320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eluhea päev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eluhea päev

    Täna oli üle pika aja üks hea päev .

    1)Eesti loputas Horvaatiat
    2)Rock loputas Rytast
    3)Vassiljev lõi värava
    4)Football Manageris läks hästi

    Laupäev võiks sama hea olla

    #2
    harden the fuck up

    Kommentaar


      #3
      Mida muud veel eluks vaja kui jalgpalli, mis teeb õnnelikuks?

      Kommentaar


        #4
        ma nägin täna Billy_t pildi ära

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          ma nägin täna Billy_t pildi ära
          hmm, ja kohe tõesti eluhea?!?!?
          no tore, kui sain abiks olla
          kaks firmatorti, kast pepsit!

          Kommentaar


            #6
            mhmh. Ma igal öösel näen unes tsikke, aga kunagi ei teadnud milline neist sina oled. Nüüd siis tean

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              mhmh. Ma igal öösel näen unes tsikke, aga kunagi ei teadnud milline neist sina oled. Nüüd siis tean
              miski ütleb mulle, cannu, et sina juba naistega hätta ei jää
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas billy t Vaata postitust
                miski ütleb mulle, cannu, et sina juba naistega hätta ei jää
                kuigi ma kuulen seda iga päev, on siiski hea seda ikka ja jälle kuulda

                Kommentaar


                  #9
                  Avril Lavigne’i abielu on purunemas. Nüüd või mitte kunagi cannuman!

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Avril Lavigne’i abielu on purunemas. Nüüd või mitte kunagi cannuman!
                    situ verd kallis

                    Kommentaar


                      #11
                      eile oli eluhea päev...

                      Kommentaar


                        #12
                        Eluhea päev on siis kui tead et enam hullemaks minna ei saa.
                        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                        If you're good at something, never do it for free - See above.
                        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                        Kommentaar


                          #13
                          Ärkasin kell 7 sest 8.15 oli algamas KT. Eile õppida ei jõudnud, sest töö tahtis tegemist, jooksmas oli vaja käia, Prison Break vajas vaatamist no ja siis juba oligi jalka aeg. Teadsin, et materjale tohib kasutada. Nagu õige mees ikka natukene varem kohale, et saaks loengu materjalid välja pintida (ega ma ju kohal käinud polnud eriti), aga võta näpust. Selle ruumi uks oli lukus, kus seda teha oleks saanud. Mis seal ikka, tegin peast niipalju kui oskasin. Ei lase ju tujul langeda ning võtan seida kui naljakat juhtumist. Pärast KTd siis võtsin mingitele tsikiitadele sappa, et seal Majandushoonest nahhui tõmmata (ise ei orienteeru seal eriti) ja lõpptulemusena lõpetasin naiste peldikus. Ja õhtul on tulemas Chelsea - Roma (kellest esimesel on eelmisest kohtumises suur võit ja teisel räme peks Interilt) siis ei saa siit tulla muud kui eluhea päev

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Ärkasin kell 7 sest 8.15 oli algamas KT. Eile õppida ei jõudnud, sest töö tahtis tegemist, jooksmas oli vaja käia, Prison Break vajas vaatamist no ja siis juba oligi jalka aeg. Teadsin, et materjale tohib kasutada. Nagu õige mees ikka natukene varem kohale, et saaks loengu materjalid välja pintida (ega ma ju kohal käinud polnud eriti), aga võta näpust. Selle ruumi uks oli lukus, kus seda teha oleks saanud. Mis seal ikka, tegin peast niipalju kui oskasin. Ei lase ju tujul langeda ning võtan seida kui naljakat juhtumist. Pärast KTd siis võtsin mingitele tsikiitadele sappa, et seal Majandushoonest nahhui tõmmata (ise ei orienteeru seal eriti) ja lõpptulemusena lõpetasin naiste peldikus. Ja õhtul on tulemas Chelsea - Roma (kellest esimesel on eelmisest kohtumises suur võit ja teisel räme peks Interilt) siis ei saa siit tulla muud kui eluhea päev
                            Oleks maailmas vaid rohkem sinusuguseid positiivseid inimesi.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              #15
                              KT saad ikkagi D vms
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X