PDA

View Full Version : Kes teadis, et...?

greenday
13.01.02, 05:37
Kes teab miks 1970 tegi Adidas MMi jaoks ülituntud palli mustade viisnurkade ja valgete kuusnurkadega? Vot sellepärast, et teda mustvalge teleka vahendusel hästi näha oleks (sellest palli nimigi - Telstar). Teatavasti enne seda olid pallid pruunist nahast.

Kas sina teadsid seda tähtsat ajaloosündmust?

Jeeg
13.01.02, 11:29
Ei :)

Aga mulle üldiselt meeldib kohutavalt sellise disainiga jalgpall, mu meelest võiks tänapäevalgi mõni suurtootja selliseid (väikeste stiililisanditega) toota.

Ertai
13.01.02, 12:07
Orginally posted by yeg

Aga mulle üldiselt meeldib kohutavalt sellise disainiga jalgpall, mu meelest võiks tänapäevalgi mõni suurtootja selliseid (väikeste stiililisanditega) toota.

Tõesti, see ju klassik:)Aga muidu Usa-s pidavat olema aga neil seal on mingid kummipallid, mis õhku täis ja omaarust siis profid kõksijad:P

eston maravilha
14.01.02, 00:39
lugesin sellest adidase leheküljelt mõni aeg tagasi seoses uue mm-i palli esilusega

igati sheff näeb see must-valge old-skuul pall välja. sama võib öelda ka uue mm-i palli kohta

Jaan
14.01.02, 03:07
Orginally posted by Ertai

Orginally posted by yeg

Tõesti, see ju klassik:)Aga muidu Usa-s pidavat olema aga neil seal on mingid kummipallid, mis õhku täis ja omaarust siis profid kõksijad:P

Kui ma ei eksi, siis vist Kappa teeb MLSi jaoks sellist vana-kooli disainiga palli.

Hughes
22.08.04, 19:56
Ei, mina seda küll ei teadnud.

17
22.08.04, 21:48
Päris uue teema leidnud kuskilt foorumisügavustest:D

mikc
22.08.04, 22:01
Algselt postitas 17

Päris uue teema leidnud kuskilt foorumisügavustest:D

nyyd on kyll lõbu laialt...

sicmic
22.08.04, 22:50
Minu arust väga vahva, et vahel end foorumisse unustades taolisi vanu toredaid teemasid ja fakte taas päevavalgele tuuakse. :)
Minul oli seesama palliteema ammu meelest ununend ning ehk vajaski uuenduskuuri.

Nagu näha, ei pea alati uut teemat avama, et teiste mälu värskendada ja/või teadmisi täiendada.:õnnelik:

Jyrka
22.08.04, 23:04
Algselt postitas m1kk

Minu arust väga vahva, et vahel end foorumisse unustades taolisi vanu toredaid teemasid ja fakte taas päevavalgele tuuakse. :)
Minul oli seesama palliteema ammu meelest ununend ning ehk vajaski uuenduskuuri.

Nagu näha, ei pea alati uut teemat avama, et teiste mälu värskendada ja/või teadmisi täiendada.:õnnelik:

Jah, ma olen Mikuga nõus. Muide maailma professionaalsetest sportlastest 1% teenib 99% raha. Ma ei tea kuidas see millegiga seotud on aga nüüd te teate siis.

greenday
23.08.04, 16:09
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas m1kk

Jah, ma olen Mikuga nõus. Muide maailma professionaalsetest sportlastest 1% teenib 99% raha. Ma ei tea kuidas see millegiga seotud on aga nüüd te teate siis.See on vist igal teisel elualal samamoodi.

Davids
23.08.04, 16:51
Algselt postitas greenday

Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas m1kk

Jah, ma olen Mikuga nõus. Muide maailma professionaalsetest sportlastest 1% teenib 99% raha. Ma ei tea kuidas see millegiga seotud on aga nüüd te teate siis.See on vist igal teisel elualal samamoodi.

T2pselt!!!:)

Refieus
27.08.04, 19:08
Algselt postitas Davids

Algselt postitas greenday

Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas m1kk

T2pselt!!!:)

Päris õige see väide nüüd küll ei ole, kuid sinnakanti ta paistab jäävat.

Davids, mine PE..... .

Täna olen lugenud u 20 teemat ja igasühes on mingi mõttetu post sees.

K6IV
09.12.05, 16:05
jumal tänatud et meid on õnnistatud värvilise televisiooniga:D

mcnamara
09.12.05, 16:43
Algselt postitas K6IV

jumal tänatud et meid on õnnistatud värvilise televisiooniga:D

Mina võtaksin iga kell mustvalge tagasi.

Jaan
10.12.05, 13:52
Algselt postitas mcnamara

Mina võtaksin iga kell mustvalge tagasi.
A sa mine osta antikvariaadist must-valge!

Jyrka
10.12.05, 15:06
Keera oma telekal siis värvid maha ja ära virise igas teemas.

Siim
10.12.05, 16:13
Aga miks ikkagi must-valge.. Liverpooli punane rohelisel murul must-valgel teleril pole kuigi efektne....

zipo
10.12.05, 16:58
eilsel mm\'i alagruppide loosimisel rääkis \'\'Telestaar\'ist\':D

MihkelPallak
14.12.05, 21:05
Algselt postitas Jeeg

Aga mulle üldiselt meeldib kohutavalt sellise disainiga jalgpall, mu meelest võiks tänapäevalgi mõni suurtootja selliseid (väikeste stiililisanditega) toota. nike tiempo on selline...on olemas isegi (minul)

IndrekL
16.12.05, 17:49
Algselt postitas mihkelpallak

Algselt postitas Jeeg

Aga mulle üldiselt meeldib kohutavalt sellise disainiga jalgpall, mu meelest võiks tänapäevalgi mõni suurtootja selliseid (väikeste stiililisanditega) toota. nike tiempo on selline...on olemas isegi (minul)

See Nike Tiempo on siiski, nii palju kui ma sellega mänginud olen, ülisitt pall.

K6IV
19.12.05, 17:00
ärge kritiseerige palli...pall on pall peaasi et ta olemas on

K6IV
19.12.05, 17:02
muuseas mina olen isegi korvpalliga jalgpalli mänginud aga las see praegu olla:D

eston maravilha
19.12.05, 18:42
tundub, et oled kivipalli ka mänginud. reeglitepäraselt

K6IV
20.12.05, 17:59
on ette tulnud

MihkelPallak
21.12.05, 20:51
Algselt postitas Indrec

Algselt postitas Jeeg

See Nike Tiempo on siiski, nii palju kui ma sellega mänginud olen, ülisitt pall. kas sul on tiempo või see GEO??

kaala
22.12.05, 18:26
Algselt postitas Indrec

Algselt postitas Jeeg

See Nike Tiempo on siiski, nii palju kui ma sellega mänginud olen, ülisitt pall.
väravavahi jaoks jah:D

IndrekL
23.12.05, 17:38

Algselt postitas Indrec

Algselt postitas Jeeg

See Nike Tiempo on siiski, nii palju kui ma sellega mänginud olen, ülisitt pall. kas sul on tiempo või see GEO??
Ei ole kindel, aga selline eriti rõve. Nagu plastmassist oleks olnud.

MihkelPallak
23.12.05, 20:28
ma arvan, et see oli siis tavaline, sest GEO on väga kõva pall

Jorgan
03.03.06, 13:33
DON\'T blame the goalkeeper for failing to block a soccer ball with a spin on it.
http://www.newscientist.com/channel/being-human/mg18925415.000.html

r0bert13
10.03.06, 22:00
mull selline maal kappis olemas suvel saab ikka mängitud päris palju:õnnelik:

Saarlane
11.03.06, 09:50
Kurat sa niisama kogud siin kõigis teemades poste vä?:viha:

god
11.03.06, 23:16
Algselt postitas Jorgan

DON\'T blame the goalkeeper for failing to block a soccer ball with a spin on it.
http://www.newscientist.com/channel/being-human/mg18925415.000.html

ei noh sellist palli on tõesti väga raske kaitsta, mis lõpus alles keerab järsku ära. aga õnneks sellised löögid tulevad 1 50nest. nii et jumal tänatud.

etsajo
31.05.06, 21:16
Algselt postitas Saarlane

Kurat sa niisama kogud siin kõigis teemades poste vä?:viha:

Saarlase kadedus lõi välja või?:D