320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U19 Eesti koondis vs Belgia koondis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    U19 Eesti koondis vs Belgia koondis.

    Tulge kaasa elama.

    #2
    Jalgpallihaigla tulge eesti noortele kaasa elama neil oleks teie abi vaja, et pääseda esimesest voorust edasi.


    Teispäeval 07.10 kell 16.00 EESTI U-19 vs BELGIA U-19 mäng toimub Kadriorus !
    TULGE KÕIK KAASA ELAMA EESTILE !

    Kommentaar


      #3
      vabandust väga aga meil on juba eraldi teema selle jaoks.
      aga kindlasti tuleme jah.

      Kommentaar


        #4
        Aga kui palju konkreetselt jalgpallihaiglast inimesi kaasa elama tuleb ?

        Kommentaar


          #5
          üheksateist

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas pedro
            tuleme

            arusaamatuks jääb mulle aga EJL saamatus. Ainus reklaam on soccerneti lehel(soccerneti poisse peab kiitma hea töö eest) ja EJL lehel. Ma ei oska küll täpselt öelda, aga ei usu, et tavaline spordihuviline käib väga tihti nendel lehtedel.
            Ma ei tea muidugi, kuidas need rahaasjad käivad seal, aga kas tõesti oleks nii raske olnud laupäevaõhtusesse spordiuudistesse ETV-s, Kanal 2-s ja TV3-s panna väike tutvustav klipp või kasvõi lihtsalt mängude ajad ja toimumiskohad.
            Samuti jagada flaiereid jne.
            Selleks oleks veel aega tegelikult. Tähtsad mängud ju veel ees ja edasipääs vägagi reaalne. Usun, et rahvast huvitaks küll, kuidas sünnib ajalugu ja meie noored saavad alagrupist edasi.
            Peaks lihtsalt natukene tegutsema. Üks väike banner jalgpall.ee lehel on pehmelt öeldes vähe ikkagi.
            OF 904093480384304830 korda nõus!!!
            i don t like u u don t like me

            Kommentaar


              #7
              Kuule tavaline spordihuviline ei tule A-koondise mängugi vaatama (mängud Hispaania ja Inglismaaga ei lähe arvesse). Tavaline spordihuviline teeb tööd. Eriti arvestades, et see on kell 16 - teretali. U-koondist ei tuldaks ka massilise reklaami korral vaatama.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                Kuule tavaline spordihuviline ei tule A-koondise mängugi vaatama (mängud Hispaania ja Inglismaaga ei lähe arvesse). Tavaline spordihuviline teeb tööd. Eriti arvestades, et see on kell 16 - teretali. U-koondist ei tuldaks ka massilise reklaami korral vaatama.
                kyll tullaxe , isegi tulex kmui olex eestis...

                Kommentaar


                  #9
                  sellisel kellaajal ei tule ka "mittetavaline spordihuviline" kohale - vähest reklaamiraha tuleks siiski läbimõeldult kasutada ning nii kurb kui see ka pole - antud mäng on koht, kus (vajadusel) kokku hoida.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    #10
                    kuulge oskab keegi öelda et kui eesti nyyd edasi saab, et mis saab siis edasi sellesm6ttes et kellega siis mängud jne

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas pedro
                      aprillis või mais on järgmine turniir, kus 28 võistkonda jaotatakse 7 alagruppi ning iga alagrupi võitja pääseb finaalturniirile Ukrainasse.
                      suured tänud

                      Kommentaar


                        #12
                        1 kysimus veel, see tähendab siis, et igas alagrupis on 4 tiimi, eestil tuleb mängida kolme vastasega , kus kohas need mängud toimuvad, nende kolme vastasega ja millest see yldse oleneb , näitex nyyd mängitaxe horvaatia, belgia ja kasastaniga eestis, miks mitte belgias , horvaatias? sellest ma ei saa aru?

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas pedro
                          kust sa seda nii täpselt tead siis. kui teha korraliku reklaami ja ikka ei tulda, siis OK, aga pole midagi tehtud ja sina räägid, et ei tuldaKS.
                          sellise olematu reklaami kohta oli eile ikka väga palju inimesi või mis.
                          Eile oli ilus ilm ja oli nädalavahtus. Tööpäeval kell 16 on töö aeg. Ausalt, möni peab tööl ka käima. Ja tööandjat ilmselt ei huvita, kas kuskil mängivad U-19 poisid vutti vöi ei.

                          Tuleb nöustuda elx'ga - vähest reklaamiraha tuleb kasutada möistlikult, mitte raha musta auku uputada.

                          Kommentaar


                            #14
                            Ennustate, et tuleb kaks korda vähem pealtvaatajaid?

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Estland Vaata postitust
                              Ennustate, et tuleb kaks korda vähem pealtvaatajaid?
                              Ooooei,ära sellepärast üldse muretse,pole vahet kas seal on kaks üks või neli inimest,peaasi et poisid annaks sadaüks protsenti endast-ja enam veeel.
                              Ja üleüldse olen hetkel täheldanud seda,et kõigil on ootused VÄGA-VÄGA suured,mis pole ka patt,kuigi ärme üle paku.
                              Kõige naljakam oli Horvaatiaga mängu juures see mulle ,et nende väravaht oli nooniiniiiiiii suuur ja võimas ja lugedes hiljem et ta on 1992 sündinud,ei taht ma seda üldse uskuda,
                              i don t like u u don t like me

                              Kommentaar

                              Working...
                              X