320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

treeningp2evikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    treeningp2evikud

    otsisin searcist kas sellist teemat leidub aga nuud teen otsa lahti ning loodan et tulete minuga kaasa ning kkirjutate oma fuusilistest tegevustest

    teen otsa lahti
    t2na tegin 4kildase metsayooxu, wenitasin ning tombasin louga(8 korda tuli ara)


    pange teie edasi
    loodan ka edasi kirjutada kui netti jagub siin maal
    (on see oige forumiteema?)

    #2
    KOlmapäev oli meeldiv treening mul Alustuseks tegin peale lõunat väike kerge metsajooksu 7km, pärast seda mängisin jalgpalli ühe tunnikese ,peale seda tegin veel ühe 7km jooksu otsa ja pärast seda ,enne Eesti-Türgi mängu, tegin saalijalka trenni 2h kerge 4 ja pool tundi treeningut tuli ära

    Kommentaar


      #3
      Päris hea..kõik koondise vennad peaksid ka niipalju trenni tegema siis jõuaks 90min siblada palli järgi.

      Ise lebotan juba teist päeva. Sügan mune ja vaatan telkust/netist jalksi. Asi seegi

      Kommentaar


        #4
        kysige nõu, kui mingeid probleeme ja kusimusi on

        Ise plaanin massi suurendama hakata, praegu koostan toitumiskava endale

        Kommentaar


          #5
          täna olen treeninud oma arvutioskust ja õginud friikartuleid. Homme peaks ühe 10 kiltsase otsa jooksma

          Kommentaar


            #6
            Minu päevane treening võtab mingi 15 minti
            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
            If you're good at something, never do it for free - See above.
            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas jakobson3 Vaata postitust
              otsisin searcist kas sellist teemat leidub aga nuud teen otsa lahti ning loodan et tulete minuga kaasa ning kkirjutate oma fuusilistest tegevustest

              teen otsa lahti
              t2na tegin 4kildase metsayooxu, wenitasin ning tombasin louga(8 korda tuli ara)


              pange teie edasi
              loodan ka edasi kirjutada kui netti jagub siin maal
              (on see oige forumiteema?)
              yooxu asemel oleks võinud emakeele kodutöid teha.

              Kommentaar


                #8
                Kuidas sa Jakobson muidu lõuga tõmbad? Käte asendit pean silmas. Ja ma absoluutselt ilma pallita joosta ei viitsi, sellepärast mul vist saja meetri peal juba pistabki tavaliselt...
                The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                If you're good at something, never do it for free - See above.
                I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                Kommentaar


                  #9
                  Homme hommikul 3-kildine ring metsas. Salaja.

                  Kommentaar


                    #10
                    3 korda nädalas jõusaali, pluss aeroobset vahetevahel. Uus nädal toob uue ala ootan huviga

                    Kommentaar


                      #11
                      Mul on keskmiselt nädalas 60km jooksu(nii anaeroobset kui ka aeroobset) ja 4-6h jalgpalli.. pluss üldkehaline ettevalmistus :/

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                        Minu päevane treening võtab mingi 15 minti
                        üllatavalt kaua, lööd vasakusse?
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          üllatavalt kaua, lööd vasakusse?
                          Kuule ma vasaku käeline jah Aga ma teen ikka trenni ka. Ausalt.
                          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                          If you're good at something, never do it for free - See above.
                          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                          Kommentaar


                            #14
                            vaatan et mõned teevad päris intensiivselt trenni aga ma loodan murda eesti koondisesse oma vanuses kunagi

                            Kommentaar


                              #15
                              5 korda nädalas 1.5 trenni ja üks mäng.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar

                              Working...
                              X