320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spooky

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Spooky

    Vaadake pildil vähemalt 30 sekundit järjest vasakpoolses ülanurgas olevat ust. Soovitavalt ekraanile hästi lähedalt.


    Not a single booking!
    Koondis: 80 mängu, 48 väravat

    #2
    Krt, ma mõtlesin, et kas see on seal uks või mitte, kui äkki judin südame alt läbi käis.
    Päris hea
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #3
      hehe ma nagin seda just paar paeva tagasi

      Kommentaar


        #4
        Ootasin ja ootasin(muidugi eemalt, sest teadsin et äkki midagi hirmutab) siis mõtlesin et see tavaline pilt....et seal uksel on midagi....mõtlesin et peaks lähemalt vaatama.....panin just näo peaaegu vastu ekraani kui krambid sain:P

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Ertai

          Ootasin ja ootasin(muidugi eemalt, sest teadsin et äkki midagi hirmutab) siis mõtlesin et see tavaline pilt....et seal uksel on midagi....mõtlesin et peaks lähemalt vaatama.....panin just näo peaaegu vastu ekraani kui krambid sain:P
          Sama siin. Ma kardan, et ma ei saa jalkat mängima täna tulla, sest tegin vist oma südamele jäädavalt viga... Pisike adrenaliini laks ju...
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #6
            krt pea-aegu lõi sita lahti

            mõtlseinet ei tule sealt midagi ja akkasin pead eemale tõmbama ja siis see tuli. krdi aige

            Kommentaar


              #7
              fakk si
              ta võttis lahti
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #8
                Ilus allkiri sul eestieest.Mul on üks tuttav tattoo meister,äkki lööb selle sulle seljale.Mis puutub pilti siis meeldis mulle see rohkem mille eestieest enne Kasahhi mängu ülesse pani.Siit selline rida et võta muga ühendust eestieest,mul sulle üks jutt. tel 6418501 või 05219885
                .
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #9
                  uhuhu,plõnks plõnks lööb süda, tuli meelde kohe blairi nõid, minu arust siga õudne asi

                  Kommentaar

                  Working...
                  X