320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpalli jalatsid Nike Zoom Air

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    M: Jalgpalli jalatsid Nike Zoom Air

    Müün siis buutsasi Nike Zoom Air (täpsemat marki ei mäleta, karp läks kaotsi). Muru korgid, igati korralikud ja vähe mänginud. Paelad, tallad, korgid, õmblused, talla ühendused väga korralikud. Ninad on õite pisut kulunud, see on tavaline nähtus isegi vähe mänginud jalatsite puhul. Nahast ja Zoom Air padjakestega. SUURUS 45! Hinnaks pakuks 500 sest tõesti korralik kaup! Ise asun Tallinnas






    #2
    Algselt postitas popwar Vaata postitust
    Müün siis buutsasi Nike Zoom Air (täpsemat marki ei mäleta, karp läks kaotsi). Muru korgid, igati korralikud ja vähe mänginud. Paelad, tallad, korgid, õmblused, talla ühendused väga korralikud. Ninad on õite pisut kulunud, see on tavaline nähtus isegi vähe mänginud jalatsite puhul. Nahast ja Zoom Air padjakestega. SUURUS 45! Hinnaks pakuks 500 sest tõesti korralik kaup! Ise asun Tallinnas





    Arvestades tänapäeva jalgpalli"moodi",siis mina kardan,et nad jäävadki sul sinna hallitama
    i don t like u u don t like me

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
      Arvestades tänapäeva jalgpalli"moodi",siis mina kardan,et nad jäävadki sul sinna hallitama
      kui nad oleks kunstmuru putsad ja number väiksemad siis ma oleks juba ära ostnud :P
      www.netsoccer2.com

      Kommentaar


        #4
        jalgpall jah väga glamuurseks muutunud. kahju kurat, mõni aasta tagasi oleks veel nõudlust olnud, aga praegu kui ei läigi ja silma ei torka ning kiirelt katki ei lähe, siis pole vist jah turgu aga pakun endiselt edasi, loodan mõne selgelt mõtleva palluri peale, kellele veel kvaliteet ja siiski ka mugavus loeb. TEEME HINNAKS 400 !

        Kommentaar

        Working...
        X