320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paolo Di Canio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paolo Di Canio

    PAOLO DI CANIO

    Viimasel ajal on käinud palju jutte Paolo Di Canio ümber. Leidsin ühe intervjuu temaga ajakirjast "MATCH". Kuigi see on tehtud päris pikka aega tagasi, võib see kedagi huvitada.

    -MIS ON INGLISE JALGPALLI JA INGLISMAA FÄNNIDE JUURES SEE, MIDA SA NII VÄGA ARMASTAD?"Ma ei tea. Ma arvan, et iga inimene on natuke hull, aga mina olen nende järgi hull. Mul on olnud palju probleeme Inglismaal, aga mulle meeldib siin mängida. Võibolla on Inglise jalgpall vaatemängulisem, rohkem kirglikum, side toetajatega on tihedam. Ainult siin olemine muudab mind iga mäng õnnelikuks. On palju erinevaid tegureid, mis on mind pannud otsustama, et ma tahan siin mängida oma karjääri lõpuni."

    -KAS SA ISEGI EI MÕTLE HALVAST ILMAST INGLISMAAL?
    "Kõik inimesed on erinevad, aga ma armastan Inglismaad, mulle meeldib siin jalgpalli mängida, mulle meeldib Inglismaa kultuur, mul ei ole mingit probleemi ilmastikuga. Ma ei igatse ranna ega liiva järele ainult selle pärast, et ma pean oma tööd tegema, mul on perekond nii, et see ei ole probleem. Ma ei igatse Itaaliat, sest mu naine teeb mulle väga hästi süüa."

    -AGA RÄÄGI KOHTUNIKEST. NAD PETAVAD SU LOOTUSI IKKA VEEL.
    "Palju kordi. Sa tood palju ohvreid, sa teed oma tööd 6 päeva nädalas ja siis keset mängu kohtunik teeb vea. Sa teenid penalti, sa väärid seda, aga nad ei anna sulle midagi ja see on raske. Mõned inimesed võivad sellele reageerida teistmoodi, aga ma lähen vihaseks, sest minu jaoks on see ebaõiglane otsus. Ma pean olema rahulik, ma tean seda, aga see on hullumeelsus, eriti kui me vajame punkte, me peame võitma."

    -KAS SA OLED MÕTELNUD, ET KOHTUNIKEL ON MIDAGI SU VASTU?
    "Ei, nüüd ma mõistan kohtunikke, aga võibolla nad ei mõista mind. Iga kord kui keegi puudutab mu jalga hüppan püsti ja ütlen, ´Oh sorry, sorry, I didn´t dive, you know´. Ma kardan ja see on minu jaoks raske, sest ma pean kahekordselt keskenduma. Ma pean keskenduma, et mängida oma meeskonnas hästi, järgida mänguplaani, aga ma pean mängima ka nii, et ma ei satuks raskustesse, ja see on minu jaoks suur samm."

    -KAS SA TEED SIIS MIDAGI, ET VÕITA KOHTUNIKUD TAAS OMA POOLELE?
    "Tunnelis, kust me enne mängu välja kõnnime vaatan peakohtunikku ja abikohtunikke. Ma vaatan neid nii, et nad võiksid mulle silma vaadata ja naeratada, kuid nad ei tee seda kunagi. Nad ütlevad alati,´ Las ma vaatan su sõrmuseid, need on OK. Hei Trevor, kuidas sul läheb?´ ja siis nad vaatavad mind naljaka näoga! Ma proovin neid vaadata nii, et ma võiksin neile öelda tere, sest ma tahan olla hea mees, ausalt. Ma lähen lihtsalt mõnikord vihaseks, isegi oma eraelus, kui ma ei näe ausat otsust või õiglast mängu. See on samamoodi igasuguses mängus, mitte ainult jalgpallis."

    -MIDA SA ARVAD, MIS VEAD ON INGLISMAA MEESKONNAL?
    "Seda on raske ütelda, sest kui vaadata mängijaid, siis on teil üks parimaid meeskondi. Koos Itaalia, Saksamaa ja Prantsusmaaga on teil üks parimaid meeskondi, aga on raske panna kõik need mängijad kokku ja lasta neil hästi mängida. Ma ei tea miks, sest muidugi ma ei ole treener, mul ei ole kogemust, aga mõnikord mõned mängijad teavad, et nad on meeskonnas ja võibolla sellepärast nad võivad muutuda laisemaks. See on üks võimalustest, aga ma ei ole kindel, kas see on ainuke probleem."

    -NII, ET INGLASED ON KAOTANUD OSA OMA RAHVUSLIKUST INGLISE VÕITLUSVAIMUST.
    "Mitte kõik. Paljud inimesed ütlevad, et nad ei mänginud viimases kahes mängus südamega, aga ma ei arva nii. Kõik rahvusmeeskonnad teavad, et Inglismaa on meeskond, kes tahab võidelda, et võita igat mängu. Ma ei arva, et te peaksite rohkem võitlema, aga te vajate rohkem aega. Teil on hea meeskond, aga see sõltub kuidas te panete kokku 11 mängijat. Inglismaa meeskond muutub palju ja tal on palju erinevaid mängijaid. Pärast Saksamaa mängu nad muutsid 6 või 7 mängijat, nii et ei ole kerge moodustada head meeskonda. See on raske."

    -KAS ON MINGI PUUDUS INGLISMAA MÄNGUS?
    "Ei, teil on mitmeid talendikaid mängijaid, kes võivad joosta ja triblada samal ajal, nagu Joe Cole, Beckham and Scholes taga keskel. Teil on palju häid mängijaid, ma ei arva, et see oleks probleem. Võibolla mõni aasta tagasi ei olnud teil nii palju tehniliselt häid mängijaid, aga nüüd on teil hea meeskond. Probleem on selles, et te peate kokku panema kõik need mängijad ja laskma neil anda endast parim."

    -KAS SA OLED ÜLLATANUD, ET JOE COLE JA RIO FERDINAND EI OLE VEEL INGLISMAA MEESKONNAS?
    "Nad on talendikad mängijad, aga nad peavad ennast tõestma mäng - mängu järel, pikka aega, mitte ainult mõnes mängus. Neil on nii palju annet, aga sa ei vaja ainult annet, et mängida kõrgtasemel, sest sa pead mängima Prantsusmaa, Itaalia, Saksamaa vastu. Vaadake Riot. Ta on super mängija kõrgtasemel, aga ma arvan, et ta suudab palju rohkem. Ma arvan, et tal on kõik Alessandro Nesta omadused, üks parimaid kaitsjaid maailmas. Riol on samad tehnilised ja psüühilised võimed - ta on uskumtu kaitsja uskumatute oskustega, aga ta ei ole ennast tõestanud. Ta peab olema aus ja ma ütlesin seda talle. Sa pead mängima erinevatel tasemetel, kui sa tahad kogu aeg mängida rahvuskoondises. Sa pead mängima iga mäng kõrgtasemel."

    -JA JOE COLE. KAS TEMAST SAAB INGLISE KOONDISE PÄÄSTJA?
    "Ma mõistan, et teile meeldib näha talendikaid mängijaid nagu Joe Cole on - ta on väga, väga hea. Ta on andekas noor mängija ja viimane temasugune mängija Inglismaal mängis 20 aastat tagasi, aga kõrgtasemel ei saa mängida ainult andega. Kui sul on annet, siis sa oled õnnelik, aga sa pead treenima ülemist keha, sa pead oma keha üles ehitama, jalad samamoodi, sest sa pead mängima 90 minutit kõrgtasemel. See on väga tähtis. Kui Joe ja Rio suudavad mõlemad seda teha, siis ma olen kindel, et neist saavad tähtsad mängijad Inglismaa meeskonnas."

    -KAS ITAALASED ÜLDSE KAALUVAD, ET NENDE RAHVUSMEESKONNA JUHENDAJA OLEKS MITTEITAALLANE?
    "Ma arvan, et Itaalias on samamoodi nagu siin Inglismaal, sa oled uhke oma treeneri üle ja mängijate üle, nii et sa tahad anda endast parima. See ei ole igalpool võimalik, Aafrikas või Albaanias näiteks, sest neil ei ole kogenud jalgpallitreenereid. Aga kui sa räägid riikidest nagu Itaalia, Inglismaa, Saksamaa - kuidas sa proovid leida treenerit mõnest teisest riigist? Sa ei saa. Ma arvan, et te peate andma Inglismaa koondise peatreeneri koha inglasele."

    -SA OLED TÖÖTANUD KOOS LIPPI, TRAPPATONI JA CAPELLOGA. MILLINE NEIST ON PARIM?
    "Ma ei tea, sest kõik kolm treenerit on väga head ja ma olen neilt väga palju õppinud. Neil kõigil on erinev süsteem ja võin näiteks öelda, et ma eelistan Lippi süsteemi, aga nad on kõi väga, väga head treenerid. See, mis ma öelda tahan on see, et kui nad saaksid Inglismaa rahvusmeeskonna juhendajateks, siis nad annaksid suure võimaluse noortele mängijatele. See on minu arvamus."



    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    #2
    Kas di Canio läheb siis ManU-sse või ei?
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      #3
      ehee....tegelt alustada oleks ju võind esmalt sellest et oleks Di Canio eesnime õieti võind kirjutada.....ja see oleks PAOLO
      Sõbralik märkus lihtsalt

      Tema manU-sse siirdumisest niipalju et west ham olevat lükanud manu poolt tehtud pakkumise tagasi...aga manu ei jätvat seda asja nii...arvatavasti tehakse natuke kõvem pakkumine

      Kommentaar


        #4
        Di Canio


        Igatahes Di Canio ise tahab Manusse siirduda küll. Samas tahaks treener Glenn Roeder, et mees ikka oma lepingu lõpuni West Hamis mängiks. Hammersite noortel ründajatel on Di Caniolt palju õppida, seda on kinnitanud ka selle hooaja West H resultatiivsem J Defoe.
        Ise arvan, et Paolo võiks ikka jääda. Kui aga Di Canio ikkagil lahkub on järgmine mineja arvatavasti Trevor Sinclair (endiselt transfer listis), kuid keda alla £10m minema ei lasta. Edasi veel Freddy Kanoute, keda juba suvel Fulham kutsus.

        Kommentaar


          #5
          No nüüd on see juba kõikidest kanalitest läbi käinud - di Canio ManU-sse siirdumine ei läind läbi sest Yorke ei tahtnud eest ära Middlesbrogh'sse minna.
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #6
            kahjuks paolo manusse tookord ei läinud, aga see on muidugi häbilugu, et teema nii kaua kapinurgas seisab. põhjust ju kirjutada on, näiteks:


            swindoni vv Foderingham imes ise viimases voorus kiirelt ühe sisse ja siis kohe teise ka ja sõimas seejärel kaitseliini läbi, mille peale di Canio leidis, et aitab sulle tänaseks küll. see kahjuks noorhärrale väga ei meeldinud ja veepudeleid lendas.



            selle peale Paolo arvas, et "league one, Wezzz, 20 year old. are we creizzy?!"



            õnneks Wes oli tark ja pärast läks vabandas di Canio ees ja ütles veel, et "I will always be grateful to the manager and Swindon Town for giving me the opportunity to play first-team football and I would never take that for granted."

            ja Paolo ütles, et hea küll, saad andeks, aga trahvi tuleb ikka maksta, sest "otherwise, the next time I sub Matt Ritchie he will come with a gun and shoot at me, and just say sorry to escape from the punishment."



            lilled, aplaus ja käesirutus.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #7
              uskumatu mees, saareriigi üks kirevamaid elanikke.. mis see juba ongi, vist kolmas mängija, kellega raksu mindud ilusti? leon clarkega oli vist asi kõikse hullem, jätkus see ka staadioni siseruumides. pole midagi öelda, mulle see härra istub ja lasku aga käia.

              Kommentaar


                #8
                kahjuks on Di Canio otsustanud lahkuda Swindonist
                selline kuju saab ehk siiski kiiresti uue pakkumise

                Visit ESPN for soccer live scores, highlights and news from all major soccer leagues. Stream games on ESPN and play Fantasy Soccer.

                Kommentaar

                Working...
                X