320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartlased - jalgpalli vaatate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartlased - jalgpalli vaatate?

    Kuna Tartus kõrtse pole, siis tuleb omade jõududega hakkama saada, seega nojah, mõtlesin siin, et võiks mõnede teiste inimestega ka tuttavaks saada, et nagu omavahel ikka saaks kunagi tänaval tere öelda, sest praegu niigi ei tunne eriti kedagi.

    Sellest ka küssa, et kas kellegile üldse pakub huvi mõnel toredal nädalalõpul jalgpalli vaadata? Sellel pühapäeval nt. kell 16.00 Chelsea v West Ham ja kell 18.00 Leeds v Arsenal.

    Et pakub ehk huvi?

    P.S. Peale selle loodan Tartus viimase mängu ajal näha ka Koski ning Erxxi ja võibolla veel mõnda tallinlast!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Orginally posted by Martin

    Kuna Tartus kõrtse pole, siis tuleb omade jõududega hakkama saada, seega nojah, mõtlesin siin, et võiks mõnede teiste inimestega ka tuttavaks saada, et nagu omavahel ikka saaks kunagi tänaval tere öelda, sest praegu niigi ei tunne eriti kedagi.

    Sellest ka küssa, et kas kellegile üldse pakub huvi mõnel toredal nädalalõpul jalgpalli vaadata? Sellel pühapäeval nt. kell 16.00 Chelsea v West Ham ja kell 18.00 Leeds v Arsenal.

    Et pakub ehk huvi?

    P.S. Peale selle loodan Tartus viimase mängu ajal näha ka Koski ning Erxxi ja võibolla veel mõnda tallinlast!
    Hmm, ei julge praegu midagi kindlat lubada, a mõtlen just, et miks mitte veeta üks laubapäeva õhtu ning pühapäev sõbralikus lõuna-eesti külas. Nii et tõenäoliselt olen kohal!
    Howay the lads!

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by LuaLua

      Orginally posted by Martin

      Kuna Tartus kõrtse pole, siis tuleb omade jõududega hakkama saada, seega nojah, mõtlesin siin, et võiks mõnede teiste inimestega ka tuttavaks saada, et nagu omavahel ikka saaks kunagi tänaval tere öelda, sest praegu niigi ei tunne eriti kedagi.

      Sellest ka küssa, et kas kellegile üldse pakub huvi mõnel toredal nädalalõpul jalgpalli vaadata? Sellel pühapäeval nt. kell 16.00 Chelsea v West Ham ja kell 18.00 Leeds v Arsenal.

      Et pakub ehk huvi?

      P.S. Peale selle loodan Tartus viimase mängu ajal näha ka Koski ning Erxxi ja võibolla veel mõnda tallinlast!
      Hmm, ei julge praegu midagi kindlat lubada, a mõtlen just, et miks mitte veeta üks laubapäeva õhtu ning pühapäev sõbralikus lõuna-eesti külas. Nii et tõenäoliselt olen kohal!
      Diagnoos - tallinnlane.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #4
        Tuleksin ka hea meelega ja räägiksin smutiga natuke smurfidest ja leedsist aga see nädalivahetus jääb ära.

        Järgmist pakkumist kaalun tõsisemalt, lõuna eesti külad on mullegi sümpaatsed
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          #5
          Oioioi! Mina tuleks küll ilgelt hea meelega!
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #6
            Igatahes võiksid need, kes pühapäeval siis midagi vaadata tahavad (eespool mainitud mängud) endast e-maili teel kasvõi teada anda, siis saab paremini grupeeruda, sest igaüks veel minu juurde ise vist tulla ei oska.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Martin

              Igatahes võiksid need, kes pühapäeval siis midagi vaadata tahavad (eespool mainitud mängud) endast e-maili teel kasvõi teada anda, siis saab paremini grupeeruda, sest igaüks veel minu juurde ise vist tulla ei oska.
              Martin, annad aadressi ja tulevad, Tartu ju nii väike linn
              Ja selle sinu maja üles leidmisega ei tohiks vist küll probleeme tekkida.

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Artur

                Orginally posted by Martin

                Igatahes võiksid need, kes pühapäeval siis midagi vaadata tahavad (eespool mainitud mängud) endast e-maili teel kasvõi teada anda, siis saab paremini grupeeruda, sest igaüks veel minu juurde ise vist tulla ei oska.
                Martin, annad aadressi ja tulevad, Tartu ju nii väike linn
                Ja selle sinu maja üles leidmisega ei tohiks vist küll probleeme tekkida.
                Jep, selleks et tulla tahaks tagasihoidlikult aadressi ka! (saatsin meili ka)
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #9
                  aga kullakallid...

                  kuhu te jäite?

                  inimesed tulid kaugelt kohale... tallinnast, p6lvast, rakverest...

                  aga tartu raffas ei raatsinudki ennast EFF'i laulu väärikale tähistamisele tartu linnas end kohale vedada... kurb..

                  ehhh... jutumehed...
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #10
                    ma ei saandki tulla täna
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #11



                      kuhu te jäite?

                      inimesed tulid kaugelt kohale... tallinnast, p6lvast, rakverest...

                      aga tartu raffas ei raatsinudki ennast EFF'i laulu väärikale tähistamisele tartu linnas end kohale vedada... kurb..

                      ehhh... jutumehed...[/quote]

                      oleks ju tulnud kui oleksin lubanud aga seda ma pole teinud, lisaks sellele elasin ma EFF i laulule ka omas armsas kodus ylevoolavate ovatsioonidega kaasa, vanaksed said natuke pahaseks aga see selleks.....
                      ikka v2ga vinge laul oli, sydame alt l2ks soojaks ja pisar tuli silma...
                      Jalgpallihaigla liige

                      Kommentaar


                        #12
                        Varsti võib Tartu raffas rõõmustada,sest läbirääkimised juba käivad ühe pubiga,seniks veel kannatust.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #13
                          Kojamees, ütlen sulle ausalt. Ükski pubi ei suuda pakkuda seda, mis mina

                          Eile mind külastanud Aifo võib seda vast taas kinnitada...
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by Martin

                            Kojamees, ütlen sulle ausalt. Ükski pubi ei suuda pakkuda seda, mis mina

                            Eile mind külastanud Aifo võib seda vast taas kinnitada...
                            Vau! Mis j6u- ja ilunumbreid siis sinu juures n2ha v6ib?
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #15
                              Sedaps võib olla küll aga ma usun et Tartus on peale kümne(kes sinu juures käivad) veel Futti huvilisi.Ega keegi taha su tähtsust vähendada,vaid kui sirvid Soccerit jääb õhku küsimus-kus saaks Tartus Futti vaadata?Meile ei ole Tartu raffa mure sugugi Pohlak,sellest ka läbirääkimised.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X