PDA

View Full Version : kassi- või koerainimene?

smörgåsbord
30.09.08, 03:10
kumb oled?

http://www.thecatsite.com/forums/images/smilies/rub.gif

Kasper
30.09.08, 03:51
Ikka koerainimene.:)

Ch1ller666
30.09.08, 04:06
Hetkel on mul Koer aga enne seda olin kindel kassi fänn. Mõlematel on omad head küljed, kassid on raudselt lahedaimad loomad aga koerad selle eest ustavaimad.

EgoTrip
30.09.08, 08:39
hetkel rohkem kassi fänn
koer on natukene liiga hüperaktiivne
aga nimed on head, kass on Totti ja koer on Kobe

Jürvi-Hool
30.09.08, 13:51
Mitte kumbki. Inimesteinimene.

cannuman
30.09.08, 14:12
läbu !

magnisco
30.09.08, 18:03
Käi perse cannuman

fcfloraforever
30.09.08, 19:24
Endal on koer nii, et rohkem koera inimene.

magnisco
30.09.08, 21:35
Endal on koer nii, et rohkem koera inimene.

Sama siin.

präänik
30.09.08, 21:45
Mul on maailma kõige jumalikum kass! ;)
Seega kassiinimene.

flameas
30.09.08, 22:09
I like pussys :)

Ch1ller666
30.09.08, 22:32
I like pussys :)
CATS! You meant pussyCATS! Right?

2mSööt3mMööda
01.10.08, 01:35
Kassid on enamasti sellised haiged kiimakotid, kes mööda jalgu käivad ennast hõõrumas. Ise koju küll sellist elukat ei tahaks. Muidu mõned netis levivad kassi pildid on päris naljakad :)

Igatahes

Koer > kass

Pealik
01.10.08, 01:45
Kindlasti koer! On olnud 2 koera, puudel ja rotweiler ja 1 kass kah. Siinkohal peab ära mainima, et kass sai võetud ainult sellepärast, et tol ajal olnud proua peale käis. Praegugi võtaks koera aga ei näe aega ega ruumi koera jaoks ja kui võtaks, siis ikka rotweileri!

smörgåsbord
01.10.08, 01:49
Kassid on enamasti sellised haiged kiimakotid, kes mööda jalgu käivad ennast hõõrumas. Ise koju küll sellist elukat ei tahaks.tüüpiline koerapede jutt, kes ise pole ühtegi kassi omanud ja on kujundanud oma arvamuse mingite tänavatel üürgavate tiiraste kõutside põhjal.

kiimakottidest rääkides, siis me koer tahab aeg-ajalt inimeste sääreluudega sugu teha .. hoolimata sellest, et ta on emane.

Maekas
01.10.08, 01:51
kiimakottidest rääkides, siis me koer tahab aeg-ajalt inimeste sääreluudega sugu teha .. hoolimata sellest, et ta on emane.

Tõsi jutt. Koerad kipuvad seda tegema, tihti. Oleneb tõust ja vanusest muidugi.

Ise rohkem ikkagi koerainimene, sest kassid põhjustavad allergiat (kuigi ega kassid on ka kohati muhedad tegelased).

2mSööt3mMööda
01.10.08, 02:46
tüüpiline koerapede jutt, kes ise pole ühtegi kassi omanud ja on kujundanud oma arvamuse mingite tänavatel üürgavate tiiraste kõutside põhjal.

Ah ma ei viitsi vaidlema hakata. Kassid on lihtsalt nii õelad :,(
http://gotgifs.com/albums//CatDefendsFoodFromDog.gif

Shermann
01.10.08, 21:24
Mul oli kunagi kass. Hirmsalt laaberdas. Paar tundi sain kodust ära olla ja selle ajaga oli kogu kodu "ümber sisustatud" :D

aanvaller
01.10.08, 21:29
koerainimene!
koerad juba sellepärast, et nad elavad kauem.

smörgåsbord
01.10.08, 21:39
mis krdi imelikud kassid teil on?

meie oma on nii graatsiline, et võib udusulgede vahel ringi joosta, ilma et need lendu tõuseks.

ja aanvaller --
In captivity, indoor cats typically live 14 to 20 years, though the oldest-known cat lived to age 36.

koerad elavad kauem?

Tofoa
01.10.08, 22:50
kui oma kass või koer, siis ma ütlen koer, aga külapeal on kassi toredam vaadata :)

Glasgow Celtic FC
01.10.08, 22:53
endal küll kodus üks väike loll kass:D aga eelistan siiski koeri...

smörgåsbord
01.10.08, 23:31
vabandust väga,

aga millega see teema läbustaatuse ära teenis?

otsige mulle off-topikust mõni sisukam ja arukam teema, palun.

absurd ..

edit: selge pilt, "Tisside vahele oled pannud ve?" ja "Jessica Alba või Jessica Simpson" panevad oma intellektuaalse taseme poolest ikka pika puuga ära. järgmine kord teen teema "Raseeritud või ilma?", siis on vast ellujäämislootust.

rohelineKonn
01.10.08, 23:45
saa faking üle. see oli täiesti mõttetu teema. polnud isegi lootust, et siin nalja saab või sisu tekib. klassikaline läbu.

aga et mitte laskuda arrogantsesse lahmimisse, siis siin on sulle kriteerium: läbusse tõstan mina selliseid teemasid, kus teiste postitatu kedagi faking ei huvita. ja tõsi ta on - mitte kedagi faking ei huvita, kas kaasfoorumlane on kassi või koerainimene.

ning see, et offtopicus on palju mõtetumaid teemasid, on absoluutselt irrelevantne. nendega tegeleme, kui vaevume. see teema oli läbu, ning läbu all võite seda lõputult edasi arendada. ei näe probleemi, ütleksin.

ps. tisside vahele panemise teemal on juba nii hea pealkiri, et seda oelks vastutustundetu läbu hulka arvata
pps. "raseeritud või ilma" on teema, millel võiks olla potentsiaali. kui just ei juhtu see mida ikka aeg-ajalt juhtub, ehk siis klassikalist hea teema perssekeeramist.

Ch1ller666
01.10.08, 23:51
Ausõna noh see on ju jumala okei teema! Mis soccernetil viga järsku hakkas? See eraldi läbu alafoorumi tegemine oli väga nõme mõte, mis selle point siis on? Et postituste arvud liiga suureks ei läheks? Offtopicu alla postitatakse enamuses kui mitte kõigis foorumites suht tobedaid teemasid, aga selleks see enam vähem ju ongi. Täiesti mõtetud teemad võib ju ära kustutada ja mis on niisama jura kaob ise natukese aja möödudes esileheküljelt minema.

smörgåsbord
01.10.08, 23:53
saa faking üle. see oli minu arvates täiesti mõttetu teema. polnud isegi lootust, et siin nalja saab või sisu tekib. klassikaline läbu.

aga et mitte laskuda arrogantsesse lahmimisse, siis siin on sulle kriteerium: läbusse tõstan mina selliseid teemasid, kus teiste postitatu mind faking ei huvita. ja tõsi ta on - mind faking ei huvita, kas kaasfoorumlane on kassi või koerainimene.

ning see, et offtopicus on palju mõtetumaid teemasid, on absoluutselt irrelevantne. nendega tegeleme, kui vaevume. see teema oli läbu, ning läbu all võite seda lõputult edasi arendada. ma ei näe probleemi, ütleksin.

ps. tisside vahele panemise teemal on juba nii hea pealkiri, et seda oelks vastutustundetu läbu hulka arvata
pps. "raseeritud või ilma" on teema, millel võiks olla potentsiaali. kui just ei juhtu see mida ikka aeg-ajalt juhtub, ehk siis klassikalist hea teema perssekeeramist.parandasin pisut.

magnisco
01.10.08, 23:54
aga et mitte laskuda arrogantsesse lahmimisse, siis siin on sulle kriteerium: läbusse tõstan mina selliseid teemasid, kus teiste postitatu kedagi faking ei huvita. ja tõsi ta on - mitte kedagi faking ei huvita, kas kaasfoorumlane on kassi või koerainimene.
pps. "raseeritud või ilma" on teema, millel võiks olla potentsiaali. kui just ei juhtu see mida ikka aeg-ajalt juhtub, ehk siis klassikalist hea teema perssekeeramist.

Sina tead mis kedagi huvitab? Mind küll ei huvita kes kellele on tisside vahele pannud. Täiesti ebanormaalne.

Ch1ller666
02.10.08, 00:03
Tegelikult peaks LÄBU asemel olema "Need teemad mis moderaatoritele ei meeldi".

smörgåsbord
02.10.08, 00:05
üleüldse ajab mind närvi foorumi teatud egomaniakkidest "eliitpostitajate" omandatud hoiak, et kõik mis nende endi ettekujutatud raamidesse ei mahu, on loll ja mõttetu.

selmet kõike ja kõiki küündimatuiks tembeldada, võiks äkki ise midagi asjalikku postitada. põhjendused stiilis 'mõttekad postitused upuvad niikuinii selle läbu sisse ära" ehk "sigade ette ei maksa pärleid loopida" on haledad.

rohelineKonn
02.10.08, 00:12
kuulge lugupeetud protestijad! teeme nüüd paar asja selgeks.

esiteks ei olnud sellele teemal midagi viga, ta oli lihtsalt vales kohas.

teiseks on meil siin säärane kord, et keegi peab otsustama. ja hetkel on modedeks määratud just need kes on. mõnikord me võibolla eksime, sest meie arusaam ei pruugi tingimata kokku langeda mõne teise foorumlase arusaamaga. selle teema sitaks kuulutamine oli minu arusaam, ning kui teile minu käekiri ei meeldi, siis võite tõstatada kõige tähtsamate juures küsimuse mu väljavahetamisest.

ning ma lugesin selle üle ja olen jätkuvalt seisukohal, et teema on sügavalt mõttetu. läbu. andke andeks, aga nii lihtsalt on. minu arust.

ning ma rõhutan veelkord, et teema on jätkuvalt alles, ning seda saab lugeda ja sellesse saab kirjutada.

smörgåsbord
02.10.08, 00:15
mida iganes.

oligi aeg foorumist väike puhkus teha.

rohelineKonn
02.10.08, 00:18
Tegelikult peaks LÄBU asemel olema "Need teemad mis moderaatoritele ei meeldi".

sa oled õigesti aru saanud. nüüd mõtle natuke kas see ikka on probleem, või rohkem nagu paratamatus? kui sina oleks mode, siis oleks jaotus natuke teine, aga põhimõttelist erinevust ju poleks.

Ch1ller666
02.10.08, 00:21
Tegelikult on saavutatud lihtsalt see et nüüd on kaks offtopicu alafoorumit.
Üks neile kes läbustavad, teine neile kes läbustavad paremini!

Ch1ller666
02.10.08, 00:24
sa oled õigesti aru saanud. nüüd mõtle natuke kas see ikka on probleem, või rohkem nagu paratamatus? kui sina oleks mode, siis oleks jaotus natuke teine, aga põhimõttelist erinevust ju poleks.
Aga selles mõte ju ongi milleks seda kõike vaja? Milleks on vaja ühte läbu eristada teisest? Kui mina oleks mode siis poleks seda LÄBU alafoorumit olemas. Polnud teist aastaid ja keegi ei tundnud puudust.

magnisco
02.10.08, 00:26
mida iganes.

ära veel mine.

rohelineKonn
02.10.08, 00:26
mida iganes.

"Einoh, kui ei meeldi võin ma ära ka minna. Ma olen selline laps, kes saab oma tahtmise, ning kui ei sobi, siis minge te ka persse."

saa faking üle, et su koduloomateema mulle ei meeldinud. ja tulevases elus soovitan ma sellisest suhtumisest loobuda. käitumismallid kipuvad süvenema, ning "ma võin ära ka minna" mentaliteediga täiskasvanud on päris masendavad juhtumid. neid on muide üllatavalt palju.

rohelineKonn
02.10.08, 00:29
Aga selles mõte ju ongi milleks seda kõike vaja? Milleks on vaja ühte läbu eristada teisest? Kui mina oleks mode siis poleks seda LÄBU alafoorumit olemas. Polnud teist aastaid ja keegi ei tundnud puudust.

mina tundsin. tegelikult mõned veel. sellest oli motiveeritud ka sitakustutuskampaania ja järgnevad arengud.

smörgåsbord
02.10.08, 00:35
"Einoh, kui ei meeldi võin ma ära ka minna. Ma olen selline laps, kes saab oma tahtmise, ning kui ei sobi, siis minge te ka persse."

saa faking üle, et su koduloomateema mulle ei meeldinud. ja tulevases elus soovitan ma sellisest suhtumisest loobuda. käitumismallid kipuvad süvenema, ning "ma võin ära ka minna" mentaliteediga täiskasvanud on päris masendavad juhtumid. neid on muide üllatavalt palju.kes siin laps on? Su peamised argumendid on "saa faking üle" ja "mulle ei meeldi, järelikult on jama". nüüd kukud veel mulle mingeid pseudo-psühhoanalüüse tegema. aitäh, aga ei, aitäh.

postitamisest mõneks ajaks loobuda plaanisin juba enne, siin juurduv ajuvabadus andis lihtsalt viimase tõuke. ära ületähtsusta ennast.

Ch1ller666
02.10.08, 00:37
mina tundsin. tegelikult mõned veel. sellest oli motiveeritud ka sitakustutuskampaania ja järgnevad arengud.
Samas oleks võinud ju foorumi kasutajate hulgas hääletuse korraldada selle kohta. Oleks olnud vähe demokraatlikum.

SleepWalking
02.10.08, 00:47
Samas oleks võinud ju foorumi kasutajate hulgas hääletuse korraldada selle kohta. Oleks olnud vähe demokraatlikum.

miks peaks internetifoorumid toimima demokraatia põhimõttel? foorum on ometi kellegi oma ning kes maksab, tellib teatavasti ka muusika.

rohelineKonn
02.10.08, 00:51
ütle mulle palun, austatud smörgasbord, mis alustel ma saan foorumit modereerida, kui mitte tuginedes oma arusaamale? ning mida ma sinu arvates peaksin tegema olukorras, kui tekib lahkarvamus?

kui nüüd väga räigelt üldistada, siis poleks maailmas vaja ühtegi reeglit, kui kogu teiste tegevus kõigile sobiks. praktikas sellised süsteemid ei toimi. kahjuks. ka foorumid ei toimi, kui keegi neis korda ei pea. ning nähes teie maailmavalu oleka ma võimeline olema suuremeelne ja selle koduloomateema off-topicusse alles jätma. ma tõesti ei saanud aru, et see teile nii oluline on. tegemist ei olnud nii sita teemaga, kui "mis kell on", vaid lihtsalt mõttetu teemaga.
aga homme, ülehomme või nädala pärast oleme ikka olukorra ees, kus mode läheb mõne kasutajaga vastuollu. kuidas siis sinu arvates käituma peaks? vasta ilma irooniata palun, mind tõesti huvitab, kui sul midagi konstruktiivset välja pakkuda on.

mis psühhoanalüüsi puutub, siis need vaimud kutsusid sa ise välja, aga jätame nüüd selle, ma tõesti ei saa erektsiooni foorumis plõksimisest. vähemalt mitte sellistel teemadel. samuti ei ole mul mingit teemat "ülemuseks olemisega", pean seda päris elus niigi natuke rohkem tegema, kui meeldiks.

Ch1ller666
02.10.08, 01:04
miks peaks internetifoorumid toimima demokraatia põhimõttel? foorum on ometi kellegi oma ning kes maksab, tellib teatavasti ka muusika.

Fakk mul pole enam argumente, aga küll ma mõne varsti leian!

vincent
02.10.08, 01:04
http://lolabrigada.files.wordpress.com/2008/04/shocked.jpg

et mis siis nagu juhtus kah?

Ühe foorumi off-topic löödi kaheks. Off-topic. OFF-TOPIC. Siin mõnest mehest jääb mulje, nagu maailm oleks pandud teistpidi käima. Ja paar neist on siiani veel üle keskmise mõistliku mulje jätnud. Kas te ise ka aru saate, kui jabur see teie hala on, pluss tõsimeelne postide taganutmine. Ära maga elu maha, ela internetis? Jeesus küll. Mode ei tohi nii teha, sest mina pole lubanud. Tegi nii, nagu tema meelest hea on, aga mitte nii, nagu mina tahan ja mulle meeldib. Järelikult - mode on egoist. No laena mulle kirvest, Raskolnikov, ausõna.

olgu veel öeldud, minul näiteks isiklikult on samuti hea meel, et ma ei pea enam filmi või raamatute või kasvõi rumalate küsimuste ja pelmeenide teemasid otsima kuskilt midahetkelsügate-arutluste vahelt. vabandage mu prantsust, aga selles jama just oligi, et sitt ei vajunud mingist hetkest alates enam põhja, vaid tootis sitta juurde. tõsi, et toanurka laskmine võib teatud olukorras isegi naljakas olla, aga pikapeale löövad aroomid ikka välja. nüüd on vähemalt uks vahepealt koomale lükatud, asi seegi. muidugi võib ka juhtuda, et näiteks vanaema kingitud apelsinipuu jäi sinna tuppa aknalauale kasvama, aga no siis käite vahepeal kastmas lihtsalt. millele küll on see vanakreeka tragöödia mõõtmetes nutulaul üles ehitatud, tõesti ma ei saa aru.

ahjaa, ja mõnel ei maksa ette kujutada, nagu oleks pooled foorumikasutajad koos nendega karjuva ebaõigluse vastu barrikaadidele tõusnud, vaid te olete siin umbes nagu seitse kibestunud pöialpoissi, kes käivad siis teemast teemasse üksteist Lumivalgukese vastu üles kütmas - kus on alles mõrd, pühkis elutoa põranda puhtaks. väike reality check ei teeks aeg-ajalt halba.

smörgåsbord
02.10.08, 01:09
hämmastav, kui kainestavalt paar karges õhus tehtud suitsu mõjuvad. kogu see arutelu tundub ühtäkki üdini naljakas ja tähtsusetu.

rK, raske millelegi vastu vaielda, teoorias on kõik õige. tajusin ülekohut ja võtsin pisut isiklikumalt, kui selline asi väärinuks.

.. vältimaks vere tagasi pähe valgumist ma vincent'i postitust parem ei loe.

edit: aga konkreetselt SELLE teema järjestikku läbuks, mõttetuks ja sitaks tembeldamine hakkab paratamatult vastu. ma nimelt armastan loomi, Sina nähtavasti mitte.

Ch1ller666
02.10.08, 01:14
Mina mölisen sest et mu tonn muutus järsku mingiks 97?'neks ja mul on igav.
Pealegi oli see tuhat postitust üks väheseid asju mille üle ma oma elus uhke olen( jah mul on sügavad psüühilised probleemid.) Ja natuke anarhiat kuluski siia ära ju. See democracy of hipocracy on täitsa tore, aga jah nati möllu on ju veel toredam.

vincent
02.10.08, 01:22
edit: aga konkreetselt SELLE teema järjestikku läbuks, mõttetuks ja sitaks tembeldamine hakkab paratamatult vastu. ma nimelt armastan loomi, Sina nähtavasti mitte.

noh, tegelikult olid konkreetselt sina ka ainus, kelle pahameelest ma teatud määral täitsa aru sain. konn on loll.

aga et midagi lõpuks ometi teemasse oleks - kindlasti koer. Kelle ma ka millalgi raudselt jälle võtan, kui on tema jaoks normaalsed tingimused ja vajalikul määral aega. Kasse ei seedinud kunagi absoluutselt, kuigi selles oli eeskätt süüdi naabri tõsiselt jubeda iseloomuga elajas. Nüüd pole mingit suurt vastumeelsust. Kuid endale samas ikka ei võtaks.

mazz
02.10.08, 01:25
Ausõna noh see on ju jumala okei teema! Mis soccernetil viga järsku hakkas? See eraldi läbu alafoorumi tegemine oli väga nõme mõte, mis selle point siis on? Et postituste arvud liiga suureks ei läheks? Offtopicu alla postitatakse enamuses kui mitte kõigis foorumites suht tobedaid teemasid, aga selleks see enam vähem ju ongi. Täiesti mõtetud teemad võib ju ära kustutada ja mis on niisama jura kaob ise natukese aja möödudes esileheküljelt minema.

See oli minu mõte ja põhjused on järgmised.

Off topicul ja läbul on siiski vahe ja alamfoorum oli muutunud selliseks solgiauguks, et see tekitas siin-seal nurinat ning olukord päädis modede poolse kustutustööga. Ühest küljest oli siis lõpuks võimalik off topicust ka midagi asjalikku leida, ilma et peaks pool tundi pasa sees surfama, teisest küljest ei meeldinud paljudele, et enam niisama muliseda ei saa.

Olen tsensuuri vastane ja leian, et kõigil võiks olla oma tegemisteks koht, kuni nad sellega teisi ei sega. Sestap saigi loodud eraldi koht mulinaks - palun väga, kirjutage millest tahate ilma kedagi segamata. Mina näiteks olen väga rahul, et jõuan off-topicu teemad probleemideta läbi lugeda, ilma et peaks igast teisest teemast lugema, mis värvi püksid kellelgi jalas on.

Valiku tegemine pole lihtne ülesanne, aga see on usaldatud foorumi asjalikele ja kogenud liikmetele, kes kunagi muideks teiste kasutajate poolt sellesse ametisse heaks kiideti. Ja kui mõni teema tõstetaksegi teise alamfoorumisse kellelegi arusaamatult, siis saab selles teemas ju ikkagi edasi kirjutada. Parem ikka, kui et need lihtsalt kustutataks.

rohelineKonn
02.10.08, 01:51
noh, tegelikult olid konkreetselt sina ka ainus, kelle pahameelest ma teatud määral täitsa aru sain. konn on loll.

mis teil kõigil viga on! teil on vist tõesti loomadega mingi värk. tegelikult oli enne seda kui ma süstalde ja ziletiteradega mängima hakkasin mul ka koer. ilmselt oleks loomateemal täitsa oma tarbjaskond, aga annaksin siinkohal mõned soovitused:

- Ärge pange teemadele selliseid pealkirju, mis algavad Kas, Kes, Mida, sest need on riskigrupp.

- Tõstatage teemad selliselt, et see kutsuks üles diskussioonile, mitte andma teada kuivast faktist, et oled koerainimene. Ilmselt võiks teist koerainimest huvitada, kui kirjutad oma koerast, mida see sööb, kuhu situb, mitu medalit on võitnud ja kui tihti tiine on. Kuiv fakt, et oled koerainimene ei huvita isegi teist koerainimest.

- Tehke head või hea maitse piiri ületavat nalja, see müüb alati. nagu reklaamitööstuses lapsed ja loomad.

Ch1ller666
02.10.08, 02:12

Ja miks minu pahameel siis arusaamatu oli? Mind pole elu sees kuskil omaks võetud nüüd ei kõlba isegi mu pahameel fakk off ausõna!

Jasper
02.10.08, 10:27
Praeguseks on selles teemas päris kvaliteetne arutlus. Nimemuutus ja offtopicusse tagasi :tongue:

billy t
02.10.08, 15:23
hämmastav, kui kainestavalt paar karges õhus tehtud suitsu mõjuvad. kogu see arutelu tundub ühtäkki üdini naljakas ja tähtsusetu.

rK, raske millelegi vastu vaielda, teoorias on kõik õige. tajusin ülekohut ja võtsin pisut isiklikumalt, kui selline asi väärinuks.

.. vältimaks vere tagasi pähe valgumist ma vincent'i postitust parem ei loe.

ma mõistan Sind ja Sinu kassiarmastust.
olen ühe konkreetse sinisenahkse, karvutu, müstilise olendi, keda paljud kassiks nimetamast keelduvad, järgi päris hull.
ehkki Sinu ägestumine oli nats ehmatav ja üllatav, aga kurat, me räägime ju ikkagi kassidest ... mille/kelle pärast siis veel sõdida kui mitte kasside:D
tule tagasi, smörr!!!

Kurat
02.10.08, 16:31
Igaljuhul kass. Meeldivad loomad, kes saavad endaga enamvähem ise hakkama, mitte ei pea neid jooksutama, situtama ja pesema pidevalt. Lisaks on kassid olulisemalt rahulikumad loomad kui koleerilised koerolevused.

smörgåsbord
02.10.08, 18:17
tule tagasi, smörr!!!ega ma kuhugi kao, kallis billy, loen vaikselt edasi ja postitan siis, kui muidu ei saa (nt siis, kui Takinaator II kunagi esilinastuma peaks :))

oleks nagu mõistlik vahelduseks millelegi elulisemale keskenduda, nt sellele, et mind iga paari kuu tagant eksmatt ei ähvardaks.

eston maravilha
02.10.08, 18:44
Igaljuhul kass. Meeldivad loomad, kes saavad endaga enamvähem ise hakkama, mitte ei pea neid jooksutama, situtama ja pesema pidevalt. Lisaks on kassid olulisemalt rahulikumad loomad kui koleerilised koerolevused.

plaanisin siia teemasse midagi sarnast kirjutada ehk CATS FTW!

Martin
02.10.08, 20:40
plaanisin siia teemasse midagi sarnast kirjutada ehk CATS FTW!

1. Google.
2. What is FTW
3. avanenud lehekülg: Net for beginners

fak

billy t
02.10.08, 20:56
ega ma kuhugi kao, kallis billy, loen vaikselt edasi ja postitan siis, kui muidu ei saa (nt siis, kui Takinaator II kunagi esilinastuma peaks :))

oleks nagu mõistlik vahelduseks millelegi elulisemale keskenduda, nt sellele, et mind iga paari kuu tagant eksmatt ei ähvardaks.

ma hakkan sust puudust tundma ...
ja pealegi, ülikooli lõpetavad ainult nõrgad:o

norsk
05.10.08, 18:20
Kurat ütles kõik ära ja eston ütles veelkord ära. Mjäu!
:kiisu:

ek
13.10.08, 13:08
Kassijutte kassiinimestele :kiisu: (http://foorum.soccernet.ee/images/smilies/100.gif)
http://www.elu24.ee/?id=40380

Shermann
13.10.08, 16:36
Kassijutte kassiinimestele :kiisu: (http://foorum.soccernet.ee/images/smilies/100.gif)
http://www.elu24.ee/?id=40380

perenaine oli hiir?

eston maravilha
14.10.08, 12:25
viispluss!

njau
26.11.08, 08:43
Kassid on lihtsalt nii õelad :,( See teebki nad eriliseks. Kassid ruulivad, mjäu.
Kuigi koerad olid kunagi ammu-ammu esikohal. Aga nii kui mu vanavanemad koera jälle võtsid, sain ma aru, et koertele eripärane lõhn ei ole minu jaoks.. Ja nad on natuke liiga duufy'd.

Calva
26.11.08, 18:23
kkooeeeer.

Gairi
26.11.08, 22:05
Mul on olnud koer (peaaegu 12 oli) ja nüüd on kass. Ja kui päris ausalt pean ütlema, siis ma armastan koera, oma koera, kes mul oli ja kelle surmaga on päris raske leppida. Võib-olla sellepärast, et oli lapsepõlve lemmikloom. Aga mu kass on hull pätt - aga nii kuradi nunnu on, et teda peab armastama. Nii et olen mõlema inimene, kuid süda ei luba enam uut koera võtta :(

wal
27.11.08, 17:21
Vähemalt on rohelineKonn tõestanud, et see teema on läbuks kujunenud, sellele ise hoolsalt kaasa aidates.

Et veel teemasse tagasi jõuda: kindlalt kassiinimene. Koertega saan üldiselt läbi, aga nad ei sümpatiseeri. Märg koer haiseb, nad kipuvad üldse nõmedalt käituma. Muide, koera eluiga sõltub VÄGA tõust: le grange elab kauem, tõupuhtad üldiselt vähem. Mõnede tõugude jaoks on 8a koer rauk. Oma viimane koer oli ka varemnimetatud "tõugu" ja elas 14 aastaseks, kuigi paar viimast aastat oli kurt, poolpime ja vahel minestas kerge jooksuspurdi järel ära. Kaks eelmist kassi elasid mõlemad 12 aastaseks.

njau
27.11.08, 17:40
Mul on olnud koer (peaaegu 12 oli) ja nüüd on kass. Ja kui päris ausalt pean ütlema, siis ma armastan koera, oma koera, kes mul oli ja kelle surmaga on päris raske leppida. Võib-olla sellepärast, et oli lapsepõlve lemmikloom. Aga mu kass on hull pätt - aga nii kuradi nunnu on, et teda peab armastama. Nii et olen mõlema inimene, kuid süda ei luba enam uut koera võtta
autsh, tunnen kaasa. mul endal suri ka eelmine aasta lemmik ära. ja see jätab tõesti märgi maha.
aga kassid. endiselt.

Mask
27.11.08, 19:40
Endalgi suri koer eelmine aasta ära (3-4 päeva pärast mu sünnipäeva). Oli 13 aastane. Olin koos temaga üles kasvanud ja väga valus oli koera viimaseid päevi näha, kui ta ei suutnud enam ennast püstigi ajada. Pärast seda otsustasin ,et enam koera ei võta. Hetkel on ka kass olemas aga kassidega ma eriti läbi ei saa. Kipuvad mulle kallale tulema.

Gairi
27.11.08, 22:55
Endalgi suri koer eelmine aasta ära (3-4 päeva pärast mu sünnipäeva). Oli 13 aastane. Olin koos temaga üles kasvanud ja väga valus oli koera viimaseid päevi näha, kui ta ei suutnud enam ennast püstigi ajada. Pärast seda otsustasin ,et enam koera ei võta. Hetkel on ka kass olemas aga kassidega ma eriti läbi ei saa. Kipuvad mulle kallale tulema.

Mina ka vaatasin paar nädalat pealt kuidas tal järjest organid üles ütlesid. Kuigi vahepeal oli lootust, et elab üle veel. Ärge laske koertel magada külma kivi peal! Neil on jah hea ja jahe seal, aga nii ei tohi :(. Ja kutsa sian endale siis, kui teise klassi kiituskirjaga lõpetasin. Ta oli minu kingitus ja kõige armsam mulle.

Mina ei suuda vaadata teleklippe või uudiseid koertest, kassidest või üldse loomadest, kes on hooleta ja varjupaigas. Tahaks neid kõiki aidata, aga kahjuks ma uut koera ei võta enam. Muidu oma kassigi võtsin loomade varjupaigast :)

njau
28.11.08, 17:22
Muidu oma kassigi võtsin loomade varjupaigast
õige suhtumine. meie peres olnud/olevad kassid/koerad on ka sealtmaalt kõik. (: