PDA

View Full Version : Saalijalpalliturniir pühapäeval 24. veebruaril Tartu Ülikooli Spordihallis

simmo
11.01.02, 14:13
Tartu Karikas saalijalgpallis

Aeg
Pühapäev 24. veebruar 2002. Esimese mängu algus kl 10.

Koht
Tartu Ülikooli Spordihall, Ujula 4 Tartu.

Väljaku mõõtmed
40 x 28 m.

Toitlustamine
Spordihoone kohvikus. Toitlustamise kulud kannab iga võistkond ise.

Võistlustingimused
Väljakul 5+1 mängijat. Vahetuste arv ei ole piiratud.

Osavõtjad
Osalema kutsutakse 12 võistkonda Eestist, Lätist ja Soomest. A, B klassi noorte ja täiskasvanute võistkonnad.

Registreerimine
Turniirile pääseb 12 ajaliselt varem registreerunud võistkonda. Kontakttelefonid: (07) 428 038 ja 050 35 157, 056 988599.

Turniiri korraldaja
JK Tammeka, www.peipsicup.ee.

Osavõtumaks
600.- kr võistkonnalt.

13
11.01.02, 14:19
Usun ,et Fc Soccernet võtab osa.(vähemalt Tallinna oma küll,samas võiks ju Tartu oma ka enda meeeskonna välja panna)Igatahes arutame seda asja trennis täna ja anname siis teada:)

simmo
15.01.02, 14:55
JK Tammeka 1, Tammeka 2, JK Tammeka 3, JK Tammeka 4, JK Merkuur, TVMK 2, FC Lootos Põlva, JK Piraaja, Tallinna JK, FC EBS, Maardu FC Levadia 2. Veel on üks vaba koht.

Ertai
15.01.02, 15:48
Kes Tartu poolt FC Soccernet oleks tulemas?Ma oleks kui vaja oleks......peaks meeskonnad saama....kes Tartust siis pärit?gaskoff?Smutov?

Devil
16.01.02, 17:37
nyyd on igastahes 3 meeskonda alles, ebs liitus kah veel ja peale veel yht tiimi st millega mina arvatavasti lähen on 2 kohta alles kiirustage vms ;) et siis head pelamist. ma muideks uus liige kah...............´>>> :deemon:

greenday
18.01.02, 06:20
Orginally posted by Ertai

Kes Tartu poolt FC Soccernet oleks tulemas?Ma oleks kui vaja oleks......peaks meeskonnad saama....kes Tartust siis pärit?gaskoff?Smutov?Ma tuleks vabalt.

Ertai
18.01.02, 17:51
Orginally posted by greenday

Orginally posted by Ertai

Kes Tartu poolt FC Soccernet oleks tulemas?Ma oleks kui vaja oleks......peaks meeskonnad saama....kes Tartust siis pärit?gaskoff?Smutov?Ma tuleks vabalt.

Nii...kes veel tulex Tartust?2 olemas...

ek
21.01.02, 15:30
Orginally posted by kolmteist

Usun ,et Fc Soccernet võtab osa.(vähemalt Tallinna oma küll,samas võiks ju Tartu oma ka enda meeeskonna välja panna)Igatahes arutame seda asja trennis täna ja anname siis teada:)

Paistab et Soccernet siiski ei võta osa, kohad vist kõik kinni juba. Proovida muidugi tasub sest paljud võistkonnad on seal kahe koosseisuga nagu ma aru sain.

Huvitav oleks teie taset näha ja et kes siis seal 4. liigas mängima hakkavad;)

Devil
03.02.02, 14:48
njaa raskeks läheb non-league klubil seal kahe esi liiga meeskonna vastu eks näeb, me pole ju aastaid võistelnud oleme roostes mis parata :D:D:D