320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suur Küsitlus!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suur Küsitlus!!!!

    Niimoodi... Läbu kõige asjalikum teema!
    Ehk tegelikult lihtsalt küsime siis uuenduste kohta... et kas poolt, vastu või erapooletu.
    Isiklikult olen uuenduste poolt. Muidugi ma mõistan osade kasutajate hetkelist valu, kui nende loodud teema kvalifitseeritakse rämpsuks, kuigi näiteks autor oli teemat mõelnud hoopis teisiti, kuid mis teha. Hetk mõtlemist ja küllap siis on ka selge, miks asi läbusse tõsteti. JA ongi ehk aeg veidi ka oma lemmikklubi teemas hoopis postituste arvu suurendada
    Ja läbu on sellepärast ka khuul, et siin lisan ma ka võimalikult palju ematikoone, jeee!

    aga hääletage ja andke aga enda arvamusest teada!

    PS! teema ei ole moderaatorite vastane provokatsioon ega agressioon!
    50
    Olen poolt
    38,00%
    19
    Olen vastu
    38,00%
    19
    Olen erapooletu
    24,00%
    12
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    #2
    Vastu! Kuna üritan struktuurides olevat kallutatud jõudu sirgeks tagasi väänata.
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    Kommentaar


      #3
      Poolt. Need, kes vinguma hakkavad on yldjuhul teema algatajad vms. Aga mul ei ole midagi selle vastu, kui kasutajad ka LÄBU foorumis enda postitustearvu suurendavad.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #4
        Meeldib idee, et siin postituste arv ei suurene .

        Kommentaar


          #5
          Loomulikult poolt. Korduvalt olen ise palunud off-topic saastast puhastada. Kuigi pikemas perspektiivis mul erilist usku ei ole, et asi korralikult toimima jääb.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #6
            kuna Läbul pole Off-Topicu kõrval ühtki puudust vaid pigem eelised (moded ei sega), siis tundub, et sisult täiesti mõttetu postituste arvu teema on mõningate jaoks olulisem, kui osati ehk ette näha. minu poolest võib Läbu postituste arvu suurendada, ning rahu majas. samuti võib kaaluda Läbu nime vahetamist, kuna mõni võib arvata, et tema ei saa oma armasast kiisust või kutsust sellise pealkirjaga jaotuses kirjutada.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Loomulikult poolt. Korduvalt olen ise palunud off-topic saastast puhastada. Kuigi pikemas perspektiivis mul erilist usku ei ole, et asi korralikult toimima jääb.
              Keegi ei käsi sul kõiki teemasi läbi lugeda. Valid enda jaoks need mõned paremad välja ja muid ei puutu. Aga nüüd on olukord täiesti arusaamatu ja praeguse seisuga ei tõmba mind enam ei off-topicu ega ka läbu poole.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                samuti võib kaaluda Läbu nime vahetamist, kuna mõni võib arvata, et tema ei saa oma armasast kiisust või kutsust sellise pealkirjaga jaotuses kirjutada.
                mul turgatas eile seda jama lugedes täpselt sama mõte. läbu muuta off-topicuks ja off-topic muuta huvitavat lugemist erinevatel teemadel või midagi

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas ek Vaata postitust
                  Keegi ei käsi sul kõiki teemasi läbi lugeda. Valid enda jaoks need mõned paremad välja ja muid ei puutu. Aga nüüd on olukord täiesti arusaamatu ja praeguse seisuga ei tõmba mind enam ei off-topicu ega ka läbu poole.
                  Mul on ajaga parematki pihta hakata kui kõiki teemasid läbi lapata. Selge ja konkreetne eristus on kõige parem.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Mul on ajaga parematki pihta hakata kui kõiki teemasid läbi lapata. Selge ja konkreetne eristus on kõige parem.
                    Kui sa oled nõus et keegi sinu eest eristab, siis jah.
                    Minul olid ajapikku kujunenud offtopicust 3-4 teemat mida vaatasin ja ülejäänuid eirasin. See ei tähenda ju seda et kõiki teemasi peaks läbi lappama.

                    Kommentaar


                      #11
                      Mul on ka küsimus - mis off-topicu ja läbu erinevus on?

                      Kommentaar


                        #12
                        siin postituste arv ei suurene, raske aru saada?

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas ek Vaata postitust
                          praeguse seisuga ei tõmba mind enam ei off-topicu ega ka läbu poole.
                          sama siin.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Jansu Vaata postitust
                            sama siin.
                            Üks väheseid kordi kui ma nõustun sinu arvamusega.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #15
                              Foorum muutus mõttetuks peale seda muutust.
                              Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X