320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tule Mängima!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tule Mängima!

    On inimesi, kes sooviks homme, 31. oktoobril saalivutti mängida? Möll toimub Pärnu mnt 139c asuvas hiljuti avatud Spartaspordi hoones (www.spartasport.ee). Mul praegu 8 inimest koos, aga oleks mingi 4 veel vaja, et korralikku mängu teha saaks (ja mis seal salata, et ka renti oma taskust kinni maksma ei peaks). Korra hind on 50 eeki. Plats iseenesest on väga mõnus, originaal futsali põrandakattega.

    Kellaaeg on 14.30-16.00 ja võiks ikka tulla sellised, kes palli rohkem mänginud kui 2 aastat

    Kontakt 51963274.
    It\\\'s always better on holiday...

    #2
    Sel reedel kah!
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      #3
      Mõte on väääga hea aga kahjuks Tallinnas

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas ttaavi- Vaata postitust
        Mõte on väääga hea aga kahjuks Tallinnas

        just
        FC Shark United

        Kommentaar


          #5
          Kes need sinna mängima tulevadki ? Kui asja kaaluda, siis võiks isegi tulla ...

          Kommentaar


            #6
            algselt oli plaan oma tuttavatega mängimas käia, aga kuna aeg suht varajane, siis on veidi raske piisavalt inimesi kokku saada. seega osa on tuttavad jalkajorsid, ülejäänud üritan igalt poolt, kust saan, kohale ajada..võid vabalt tulla ja paar sõpra ka kaasa vedada. selline 4nda liiga tugeva satsi tase peaks kindlasti olema, mõned ka 3ndat mänginud.
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              #7
              Kuidas sinna jõuda, kus see mäng toimub ?

              Kommentaar


                #8
                Nonii. kesklinna poolt liikudes saad bussidega nr 5, 18 ja 36 ja maha peaksid tulema "hallivanamehe" peatuses. siis lähed üle tee kangi alt hoovi, kus on parkla ja vasakul diagonaalis ongi väike uks spartaspordi sildiga

                võid mulle kõllata, kui hädas oled. ja oleks hea, kui tuleksid veits varem kohale, et pool mängima saaks hakata.

                ahjaa, anna homseks kindlasti teada, kas tuled ja mitu inimest sa veel endaga kaasa võtad
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  #9
                  Ma seekord kahjuks ei saa tulla ...
                  Mul on selleks väga haruldane vabandus Minu majas, kus ma elan oli täna tulekahju ja minu korter sai ka kannatada nii et ma sõidan nädalavahetuseks ära ... loodan, et saan mängima tulla järgmine kord

                  Kommentaar


                    #10
                    Olgu, oled igatahes oodatud.
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      #11
                      Tulge kohale, ei ole vaja karta!
                      It\\\'s always better on holiday...

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma kasutan teemat ära ja küsin, et kas mõnel muul pundil pole raskusi meeste kokku saamisega trenniks? Võiksin hädast välja aidata ntx see nv Tallinnas
                        Pole mingi aasta aega mänginud pmst ja tahaks väikse meeldetuletuse teha, et mis mäng see jalgpall siis oligi.

                        Vaevalt, et nüüd joppab selle palvega aga kui tõesti mingis trennis oleks ruumi, siis andku märku.
                        Seda ka, et kui trenn on selline, et enamus aega tehakse mingeid sööduharjutusi ja siis lõpus 15mintsa mängu, siis ei paku huvi Tahaks ainult puhast äktsionit
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          #13
                          oot aga miks meie ei kõlba? aeg ei sobi vää?
                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            #14
                            Reede ei sobi kahjuks jah, muidu tuleks
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Tuleks mängima küll reedel, aga tuleks otse koolist ning jõuaks täpselt 14.30neks.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar

                              Working...
                              X