja tahtsin sinna selle saate kohta postitada.
          Minu arust on see saade jabur ja tänane vaatamine jääb ka minu jaoks viimaseks. Vabatahtlikult ma sellist jama enam ei vaata.
          Jap. Kes tahab saada miljonäriks oli minu meelest huvitavam.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            #6
            täielik sitt. Mis mõte on tüübil valetada kui kaotab raha ja publik saab ikka ju õige vastuse teada. Tra putsi tooge mulle see aparaat siis vaatame kes valetab raisk. Lollus. Sitt vitt ja vankrimääre.

            PS see mis ma kirjutasin on tõde

            Kommentaar


              #7
              mida ta viimasele küsimusele vastas? ei? nõme lontrus raisk .

              Kommentaar


                #8
                eriline homode saade

                Kommentaar


                  #9
                  Küsimused peavad ikka korralikud olema millel on ühene vastus. Näiteks: Kas sa oled naabrinaist põrutanud. Kas naabrimees on sind põrutanud. Kas sul on WC-s seinal Savisaare pilt.

                  Kommentaar


                    #10
                    rahakoti teema oli küll selline veider.. ma tagastaks rahakoti, aga raha ei annaks tagasi... ütleks, et mingi dimitri oli ära võtnud..

                    Kommentaar


                      #11
                      aga ikkagi... homode saade...

                      Kommentaar


                        #12
                        esimene saade ja kohe selline põrumine
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          #13
                          Võrno oleks võinud saate vähe huvitamaks teha ja erikülalisena Viktoria armukese stuudiosse kutsuda
                          Vend langes välja ikka tõeliselt ajuvaba küsimusega. Eestlane ei saa ju sellisele küsimusele ei vastata
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            rahakoti teema oli küll selline veider.. ma tagastaks rahakoti, aga raha ei annaks tagasi... ütleks, et mingi dimitri oli ära võtnud..

                            Inimesed on erinevad.
                            Ma tagastasin 3 aastat tagasi rahakoti koos dokumentidega kus oli sees 5600 krooni.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Inimesed on erinevad.
                              Ma tagastasin 3 aastat tagasi rahakoti koos dokumentidega kus oli sees 5600 krooni.
                              sest, et sulle meeldis pilt.


                              (ei tglt, ma olen 3 korda tagasi saanud oma rahakoti kõikide rekvisiitidega. kaks korda toodi lausa koju ära)
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar

                              Working...
                              X