320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

X-Box 360

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    X-Box 360

    Kas kellelgi on? Ja veelgi olulisemana - kui kellelgi on, kas olete mudinud?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kas kellelgi on? Ja veelgi olulisemana - kui kellelgi on, kas olete mudinud?
    On ja olen mudinud 700eeki maksis ning tänaseks on toss väljas eelmine nädal andis otsad ei teagi,mis viga pole veel parandusse jõudnud.Aga muidu pidas vastu ilusti...kuskil poolteist aastat tagasi mudisin ära ja siiani mängis,mis on 360-ne puhul suht hea näitaja ma arvan.

    Kommentaar


      #3
      Kas peale mudimist garantii ka mingi pettusega kehtima jääb? Ise ei julge nagu teha kuna mul poole aasta jooksul 3 xboxi läbi läinud. Siiani garantiist uus vastu antud.

      Kommentaar


        #4
        Seda teemat lugedes, jääb mulje et Microsoft toodab neid nagu enam-vähem ühekordseks kasutuseks...

        Palju see Xboxlive teenus muidu maksab?
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
          Seda teemat lugedes, jääb mulje et Microsoft toodab neid nagu enam-vähem ühekordseks kasutuseks...

          Palju see Xboxlive teenus muidu maksab?
          pm ei ole jah eriti vastupidavad ning peale modimist ei ole garantiid enam,aga live maxab 800 krooni aasta kui ma ei eksi.Tuleb ps3 osta sellel online tasuta ning vastupidavus on ikka kordades parem kui 360-nel.

          Kommentaar


            #6
            Ostsin, mudisin. Live võimalus kadus. Müüsin maha.
            Ostsin uuesti. Pole mudinud. Ostsin meelepärased mängud ja töötab ligi pool aastat ilusti.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas kaigas Vaata postitust
              pm ei ole jah eriti vastupidavad ning peale modimist ei ole garantiid enam,aga live maxab 800 krooni aasta kui ma ei eksi.Tuleb ps3 osta sellel online tasuta ning vastupidavus on ikka kordades parem kui 360-nel.
              Mul ongi PS3 tundsin lihtsalt huvi. Tasuta online ja harjunud lihtsalt PSiga ning muidugi MGS4 oli suur põhjus selle soetamisel. Ülejäänud PS'i exclusive mängud tahab Microsoft vägisi ka omale võtta. Samas usun et mõned jäävad veel, God of War 3 näiteks...
              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
              If you're good at something, never do it for free - See above.
              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

              Kommentaar


                #8
                Microsoft tõi välja ja uue laari millel on see red ring vms.. asi parandatud. Oman ise vanemat versiooni ning pole muditud ja ei leia ka selleks vajadust.

                Kommentaar

                Working...
                X