320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saalijalpalliturniir pühapäeval 24. veebruaril Tartu Ülikooli Spordihallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saalijalpalliturniir pühapäeval 24. veebruaril Tartu Ülikooli Spordihallis

    Tartu Karikas saalijalgpallis

    Aeg
    Pühapäev 24. veebruar 2002. Esimese mängu algus kl 10.

    Koht
    Tartu Ülikooli Spordihall, Ujula 4 Tartu.

    Väljaku mõõtmed
    40 x 28 m.

    Toitlustamine
    Spordihoone kohvikus. Toitlustamise kulud kannab iga võistkond ise.

    Võistlustingimused
    Väljakul 5+1 mängijat. Vahetuste arv ei ole piiratud.

    Osavõtjad
    Osalema kutsutakse 12 võistkonda Eestist, Lätist ja Soomest. A, B klassi noorte ja täiskasvanute võistkonnad.

    Registreerimine
    Turniirile pääseb 12 ajaliselt varem registreerunud võistkonda. Kontakttelefonid: (07) 428 038 ja 050 35 157, 056 988599.

    Turniiri korraldaja
    JK Tammeka, www.peipsicup.ee.

    Osavõtumaks
    600.- kr võistkonnalt.

    #2
    Tore!



    Usun ,et Fc Soccernet võtab osa.(vähemalt Tallinna oma küll,samas võiks ju Tartu oma ka enda meeeskonna välja panna)Igatahes arutame seda asja trennis täna ja anname siis teada
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    Kommentaar


      #3
      Registreerunud meeskonnad

      JK Tammeka 1, Tammeka 2, JK Tammeka 3, JK Tammeka 4, JK Merkuur, TVMK 2, FC Lootos Põlva, JK Piraaja, Tallinna JK, FC EBS, Maardu FC Levadia 2. Veel on üks vaba koht.

      Kommentaar


        #4
        Tartu

        Kes Tartu poolt FC Soccernet oleks tulemas?Ma oleks kui vaja oleks......peaks meeskonnad saama....kes Tartust siis pärit?gaskoff?Smutov?

        Kommentaar


          #5
          et jah tore yritus

          nyyd on igastahes 3 meeskonda alles, ebs liitus kah veel ja peale veel yht tiimi st millega mina arvatavasti lähen on 2 kohta alles kiirustage vms et siis head pelamist. ma muideks uus liige kah...............´>>>

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Ertai

            Kes Tartu poolt FC Soccernet oleks tulemas?Ma oleks kui vaja oleks......peaks meeskonnad saama....kes Tartust siis pärit?gaskoff?Smutov?
            Ma tuleks vabalt.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by greenday

              Orginally posted by Ertai

              Kes Tartu poolt FC Soccernet oleks tulemas?Ma oleks kui vaja oleks......peaks meeskonnad saama....kes Tartust siis pärit?gaskoff?Smutov?
              Ma tuleks vabalt.
              Nii...kes veel tulex Tartust?2 olemas...

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by kolmteist



                Usun ,et Fc Soccernet võtab osa.(vähemalt Tallinna oma küll,samas võiks ju Tartu oma ka enda meeeskonna välja panna)Igatahes arutame seda asja trennis täna ja anname siis teada
                Paistab et Soccernet siiski ei võta osa, kohad vist kõik kinni juba. Proovida muidugi tasub sest paljud võistkonnad on seal kahe koosseisuga nagu ma aru sain.

                Huvitav oleks teie taset näha ja et kes siis seal 4. liigas mängima hakkavad

                Kommentaar


                  #9
                  fc pirita

                  njaa raskeks läheb non-league klubil seal kahe esi liiga meeskonna vastu eks näeb, me pole ju aastaid võistelnud oleme roostes mis parata

                  Kommentaar

                  Working...
                  X