320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 08/09

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti FNBA Meistriliiga 08/09

    Käes on Tõehetk: kas oled juba ammu salamisi oodanud fantasyhooaja algust? kas näpistad igapäevaselt aega fantasyasjade uurimiseks ja jätad tähtsamad igapäevatoimetused unarusse? kas oleksid nõus loobuma oma elukaaslasest, et saada draftis 1. picki? kas sul on olnud seksuaalseid fantaasiaid seoses mõne NBA mängija või kaasmanageri suhtes?

    Kuna miljonivõitjat jälle ei selgunud, nagu arvata oligi, siis läheme argiasjade juurde tagasi. Hooaeg pole enam mägede taga ja mõned asjad vajavad ülerääkimist/kokku leppimist. Nagu ikka.

    1. Kes on commish? Kui püüda jätkata traditsiooni, et commishiks on keegi uus, siis ma pakuks välja sellised kandidaadid nagu Paide Põhk või Viljandi Paadipoisid. Tunduvad ausad Eesti mehed, ei suitseta ei joo, tellivad koju ajakirjandust.
    2. Kas kõik managerid jätkavad? Kes liiguvad üles Meistriliigasse, kes alla Esiliigasse.
    3. Kas osavõtumaks jääb samaks või tunnistame Hr. Inflatsiooni võitu?
    4. Kas on vajadust juhendi muutmiseks?
    5. Drafti kuupäev. Katsuks võimalusel leida sellise kuupäeva, mis kõigile sobiks. Märkusena, et Revenge pole saanud osaleda viimases kolmes livedraftis vist, kuna osaleb saalihoki meistriliigas ja nädalavahetuseti mängud mingil päeval, ma ei mäleta hetkel, kas laup. või pühap. Ma tean, et tema mure aga kui võimalik, siis äkki tuleks vastu seekord vms.
    6. Ma ei tea kas kokkutuleku orgunni jutu tooks siia teemasse üle nüüd. Või?

    Rohkem ei tulegi vist hetkel midagi meelde... Silvermani võiks ju samas norida aga ühtegi head kildu ei meenu.

    Andke tuld!

    #2
    Algselt postitas SDK Vaata postitust
    Käes on Tõehetk: kas oled juba ammu salamisi oodanud fantasyhooaja algust? kas näpistad igapäevaselt aega fantasyasjade uurimiseks ja jätad tähtsamad igapäevatoimetused unarusse? kas oleksid nõus loobuma oma elukaaslasest, et saada draftis 1. picki? kas sul on olnud seksuaalseid fantaasiaid seoses mõne NBA mängija või kaasmanageri suhtes?

    Kuna miljonivõitjat jälle ei selgunud, nagu arvata oligi, siis läheme argiasjade juurde tagasi. Hooaeg pole enam mägede taga ja mõned asjad vajavad ülerääkimist/kokku leppimist. Nagu ikka.

    1. Kes on commish? Kui püüda jätkata traditsiooni, et commishiks on keegi uus, siis ma pakuks välja sellised kandidaadid nagu Paide Põhk või Viljandi Paadipoisid. Tunduvad ausad Eesti mehed, ei suitseta ei joo, tellivad koju ajakirjandust.
    2. Kas kõik managerid jätkavad? Kes liiguvad üles Meistriliigasse, kes alla Esiliigasse.
    3. Kas osavõtumaks jääb samaks või tunnistame Hr. Inflatsiooni võitu?
    4. Kas on vajadust juhendi muutmiseks?
    5. Drafti kuupäev. Katsuks võimalusel leida sellise kuupäeva, mis kõigile sobiks. Märkusena, et Revenge pole saanud osaleda viimases kolmes livedraftis vist, kuna osaleb saalihoki meistriliigas ja nädalavahetuseti mängud mingil päeval, ma ei mäleta hetkel, kas laup. või pühap. Ma tean, et tema mure aga kui võimalik, siis äkki tuleks vastu seekord vms.
    6. Ma ei tea kas kokkutuleku orgunni jutu tooks siia teemasse üle nüüd. Või?

    Rohkem ei tulegi vist hetkel midagi meelde... Silvermani võiks ju samas norida aga ühtegi head kildu ei meenu.

    Andke tuld!
    kuna avastasin, et mind ennast pole eestis 26-28 oktoobril, siis võiks tänavu drafti teha reedel 24nda õhtul. Siis oleks ka kokkutulekul rohkem, millest rääkida.

    Commishiks toetaksin Paidet, kes võiks asjaga hästi hakkama.

    Raha võib ju juurde panna, aga ega see nagunii väga ei motiveeri. Raivot meil enam ka pole, kes tonnist liigat korduvalt välja pakkus.

    Juhend oli minu poolest okei, aga Lihulal ja Silveril on võibolla teised arvamused.

    Ja kokkutuleku teema võiks samuti siia tuua, hetkel on juba ca 10 manageri endast märku andnud ning loodetavasti tuleb neid juurde.

    ja viimane tõehetke küsimus: kas sa oled leppinud sellega, et teised managerid sind petavad?

    Kommentaar


      #3
      täitsa pöördes juba, kuigi jah minul vist tuleb rohkem haukkuda aste madalamas teemas. Eks siis olge keegi mees ja hakkab seda ka vedama, rashaun? eelmine aasta hea töö.

      Kommentaar


        #4
        1. Commishi suhtes soove pole, peaaasi, et on ette näidata Playboy aastatellimus, kui juba ajakirjandusest jutt oli. Paide on täitsa muhe vend...
        2. Tõusmisest/langemisest tahaks kindlasti arz rääkida, kuna Tal on häid uudiseid, mis puudutavad Teda. Jääme Rimmi igatsema.
        P.S. Loodetevasti saan üle oma motivatsioonikriisist
        3. Tuleks teha arvutused, kuhu on kaasatud SKP, RKP, keskmine toidukorv, inflatsioon, keskmised palgad jne.
        4. Nii, nii... Eelmisel aastal läks suht libedalt, kui ma ei eksi. Lisaks miski kategooria vms? Noh, et ei muutuks rutiinseks see asi? Kolmeste protsent näiteks - Kapono; Kapono
        5. Drafi kuupäeva suhtes soove ei ole - esialgu.
        6. Kokku tuleks tulla küll...

        Kommentaar


          #5
          Tervist!

          Tundub, et sel aastal peaksin osalema siis aste kõrgemal.Soov osaleda igaljuhul olemas.Commishi osas ei oska kedagi pakkuda.Draft võiks ikkagi jääda nädalavahetusele, aga eks lähemalt saab vabade päevade osas selgust, kui oktoober juba käes.

          Kommentaar


            #6
            1. kahju, et minu kandidatuur nii haledasti välja langes - ei kutsutud isegi vestlusele
            2. kobinad ju tegelt lugeda ei tohix
            3. halba investeeringusse, mis kunagi raha tagasi ei too, pole mõtet rohkem investeerida
            4. muudatuste osas ei tasux vist nõrgimal väga sõna võtta
            5. peax the revenge taktika yle võtma, paistab et see toimib
            6. keeperi teema võix joomarluse teemast puhas olla - seega see olex õige koht kyll

            Kommentaar


              #7
              Lisaks kohustuslikule kokkutuleku All-Stars mängule peaks seekord siis tegema vabakate, kolmese ja dongivõistluse. Rimm pidi juba selleks viimaseks võistluseks eritreeneri käe all harjutama!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas artz Vaata postitust
                1. kahju, et minu kandidatuur nii haledasti välja langes - ei kutsutud isegi vestlusele
                koht kyll
                sa ju teed keeperis täiesti asendamatud tööd, millega ma usun, et keegi teine meist hakkama ei saa. Ja võibolla tahab lihtsalt mõni veel seda rasket ametit (loe: lihula ja silvermani vaidluste lahendamist) proovida pidada.

                Kommentaar


                  #9
                  1. Commishi suhtes suht ükskõik. Hea, kui oleks mõni vana ja end tõestanud olija, samas võib üsnagi kindel olla, et ilusti hakkama saaks ka uuem ja rohelisem. Peaasi, et väljavalitul piisavalt aega ja aega ja tahtmist oleks...
                  2. Vabalt jätkan. Võit jäi ju eelmisel aastal võtmata, motivatsiooni on.
                  3. Ükskõik. Nagu uukaa ütles ja eelmises punktis kirjas, siis raha ei ole kindlasti mitte peamine motivaator.
                  4. Ei oska juhendi osas miskit uut ette panna. Kõik toimis justkui vist ju.
                  5. Nii pikalt ette ei oska kuupäeva sobivuse kohta öelda, aga eks nii tähtsa sündmuse puhul ikka peab aega leidma. Neljapäev, reede, laupäev, pühapäev... kõik läheb. Aga kuna kokkutulek on 25. oktoobril, siis oleks sellele eelnev reede õhtu päris ok... kuigi tavatult vara enne hooaja algust, aga kõigil juba niikuinii rank paigas ja põhimõtteliselt võiks juba täna ära draftida, rait!?
                  6. Toome üle. Mina SDK-ga ühes tiimis ei ole. Ja kolmeste loopimises teeksin ka talle ära. (tegelt ma kossu ei jaga, rohkem male ja kabe mees)

                  Kommentaar


                    #10
                    1. Tänavune tankist - Tänan usalduskrediidi eest, aga põikleks parema meelega see aasta veel kõrvale. Igat tegemist niigi pahatmoodi palju, ei taha, et kvaliteet seepärast kannataks. Pealegi ega varahommikune süntaksianalüüs mind eriti inspireeri. Kellel isu antku märku? Kes ees see mees. Mo arust võib Kure vabalt siingi ohjad üle võtta. Oskusi on, soovi on, julgemalt-julgemalt.
                    2. Outcome - See aasta siis mõlemad tiitlid Paide, mullu jäi napilt puudu. Vormistamise vaev.
                    3. Klots - VIIS SOTTI PER KÄRSS
                    4. Seadusandlus - Juhendit loen siis, kui seis väga sitt või kui keegi rämedalt pinda käib, enne pole nagu põhjust muuta. Ooot-oot, kas commish saab reegleid muuta?
                    5. Draft - Livedraft õllelauas. Mehele, kes esimesena Raef LaFrentz'i võtab, minu kannupõhi.
                    6. Kutse tantsule - Skinti'ga teeks malet küll, las pööbel püherdab põllul.

                    Kommentaar


                      #11
                      Paide ja Viljandi on commishi konkurentsist ennast taandanud. Mis teha. Ega sundida ei saa. MSN-i vestluse põhjal oleks Skint juba peaaegu nõus olema. Ega teistel selle kohta vastuväiteid ei ole? Tuletan meelde, et commishiks olemine ei ole nii hull - pmst ainult ju raha kogumine, liiga avamine ja raha jagamine. Saab määrata ka co-commishid nii et pole hullu.

                      Osavõtumaksuga on jah nii, et ega raha pärast keegi loodetavalt ei osale siin. Lihtsalt lisamotivaator. Aga kui koguneb piisav hulk pooldajaid, siis olen ise samuti nõus 500-ga.

                      Kommentaar


                        #12
                        1. Commishi osas igasugune eelistus puudub.
                        2. Käpp endiselt. Esikoht ju senimaani saavutamata.
                        3. Motivatsiooni seisukohalt minu jaoks vahet pole kas saan kevadel 2500 või 3000 krooni Leian, et lõpmatuseni osalusatasu ka tõsta ei saa, nii kaob varsti mängu ilu ära.
                        4. Käivad need reeglid küll.
                        5. Kui esmaspäeval-teisipäeval drafti ei korraldata, siis mul rohkem eelistusi pole.
                        6. Võib ka siin teemas tulevatest vägitegudest pajatada.

                        Kokkuvõtvalt võib siis kogu eelneva teksti kokku võtta selliselt, et mina oma arvamust ei oma.
                        Mul on liiv ja sul on savi.

                        Kommentaar


                          #13
                          Fantaasiast

                          Ahoi,

                          eelkõnelejaga punktides 1,3,4 ja 5 täiesti päri. Põhiline, et teaks drafti kuupäeva pikemalt ette.

                          Kesklinna vandid.

                          Kommentaar


                            #14
                            Loobuks kohast, sest ei jõua sellele piisavalt keskenduda. Küll aga tahaks ehk mingis madalas kohas pallida.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Loobuks kohast, sest ei jõua sellele piisavalt keskenduda. Küll aga tahaks ehk mingis madalas kohas pallida.
                              Njah, kahju iseenesest. Kui see on su lõplik otsus ikka. Aga Esiliiga siis? Ega tippsporti ei või päevapealt lõpetada...

                              Sellisel juhul tõuseksid Meistriliigasse osalemissoovi korral BC Nautilus, BC Naljavennad ja HarjuHakkivadHagijad ning Esiliigasse läheksid BC Kõmuorjad, AA-Team ja BC 40.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X