PDA

View Full Version : Eesti Saalijalgpalli MV 08/09

Leheküljed : 1 [2]

pink kõigub
15.01.09, 13:23
Rääkides veidikene mängust siis. Suutsime 1-0 ette minna(Joker) ,seda enam hakkas Aser suruma ja üritama viigistada mängu, kuid tulutult, hoopis ise asusime skoori suurendama, läbi väga ilusa rünnaku. Kuigi Aser suutis veel poolaja lõpu poole ühe värava tagasi lüüüa. Poolaeg 2-1. Teine poolaeg oli lausa uskumatult närviline.
Teine poolaeg suutsime 3-1 ette minnna , läbi väga ilusa rünnaku. Kuid Aseri mõtles et lööb tagasi ühe , ja lõigi seisuks 3-2 , kuid eriliselt see ei morjendanud meid, tänu meie ründaja suurepärasele oskustele ,tribaldes läbi poolvõistkonna ja andis kolleegile passi ja see oma korda lõi tühja väravasse , seisuks 4-2 , kuid sellega polnud mäng kohe üldse läbi. Aseri surus päris kõvasti , peale meie viimast värvat, kuid järjekordselt tulutult, suutsime ise lüüa väga ilusa värava ,seisuks 5-2. Ja peale seda läks Aser nii hoogu,et lõi kohe kaks kolli meile tagasi, seisuks 5-4 . Kuigi need väravad ei päästnud Aseri poolt vaadates mängu, viimased 3-4 minutit dikteerisime mängu väga kindlalt, Aseri surus, aga kaitses olime kindlad , ja meie ründaja otsustas et aitab pullist ja teeks hat tricki ära , ja võta näpust, tegigi. Viimasel minutil GOOOOOOOOOAL 6-4 ja sellega ka mäng lõpppes.
Kokkuvõttes oli suurim rõõm näha , et fänne oli väga palju Aseril:) Ja et võib öelda et terve kohtumineoli üks Vile Vile Vile ja veelkord Vile, ei soovi siin kohtuniku kallal virisema hakata, kuigi tahaks raisk, no pani ikka vahel kuradima mööda, et jube lausa.

Tubli...Istu...5

Rain91
17.01.09, 15:03
Püsivus võitis Kiilit siiski 5:3, mitte 3:2, nagu Jalkaliidu lehel kirjas :)
Väravatevahe veits parem :D

Err
17.01.09, 16:58
Sparta SK - Aseri SK 7 : 10

Sutenöör
17.01.09, 18:26
Loo - Joker 0 - 8

in-the-stone
17.01.09, 20:54
tondi palamuse 11:7

Rain91
17.01.09, 23:21
Püsivus 7 : 4 Aameraas

Qips
18.01.09, 19:34
Saku-Piraaja 8:7

saku olla poolajal 3:7 taga olnud....

riido
24.01.09, 15:25
Joker - FC 91 9:6

kalev94
24.01.09, 19:10
Tondi-Püsivus 4-8. Natuke üllatav aga mulle muidugi tore üllatus.

willane
25.01.09, 18:03
kas Sillamäelt ka juba uudiseid on???

17
25.01.09, 19:24
Sillamäe võitis Betooni 4:3.

maniaacos
25.01.09, 20:27
kiili - kalju 2:4 (0:0)

kiili väravavaht tegi ikka müstilise tõrjed, midagi pole öelda. aga hea põnev mäng oli.

põllumees
25.01.09, 20:49
kiili - kalju 2:4 (0:0)

kiili väravavaht tegi ikka müstilise tõrjed, midagi pole öelda. aga hea põnev mäng oli.

jah,tõesti,vaatemängulisust oli terve mäng.

Wuppi
25.01.09, 21:21
Põnevale mängule lisaks, on väike valik fotosid ( http://www.soccernet.ee/gallery/336/) siin vaatamiseks.

noot
26.01.09, 14:51
Põnevale mängule lisaks, on väike valik fotosid ( http://www.soccernet.ee/gallery/336/) siin vaatamiseks.

oli vast mäng, kiili vääris viiki ja läks püüdma võitu, aga karistati eelviimasel minutil vasturünnakust ära. seekord parem ei võitnud - viik oleks mängu käigule vastanud.
üks piltidest - esimene ja suurema, on tehtud seisult 2-2 kui mängu lõpuni oli vast paar minutit ja kiili ründaja tõmbas kaitse ja väravavahi põrandale, aga veeretas tühjast väravast mööda - tõsi üsna terava nurga alt.
tribüünilt tundus, et kiili eduseisul 1-0 kalju kasuks antud penalti oli ilus itaalia stiilis kukkumine peale olukorda - kohtunik, kes oli teises servas uskus seal viga nägevat. muidu oli korrektne mäng ja vile.

Wuppi
26.01.09, 17:28
Kiili tegi siiski väga palju eksimusi palli valdamisel ja söötmisel. Mängijad võiks ju platsil rohkem suhelda omavahel, kui lihtsalt kannaga pall tagasi sööta Kalju mängijale, täpsemalt tol hetkel söödeti pall Kunole. :D Lisaks peaks nad veel oma lööke harjutama, et paremini väravat tabada. Kuuldavasti on nad küll oma mängu oskust parandanud võrreldes sellega, et olevat eelmine kord kaodanud mingi 17ne väravaga. Treenerist on neil kindlasti oma kasu olemas, kuid pingil istudes võiks ka oma suud talitseda. Aga muidu oli päris tore mäng.

dreyd
27.01.09, 10:23
Tondi-Püsivus 4-8. Natuke üllatav aga mulle muidugi tore üllatus.

aijaa, noh liiga läheb ikka väääga põnevaks nüüd ju. Põhimõtteliselt, kes tahab ära võita ei tohi enam punkte kaotada...muidugi rõõm, et Püsivus on suutnud sellesse kõrgesse mängu sekkuda, kuid otsustavaid mänge on veel mitu, mitu.

in-the-stone
27.01.09, 22:44
jk palamusest oli ajakirjas jalka väike artikkel:)Kel huvi lugege lk 61

Ghoster
28.01.09, 12:24
jk palamusest oli ajakirjas jalka väike artikkel:)Kel huvi lugege lk 61
vabanda mu irooniat aga millises:playboy kroonika vms.või ikkagi JALKA`t mõtled

in-the-stone
29.01.09, 00:16
Jalkat jah

Rain91
29.01.09, 23:45
Püsivus 9 : 5 Piraaja

Raivo19
30.01.09, 04:16
Ja vahele ka sõprusmänguke Sparta hallis:

SK Sparta 25 : 7 Muusikute koondis , mingi 70 min. mängu. Saade Reporter oli kohal ja puha ning tänasesse(vist?) saatesse Kanal 2s lõiguke ka filmiti.
Kurvem lugu on see,et juba praegu on ette teada,et Spatal ei saa mitmed põhimängijad eelseisvates voorudes kahjuks erinevatel põhjustel mängida.

willane
30.01.09, 10:45
selline see elu on, et sport tv toimetajaid ei huvita, aga kui asi vähegi kollakas paistab, siis on kohe kaameramehed kohal :)

riido
30.01.09, 22:39
Kinnisvara 9:4 Joker

Wuppi
30.01.09, 22:41
Kalju vs. Saaremaa 9:3

Wuppi
30.01.09, 23:34
Väike valik fotosid ( http://www.soccernet.ee/gallery/338/) Kalju 9:3 võidu mängust Saarema JK üle siin vaatamiseks.

Raivo19
31.01.09, 20:03
Täna Põhja Spordihoones: JK Dünamo 10 : 10 Sparta SK

No kurat,mida vihane mäng!Poolajaks saime ette 6:4,kuigi lasime viimastel sekunditel värava lüüa.Mäng oli väga võrdne ja võitluslik,veel poolteist minutit enne lõppu olime 10:8 ees,kahjuks õnnestus Dünamol lõpus viik välja võluda,20 sek.enne vilet.Natuke tundus nende oma mees lauakohtunikuna aega pikendavat,aga see selleks.Kahju pisut on ,sest enamuse ajast õnnestus juhtida.

FCTnr11
31.01.09, 21:06
Jk Palamuse vs Saku - 15:10

in-the-stone
01.02.09, 09:44
Jk Palamuse vs Saku - 15:10

ats oli väravas:D?
Lasi kymme selja taha:D?
Hästi ats:D

VIP777
01.02.09, 14:57
Kinnisvara 9:4 Joker

igav mäng, väike väljak, kehv kohtunik. Käisime seda mängu vaatamas, sest tahtsime vaadata kuidas "favoriitid" mängivad (põhi-ida). Kinnisvarast #10 ainult saab aru kuidas jalkat on vaja mängida (löögid jm). Teised jooksevad ja jooksevad.Mõtetu. See on saalijalgpall, mitte kergejõustik.

Jokeri väravavaht juba istub maas, kui löök ei ole veel tehtud.Ära karda, kõik saab korda.

Mis veel tahaks öelda? Nüüd saime aru kuidas on võimalik võita ~30-0, 40-0 jne -Väljak on liiiiiga väike.

Eesti keelt ei valda- st. teen vigu.

Edu.

pink kõigub
02.02.09, 18:51
igav mäng, väike väljak, kehv kohtunik. Käisime seda mängu vaatamas, sest tahtsime vaadata kuidas "favoriitid" mängivad (põhi-ida). Kinnisvarast #10 ainult saab aru kuidas jalkat on vaja mängida (löögid jm). Teised jooksevad ja jooksevad.Mõtetu. See on saalijalgpall, mitte kergejõustik.

Jokeri väravavaht juba istub maas, kui löök ei ole veel tehtud.Ära karda, kõik saab korda.

Mis veel tahaks öelda? Nüüd saime aru kuidas on võimalik võita ~30-0, 40-0 jne -Väljak on liiiiiga väike.

Edu.

Sellist jama pole ammu lugenud juba...

in-the-stone
02.02.09, 18:52
a&a kinnisvara sõprus kohtumist ei tee?
tahaks teada kui head te siis olete ka?

dreyd
02.02.09, 19:54
ma arvan, et vast isegi kraadivõrra kangemad kui näituseks Tondi, Mainor või Kalju.

VIP777
02.02.09, 20:22
Sellist jama pole ammu lugenud juba...

Näita mulle, kus jama on kirjutatud minu tekstis.

Sa vist ei taipa jalgpallist midagi. Või sa ei ole näinud kuidas korrektselt saalijalgpalli mängitakse. (Vb, meil ei ole niisugust meeskonda).

Kas kriitika on ebaseaduslik?:doh:

Loomulikult iga meeskond võib hästi mängida ja vastupidi. Aga mina kirjutasin just mängust Kinnisvara-Joker, mida me oleme näinud.

Küsimusi?!

Piaoviaopiuviao
02.02.09, 20:37

Edu.

"
Jokeri väravavaht juba istub maas, kui löök ei ole veel tehtud.Ära karda, kõik saab korda" mida vittu???????

VIP777
02.02.09, 21:07
"
Jokeri väravavaht juba istub maas, kui löök ei ole veel tehtud.Ära karda, kõik saab korda" mida vittu???????

Ok. Järmisele nende mängule võtame videokaamerat))) Või mul on parem pakkumine. Tehke seda videot ise. Pärast andke vaadata kõigile (youtube.com näiteks)

dreyd
02.02.09, 22:34
miks vinguda, kodanik ju kirjutab postitusse, et eesti keel ei ole emakeel, siit ka ilmselt kummaline sõnastus.

schmeichel
02.02.09, 23:19
ma arvan, et vast isegi kraadivõrra kangemad kui näituseks Tondi, Mainor või Kalju.

Just Mainori mängija/poolehoidjaga tegu ongi. Mainor nimelt oli seda A&A - Joker mängu pea terves koosseisus vaatamas. A&A - Mainor mäng iseenesest oleks tõeline maiuspala (eriti kui seda mängida korralikus suures saalis, mitte selles Tehnikakõrgkooli võimlas). Aga selle peale võin ma küll kogu oma maise vara mängu panna, et 30-0 tulemust selles mängus kohe kindlasti ei tule - ei ühele ega teisele poole.

pink kõigub
03.02.09, 12:50

Sa vist ei taipa jalgpallist midagi. Või sa ei ole näinud kuidas korrektselt saalijalgpalli mängitakse. (Vb, meil ei ole niisugust meeskonda).

Loomulikult iga meeskond võib hästi mängida ja vastupidi. Aga mina kirjutasin just mängust Kinnisvara-Joker, mida me oleme näinud.

Küsimusi?!

Üks küsimus tekkis kohe.
Kui sa kukkusid eks...Kas sul oli väga valus?

VIP777
03.02.09, 17:01
Üks küsimus tekkis kohe.
Kui sa kukkusid eks...Kas sul oli väga valus?

Sa oled väga vihane ?)) Lihtsalt tahtsin oma (meie) arvamus kirjutada siin foorumis. Või ma ei tohi seda teha ?

killers678
03.02.09, 23:37

Küsimusi?!

nojah kui aus olla on fj jokeri üks parimaid väravavahte keda näinud olen esiliigas. kinnisvaraga mängus sai saatuslikuks see et plats oli liiga väike ja meeste vahelt tulevatele pallidele on väga rakse reageerida. aga kui keegi on näinud aseriga ja näiteks dünamoga siis ei ole teil vv kohta yhtegi halba sõna. teadmiseks siis ka vv mängib u16 koondises ja mängib eriloaga saali liigas. nagu ma aru olen saanud.

schmeichel
04.02.09, 09:23
nojah kui aus olla on fj jokeri üks parimaid väravavahte keda näinud olen esiliigas. kinnisvaraga mängus sai saatuslikuks see et plats oli liiga väike ja meeste vahelt tulevatele pallidele on väga rakse reageerida. aga kui keegi on näinud aseriga ja näiteks dünamoga siis ei ole teil vv kohta yhtegi halba sõna. teadmiseks siis ka vv mängib u16 koondises ja mängib eriloaga saali liigas. nagu ma aru olen saanud.

Ja saab kahe nädala pärast alles 15 aastaseks.

Piaoviaopiuviao
04.02.09, 12:09
Ja saab kahe nädala pärast alles 15 aastaseks.

novot. ja üleüldse on Joker väga-väga noor sats. niiet kui enne lahmima tulete, uurige meeskonna tausta.

maniaacos
04.02.09, 12:38
no mida te jurate? inmene käis mängu vaatamas ja kirjutas, mida ta nägi ja mis ta arvas sellest mängust.
see, et väravaht on 15 ja meeskond on noor on väga tore, aga vaevalt, et see tema seisukohta nüüd muudab. ja kui keegi oma arvamust avaldab, ei tähenda, et kohe lahmitakse.
ma pole ise ühtegi a&a mängu vaatama jõudnud, kuid tean sealt väga paljusid mängijaid ning kindlasti peab nende mängus midagi olema, et sellised skoorid ka võõrsil neil tulevad, mitte ainult oma saalis.
ja väga kahju on, et me ilmselt nendega kahjuks üleminekumänge mängida ei saa :)

dreyd
04.02.09, 13:00
juba loobute? :) siin veel ikka lahtisi otsi veel päris palju, arvatavasti selle nädala voor võib paljuski selgust tuua või siis hiljemalt on eelviimane voor see, kus tõenäoliselt selgub meie liiga võitja. Aga elame näeme

maniaacos
04.02.09, 13:16
nu mainor peaks kaks korda komistama... aga veits kahtlane. püsivus võiks üllatada muidugi. ja no ise peame kindlasti võitma kõik :)

dreyd
04.02.09, 13:34
õigus küll Mainoril on ikka jah väga head shansud asi kinni panna. Neil viimased voorud kindlasti kergemad mängud.

gaius
04.02.09, 14:38
nu mainor peaks kaks korda komistama... aga veits kahtlane. püsivus võiks üllatada muidugi. ja no ise peame kindlasti võitma kõik :)

Noh kui kogu hooaeg on head mängu näidatud siis pole tegemist ju üllatusega?

don
04.02.09, 17:23
Noh kui kogu hooaeg on head mängu näidatud siis pole tegemist ju üllatusega?

kalju mängude põhjal ütleksin, et esimeses mängus oli meil õnne mainori vastu ja võitsime. teine mäng panid nad oma paremuse maksma ja võtsid oma. kohila sai õnnega pooleks meilt viigi. tõsi omavahelises mängus olete jah neid võitnud ma vaatan...
minu jaoks oleks ka üllatus kui uuesti võidaksite neid sest nad näitasid vähemalt meie vastu paremat mängu kui esimeses voorus.

Raivo19
04.02.09, 18:23
no mida te jurate? inmene käis mängu vaatamas ja kirjutas, mida ta nägi ja mis ta arvas sellest mängust.
see, et väravaht on 15 ja meeskond on noor on väga tore, aga vaevalt, et see tema seisukohta nüüd muudab. ja kui keegi oma arvamust avaldab, ei tähenda, et kohe lahmitakse.
ma pole ise ühtegi a&a mängu vaatama jõudnud, kuid tean sealt väga paljusid mängijaid ning kindlasti peab nende mängus midagi olema, et sellised skoorid ka võõrsil neil tulevad, mitte ainult oma saalis.
ja väga kahju on, et me ilmselt nendega kahjuks üleminekumänge mängida ei saa :)Õige,arvamust tuleb avaldada! Ma mögisen ka natuke,subjektiivselt muidugi.Esiteks,A&A on kindlasti hea võistkond.Kuigi meil(Spartal) tuli nendega mäng väga hästi välja,võtsid nad siiski veenva võidu.(olid ka algul kaotusseisus)Nende treener Olumets kiitis meid väga(tänks talle ;)) ja ütles,et sellise mänguga sõidaksite Kaljust,Jokerist ja Aserist üle.Aserist ja Jokerist pole sõitnud,hoopis kaotanud.Kalju on teises grupis, oleme tahtnud küll sõprusmängu teha(siiani pole õnnestunud,aga küll teeme).Kohilaga vahetult enne liiga algust mängisime ja õnnestus võrdse mängu puhul napilt võita,aga see eriti midagi ei näita,oli meie plats ja polnud kohtunikku ja pikem mänguaeg jne.
Kokkuvõtteks leian,et teine grupp on stabiilsem ja ühtlaselt tugev,meil on aga ladvik päris hea klassiga,valmis juba praegu meistriliigas mõnda satsi küpsetama.Aga see on vaid minu arvamus.:)
Edu kõigile!

maniaacos
04.02.09, 18:47
Raivo, pole jõudnud jah teiega veel ikka mängida, aga võiks küll tõesti mingi aeg.
Eks mingi reede või laupäeva hilisõhtul tabasalu-tallinn tee peal paneme selle asja paika ;)

kloun99
05.02.09, 11:56
Mis siin vaielda.Mõned voorud veel ja on hooaeg läbi.Ülemineku mängudele saavad tugevamad.Ja siis ole ka näha kumb tsoon on tugevam.

Edu kõigile

Qips
05.02.09, 14:24
Kui keegi tahaks teha sõprusmängu saalis Saku`ga siis andke märku! Oleks pakkuda pühapäeva õhtune aeg!

dreyd
07.02.09, 15:35
Püsivuselt harjumuspäratult resultatiivne mäng, võõrsilt Saku vastu võit 15-6

maniaacos
07.02.09, 17:51
kalju oli täna siis ilma ühegi vahetuseta võitnud tondit 11:5 :)
tublid poisid, eks peab vist välja tegema neile :P

Raivo19
09.02.09, 17:40
Raivo, pole jõudnud jah teiega veel ikka mängida, aga võiks küll tõesti mingi aeg.
Eks mingi reede või laupäeva hilisõhtul tabasalu-tallinn tee peal paneme selle asja paika ;)Ma lisaksin veel,et sellel marsruudil pannakse üldse palju küsimusi paika eesti jalgpallimaastikul.;)

Sparta 17-9 Loo
Lõpetasime kah ilma vahetusteta,sest mängu käigus said 2 meest vigastada pisut.

yimanya
09.02.09, 20:04
Piraaja 1 - 13 Mainor

Meil oli ka aint üks vahetusmees aga kuna väravavaht sai 1 poolaja lõpus vigastada siis lõpetasime ka ilma vahetusteta:D

VIP777
09.02.09, 21:16
Piraaja 1 - 13 Mainor

Meil oli ka aint üks vahetusmees aga kuna väravavaht sai 1 poolaja lõpus vigastada siis lõpetasime ka ilma vahetusteta:D
Kus teised mehed olid ?! .. Meil, näiteks, oli üsna raske koguneda. Üks mees magas, kuna teised juba kogunesid, teised olid veel baaris jne. Aga lõppuks ometi tulime teie juurde :)

yimanya
09.02.09, 22:57
Kus teised mehed olid ?! .. Meil, näiteks, oli üsna raske koguneda. Üks mees magas, kuna teised juba kogunesid, teised olid veel baaris jne. Aga lõppuks ometi tulime teie juurde :)

Teil oli jah ikka terve sats koos....aga ma ei tea kus meie ülejäänud mehed olid!:confused:

art
09.02.09, 23:41
Piraaja oli tegelt tubli siiski (va need mängijad kes kohale ei tulnud). Samuti on väravavahist kahju...aga eks see jalgpall on kord juba selline.

Qips
10.02.09, 00:19
Piraaja oli tegelt tubli siiski (va need mängijad kes kohale ei tulnud). Samuti on väravavahist kahju...aga eks see jalgpall on kord juba selline.

mis väravavahil juhtus?

tuleb kohe meelde mäng Saaremaa vastu Kuressaares kus saare mängija lendas põlv ees väravavahile silma ja paugust silm paistes ja sinine....

maniaacos
10.02.09, 00:50
öelge parem, kas mingi transport nagu laupäeva hommikul kell 11ks saaremaale ka viib või tuleb juba reedel minna? :D

super kellaaeg on mänguks välja mõeldud!!!

Maku
10.02.09, 01:35
jah, ega pole kiita aeg. Kuid ega see 19.15 30.jaanuaril meite jaoks teps parem polnud.

maniaacos
10.02.09, 11:09
ilmselgelt on teil niikuinii kõige ebameeldivam terve hooaja vätlel mitmeid kordi tallinnas mängimas käia, aga noh, laupäev ja kell 11, see on vähe karm minu meelest. aga eks elame üle, mis seal ikka :)

sprinter
10.02.09, 15:18
öelge parem, kas mingi transport nagu laupäeva hommikul kell 11ks saaremaale ka viib või tuleb juba reedel minna? :D

super kellaaeg on mänguks välja mõeldud!!!

ainuke transport oleks auto ja see tähendaks kusagil peale kella kuute hommikul tallinnast liikuma hakata siis peaks õigeks ajaks kohale jõudma, aga soovitaks praamile bronni ka kinni panna igaksjuhuks

yimanya
10.02.09, 18:29
mis väravavahil juhtus?

tuleb kohe meelde mäng Saaremaa vastu Kuressaares kus saare mängija lendas põlv ees väravavahile silma ja paugust silm paistes ja sinine....

Väravavahile lendas mängija jalaga näkku(mitte tahtlikult) ja nii õnnetult, et hammas lõi ülahuulde kena vao ja päris suur tükk nahka rippus sealt suust välja. Mingi 6 või 7 õmblust vist tehti:S

Qips
10.02.09, 23:43
Väravavahile lendas mängija jalaga näkku(mitte tahtlikult) ja nii õnnetult, et hammas lõi ülahuulde kena vao ja päris suur tükk nahka rippus sealt suust välja. Mingi 6 või 7 õmblust vist tehti:S

ja platsi mängijad nutavad kui on puuka saanud :)

maniaacos
12.02.09, 10:45
Kalju - Piraaja 13:1

schmeichel
12.02.09, 11:41
Kalju - Piraaja 13:1

Jalkaliidu kodukas väidab, et 14:1

yimanya
12.02.09, 16:29
Jalkaliidu kodukas väidab, et 14:1

ei tea ka täpselt...lõpus läks lugemine sassi:D aga järjekordselt mängisime ilma vahetusmeesteta.

art
13.02.09, 02:22
ei tea ka täpselt...lõpus läks lugemine sassi:D aga järjekordselt mängisime ilma vahetusmeesteta.

Kus mehed on siis? Ei viitsi enam mängida?

maniaacos
14.02.09, 19:43
Ameraas - Kalju 6:7

väga põnev ja hea mäng oli! üks meeldivamaid see aasta kindlasti. muidugi, oleks see Ameraasi nats peale lõpuvilet löödud värav lugenud, siiis oleks veits masendus praegu, kuna sel juhul see 5:30 äratus oleks mõttetu olnud :)

Fcfhväravavaht
15.02.09, 04:39
Sparta 11:9 Kohtla-Järve

Väga raske mäng,kuuekesi väljakumängijatega imesime ikka võidu välja,kerge ei olnud,kuigi õnnestus juhtida terve mäng.Sõbralikkus üle mõistuse,isegi kannikat silitati basseinis.

Qips
15.02.09, 11:06
Mainor - Saku 14:3

mainor oli lihtsalt peajagu üle....

Rain91
15.02.09, 18:41
Püsivus 14, Kotiku vms 4

in-the-stone
16.02.09, 12:04
Püsivus 14, Kotiku vms 4

mis kuradi kotiku?
Pmst on püsivuses kõige jõhkramad mängijad ültse..:S
Noo ikka nii vigade rohke mäng nende poole pealt ja kohtunik lasi ka jõhkralt mängida!Ise enesest püsivuse nr 15 ongi kõige hullem ja nr 24 kes tõi tagasi mu rangluuu vigastuse kui ta mind maas olles lõi:SAga muidu jah 14:4 saime pähe mis teha me ei jõua enam mängida turniirid igalpool põhi vennad vigastustega väljas ja mehed ei jõua..loodame et Mainoriga tuleb meil vähealt rahulik mäng:S

Piaoviaopiuviao
16.02.09, 12:09
Püsivus 14, Kotiku vms 4

Võiksid tõesti natukene viisakamalt teist meeskonda austada.

in-the-stone
16.02.09, 12:52
Ja eriti pärast seda kui te olete sihukese mängu teinud ja vastas meeskonna jumala ära lõhkunud:S

dreyd
16.02.09, 12:54
noh eks Rain lihtsalt sai revanši. Eelmises voorus oli kergelt kummuli ka teie endi suhtumine...aga mis seal ikka, järgmised voorud siis otsustavad, kes ja kuidas.

in-the-stone
16.02.09, 13:02
noh eks Rain lihtsalt sai revanši. Eelmises voorus oli kergelt kummuli ka teie endi suhtumine...aga mis seal ikka, järgmised voorud siis otsustavad, kes ja kuidas.

tõesti kodus said nad meilt 11:4
Nyyyd oli 14:4 teile ag asihukese skoori yle ei saa õnnelik olla kui harrastatakse sihukes jalgpalli

gaius
16.02.09, 13:40
jk palamuse ja mingi kohila vms 11:4 palamusele

no eks see Raini postitus oli inspireeritud sellest. Aga noh eks vigu oli mõlemale poolele. Kindlasti keegi spetsiaalset just sind sinna lööma ei tulnud pigem oli tegemist mängulise olukorraga ja kahjuks on see spordis suhteliselt tavaline. Jõudu ja vähem vigastusi edaspidiseks.

in-the-stone
16.02.09, 13:52
no eks see Raini postitus oli inspireeritud sellest. Aga noh eks vigu oli mõlemale poolele. Kindlasti keegi spetsiaalset just sind sinna lööma ei tulnud pigem oli tegemist mängulise olukorraga ja kahjuks on see spordis suhteliselt tavaline. Jõudu ja vähem vigastusi edaspidiseks.

Võtsin maast nurga löögi ära ja siis mingi vend keevitas natukese aja pärast vastu rangluud täis paugu jalaga:S See on ebanormaalne!
Ja mina mainisin ära kohila vms, mitte ei pannud kotiku:)Aga noh eks need püsivuse omad tahavad liigat võita aga seda me ei lase ;)Kun akõik oleneb mianori järgmisest mängust:)Aga jah äärmiselt ebaviisakas võistkond on kohilja jk püsivus!

gaius
16.02.09, 13:53
vähem virinat ja rohkem vutti.

in-the-stone
16.02.09, 13:54
vähem virinat ja rohkem vutti.

Mängiks kyll aga nyyd olen vigastusega väljas päris kaua:)

gaius
16.02.09, 14:07
Aga noh eks need püsivuse omad tahavad liigat võita aga seda me ei lase ;)Kun akõik oleneb mianori järgmisest mängust:)

lähete juba ette kaotama? Tegelikult oleneb ikka kõik meie endi mängust kuna 2 viimast mängu on Mainori ja Kaljuga. Kui mõlemad võidame oleme liidrid ja on võimlaus, et kui mõlemad kaotame kukume neljandaks. Ning Kaljuga võib veel minna väravate vahe lugemiseks. Niiet üsna pinev tabeliseis. Kui muidugi suudate Mainorit võita siis oleks bueeno.
Minupuhul siis tegemist Püsivuslasega.

in-the-stone
16.02.09, 14:10
lähete juba ette kaotama? Tegelikult oleneb ikka kõik meie endi mängust kuna 2 viimast mängu on Mainori ja Kaljuga. Kui mõlemad võidame oleme liidrid ja on võimlaus, et kui mõlemad kaotame kukume neljandaks. Ning Kaljuga võib veel minna väravate vahe lugemiseks. Niiet üsna pinev tabeliseis. Kui muidugi suudate Mainorit võita siis oleks bueeno.
Minupuhul siis tegemist Püsivuslasega.

ei me ei lähe kaotama!Kodus oleme me head aga noh mid ama teen yhe käega väravas;)Kui me võidame mainorit siis olete teie võitnud;)
Kui ei võida on mainor võitnud:)
Samas teie mängu põhjal väärite te kaotust:)

in-the-stone
16.02.09, 14:11
ah ma ei viici vaielda!

maniaacos
16.02.09, 14:13
viimased voorud tulevad üsna pingelised jah. kõik on kinni mainorist. kui nad püsivusele kaotavad, siis selgub meie viimases omavahelises mängus ka võitja :) ennem seda on meil vaja ka teisi võita muidugi.

in-the-stone
16.02.09, 14:28
viimased voorud tulevad üsna pingelised jah. kõik on kinni mainorist. kui nad püsivusele kaotavad, siis selgub meie viimases omavahelises mängus ka võitja :) ennem seda on meil vaja ka teisi võita muidugi.

Meiega mängisite vict 20:2:D?
Natuke häbi aga alkoholi mõju oli tugev:D

maniaacos
16.02.09, 14:30
Meiega mängisite vict 20:2:D?
Natuke häbi aga alkoholi mõju oli tugev:D

alkoholi mõju all on keeruline kindlasti :D varsti on teil aga võimalus revanš võtta :P

art
16.02.09, 16:58
tõesti kodus said nad meilt 11:4
Nyyyd oli 14:4 teile ag asihukese skoori yle ei saa õnnelik olla kui harrastatakse sihukes jalgpalli

Eks seal Püsivuses on tõesti mõned väärastunud pallurid. Ei mingi austust ega mängu.
Endal on savi täiesti, kes alagrupi kinni panevad aga Püsivus seda igaljuhul ei vääri.

in-the-stone
16.02.09, 17:22
Eks seal Püsivuses on tõesti mõned väärastunud pallurid. Ei mingi austust ega mängu.
Endal on savi täiesti, kes alagrupi kinni panevad aga Püsivus seda igaljuhul ei vääri.

Vähemalt üks on minuga yhel poolel!
Ja nõmme kalju teile tuleme vastu täies meeskonnas ma loodan et mul on siis vigastus läbi ja lasen seegord vähem oma seljataha kui 20 ja proovin kaine olla:d

dreyd
16.02.09, 17:40

mis siis sinuga tehti?

Qips
16.02.09, 17:46

no küll nüüd on läinud madinaks :D
johaaiidiiiii, tulge maa peale! tegu täiesti tavalise amatöörjalgpalliga ja kui mingi vigastus peaks tekkima siis ikka juhtub. Teades Püsivust siis kindlasti pole seal mehi, kes vabal ajal kurikaid voolivad ning maadlustunnis lisa võtavad ja tean ka pisut Palamust kahest mängust, ka ise mängite jõuliselt ja see täiesti normaalne. Mõni eksimus leiab igas mängus aset....
Rebestasin reielihase mainori vastu mängides ära läbi vea aga sitta kah, elu läheb edasi....

Lõpp on tabelitipus päris tuline ja loodan, et meeskonnad annavad ikka oma parima mängides viimastes voorudes, Sakul järgmine aasta eesmärk meistriks tulla :D

in-the-stone
16.02.09, 17:54
no küll nüüd on läinud madinaks :D
johaaiidiiiii, tulge maa peale! tegu täiesti tavalise amatöörjalgpalliga ja kui mingi vigastus peaks tekkima siis ikka juhtub. Teades Püsivust siis kindlasti pole seal mehi, kes vabal ajal kurikaid voolivad ning maadlustunnis lisa võtavad ja tean ka pisut Palamust kahest mängust, ka ise mängite jõuliselt ja see täiesti normaalne. Mõni eksimus leiab igas mängus aset....
Rebestasin reielihase mainori vastu mängides ära läbi vea aga sitta kah, elu läheb edasi....

Lõpp on tabelitipus päris tuline ja loodan, et meeskonnad annavad ikka oma parima mängides viimastes voorudes, Sakul järgmine aasta eesmärk meistriks tulla :D

saku seda me ei lase teil;)

Qips
16.02.09, 19:26
nu nuh, elame näeme :D

Rain91
16.02.09, 20:53
Pärnu on Kohila kõrval poisike...

in-the-stone
17.02.09, 22:30
Pärnu on Kohila kõrval poisike...

Sorry issi:S
;:D:D:d

kloun99
17.02.09, 23:47
kle painkill3r ma ei ole küll mitu päeva foorumit lugenud.Aga see mis sa siin räägid on küll täielik möga.Selle asemel,et korralikku jalgpalli mängida tulete kohale 2-3 vahetusega ja raiskata energijat kohtunikuga vaieldas.Ise raiute samamoodi nagu iga teine sats.Igal ühel juhtub nii meil kui teil.Ja kui sa oleks oma lilla või roosa rätiku terve mängu peas hoidnud poleks seda vigastust äkki tulnud.Sest siis oleks mehed sind äkki tähele pannud.:)

Edu kõigile ja ei ole meil ükski sats ilma veata

don
18.02.09, 01:09
kõik on vigased! :D

in-the-stone
18.02.09, 15:58
kle painkill3r ma ei ole küll mitu päeva foorumit lugenud.Aga see mis sa siin räägid on küll täielik möga.Selle asemel,et korralikku jalgpalli mängida tulete kohale 2-3 vahetusega ja raiskata energijat kohtunikuga vaieldas.Ise raiute samamoodi nagu iga teine sats.Igal ühel juhtub nii meil kui teil.Ja kui sa oleks oma lilla või roosa rätiku terve mängu peas hoidnud poleks seda vigastust äkki tulnud.Sest siis oleks mehed sind äkki tähele pannud.:)

Edu kõigile ja ei ole meil ükski sats ilma veata

Kus ta möga on meie mängisime korralikult ja kui sa lugeda ei oska siis pole mei emure me ei olnud 2-3 vahetusega me olime kahe nelikuga va lol
Järgmin ekord kui me kunagi mängime veel siis ma pistan sulle selle roosa mütsi tagant sisse ja siis lasen ära ka suua ja ma kysisin kohtuniku käest ta ei lubanud seda peas hoida ja see pole teie asi mis mul peas on:D
Peaasi et sina kloun oled rahul!´

R.i.P

kloun99
18.02.09, 16:07
kle painkill3r mine ravile.Ja mitte ära ravi oma õlga vaid mõistust.Sul vist ei ole kõik päris korras.
Ma jään ootama seda järgmist korda:)

in-the-stone
18.02.09, 16:19
kle painkill3r mine ravile.Ja mitte ära ravi oma õlga vaid mõistust.Sul vist ei ole kõik päris korras.
Ma jään ootama seda järgmist korda:)

Mai tea kohus määras mulle psühiaatri juures käimise ja siis käisin ära seal ja psühiaater ütles:Kes see loll oli kes sind siia saatis sinuga on kõik korras;).
Nii et ma ei tea mida sa ajad
Aga me saame omavahel ka järgmise krora kohe paika panna sina ja mina aind;)

Reijo34
18.02.09, 16:48
Kus Betoon oma kodu mänge mängib? Kus asub-Flora Sport, mis on pandud nende mängude toimumis kohaks. Tänan

Qips
18.02.09, 16:58
Kus ta möga on meie mängisime korralikult ja kui sa lugeda ei oska siis pole mei emure me ei olnud 2-3 vahetusega me olime kahe nelikuga va lol
Järgmin ekord kui me kunagi mängime veel siis ma pistan sulle selle roosa mütsi tagant sisse ja siis lasen ära ka suua ja ma kysisin kohtuniku käest ta ei lubanud seda peas hoida ja see pole teie asi mis mul peas on:D
Peaasi et sina kloun oled rahul!´

R.i.P

Kuidas saab nüüd ühe mänguga nii solvunud ja haavatud olla? Pidev halamine ja enda õigustamine ei tule sulle painkill3r mitte mingit moodi kasuks, pigem leiad endale vaenlasi juurde ühe enam ning keelepeks foorumis ei muuda ka mängu tulemust. Ole mees ja lepi olukorraga! Jalgpallis kehtib ka reegel, mida nii mõnigi treener siiani kasutab: Kui ise mängid lojult ja lohakalt siis saad haiget, kui võitled esimese palli peale ja oled peremees, jääd ka terveks!

Ära pahanda aga ma arvan, et oleme leidnud uue Alfonso endale siia foorumisse ( kui teate, kellest jutt - enamus peaks teadma) :)

dreyd
18.02.09, 17:03
Kus Betoon oma kodu mänge mängib? Kus asub-Flora Sport, mis on pandud nende mängude toimumis kohaks. Tänan

See peaks olema aka Kristiine spordihoone. Forelli 12

in-the-stone
18.02.09, 17:29
[QUOTE=Qips;989767]Jalgpallis kehtib ka reegel, mida nii mõnigi treener siiani kasutab: Kui ise mängid lojult ja lohakalt siis saad haiget, kui võitled esimese palli peale ja oled peremees, jääd ka terveks!

davai uuel hooajal siis;)

Qips
18.02.09, 18:27
[QUOTE=Qips;989767]Jalgpallis kehtib ka reegel, mida nii mõnigi treener siiani kasutab: Kui ise mängid lojult ja lohakalt siis saad haiget, kui võitled esimese palli peale ja oled peremees, jääd ka terveks!

davai uuel hooajal siis;)

oled Sa kindel, et mõte kohale jõudis? :)

in-the-stone
18.02.09, 18:45
[QUOTE=painkill3r;989783]

oled Sa kindel, et mõte kohale jõudis? :)

Mina jäljendasin teise asja sellest;)Elav lõhkuja;)Sorry tulevased vastased:S

figu
18.02.09, 23:19
kle kotik sul ikka täiega vedas et ma selle hooaja vahele jätsin, ikka oleks su mõnuga ära lõhkunud. jumal tänatud keegi tegi seda minu eest-haha.

Qips
19.02.09, 00:03
Saku - Kalju 3:9 (2:2).

Saku juhtis esimesel poolajal 2:0 kuni 13nda minutini mil, löödi kaks tagasi.
Teisel pool ajal tegi saku saatuslikud kaitsevead ja muidugi Kalju väravavaht võttis kaks reaalset väravat ära, mängides käega väljaspool ala ja sai ka punase.
Huvitav mäng oli....

Qips
19.02.09, 00:05
Saku - Kalju 3:9 (2:2).

Saku juhtis esimesel poolajal 2:0 kuni 13nda minutini mil, löödi kaks tagasi.
Teisel pool ajal tegi saku saatuslikud kaitsevead ja muidugi Kalju väravavaht võttis kaks reaalset väravat ära, mängides käega väljaspool ala ja sai ka punase.
Huvitav mäng oli....

Kaljul oli päris pikk pink ka ülepika aja, tundub :)

maniaacos
19.02.09, 00:27
algul oli vähe harjumatu nii kitsa saaliga. kontrast on ikka päris suur, kui laupäeval mängisime just saaremaal, mis oli ikka kõvasti suurema plats kui see. aga no pole hullu, lõpp hea, kõik hea :)
pink on meil enams kordadel ikka selline, et igale mehele on üks vahetus olnud. on olnud kordi, kus isegi kõik ei saa pingile ja samas pole ka pingil kedagi olnud :)

Kuno
19.02.09, 00:28
Kaljul oli päris pikk pink ka ülepika aja, tundub :)

jube pikk, saba otsa polnud maja tagant isegi näha :D

Qips
19.02.09, 00:45
jube pikk, saba otsa polnud maja tagant isegi näha :D

Kahju, et pingil hr Rainerit polnud, oleks tahtnud talle lüpsu küll teha :D
eks ta kartis meie vastu välja astuda....

maniaacos
19.02.09, 01:13
Rainer põgenes lausa Bulgaariasse :D

in-the-stone
20.02.09, 14:24
Teeks kerge ennustuse?
Eelmine ring talve ring oli tulemused sellised, millised tulevad seekord?
12.12. kell 19.15 Unibet Nõmme Kalju - Saku JK 13:3
13.12. kell 15.00 Saaremaa JK Aameraas - JK Tondi 3:6
13.12. kell 18.00 FC Mainor Tallinn - JK Palamuse 14:5
14.12. kell 17.00 Kiili SK - Tallinna JK Piraaja 5:- (oli 5:6)

see ring:
18.02. kell 21.00 Saku JK - Unibet Nõmme Kalju 3:9<-See mäng oli ära:D
21.02. kell 12.00 JK Palamuse - FC Mainor Tallinn, Ahja KK Spordihoone
21.02. kell 17.00 JK Tondi - Saaremaa JK Aameraas, Tallinna Põhja Spordihoone
22.02. kell 16.00 Tallinna JK Piraaja - Kiili SK, Kehra Spordihoone (oli 15:00)

yimanya
20.02.09, 14:33
Teeks kerge ennustuse?
Eelmine ring talve ring oli tulemused sellised, millised tulevad seekord?
12.12. kell 19.15 Unibet Nõmme Kalju - Saku JK 13:3
13.12. kell 15.00 Saaremaa JK Aameraas - JK Tondi 3:6
13.12. kell 18.00 FC Mainor Tallinn - JK Palamuse 14:5
14.12. kell 17.00 Kiili SK - Tallinna JK Piraaja 5:- (oli 5:6)

see ring:
18.02. kell 21.00 Saku JK - Unibet Nõmme Kalju 3:9<-See mäng oli ära:D
21.02. kell 12.00 JK Palamuse - FC Mainor Tallinn, Ahja KK Spordihoone
21.02. kell 17.00 JK Tondi - Saaremaa JK Aameraas, Tallinna Põhja Spordihoone
22.02. kell 16.00 Tallinna JK Piraaja - Kiili SK, Kehra Spordihoone (oli 15:00)

no aga sa ennustad ka siis?:D

in-the-stone
20.02.09, 14:39
no aga sa ennustad ka siis?:D
Täitsa tainas olen:Dpanin numbrid nii et num lock polnud peal:D

in-the-stone
20.02.09, 14:41
see ring:
18.02. kell 21.00 Saku JK - Unibet Nõmme Kalju 3:9<-See mäng oli ära
21.02. kell 12.00 JK Palamuse - FC Mainor Tallinn, Ahja KK Spordihoone 14_5 oli nyy dpakun ei te akummale 1 väravalist võitu:D
21.02. kell 17.00 JK Tondi - Saaremaa JK Aameraas, Tallinna Põhja Spordihoone 8:5
22.02. kell 16.00 Tallinna JK Piraaja - Kiili SK, Kehra Spordihoone (oli 15:00) kui piraaja teeb hea mängu ja keelatuid mängijaid poel siis 7:4 piraajale:D

yimanya
20.02.09, 15:52
see ring:
18.02. kell 21.00 Saku JK - Unibet Nõmme Kalju 3:9<-See mäng oli ära
21.02. kell 12.00 JK Palamuse - FC Mainor Tallinn, Ahja KK Spordihoone 14_5 oli nyy dpakun ei te akummale 1 väravalist võitu:D
21.02. kell 17.00 JK Tondi - Saaremaa JK Aameraas, Tallinna Põhja Spordihoone 8:5
22.02. kell 16.00 Tallinna JK Piraaja - Kiili SK, Kehra Spordihoone (oli 15:00) kui piraaja teeb hea mängu ja keelatuid mängijaid poel siis 7:4 piraajale:D

Prooviks siis ka:D

Palamuse - Mainor 4-9
Tondi - Saaremaa 13-2
Piraaja - Kiili 10-3:p

in-the-stone
21.02.09, 17:02

Palamuse - Mainor 4-9
Tondi - Saaremaa 13-2

palamuse vs mainor 4:25
Palamuselt üli halb mäng kuna tulid kaks purjus inimest mängima
algus oli palamusel hea!;)
Edu mainor liiga võidu üle;)

põllumees
21.02.09, 17:45

Palamuse - Mainor 4-9
Tondi - Saaremaa 13-2

saate sisse kiililt ma arvan,nad on hakanud suhteliselt head mängu näitama.

VIP777
21.02.09, 18:14
palamuse vs mainor 4:25
Palamuselt üli halb mäng kuna tulid kaks purjus inimest mängima
algus oli palamusel hea!;)
Edu mainor liiga võidu üle;)

Normaalne mäng. Hea on see, et isegi tulite kohale.

Teil oli 2 purjus meest ?! Meil 6 inimest istusid baaris kella 7i. Kogemust ei saa ära juua.

Kas kohtunik teiega jõi ka ?!

Edu teile.

mailer
21.02.09, 20:36
JK Tondi - Saaremaa JK Aameraas 11:9

in-the-stone
22.02.09, 00:35
Normaalne mäng. Hea on see, et isegi tulite kohale.

Teil oli 2 purjus meest ?! Meil 6 inimest istusid baaris kella 7i. Kogemust ei saa ära juua.

Kas kohtunik teiega jõi ka ?!

Edu teile.

ei muidu teieg on alati lahe mängida:d
Teie fännid on ülilahedad "Mainor champion" ja siis see "Sanjaaaaa":D
vähemalt mängisime lõpuni;)
Edu teile:)

Raivo19
22.02.09, 01:35
Kogemust ei saa ära juua.

Po-russkii zvutsit horosho - tehniki ne propjosh!!! ;)

Teisest grupist kah miskit:

Sparta 5:12 A/A Kinnisvara

Liidrid võtsid jõu,ladusa mängu ja pikema pingiga oma.Mingi lootus veel tekkis 5:8 seisul,aga see kustutati ilma suurema paanikata.

SMarkus
22.02.09, 02:46
Aseri SK - FC Kiiu 16:7

Esimene poolaeg oli normal, isegi juhtisime 6-5, aga teisel poolajal toodi kiirelt maa peale tagasi. :)

yimanya
22.02.09, 10:46

no eks tänane päev näitab:)

põllumees
22.02.09, 19:57
jk piraaja vs kiili sk 3:9:P

yimanya
22.02.09, 21:01

ja nii läks

maniaacos
27.02.09, 22:35
kuhu siis Ahja mehed jäid täna?? unustasite mängu ära?

in-the-stone
28.02.09, 01:22
kuhu siis Ahja mehed jäid täna?? unustasite mängu ära?

ee need sk10 omad kes meil mängivad neid ei lubatud täna kuna neil homme mäng levaadiaga ja siis mai tea:S
Minu poolt siirad vabandused:)
Mis sellest sai siis?

maniaacos
28.02.09, 12:40
+/- pandi. rohkem ei tea, kas mingi trahv või asi on ka.

in-the-stone
28.02.09, 12:59
+/- pandi. rohkem ei tea, kas mingi trahv või asi on ka.

trahv peaks ka ikkka olema

Qips
28.02.09, 14:11
Trahv ikka:

Võistkonnad on kohustatud ilmuma võistluspaika õigeaegselt. Hilinevat võistkonda oodatakse 15 minutit. Selle aja jooksul võistluspaika mittejõudnud võistkonnale arvestatakse loobumiskaotus. Loobumise andnud võistkond tasub 1 MP suuruse summa vastavalt EJL määrusele maksudest ja trahvidest (kehtib ka loobumisest etteteatamise korral).

in-the-stone
28.02.09, 14:17
Trahv ikka:

Võistkonnad on kohustatud ilmuma võistluspaika õigeaegselt. Hilinevat võistkonda oodatakse 15 minutit. Selle aja jooksul võistluspaika mittejõudnud võistkonnale arvestatakse loobumiskaotus. Loobumise andnud võistkond tasub 1 MP suuruse summa vastavalt EJL määrusele maksudest ja trahvidest (kehtib ka loobumisest etteteatamise korral).
palju see 1 mp on?

riido
28.02.09, 15:06
joker-aseri 3:1

Qips
28.02.09, 15:22
palju see 1 mp on?

kui ma õieti mäletan siis vanasti (eelmine aasta) oli see 2400 krooni ringis....

maniaacos
28.02.09, 17:32
kui kellegil vahepeal mingi info mainori ja püsviuse mängu hetke või (natukese aja pärast) lõppseisust saabub, siis andke teada kohe :P

Neth
28.02.09, 17:51
kui ma õieti mäletan siis vanasti (eelmine aasta) oli see 2400 krooni ringis....

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12901118 ehk siis 4350 krooni

Frits
28.02.09, 17:53
Sama küsimus kus piraajad täna jäid?Üritasite mööda jääteed tulla v?Ka saaremaa meeskonnas mängib mehi mandrilt ja ka soomes tööl olevad inimesed kes spetsiaalselt mänguks koju tulevad aga mingid lohhid ilma etteteatamata ei kavatse kohale tulla? Häbiväärne teema...

J.R.I.M
28.02.09, 18:16
Kiiu 3-9 Sparta Sport (1-2) Esimene poolaeg oli Kiiul hea, võrdne võrdsega. 2 pa 14-15 minutil vajusite ära.

Miq
28.02.09, 18:27
Sama küsimus kus piraajad täna jäid?Üritasite mööda jääteed tulla v?Ka saaremaa meeskonnas mängib mehi mandrilt ja ka soomes tööl olevad inimesed kes spetsiaalselt mänguks koju tulevad aga mingid lohhid ilma etteteatamata ei kavatse kohale tulla? Häbiväärne teema...

Mingil määral raputame endal tuhka pähe ja vabandame Saaremaa meeskonna ja kohtuniku ees. Kuna meil on praktiliselt kõik vanemad mängijad kas vigastatud või seekord hõivatud tööga ja noorematel puudub auto, siis üritasime EJL-iga kokku leppida mängu ära jätmist ilma, et peaks 4350 EEKi maksma. EJL teatas paraku resoluutselt, et mingit varianti ei ole. Täna hommikuni lootsime veel, et saame kasvõi 5 meest kokku, kahjuks oleks lõplik number olnud 4.

Minu arust isiklikult on juhendis äärmiselt nõme punkt, mis ütleb, et trahv on nii mängust loobumise ette teatamise korral kui ka lihtsalt kohale ilmumata jätmise puhul ühesugune. Nii et me ennast päris lohhideks ei pea ja oleme ikka sõbrad edasi :)

in-the-stone
28.02.09, 18:46
palju mainor ja püsivus jäid?

maniaacos
28.02.09, 19:03
palju mainor ja püsivus jäid?

kurat jah, uurige välja keegi juba :D

mailer
28.02.09, 19:04
Mainor - Püsivus 11:4

maniaacos
28.02.09, 19:09
sitt lugu meie jaoks, aga no mis seal ikka. õnnitlused mainorile :)

in-the-stone
28.02.09, 19:34
Palju õnne mainorile liiga võidu üle;)

VIP777
28.02.09, 19:35
TÄNAME!

Сосали,сосёте и будете сосать! (c) FC MAINOR

Piaoviaopiuviao
28.02.09, 19:37
TÄNAME!

Miskipärast olen suhteliselt kindel,et Kinnisvara sõidab üle Mainorist

in-the-stone
28.02.09, 19:39
see voor oli siis trahvide rohke voor jah kaks klubi said trahvi:)

in-the-stone
28.02.09, 19:39
Miskipärast olen suhteliselt kindel,et Kinnisvara sõidab üle Mainorist

Ära alahinda mainorit:)
nad on head:D

maniaacos
28.02.09, 19:41
nii head nad kinldasti ei ole, et sellist suhtumist siin näidata ;)

A&A näitab loodetavasti koha kätte neile :)

in-the-stone
28.02.09, 19:45
nii head nad kinldasti ei ole, et sellist suhtumist siin näidata ;)

A&A näitab loodetavasti koha kätte neile :)

ise oled põhi lõuna tsoonist ja hoiad teisel tsoonil pöialt:D?

maniaacos
28.02.09, 19:46
ise oled põhi lõuna tsoonist ja hoiad teisel tsoonil pöialt:D?

jap, kuna mul seal mitu head sõpra mängib, siis olen ikka nende poolt ;)

don
28.02.09, 19:48
TÄNAME!

tra maailmameister tuli välja. vandid pole elusees osanud võita ega kaotada

Piaoviaopiuviao
28.02.09, 19:51
Ma Ma Juba Pinksalt Ootan Härra Vipp777 Kommentaare

art
28.02.09, 21:12
tra maailmameister tuli välja. vandid pole elusees osanud võita ega kaotada

:)
Miks nii ägestunud suhtumine kohe? See, et te oma atleetidega ei võitnud ei tähenda kohe et nüüd ropendama peaks ju. Esimese mängu Mainoriga võitsite ju tegelikult kobinaga. Ülejäänutes mängudes ei näidanud te nii kindlat mängu nagu nt Mainor või samuti ka Püsivus.
Püsivus mängib samuti paremini kui teie! Aga eks teil on võimalus mind oma mütsi sööma panna järgmises mängus.
Ainuke tubli jalgpallur (mitte jooksja/atleet) teie tiimis on Artjom.

Ei ole mingit viha ega vaenu kellegi vastu, aga niisama ärplemist ei viitsi ka kahe silma vahele jätta.

btw, püsivus on hea tiim.Nr 3 mängija on hea! aga liiga ülbe ja teesklev.

maniaacos
28.02.09, 22:03
alteedid ja jooksjad :D tänan komplimentide eest.

hea oli sinu arvamust lugeda, hea tuju tuli kohe :). ega ei väidagi, et meie mäng stabiilne oleks, kuna kaks mängu oleme kaotanud ja ühe viiki mänginud. samas pole see mäng siis ju kellegil stabiilne, kui ainult võite arvestada. kõik on komistanud.
aga püsivusega tuleb kindlasti huvitav mäng. eriti huvitav oleks veel siis tulnud, kui nad oleks täna mainorit võitnud ja viimasest voorust oleks olenenud, kes tuleb tsooni võitjaks.

ralf85
01.03.09, 03:47
Miks nii ägestunud suhtumine kohe? See, et te oma atleetidega ei võitnud ei tähenda kohe et nüüd ropendama peaks ju. Esimese mängu Mainoriga võitsite ju tegelikult kobinaga. Ülejäänutes mängudes ei näidanud te nii kindlat mängu nagu nt Mainor või samuti ka Püsivus.
Püsivus mängib samuti paremini kui teie! Aga eks teil on võimalus mind oma mütsi sööma panna järgmises mängus.

Ei ole mingit viha ega vaenu kellegi vastu, aga niisama ärplemist ei viitsi ka kahe silma vahele jätta.

mis kuradi teesklev see nr.3 on krt ta lööb hästi minnakse teda lihtsalt veaga maha võtma... aga egas ta siis võlgu pea jääma... olen ise ta vastu mänginud ebameeldiv on aga ka koos olen mänginud ja siis siis on jälle meeldiv niiet.. sa oled lihtsalt kade et sul sellist head mängijat pole..:)

aga nii palju ka et mainori ja püsivuse mängus oli kohtunik suur tegur mainori võidus!!!!! HÄBI!!!

vene sats ...vene kohtunik... vene võit ... mida asja???

don
01.03.09, 12:46

ma saan aru, et sa oled veel piisavalt noor, et sellest venekeelsest lausest mitte aru saada. teinekord lase mõnel vanemal sõbral ära tõlkida ja küsi ka seda, mida se kõnekäänd tähendab.
ja kui ma nüüd eksin ja sa siiski oskad vene keelt ja saad aru ka mida see tähendab ja sinu jaoks on lihtsalt ok kui mingi vene tont siin ülbitseb siis ole vait. mind ausalt öeldes häiris küll jah selline ülbitsemine.

me ei näidanud kindlat mängu muidugi, muidu oleksime me ju võitnud kõik mängud. aga kas mainor siis näitas kindlat mängu kui ta kaotas esimese ringis nii meile kui ka kohilale? meie vastu esimeses mängus lagunesid nad ikka täielikult ma ütleks pigem! kas kohila näitas kindlat mängu kui neil on samuti 2 kaotust ja viimasel sekundil saadud viik meie vastu?

mul ei ole ka mingi viha ega vaenu kellegi ja mainori satsi vastu ka aga see kui nii siin ülbitseda siis viskab ikka veits üle küll!

art
01.03.09, 12:49
mis kuradi teesklev see nr.3 on krt ta lööb hästi minnakse teda lihtsalt veaga maha võtma... aga egas ta siis võlgu pea jääma... olen ise ta vastu mänginud ebameeldiv on aga ka koos olen mänginud ja siis siis on jälle meeldiv niiet.. sa oled lihtsalt kade et sul sellist head mängijat pole..:)

aga nii palju ka et mainori ja püsivuse mängus oli kohtunik suur tegur mainori võidus!!!!! HÄBI!!!

vene sats ...vene kohtunik... vene võit ... mida asja???

Ma olen kade, et mul sellist mängijat pole?:love: :confused:

Tuleta meelde Püsivuse ja Mainori esimest mängu ning siis tule kohtunikust rääkima. Või sa ei näinud esimest mängu? Ei ole mõtet süüdlasi otsida, kui väravatevahe oli + 7.

mul ei ole ka mingi viha ega vaenu kellegi ja mainori satsi vastu ka aga see kui nii siin ülbitseda siis viskab ikka veits üle küll!

Ülbitsemise suhtes nõustun sinuga. Vene keelega mul probleeme samuti pole ;).

Ghoster
01.03.09, 17:46
[quote=art;993329]

Tuleta meelde Püsivuse ja Mainori esimest mängu ning siis tule kohtunikust rääkima. Või sa ei näinud esimest mängu? quote]

Ega sa ei taha öelda et sul oli mingeid pretensioone ühele pädevamatest-hr.Tutk`i tegevuse kohta :eek:

Qips
01.03.09, 20:30
Kiili - Saku 1:2 (1:0).

Kiilil super väravavaht, tegi krdi palju tõrjeid....

in-the-stone
01.03.09, 20:35
Kiili - Saku 1:2 (1:0).

Kiilil super väravavaht, tegi krdi palju tõrjeid....

Selle aasta miinimum skoor:D?

Rain91
01.03.09, 20:47
Skoor on tõesti metsik :D

in-the-stone
01.03.09, 23:27
Tglt vääriks liiga võitu piraaj aenda 1punktiga mille nad meilt said kuidagi:D

in-the-stone
02.03.09, 00:17
järgmine loto kes arvab et ta on maailmameister!

ei kun am ataipasin et saalijalgpall pole minu ala:D
Aga jah ma niisama tögan:D

Qips
02.03.09, 10:18
Skoor on tõesti metsik :D

tundus endalegi ulmena aga nagu juba eelpool mainisin, siis kiili päästis suurest "surmast" väravavaht, kes võttis ka ühe pendla ära...

Raivo19
06.03.09, 01:07
Enne viimast vooru väike sõprusmäng Sparta hallis:

Sparta SK 14:14 FC Olympic.

Natike palju lasime tavapalluritel lüüa,aga noh trennimäng ilma kohtunikuta tunnikese jagu.

maniaacos
07.03.09, 15:54
Püsivus - Kalju 4:10

don
07.03.09, 17:26

see asi peaks ka nüüd selge olema v kuidas? ;)

ja tjoma oli jälle tubli ja tuli kerge haigusega mängima :)

in-the-stone
07.03.09, 18:03
palamuse kiili 7:17:D
me ikka suudame korvpalli skoore
Mitu vend aoli meil puudu mängisime 1 vahetusega ja väravavahti polnud:S
Tubli kiili:d

art
07.03.09, 18:15
see asi peaks ka nüüd selge olema v kuidas? ;)

ja tjoma oli jälle tubli ja tuli kerge haigusega mängima :)

Lähen vaatan kus mu müts on....:rolleyes:

J.R.I.M
08.03.09, 00:22
Sparta Sk 7-8 Joker

Raivo19
08.03.09, 00:38
Sparta Sk 7-8 JokerPoolaeg 5:5,kuigi olime 4:1 ja 5:2 ees...

Kurat,ma ütlen, see Sparta vv oli täna kuidagi kuses ja ebakindel,3 tükki võib raudselt tema nimele kirjutada-rämedad prohmakad,pudistamine,ebakindel kohavalik!
Pealelöökide arv oli muidu masendavalt Sparta kasuks,aga no ei olnud õnne,veel 2-3min.enne lõppu raksasime posti kolmel korral,veel 50sek. enne lõppu olime 7:6 ees ja lõpuks ,siis, nagu halb unenägu.Oleks tulnud oma saalis "pöialpoisid" maha suruda,aga nad ei andnud alla,rsk!Kohtunik ka,vanameister Peljo,suht udu täna.

P.S.Väravas olin mina.

ralf85
08.03.09, 11:08
Poolaeg 5:5,kuigi olime 4:1 ja 5:2 ees...

Kurat,ma ütlen, see Sparta vv oli täna kuidagi kuses ja ebakindel,3 tükki võib raudselt tema nimele kirjutada-rämedad prohmakad,pudistamine,ebakindel kohavalik!
Pealelöökide arv oli muidu masendavalt Sparta kasuks,aga no ei olnud õnne,veel 2-3min.enne lõppu raksasime posti kolmel korral,veel 50sek. enne lõppu olime 7:6 ees ja lõpuks ,siis, nagu halb unenägu.Oleks tulnud oma saalis "pöialpoisid" maha suruda,aga nad ei andnud alla,rsk!Kohtunik ka,vanameister Peljo,suht udu täna.

P.S.Väravas olin mina.

pole hullu vana!!! järgmine aasta uue hooga uutele võitudele... esimese aasta kohta läks isegi hästi ju;)

don
08.03.09, 15:03
Lähen vaatan kus mu müts on....:rolleyes:

talv hakkab läbi saama ka, pole enam vaja :D

Rain91
09.03.09, 00:06
Viimased voorud näitasid, et meistriliiga pole meie jaoks...

Raivo19
09.03.09, 05:37
Mis kell ja kuskohas need Mainor ja A/A madistama hakkavad?Seda pulli võiks paari õllega lausa kaema minna.:)

maniaacos
09.03.09, 13:22
esimene mäng on siis reedel 13 märts A&A kodumäng, kell 19.00.

Qips
13.03.09, 20:20
[QUOTE=Qips;989803]

Mina jäljendasin teise asja sellest;)Elav lõhkuja;)Sorry tulevased vastased:S

Järgmine aasta ei saa Palamus võib olla platsilegi :)

PÄEVAKORD:

4. Võistkonna JK Palamuse mängija Mihail Gutak osalemine vale nime all
Eesti saalijalgpalli 2008/2009 meistrivõistluste Esiliiga
kohtumises Kiili SK meeskonnaga 07.03.2009.a. (Lisa 4).
Otsustati:
4.1. Diskvalifitseerida võistkonna JK Palamuse mängija Mihail Gutak
kõikidelt Eesti Jalgpalli Liidu egiidi all toimuvatelt võistlustelt kuni 12.03.2010.a.
4.2. Määrata võistkonnale JK Palamuse 1 miinimumpalga suurune rahatrahv.
4.3. Trahv 4350.- krooni tasuda 30 päeva jooksul.
4.4. Karistada võistkonda JK Palamuse 6 punkti äravõtmisega lõppenud
Eesti 2008/2009.a. saalijalgpalli meistrivõistustel.

in-the-stone
13.03.09, 21:19
[QUOTE=painkill3r;989806]

Järgmine aasta ei saa Palamus võib olla platsilegi :)

PÄEVAKORD:

4. Võistkonna JK Palamuse mängija Mihail Gutak osalemine vale nime all
Eesti saalijalgpalli 2008/2009 meistrivõistluste Esiliiga
kohtumises Kiili SK meeskonnaga 07.03.2009.a. (Lisa 4).
Otsustati:
4.1. Diskvalifitseerida võistkonna JK Palamuse mängija Mihail Gutak
kõikidelt Eesti Jalgpalli Liidu egiidi all toimuvatelt võistlustelt kuni 12.03.2010.a.
4.2. Määrata võistkonnale JK Palamuse 1 miinimumpalga suurune rahatrahv.
4.3. Trahv 4350.- krooni tasuda 30 päeva jooksul.
4.4. Karistada võistkonda JK Palamuse 6 punkti äravõtmisega lõppenud
Eesti 2008/2009.a. saalijalgpalli meistrivõistustel.

See tähendab seda et mihail gutak ei või siis liiga jalgpalli väljas ka mängida?

riido
13.03.09, 22:06
[QUOTE=Qips;999141]

See tähendab seda et mihail gutak ei või siis liiga jalgpalli väljas ka mängida?

Ei tohi jah ühelgi Eesti Jalgpalli Liidu korraldatud üritusel osaleda ! Sinna hulka kuulub ka Välismeistrivõistlused !

riido
13.03.09, 22:07
FC A&A Kinnisvara/AEG – Tallinna FC Mainor 5:8 (1:4)

in-the-stone
13.03.09, 22:18
FC A&A Kinnisvara/AEG – Tallinna FC Mainor 5:8 (1:4)

mainopr on hea

in-the-stone
14.03.09, 11:02
sihuke kysimus veel et kumb on hullem kas vale nime all mängimine või karistuse ajal mängimine(see põhineb sellest kui oled saanud pikaajalise mängu keelu)?

Qips
15.03.09, 10:33
sihuke kysimus veel et kumb on hullem kas vale nime all mängimine või karistuse ajal mängimine(see põhineb sellest kui oled saanud pikaajalise mängu keelu)?

mõlemad halvad ja taunitavad aga rohkem karistatakse mehi, kes vale nime all mängivad! See, kui keegi unustab ära, et kannab karistust ja kohtunik seda meeskonnale enne mängu ka ei teata, siis tühistatakse lihtsalt mängu tulemus ära.

Vale nime all mängimine on ikka suurim jama, mida võib meeskonnale korraldada...

Qips
15.03.09, 10:34
PS! Kui panete karistuse ajal sama tüübi mängima ja see välja tuleb on Jalgpalli Liidul õigusi klubile määrata erinevaid karistusi, k.a kaotatakse klubi maamuna pealt ära :)

in-the-stone
15.03.09, 13:00
PS! Kui panete karistuse ajal sama tüübi mängima ja see välja tuleb on Jalgpalli Liidul õigusi klubile määrata erinevaid karistusi, k.a kaotatakse klubi maamuna pealt ära :)

Tglt oli asi nii et see kes mängis valenimega ei teadnud et ta valenimega mängib!:S kuna ta ise teadis et tal 2 kollast kaarti aga see kes klubi juhatab meil see pani ta valenimega kuna too teadis et tal 3 kollast ! Agha ikkagi karistus tundub liig akarm kuna see mängija oli meil väljas üks oluline lüli väljakul:S

Raivo19
16.03.09, 00:14
küll misha mängib siis edaspidi mingi muu nime all ;)

in-the-stone
16.03.09, 10:40
küll misha mängib siis edaspidi mingi muu nime all ;)

kindlasti mitte!

VIP777
22.03.09, 18:18
FC MAINOR -2008/2009 meister.

[küsimused/õnnitlused/soovid]

Täname!

[c] FC MAINOR

urmar
22.03.09, 20:16

Täname!

[c] FC MAINOR

siiski Esiliiga meister, aga jah, palju õnne! Ja Meistriliigasse, kui soovi on. :)

Piaoviaopiuviao
23.03.09, 09:13

Täname!

[c] FC MAINOR

Mis kuradima küsimusi sa koguaeg oootad?. Jube lõhkuja oled pigem, härra kapten

don
23.03.09, 10:07
mul on küll üks küsimus. kust sa pärit oled??

Raivo19
23.03.09, 18:23
Palju õnne,Mainor!

Pisut kahju,et A/A näitas Teiega mängides(vähemalt esimeses mängus,sest seda nägin) küll harukordset saamatust üles.Põhiturniiril mängisid nad ladusamalt ja vabamalt poole paremat mängu.Teile aga edu ja ärge Meistriliigas midagi kergelt andke.:)

Raivo19
07.04.09, 18:19
http://jalgpall.struktuur.ee/4902

A/A poikad said siis kah veenvalt Meistriliigasse.Edu neilegi,usutavasti tulevad kenasti toime,potensiaali vähemalt on.;)

lennu
21.10.09, 14:11
Kas kellelgi on eelmisest hooajast saalijalka Meistriliigast pilte või linke neile? Oleks väga teretulnud küll!