320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mäluvärskendaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mäluvärskendaja

    Kui keegi uue mõmm-mõmmi eel tahab infot varasemate finaalturniiride kohta, siis päris hää koht on www.worldcuparchive.com Kevadepoole saab seda paika kindlasti vaadatud ja meenutatud, mis ja kuidas
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    ...ja muidugi tulid nüüd Paolo Rossi ja Socrates meelde...ning Gary Lineker nii lendab see aeg.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #3
      jah mcnamara, vaata et sa Linekeri ei unusta
      ise ei saaks seda vist isegi mitte relva ähvardusel teha

      Kommentaar


        #4
        Breben-Elkjer ja M.Laudrup , Igor Belanov ja Oleg Blohhin,Littbarski ja Uwe Bein,Claudio Carnevale ja Altobelli(kui nyyd õigesti mäletan nime).Igasugu helgeid mehi tuleb meelde 82 aasta mmilt.Ma siis ju alles kuuene olin ,aga juba jagasin matsu - esimene vuti suurvõistlus,mida jälgisin ja tabeleid tegin.Laudrup vist veel 82 ei mänginud - aga see eest oli Platini majas.

        Kommentaar


          #5
          1990... Lacatus, Milla, Toto Schillachi, Goycoechea, Lineker, Pearce, iirlased. Tegelikult on aga 94.a. MM palju paremini meeles - Stoichkov ja bulgarid, Hagi ja rummenia v6iduk2ik. Andersson, Dahlin ja Brolin. Tippvormis Romario. Jah, nostalgia.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Aramis

            Breben-Elkjer ja M.Laudrup , Igor Belanov ja Oleg Blohhin,Littbarski ja Uwe Bein,Claudio Carnevale ja Altobelli(kui nyyd õigesti mäletan nime).Igasugu helgeid mehi tuleb meelde 82 aasta mmilt.Ma siis ju alles kuuene olin ,aga juba jagasin matsu - esimene vuti suurvõistlus,mida jälgisin ja tabeleid tegin.Laudrup vist veel 82 ei mänginud - aga see eest oli Platini majas.
            Oi pärgel, see on küll tugev sõna, et sa kuueaastaselt juba tabeleid tegid ja selliseid nimesid talletada suutsid.
            Olen suga ühevanune, kuid 1982. aasta MMist ei mäleta küll mütsi ega ööd. 1986. aasta turniirist tuleb küll juba mitmeidki eredaid fragmente ette. Aga esimene spordivõistlus, mille kohta ise tabeleid tegin, oli vist 1985. aasta Seefeldi MM suusatamises, kus ka Levandi oma kärjääri alustas

            Kommentaar


              #7
              94 mmi. romario ja bebeto tandem. jumalik. romario oli omas elemendis

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Mäluvärskendaja\'

                MM-i lähenedes toon ühe ammuse teema esileheküljele. Siin võiks rääkida lugusid kadunud aegade MM-turniiridest, heietada mälestusi, anda linke huvitavatele paikadele, kust ajalugu edasi uurida. Ja muud taolist.
                Paar lihtsat linki alustuseks, mis enamikule (aga vahest mitte kõigile) tuttavad:
                Põhjalik statistika.
                Minu suurim rõõm on lapata kunagisi koosseise ja tunda, kuidas mälestused pähe tuiskavad. Antongoni, N\'Kono, Burruchaga, Ceulemans, Ravelli jne jne jne
                Videomaterjali varasematest turniiridest.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Mäluvärskendaja\'

                  Ja minul tuleb jalgpalli MM-e meenutades alati meelde Roger Milla. Tema mäng on jäänud kõige rohkem hinge.
                  Aga üldisemalt on päris palju 90 MM-st meeles. Seda turniiri ei ületa enam miski. Olin ju siis nii väike ja avastasin huvitavat maailma. Iga mäng, iga hetk oli sündmus. Lõikasin Postimehest kõikide mängude kokkuvõtted ja kleepisin kausta koos fotodega. Siiamaani vaatan aegajalt seda kausta heldimuspisar silmas. Lõppes see ju kõik parimal võimalikul moel. Saksamaa sai maailmameistriks. Klinsmann ja Völler edurivis!, Lothar Matthaus!, Andreas Brehme kuldne penalt! jne.

                  Vaatasin seda Mcnamara antud linki ja ei suuda kopimata jätta:

                  10.06.90 (21.00) Milano, Stadio Giuseppe Meazza (San Siro)

                  GER - JUG 4:1 (2:0)
                  GER: Illgner - Reuter, Brehme, Augenthaler, Buchwald - Berthold,
                  Hässler (75 Möller), Matthäus (c), Bein (75 Littbarski) - Völler, Klinsmann
                  JUG: Ivković, Spasić, Vulić, Hadžibegić, Jozić, Sušić (56 Prosinečki),
                  Baljić, Stojković, Katanec, Zl.Vujović, Savičević (56 D.Brnovi&#263

                  1:0 Matthäus 29, 2:0 Klinsmann 39 h, 2:1 Jozić 55 h, 3:1 Matthäus 65,
                  4:1 Völler 71

                  __________________________________________________ _____________________
                  5.06.90 (21.00) Milano, Stadio Giuseppe Meazza (San Siro)

                  GER - EMI 5:1 (2:0)
                  GER: Illgner - Reuter, Brehme, Augenthaler, Buchwald - Berthold
                  (46 Littbarski), Hässler, Matthäus (c), Bein, Völler, Klinsmann (73 Riedle)
                  EMI: Faraj - E.M.Abdulrahman, I.M.Abdulrahman (84 Al Haddan), Y.H.Mohammed,
                  K.G.Mubarak, Abdullah (c), N.K.Mubarak, Abbas, K.I.Mubarak (81 Hussain) -
                  Jumaa, Al Talyani

                  1:0 Völler 35, 2:0 Klinsmann 36 h, 2:1 K.M.Mubarak 46, 3:1 Matthäus 47, 4:1
                  Bein 59, 5:1 Völler 75 h

                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Mäluvärskendaja\'

                    Njaa parim link mida anda...tänan mcnamara
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Mäluvärskendaja\'

                      Algselt postitas Kebab
                      Aga üldisemalt on päris palju 90 MM-st meeles. Seda turniiri ei ületa enam miski. Olin ju siis nii väike ja avastasin huvitavat maailma. Iga mäng, iga hetk oli sündmus. Lõikasin Postimehest kõikide mängude kokkuvõtted ja kleepisin kausta koos fotodega.
                      Oo! Sama siin, ainult et leht oli siis vist \'Edasi\'-nimeline. Paraku on minu hindamatu kaustake kuhugi kolimiste käigus kaotsi läinud, millest on äärmiselt kahju.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Mäluvärskendaja\'

                        minu arvates oli ikkagi euroopa parim mängija GERD MÜLLER .. kes on löönud oi oi oi kui palju väravaid... tal oli lihtsalt värava vaist..
                        ta oli selline mängija kes ei jätnud mitte midagi juhuse hoolde... kõige hullem oli siis kui tema koondise kaaslase ees oli tühi värav ja ta lihtsalt lükas oma mängija eest ära et saaks ise palli sisse lüüa... GERD MÜLLER
                        Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Mäluvärskendaja\'

                          Algselt postitas phljuh


                          minu arvates oli ikkagi euroopa parim mängija GERD MÜLLER .. kes on löönud oi oi oi kui palju väravaid... tal oli lihtsalt värava vaist..
                          ta oli selline mängija kes ei jätnud mitte midagi juhuse hoolde... kõige hullem oli siis kui tema koondise kaaslase ees oli tühi värav ja ta lihtsalt lükas oma mängija eest ära et saaks ise palli sisse lüüa... GERD MÜLLER

                          Nöus Sinuga iga ilmaga

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Mäluvärskendaja\'

                            Veel üks mu lapsepõlve suurnimi on lahkunud.
                            Minu jaoks oli nendes nimedes (mis ma meestest endast siis ikka eriti teadsin) midagi maagilist: Tele Santana, Enzo Bearzot, Jupp Derwall. Kuldsed kaheksakümnendad.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Mäluvärskendaja\'

                              Tim Vickery imekaunis meenutus Tele Santanast.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X