PDA

View Full Version : soe õlu või soe viin?

norsk
10.10.08, 01:17
Kumma kahest halvast valiksite?

cannuman
10.10.08, 01:22
mis ma sellega tegema pean, ära jooma ve? :sega3:

norsk
10.10.08, 01:25
Loogish ju

norsk
10.10.08, 01:26
Ma ei suudagi välja mõelda, mõte mõlemast tekitab rõveduskõdi.
Aga vist ikka õlu.
Teisest küljest, viinast jääb kiiremini täis ja siis n poohui :)

Devil
10.10.08, 01:32
soe viin on jube :S.

Jürvi-Hool
10.10.08, 01:35
Viin on jube.

Sir. Nuutu
10.10.08, 01:45
Pigem viin. Õlut kannatab juua

norsk
10.10.08, 02:20
Pigem viin. Õlut kannatab juua
Miks sa siis viina valisid? :rolleyes:

zaz
10.10.08, 02:29
sõltub viinast... aga üldiselt oksendaks ilmselt mõlema pakkumise peale :)

Tofoa
10.10.08, 10:18
Mõlemad on ju külmalt ka rõvedad :p

Rein
10.10.08, 10:43
Mõlemad on ju külmalt ka rõvedad :p

Sa ei tea pooli asjugi.

piimamees
10.10.08, 11:48
Õlu on alati hea!

EgoTrip
10.10.08, 12:05
soe viin piimaga
mmmm

mcnamara
10.10.08, 12:47
Ühe Tallinna kesklinna joomakoha ees oli kunagi Soome turiste peibutamas järgmine silt: Kuumaa viinaa oluen kera. Nii et parim variant on ilmselt kahe sooja joogi hübriid.

Jasper
10.10.08, 13:41
Ühe Tallinna kesklinna joomakoha ees oli kunagi Soome turiste peibutamas järgmine silt: Kuumaa viinaa oluen kera. Nii et parim variant on ilmselt kahe sooja joogi hübriid.

Mcn@LÄBU 10. oktoober 2008

norsk
10.10.08, 13:55
Nende kahe sooja joogi hübriid peaks küll joodavuselt olema võrdne umbes antifriisi ja põdrakuse hübriidiga, aga mine neid põhjanaabritest perverte tea...

yheksa
10.10.08, 13:55
Noored - te olete lihtsalt oma joogid liiga kergelt kätte saanud. Kui peale pikka päevapingutust pakutakse sooja ölut, siis vötad selle vastu röömuga ja maitseb oikuihea, ning vöib juhtudakui Ühel Öigel Hetkel on soe viin just see, mida te ootasite ja jälle on oikuihea.

St elage kauem ja on olukordi, kus hindate mölemat ülikörgelt.

norsk
10.10.08, 14:03
Noored - te olete lihtsalt oma joogid liiga kergelt kätte saanud. Kui peale pikka päevapingutust pakutakse sooja ölut, siis vötad selle vastu röömuga ja maitseb oikuihea, ning vöib juhtudakui Ühel Öigel Hetkel on soe viin just see, mida te ootasite ja jälle on oikuihea.

Loodetavasti ei tule neid olukordi minu elus niipea ette :p

Devil
10.10.08, 14:09

Mida vittu sa ajad.

Kui janu kustutamiseks muud pole, kui soe õlu siis muidugi tarbid.
Aga kamoon, sooja viina kõrist alla kallamiseks pole küll muud põhjust, kui soov end ära/purju juua.

Ja teema pole ju sellest, et sa oled palaval suvel kusagil metsas vangis ja sul pole muud kui õlu ja viin. Või, et oled joodik ja sul külmkapp ei tööta kuna elektriarve maksmata.

Elame ju selles ilusas kapitalistlikus maailmas, kus on lihtsalt võimalik saada/osta nii külma viina kui ka õlut.
Sinust jääb mulje nagu sa oleks 90 aastane ilmasõjaveteran. Aga seda sa ju pole.

fitti
10.10.08, 14:15
Maitea. Me ühel suvel istusime suvilas, jõime umbes 35-kraadises leitsakus sooja arbuusiviina pa stakanu ja sõime värskeid hapukurke peale. Maitses küll. Ja tõmbas nii käima, et hoia mütsi peas kinni.

yheksa
10.10.08, 14:19
Tubli Devil. Nüüd ootame ära veel Glasgow Celtic FC postituse ja siis on teema taas omal rajal. Tubli saavutus.

terroriBanaan
10.10.08, 14:19
ma olen saunalaval joonud 80% viru kanget, kusjuures pudel oli nii kuum, et kippus suud kõrvetama. aga keegi ei vingunud, kõik jõid ja kiitsid.

Devil
10.10.08, 14:46
Tubli Devil. Nüüd ootame ära veel Glasgow Celtic FC postituse ja siis on teema taas omal rajal. Tubli saavutus.

Andekas vastu, ülistame.

norsk
10.10.08, 15:13
Siiani on rõvedavõitu aura imekombel suutnud väikesed tüdrukud teemast eemal hoida :)

terroriBanaan
10.10.08, 15:30
Siiani on rõvedavõitu aura imekombel suutnud väikesed tüdrukud teemast eemal hoida :)

naiivitar. pakun, et distsiplineerivaks asjaoluks on siiski pigem koolikohustuse kandmine.

aga muidu on tüdrukutel preagu hea elu küll. kirjuta mida tahad, mõnikümnel vennal lahkub sõltumata sõnumi sisust veri peast, ning pinnas terve õhtu kestvaks aktiivseks suhtluseks on ettevalmistatud. juhhei!

Ch1ller666
10.10.08, 15:46
Kas sooja viinaga saab viinasokke teha? Tähendab kindlasti saab aga kas kasu ka on?

norsk
10.10.08, 15:49
Kas sooja viinaga saab viinasokke teha? Tähendab kindlasti saab aga kas kasu ka on?Ei ole. Jalgadele sinepivanni või tärpentiinsalvi ning viinad sisse, siis on kasu.

norsk
10.10.08, 15:52
naiivitar. pakun, et distsiplineerivaks asjaoluks on siiski pigem koolikohustuse kandmine.

aga muidu on tüdrukutel preagu hea elu küll. kirjuta mida tahad, mõnikümnel vennal lahkub sõltumata sõnumi sisust veri peast, ning pinnas terve õhtu kestvaks aktiivseks suhtluseks on ettevalmistatud. juhhei!
Sul on õigus. Vaatasin praegu, et jäin eile teema tegemisega pisut hiljaks, tüdrukutebänd oli juba majast lahkunud.

Glasgow Celtic FC
10.10.08, 16:05
Ma olen väike , olen ikka alles päris väike ja viina veel ei joo.Kuid siis kui paistab päike ma kast õlut koju toon,ema ytleb mulle"sa oled vastik nolk" kuid mina ei kuula teda sest õlu pole solk!

Aga tglt ma enam ei joo. Ausõna. Usu või ära usu, aga päriselt ka jätsin ma joomise maha.

Mmmerka
10.10.08, 16:20
Ma olen väike , olen ikka alles päris väike ja viina veel ei joo.Kuid siis kui paistab päike ma kast õlut koju toon,ema ytleb mulle"sa oled vastik nolk" kuid mina ei kuula teda sest õlu pole solk!

Aga tglt ma enam ei joo. Ausõna. Usu või ära usu, aga päriselt ka jätsin ma joomise maha.

Õnne!
101010

Ch1ller666
10.10.08, 16:34

Mul üks sõber laulis seda lugu 4ndas klassis umbes, hetkel on tal suured probleemid alkoholiga. Mitte et ma üritaks mingit pointi siit välja imeda. Tegu on ju kõigest lauluga.

Tanel
10.10.08, 17:02
Pigem esimene.

Sir Tamme
10.10.08, 17:56
Soe viin veega!!! Kõige parem. :)
Kui listis oleks Soe Saaremaa X, siis valiksin selle.

eston maravilha
14.10.08, 12:49
pole paremat, kui soe viin(tegelikult piiritus ja soe kraanivesi) külmal talveõhtul enne kinomajja peole minekut.

vandersell
14.10.08, 13:00
Tambitud sidrun, suhkur, soe viin ja kuum vesi - töötab.

norsk
14.10.08, 14:13
Tambitud sidrun, suhkur, soe viin ja kuum vesi - töötab.
Kui suhkur asendada tumeda suhkru ja viin tumeda rummiga, siis töötab veel eriti hästi.

Devil
14.10.08, 14:32
ma võtaks siis ühe hõõgveini belõi aistiga juba siis.