320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sunderlandi järjekordne kaotus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sunderlandi järjekordne kaotus

    Sunderland vilistati välja Stadium of Lightil pärast kaotust kodus West Bromile FA Cupil, aga boss Peter Reid ütleb, et toetajad, mängijad ja management peavad kokku hoidma, et takistada laostumist.

    Peter Reid ütles, et ta mõistab toetajate pettumust pärast Sunderlandi varajast lahkumist FA Cupilt.

    Sunderland vilistati välja pärast I Divisioni meeskonna West Bromi väljateenitud 2:1 võitu Sunderlandi üle Stadium of Lightil.

    Kevin Philipsi väravast asus kodumeeskond 11. minutil juhtima, aga Neil Clement viigistas penaltist.

    Ja Andy Johnsoni värav teisel poolajal saatis 5000 Baggiesi fänni õnnelikult koju.

    Reid ütles: "Ma arvan, et me alustasime hästi, Kevin lõi ilusa värava ja kõik näis roosiline."

    "Aga au neile, nad said penalti, mille nad latist sisse lõid ja me proovisime ja üritasime, kuid meil polnud piisavalt jõudu, et neid lüüa."

    "See on ilmselgelt suur pettumus toetajatele, mängijatele ja mulle. Kindlasti ei ole ma õnnelik mees."

    "See on aeg, kus me peame kokku hoidma, tuleb keeruline aeg. Toetajad ei ole õnnelikud ja me peame kokku hoidma ning raskesti töötama. Peame koguma maksimaalselt liigapunkte, sest see on ainus tee edasi."

    "West Bromil on hea mänguplaan ja on aus öelda, et me polnud piisavalt ette valmistunud või osavad, et neid lüüa."
    Kommentaare ja tsitaate football365-st.
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    #2
    that's a good point... toetajad ei ole 6nnelikud...
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      #3
      Reid out!

      Kommentaar


        #4
        Mnjaa, hakkab vist safcil rappa kiskuma see hooaeg. Aga sest pole midagi, korjan kuuseriisikaid ja ManU tuli igatahes ilusti 2:0 kaotusseisust 15 minutiga välja. Palju õnne teile, vennad jollerid
        Jube Tige Kala

        Kommentaar

        Working...
        X