320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Palun aidake

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palun aidake

    Koolis vaja uurida oma eakaaslaste lugemisharjumusi. Ehk 14-18 aastased aitaks mind?

    Mida, kui tihti ja mis eesmärgiga (omalõbuks, keegi käsib vms.) te loete?

    Aitäh

    #2
    Ajalehti/Ajakirju pmst paar korda nädalas(enda lõbuks), ning mõni raamat aastas( kohustuslik kirjandus)

    Kommentaar


      #3
      Ajakirju loen ja raamatuid loen ka. Kogu aeg.
      Ehk siis kui bussis sõidan on raamat näpus, koolis vahetundide ajal ja muidu ka igal pool loen. Mulle meeldib kõike lugeda. Eriti aga meeldib selline ajalooline klassikaline kirjandus (näiteks V.Hugo "Hüljatud").
      Samtui võin öelda, et mida aasta edasi, seda huvitavamaks läheb kohustuslik kirjanud.

      Kommentaar


        #4
        Ajalehti loen igapäev ja muidu, kui kohustusliku kirjandust ei ole, siis võtan ka mingi raamatu kätte ja loen.

        Kommentaar


          #5
          bornot loen

          Kommentaar


            #6
            up..............

            Kommentaar


              #7
              ikka loen borni

              Kommentaar


                #8
                tra liiga vana olen. aga lugesin vabatahtlikult balzaci selles vanuses .

                Kommentaar


                  #9
                  balzac???

                  bbbbbbbbb

                  Kommentaar


                    #10
                    häähää, devil...noor penskar, vms
                    aga nooh...loen kohustuslikku kirjandust. pluss siis omalõbuks igasuguseid raamatuid. viimane raamat, mida lugesin, oli 15 aastane kapten. Kohustuslik kirjandus loomulikult

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      balzac???

                      bbbbbbbbb
                      http://et.wikipedia.org/wiki/Honor%C3%A9_de_Balzac see paksuke

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma loen igapäev. Viimase kahe kuu jooksul olen lugenud järgmised raamatud.

                        It
                        Interesting Times
                        The Stand
                        Animal Farm

                        Vahele ka vist mõni graafiline novell(pikemat sorti koomiks) ja mõni artikkel ajalehest. Kohustuslik kirjandus on 90% täielik jura! Ma suutsin kolm tükki läbi lugeda nendest mis mulle peale suruti, nimelt: Tasuja, Mahtra sõda ja Kärbeste jumal. Kuritöö ja Karistuse lugesin vabatahtlikult läbi. Olen kuulnud et see vist keskkoolis kohustuslik.
                        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                        If you're good at something, never do it for free - See above.
                        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                        Kommentaar


                          #13
                          aitäh vastamast. Peaks lihtsustama uurimistöö tegemist

                          Kommentaar

                          Working...
                          X