PDA

View Full Version : Aleksei Belov (JK Tallinna Kalev, Eesti)

budu
01.11.08, 15:45
sellest vennast ei teadnud enne eriti mitte midagi aga järjekordne hea näide et kui poisil on tahtmist ja annet ning vanemad toetavad täielikult siis peaks paljudel noortel olema võimalus end kuskil lääne klubis proovile panna.
http://www.soccernet.ee/news.php?id=22290

Shermann
01.11.08, 15:57
Õnne ja edu Saksamaal.

budu
01.11.08, 16:03
aga kas ta kuulub ka omavanuste koondisse või on tegemist tundmatu vennaga kelle olemasolust EJL midagi ei teadnud?

magicm
01.11.08, 19:59
või on tegemist tundmatu vennaga kelle olemasolust EJL midagi ei teadnud?

Jah, terve EJL ei teadnud, et ta Meistriliigas mänginud on.

duff_K
03.11.08, 11:36
Kui ma ei eksi siis on ta 92 sündinud. Ja nägin teda kunagi noorteliigas mängimas ja siis juba tundus väga võimas olevat. Nii füüsiliselt kui ka muudes elementides.

Felipe
03.11.08, 13:27
Saladuskatet kergitades võib öelda, et varsti on Soccerneti portaali tulemas intervjuu Aleksei Beloviga ! Kes veel vaadanud ei ole, siis siit võite vaadata ta jalgpalli tehnilisi oskusi (http://www.youtube.com/watch?v=NiEKWd1j_dk)

jussikujala
03.11.08, 14:39
kui see see vend oli siis on kll lootust:)

kuuraa
04.11.08, 16:04
http://sport.err.ee/index.php?0582765

lorenzo
04.11.08, 17:01
http://sport.err.ee/index.php?0582765

ülla-ülla, see ju siitsamast soccernetist võetud

norsk
04.11.08, 18:51
...Kui peaksin punase kaardi saama, siis pean maksma 20 eurot trahvi. Hilinemise eest võetakse iga minuti eest üks euro. Vale särgi kaasa võtmine ja kõik muu sellised asjad võivad tuua trahvi.

Vaat see on distsipliin, meil siin aga kuurort :D

Piaoviaopiuviao
04.11.08, 18:57
[QUOTE=budulojus;953958]sellest vennast ei teadnud enne eriti mitte midagi aga järjekordne hea näide et kui poisil on tahtmist ja annet ning vanemad toetavad täielikult siis peaks paljudel noortel olema võimalus end kuskil lääne klubis proovile panna.
http://www.soccernet.ee/news.php?id=22290[/QUO

ah,mina kardan ,et sinu on tegu pigem isa suure rahakotiga,kui mängija oskustes..

kesa
04.11.08, 20:28
Kas ta isa oli millalgi FC Lantana peatreener?

budu
04.11.08, 21:17
tundub et kui mängid välismaal siis sind eriti koondisesse ei taheta

mazz
04.11.08, 21:46
tundub et kui mängid välismaal siis sind eriti koondisesse ei taheta

Noortekoondiste andmebaasis on 400 mängijat (http://www.soccernet.ee/news.php?id=22353)

urmar
04.11.08, 22:25
Kas ta isa oli millalgi FC Lantana peatreener?

Anatoli Belov oli jah Lantana treener, aga see sobiks pigem vanaisaks?

sosku
04.11.08, 22:50
Anatoli Belov oli jah Lantana treener, aga see sobiks pigem vanaisaks?
Lantana viimaseks jäänud hooajal, 99-ndal aastal, oli (kui mälu ei peta) tüüri juures Sergei Belov, s. 1966.
Aga mul puuduvad igasugused andmed nende Belovide omavahelise suguluse kohta, seega ärge siit midagi järeldage.

JanK
05.11.08, 00:15
Aga äkki hoopis "Brigadas" mänginud Šaša Belov?

Shermann
05.11.08, 08:20
Pühapäeval kaotati 2-4 Dortmundi Borussiale. Belovilt terve mäng

zlatan13
05.11.08, 10:09
nõme on jah et poiss kutsuti noortekoondisse ja viimasel päeval öeldakse et ei ole ikka vaja kah. eriimelik. ja kes siin arvas et rahakotiga on tegemist siis seda küll mitte, kui poiss on andekas siis miks mitte. me kõik võime saata oma videosid noortest poistest tippklubidesse, iseenesest kas see neile ka huvi pakub. muide intervjuud vaadates, Belovil oli kunagi Milano interi võimalus kah, kõvv :D

Felipe
06.11.08, 19:44
Pühapäeval kaotati 2-4 Dortmundi Borussiale. Belovilt terve mäng

Selles mängus andis ta ka väravasöödu

kriitikameel
06.11.08, 22:51
nõme on jah et poiss kutsuti noortekoondisse ja viimasel päeval öeldakse et ei ole ikka vaja kah. eriimelik. ja kes siin arvas et rahakotiga on tegemist siis seda küll mitte, kui poiss on andekas siis miks mitte. me kõik võime saata oma videosid noortest poistest tippklubidesse, iseenesest kas see neile ka huvi pakub. muide intervjuud vaadates, Belovil oli kunagi Milano interi võimalus kah, kõvv :D

samasugune võimalus oli ca 5000 noorel üle terve euroopa

erxu
07.11.08, 00:19
Kunagi käisin samas laagris temaga mis Tallinnas oli, AC Milan camp vms. Ja seal räägiti temast tegelikult palju :D oli poolelt platsilt kääridega kolli pannud aga ise ei tea milline mängumees on. Edu talle seal Saksamaal, ja tore, et räägivad ikka ka kui si** Eesti noortesüsteem on.

erxu
07.11.08, 00:27
Pedro, tundub, et said valesti aru. Mina mõtlesin nii, et väga tore et inimesed ikka räägivad ka kui pask see mei süsteem on. Mitte ei vaiki nukud, see on ääretult sitt ikka see noortesüsteem.

ttaavi-
07.11.08, 00:30
Kunagi käisin samas laagris temaga mis Tallinnas oli, AC Milan camp vms. Ja seal räägiti temast tegelikult palju :D oli poolelt platsilt kääridega kolli pannud aga ise ei tea milline mängumees on. Edu talle seal Saksamaal, ja tore, et räägivad ikka ka kui si** Eesti noortesüsteem on.

Kahtlen, et saab poolelt väljakult KÄÄRIDEGA lüüa väravasse... Praktiliselt ja Teoreetiliselt võimatu;)

erxu
07.11.08, 00:33
Pole hullu, pole hullu :P

Einoh üldse, nagu noortel ei ole ju üldse taset ja koondistel nagu mulle tundub ei ole eriti üldse raskeid mänge, aastas paar korda luckitakse mingi kõva vastane vasta ja siis saavad ka natukene kogemust, või nagu üldse mingit kindlat distsipliini ja korda ei ole. Koormus ei tundu ka just suur olevat jpm. See on minu arvamus.!!

smörgåsbord
07.11.08, 00:35
Kolm noormängijat välismaale saanud Eestist. Kink, Ojamaa ja Belov. Mošnikov Heerenveenis.

urmar
07.11.08, 03:05
Paponov käis vist ka kuskil ja äkki üks tartlane ka?

wal
11.11.08, 19:36
Aga äkki hoopis "Brigadas" mänginud Šaša Belov?

Või see "jei kommentaari"-Belov...

WeThePeople
11.11.08, 22:54

Kes too on?

staaaaaar
11.11.08, 22:59
Paponov käis vist ka kuskil ja äkki üks tartlane ka?

mängisid vist hispaanias aasta kui ma ei eksi

Shermann
11.11.08, 23:03

see oli Belõi ju

2mSööt3mMööda
12.11.08, 00:41
Belov eesti keelt oskab?

aanvaller
12.11.08, 00:47
oskab .
.
,

Felipe
16.11.08, 22:52
Belov täna Saksamaal värava löönud, oma noorte mängus tehti 1:1 viik Schalcke vastu. Ja eespool küsijatele kinnitan ka mina, et noormees räägib täitsa hästi Eesti keelt.

Tofoa
18.11.08, 22:22
Kas teema pealkirja võiks lisada Arminia Bielefeld?

Felipe
30.11.08, 20:29
Alekseil oli täna mäng Dortmundi Borussia vastu mis lõppes seisuga 0:0. Noormehe sõnul tal väravavõimalusi ei olnud, aga see-eest jagas häid sööte. Pidada on tal veel kaks mängu siis sõidab koju puhkama.

smörgåsbord
30.11.08, 21:11
Noormehe sõnul tal väravavõimalusi ei olnud, aga see-eest jagas häid sööte.Ojamaa kaks.

17
30.11.08, 21:34
Ojamaa kaks.

Kurja smörr, ennetasid mind..

aanvaller
30.11.08, 22:54
et peaks hea olema - ei pea tingimata väravaid lööma :)

17
30.11.08, 23:35
pedro nägi asja paraku vale nurga alt..

art
01.12.08, 18:31
Anatoli Belov (Lantana/Transi jne endine treener), vaatama oma vanusele, on tõesti Aleksei isa.
Samuti ei ole siin mingit pistmist isa rahadega. Nii et kadestajad olgu palun lihtsalt vait .Poisil on annet. Loodan, et ehk temast saab asja.

Felipe
05.12.08, 17:38
Aleksei uus video, seekord teemaks tants (http://www.youtube.com/watch?v=m0g_jYvd80Q&eurl=http://www.limpa.ru/video.php?video=59518)

staaaaaar
05.12.08, 18:35
Poisil tehnikat tundub olevat , muidugi kas ta mängus ka seda kasutada oskab ja sellest tolku on ma ei tea , aga loodan et temast kasvab midagi head eesti jalgpallile nagu kõigist meie noortest palluritest !

PraS
05.12.08, 23:36
Anatoli Belov (Lantana/Transi jne endine treener), vaatama oma vanusele, on tõesti Aleksei isa.
Samuti ei ole siin mingit pistmist isa rahadega. Nii et kadestajad olgu palun lihtsalt vait .Poisil on annet. Loodan, et ehk temast saab asja.

Vanem poiss oli ka andekas

Aílton
15.12.08, 16:45
Aleksei sai 72.minutil vahetusest mängu Bochumi vastu. Mäng jäi 1:1

Felipe
08.01.09, 22:46
Alekseil seisab ees tähtis saalijalka turniir (http://www.vr-bank-cup.de/spielplan.php) esimene vastane kohe Vfb Stuttgart, teistest tugevatest meeskondadest veel kohal nt West Bromwich Albion, ning palju teisi tugevaid saksa klubisid.

Aleksei uus video, seekord teemaks footbag ja sõber (http://www.youtube.com/watch?v=_NqRs8QabTg)

Felipe
09.01.09, 00:04
Alekseist on kirjutanud ka Saksa ajaleht (http://www.westfalen-blatt.de/nachrichten/generator/reg_show.php?id=23044)

Thugie
09.01.09, 00:18
Alekseist on kirjutanud ka Saksa ajaleht (http://www.westfalen-blatt.de/nachrichten/generator/reg_show.php?id=23044)

3 aastat saanud seda keelt õpitud , ja tulemus . peaaegu sain millegist aru.

mg
09.01.09, 11:43
nii palju, kui mina aru sain on alekseist ainult pilt
lugu räägib meeskonnast

Vapper Kass
09.01.09, 11:52
Põhimõtteliselt lugu on tõepoolest meeskonnast mitte Alekseist. Ainus lõik ongi pildi juures, kus on öeldud, et meeskonna uuendus on seni löönud 4 väravat. Muidu räägitakse, et noored mängivad päris hästi taktikats jne.

Shermann
02.03.09, 20:21
21.02 Mängis Arminia Leverkuseniga 2-2 viiki. Belovilt 41 minutit.

http://www.arminia-bielefeld.de/alle-schlagzeilen/detailansicht/viewid.8691.html?no_cache=1

Eile toimus kohtumine Duisburgi vastu. Taaskord saadi viigipunkt. Belov sai 78. minutil mängu
http://www.arminia-bielefeld.de/alle-schlagzeilen/detailansicht/viewid.8724.html?no_cache=1

aanvaller
19.03.09, 23:59
http://www.youtube.com/watch?v=_NqRs8QabTg&feature=related
uus video siis Belovist.

vana ta ültse on?

erxu
20.03.09, 00:18
Kuskil öeldi, et 16a. on aga ma pakun, et 17 ikka. Tore video muidu :))

Shermann
20.03.09, 00:22
4. märts 92 sündinud. Seega on ta vanuseks 17

dareth
20.03.09, 11:40
http://www.youtube.com/watch?v=_NqRs8QabTg&feature=related
uus video siis Belovist.

vana ta ültse on?

tere hommikust! vaata 7 posti enda omast ülespoole

Shermann
19.04.09, 14:17
Paistab, et Belov on algkooseisust välja langenud. Vigastus?

Mehhanisaator
30.04.09, 23:56
Uuel U19-l Balti turniir ning enamus põhitegijad ei ole nimekirjas erinevatel põhjustel.
Minu arvates oleks see hea võimalus treeneritel näha, mis tasemel Belov praegu on. Kahjuks aga jätkab EJL oma rida, et välismaal mängivaid noori ei kutsuta kuhugi.
Sama teema oli Mošnikoviga, kui ta Hollandis mängis.

Ma nagu ültse ei mõista!:S

Shermann
30.04.09, 23:59
Ma nagu ültse ei mõista!:S

siis sa võiks ültse areneda natukene

Mehhanisaator
01.05.09, 00:03
siis sa võiks ültse areneda natukene

Kuule arene ise sa mõistad siis seda valiku süsteemis EJL??????SHERMINAATOR!

willane
01.05.09, 00:49
Uuel U19-l Balti turniir ning enamus põhitegijad ei ole nimekirjas erinevatel põhjustel.
Minu arvates oleks see hea võimalus treeneritel näha, mis tasemel Belov praegu on. Kahjuks aga jätkab EJL oma rida, et välismaal mängivaid noori ei kutsuta kuhugi.
Sama teema oli Mošnikoviga, kui ta Hollandis mängis.

selleks, et kutsuda, peaks ilmselt tema mängude videosid nägema (need trikitamise omad ei loe :) ).
See, et Saksamaal klubi tasandil noortevõistkonnad mängid, ei ole veel koondisesse kutsumine näitaja

PraS
01.05.09, 01:41
Selleks peaks EJL saatma klubile e-maili ning usun, et video saatmine poleks klubi jaoks mingi probleem. Aga ju see e-maili saatmine on liiga keeruline siis.
Igatahes peaks see olema koondise treenerite töö, et näha noortekoondise kandidaadi mängu. Kas siis videolt või kutsudes Belovi mõnele kogunemisele.
Praegu aga on lihtsalt poiss kõrvale jäetud ning keegi meie treeneritest ei tea, kas noormees on kõvasti arenenud, samal tasemel või halvemaks jäänud.

Pedro probleemiks on raha. Üks praegu eestis palliv mängija jäeti isegi A-koondisest välja kuna vist ei suudetud lennupiletit välja osta ning teatati mägnijale,et ära tule. Natuke viisakamalt muidugi.

Samas kuuluvad meie U19-sse mängijad kes mängivad kohalikku esiliigat, kuid saksa noorteliigas suht põhiraskust kandev poiss ei saa koondisesse. Müstika.
Teda pole kordagi vist koondisesse kutsutud peale seda kui poiss lahkus eestist.

Krt EJL jätke isiklik vaen kõrvale ja olge eesti eest väljas. Palun !

dareth
01.05.09, 01:57
Pedro probleemiks on raha. Üks praegu eestis palliv mängija jäeti isegi A-koondisest välja kuna vist ei suudetud lennupiletit välja osta ning teatati mägnijale,et ära tule. Natuke viisakamalt muidugi.

Samas kuuluvad meie U19-sse mängijad kes mängivad kohalikku esiliigat, kuid saksa noorteliigas suht põhiraskust kandev poiss ei saa koondisesse. Müstika.
Teda pole kordagi vist koondisesse kutsutud peale seda kui poiss lahkus eestist.

Krt EJL jätke isiklik vaen kõrvale ja olge eesti eest väljas. Palun !

nojah, Pohlaku jutu järgi pidid sel aastal papiprobleemid lahendatud olema... harjumused on muidugi rasked muutuma. olen küll kõrvalseisja, aga ei saa ka ejl-i välismängijate ignoreerimisest aru

PraS
01.05.09, 01:58
nojah, Pohlaku jutu järgi pidid sel aastal papiprobleemid lahendatud olema... harjumused on muidugi rasked muutuma. olen küll kõrvalseisja, aga ei saa ka ejl-i välismängijate ignoreerimisest aru

usun,et sinagi oled naisele öelnud,et armastad teda :D

Tofoa
01.05.09, 14:09
Ma usun, et kodumaa jalgpallurite eelistamise taga on lihtsalt raha. Pole piisavalt rulli, et igaks võistluseks välismaalased siia kohale sõidutada. Pole midagi parata.

Mehhanisaator
02.05.09, 16:25
Ma usun, et kodumaa jalgpallurite eelistamise taga on lihtsalt raha. Pole piisavalt rulli, et igaks võistluseks välismaalased siia kohale sõidutada. Pole midagi parata.

Kurat endal on raha nagu ratsa hobuse sitta ja siis huiiab niimoodi!

Tofoa
02.05.09, 17:02
Kurat endal on raha nagu ratsa hobuse sitta ja siis huiiab niimoodi!

http://incredimazing.com/static/media/2008/01/07/ddb7f6a6ae3b584/wtf.jpg

Mehhanisaator
02.05.09, 17:29
http://incredimazing.com/static/media/2008/01/07/ddb7f6a6ae3b584/wtf.jpg

No kui nagu Pohlakul peaks raha olema siis ta võiks tua ikka välismaalased ka koju:)

Thugie
02.05.09, 17:39
No kui nagu Pohlakul peaks raha olema siis ta võiks tua ikka välismaalased ka koju:)

Too parem enda taskuraha eest Belov koondisesse. jee

Mehhanisaator
02.05.09, 17:54
Too parem enda taskuraha eest Belov koondisesse. jee

Ma arvan et see suht keeruline hakkan Pohlaku ukse taga käima ümbrikuga?:D

1892
02.05.09, 20:31
Ma arvan et see suht keeruline hakkan Pohlaku ukse taga käima ümbrikuga?:D
Jah, kurat, ise ei oska mõelda või.

Mehhanisaator
03.05.09, 14:44
Jah, kurat, ise ei oska mõelda või.

Väga tore uudis, oskan küll kusjuures;)

Felipe
03.05.09, 15:02
Äkki teeks Beloviga intervjuu Soccerneti? Ma usun, et Mazz paneb varsti selle aparaadi välja portaali esilehele, kus saab küsimusi küsida, siis edastab kõik küsimused talle ning ta saab vastata teie poolsetele küsimustele, niipalju vihjeks tema viimastele tegemistele, et oli mingi U-10 poiste treener ja viis nad mignil turniiril võidule, 92 a sündinud poiss, hakkab varsti vaatama juba Arminia reservi poole, vahepeal käis ta ka Itaalias turniiril, kus saadi esimene koht, ka Belov lõi seal väravaid, tundub et väga noorelt Meistriliigas mänguaega saanud kutt on väga hästi Saksamaal arenemas, enda sõnul teeb ta ka lisa trenne et ainult paremaks saada, väga respekt vana minu silmis ja nagu ta mulle ka ütles, ta tahab koondisesse :)

Felipe
03.05.09, 15:24
Ma siiski mõtlesin selle all noortekoondist. Aga miks just Maradona peaks ta olema, ma usun et Maradona tasemest on ta praegu üle ja seda peaks olema ka suvaline Eesti A-koondise mängija. :)

budu
03.05.09, 18:40
Ma siiski mõtlesin selle all noortekoondist. Aga miks just Maradona peaks ta olema, ma usun et Maradona tasemest on ta praegu üle ja seda peaks olema ka suvaline Eesti A-koondise mängija. :)

No arvan et Pedro pidas seda silma et Eesti noortekoondisesse eriti ei taheta kutsuda sellised mängijaid kes pallivad välismaal.mulje on selline et piiritaga on tase kehvem kui meie esiliigas

aanvaller
03.05.09, 20:15
http://soccernet.ee/forms.php?id=31

Kasper
03.05.09, 22:43
No arvan et Pedro pidas seda silma et Eesti noortekoondisesse eriti ei taheta kutsuda sellised mängijaid kes pallivad välismaal.mulje on selline et piiritaga on tase kehvem kui meie esiliigas
Peamine asi on meeste transport ja kõik sellega kaasnev ning samuti ei suudeta meeste arengul ning tegemistel silma peal hoida välismaal...

Aílton
17.05.09, 18:45
Huvitav kuhu artikkel on jäänud?

Ertai
27.05.09, 01:58
Saksamaa Bundesliga klubi Arminia Bielefeldi noortetiimis tegusid tegevale Aleksei Belovile saab küsimusi välja pakkuda kuni teisipäeva, 5. mai hilisõhtuni.

Külastajate ja reporteri küsimustest kombineeritud intervjuu ilmub portaalis nädala jooksul.

No mis toimub?
Tahaks artiklit lugeda.

Warren
30.05.09, 22:46
Aga äkki pole kellelgi miskit küsida? Sa Pedro oled juba küsinud? Saada oma küsimused ja ehk saab ka artikkel lõpuks valmis:)

Tofoa
30.05.09, 22:48
Aga äkki pole kellelgi miskit küsida? Sa Pedro oled juba küsinud? Saada oma küsimused ja ehk saab ka artikkel lõpuks valmis:)

No, ma kahtlen sügavalt, kas asi on selle taga. Juba mina küsisin 5 küsimust (või kui palju seal lubatud oli).

Saarlane
31.05.09, 00:13
Arti, mis mökutad. Seal Kehras pole ikka mitte krditki teha. Tee see intekas ära :D

Felipe
20.06.09, 02:02
Alekseid võib homme mängimas näha Hiiu staadionil, homme kell 15.00, Kalju ALL starsis

Horatio
20.06.09, 11:42
Kui tal aega on siis tee intekas kah ära kui juba tehtud pole.

budu
21.06.09, 00:52
Kuidas poiss siis ka mängis?

Felipe
21.06.09, 14:15
Kui tal aega on siis tee intekas kah ära kui juba tehtud pole.

On küll tehtud, see on mul meilis, uue nädala alguses on üleval.

dareth
23.06.09, 02:12
Kuidas poiss siis ka mängis?

second that

Felipe
25.06.09, 14:47
Soccerneti avalehel on peauudisena siis ka intervjuu lõpuks üleval, huvitav lugemine kohvi kõrvale :)

Mällar
25.06.09, 14:49
no oli ka tagumine aeg...ma ei tea mitu kuud pidi ootama et intervjuud näha, aga no head lugemist :)

Martin
25.06.09, 15:23
Ma pole sellest kunagi aru saanud ja ei hakkagi saama:

Kas Sinuga on keegi Eesti Jalgpalli Liidust ühendust võtnud?
Nii kaua, kui ma olin Saksamaal, pole keegi ühendust võtnud.

willane
25.06.09, 23:07
vähemalt saab ta aimu konkurentsist, millist Eestis ja Eesti liigades ei ole ...

17
25.06.09, 23:24
Ma pole sellest kunagi aru saanud ja ei hakkagi saama:

Kas Sinuga on keegi Eesti Jalgpalli Liidust ühendust võtnud?
Nii kaua, kui ma olin Saksamaal, pole keegi ühendust võtnud.

Äkki pole ta lihtsalt piisavalt tasemel, et koondisesse kuuluda?

dareth
26.06.09, 00:38
Äkki pole ta lihtsalt piisavalt tasemel, et koondisesse kuuluda?

ja selle mõtlesivad nad välja mune sügades?

17
26.06.09, 01:42
ja selle mõtlesivad nad välja mune sügades?

Ma usun, et Frankil ja Larsil on kahe peale kokku Saksamaal piisavalt kontakte, et kuti tasemest aimu saada. Selleks ei pea mängija endaga kontakteeruma.

aiFo
26.06.09, 09:46
Ma usun, et Frankil ja Larsil on kahe peale kokku Saksamaal piisavalt kontakte, et kuti tasemest aimu saada. Selleks ei pea mängija endaga kontakteeruma.

Jumala eest, ei pea! Muidu hakkavad jalkaliiduga kontakti nõutama kõik need kümned ja sajad Eestist pärit noorpallurid, kes Bundesligade süsteemis müttavad ja mõelge mis siis küll saab!

17
26.06.09, 12:05
Jumala eest, ei pea! Muidu hakkavad jalkaliiduga kontakti nõutama kõik need kümned ja sajad Eestist pärit noorpallurid, kes Bundesligade süsteemis müttavad ja mõelge mis siis küll saab!

Süsteemi saamiseks ei pea just kõige eredam täht olema ja ilmselt on ka Belovi näol tegu täiesti keskpärase Eesti noormängijaga, kel on lihtsalt meeletu töötahe ja rikas papa.

Vova
26.06.09, 12:39
kuule ära aja sellist rumalat juttu
ega ta Eestis jalgpalli ei mängi, et sellised utoopilised asjad võiksid juhtuda!

dareth
26.06.09, 13:05
Süsteemi saamiseks ei pea just kõige eredam täht olema ja ilmselt on ka Belovi näol tegu täiesti keskpärase Eesti noormängijaga, kel on lihtsalt meeletu töötahe ja rikas papa.

Sina kui kohaliku süsteemi mutrike kaitsed pimesi kõrgemate papade ignorantsust. Tere tulemast keskaega!

Belov ei ole esimene välismaal mängiv noor, kes on ära unustatud. Punkt.

rallikas
26.06.09, 14:33
Eelmine aasta sai ise Belovi vastu mängitud ning kiirus ja tehnika on tal väga head.

Tundmatu
26.06.09, 21:58

Ma olen kuulnud vanasõna

Oma silm on kuningas!

PraS
26.06.09, 22:26

ma saan aru kui ta istuks pingil ning niisama vegeteeriks seal, kuid kui olla põhimõtteliselt põhimees Saksamaal siis ei saa kehvem olla kui EL poisid Alliku või Peitre.

doksik
26.10.09, 23:25
Mis poisist saanud on,oskab keegi öelda?

Kasper
26.10.09, 23:27
Mis poisist saanud on,oskab keegi öelda?
Praegust telepilti vaadates võib julgelt tõdeda, et esindusmeeskonda pole veel trüginud.

tarmuhha
27.10.09, 00:03
U19 kaadrites (http://www.arminia-bielefeld.de/nachwuchs/u19/u19-kader.html?no_cache=1), mõne mängu lõpus väljakule saanud.

Horatio
30.11.09, 22:18
http://www.youtube.com/v/QJzgPswx0ug&

malagar
03.12.09, 14:09
Njah kui ta suudaks seda mängu kiirusel teha oleks tase :)

Hogweed
03.12.09, 15:13
see on pigem ikka oma lõbuks, mängus vaevalt keegi selliseid trikke tegema hakkab, aga kena tehnika ikkagi.

Felipe
27.01.10, 14:09
U-19 koondises mängis Portugali vastu, positiivne :)

Horatio
01.03.10, 07:47
http://www.youtube.com/v/lAFr_S96sUY

dnb
17.03.10, 01:12
On ta tõesti klubita nüüd? http://www.transfermarkt.co.uk/en/spieler/85993/aleksei-belov/transferdaten.html

Felipe
17.03.10, 11:00
On ta tõesti klubita nüüd? http://www.transfermarkt.co.uk/en/spieler/85993/aleksei-belov/transferdaten.html

Taset poisil on, ML-is saaks vabalt hakkama. Kui ta msni tuleb siis küsin talt, mis värk on.

PraS
27.04.10, 22:24
Paistab,et Alaksei on tööta jäänud. Vähemalt TM.de andmetel küll.

http://www.transfermarkt.de/de/aleksei-belov/profil/spieler_85993.html

Huisnim
27.04.10, 22:34
Aleksei Belov (04.03.1992) – Tus Dornberg(GER)
Jalkaliidu kodukalt.

PraS
27.04.10, 22:38
Aleksei Belov (04.03.1992) – Tus Dornberg(GER)
Jalkaliidu kodukalt.

tean tean.
seepärast hakkasingi otsima. klubi kodukakal küll tema nime ma ei leia. Meeskonna kaadrist TM.de lehel ma tema nime ei ka ei leidnud.

dnb
28.04.10, 17:30
Taset poisil on, ML-is saaks vabalt hakkama. Kui ta msni tuleb siis küsin talt, mis värk on.

Noh, mis värk on?

budu
24.05.10, 22:45
No kus siis poiss lõpuks mängib?

dnb
25.05.10, 01:55
No kus siis poiss lõpuks mängib?

http://www.transfermarkt.co.uk/en/aleksei-belov/profil/spieler_85993.html väidab, et TuS Dornberg.

budu
28.09.10, 20:19
Belov siis täna lõi kaks väravat U-19 eest.Aga mis liigas tema koduklubi mängib?

Converse
28.09.10, 20:33
Belov siis täna lõi kaks väravat U-19 eest.Aga mis liigas tema koduklubi mängib?

//kui ta Arminia Bielefeldis enam ei mängi, siis pole küll vähimatki aimu kus liigas see TuS Dornberg pallib.

Mister
28.09.10, 20:37
Kas ta nüüd mitte ei mängi sellises klubis nagu TuS Dornberg?

budu
28.09.10, 20:45
Kas ta nüüd mitte ei mängi sellises klubis nagu TuS Dornberg?

aga mitmendas liigas see meeskond mängib?

Kaspy
28.09.10, 21:03
Kui ta seal meeskonnas veel tõesti mängib, nagu väidab Transfermarkt, siis on tegemist tugevuselt Saksamaa 6. liigaga.
budukas, teinekord on googeldamine abiks, pole seal nii rasket midagi.

vtp
28.09.10, 21:07
Google'i avamine paistis mullegi kuidagi lihtsama teena, kui buduka plaan küsimustega kaasfoorumlased ajusurma saata, ja õnneks osutus mu vaist õigeks: mõned klikid hiljem olin ma saksa liiga spetsialist ja teatan nüüd uhkusega, et TuS Dornberg mängib hooajal 2010/2011 Westfalenliga 1. grupis ning Saksamaal on see tõepoolest tugevuselt kuues liiga. Ainult et Dornbergi koduleht jätkuvalt ei tea midagi Belovi kuuluvusest oma meeskonda ning ei kajastu tema nimi ka senises hooaja statistikas.

Darren
28.09.10, 22:03
Okei, mitmendas liigas see TUS Dornberg mängib?

Kaspy
29.09.10, 18:40
Hetkel on ideaalne võimalus Belovilt endalt kommentaare Saksamaa elu kohta saada.

Kurat
30.09.10, 01:20
Tundub praegu sellises meeskonnas toimetama nagu seda on SCB 04/26. Meeskond mängib Kreisliga A's (Kreisliga (Levels IX and below (http://en.wikipedia.org/wiki/German_football_league_system#Level_VI_and_lower)) .

http://www.scb04-26.de/index.html

Siin on mingi 30. augusti artikkel, kus on juttu Kreisliga mängust kus Belov 2 väravat oma klubi eest lõi. Kui tegemist pole nimekaimuga just :P

http://www.nw-news.de/sport/lokalsport/sport_bielefeld/lokalsport_bielefeld/3724586_Sieben_Mal_ist_SCB-Recht.html

jkj
05.10.10, 02:31
etv-le ütles, et tahab 2. bundesligas mängida juba talvel. Üheksandast liigast on natuke raske ikka sinna saada. aga no vähemalt siis 4ndasse või kolmandasse võiks saada.

Mister
05.10.10, 09:36
Konkreetne vend on :D Eesmärgid ja siht silme ees. Ainult hea!

ROOTSI KUNN
05.10.10, 14:24
Võrreldes eelmise korraga ,kui ma teda Leedus Balti turniiril nägin on ta oma arengus sammu edasi teinud. Seal oli ta ikka suht tähelepandamatu ja aeglane. Ega ta ka nüüd kiirusega väga silma ei paistnud .Põhiline ,et kutil on tahmist ja eesmärgid ning hea jalgpallikultuuriga riik ,kus areneda . Siin turniiril oli ta minu meelest esimeses mängus väga silmapaistev aga shotlaste vastu ei saanud kuidagi hakkama.

-RoMaRiO-
05.10.10, 17:02
Mõned aastad tagasi ütles üks esiliigas palliv 92 sünd. kutt Belovi kohta ainult negatiivset, nüüd on lood sellised, et see härra ise ei mahtunud valitute sekka ning Belov oli üks põhitegijatest.

mida kõike suure tahtejõuga ära ei tee, suure arengu on ta Saksamaal kindlasti teinud.

erxu
05.10.10, 18:30
Kunagi AC Milani noortelaager oli Eestis, siis minu ja minu sõprade silmis oli küll ta üks kõvemaid mängijaid, aga no siis me ei osanud hinnata ka midagi jalgpalluri juures. Pani mängus kääre ja mängis SC Realis - see tegi temast tegija :P

Amadeus
06.04.11, 12:01
EJL andmetel tundub et Belov on kolinud SC Verl-i mis on siis saksa tugevuselt 4 divisjonis, samal tasemel mis Teeveri Pfullendorf, aga teises tsoonis.

spekter
06.04.11, 16:59
peaasi kui mänguaega saab, mitte pinki ei lihvi

budu
08.04.11, 12:34
EJL andmetel tundub et Belov on kolinud SC Verl-i mis on siis saksa tugevuselt 4 divisjonis, samal tasemel mis Teeveri Pfullendorf, aga teises tsoonis.

klubi kodukal küll tema kohta infot ei leidu

dnb
08.04.11, 16:38
klubi kodukal küll tema kohta infot ei leidu

Äkki sest ta on duublis? http://www.transfermarkt.de/en/aleksei-belov/profil/spieler_85993.html

spekter
04.01.12, 11:08
Belovi nime tagant võib ka Saksamaa ära koristada

budu
04.02.13, 23:23
Eestis ei suutnud läbi lüüa? Või treener ei andnud võimalust?

keemiainsener
04.02.13, 23:49
Eestis ei suutnud läbi lüüa? Või treener ei andnud võimalust?

5+ iroonia eest.

budu
04.02.13, 23:58
5+ iroonia eest.

ei mõelnud irooniaga

kesa
05.02.13, 10:53
Suht korralik staadion (Eestis enamustele klubidele unistuste staadion), 600-le istekohad katuse all, 400-le lageda taeva all, lisaks tuhandetele seisukohad.
Elanikke linnakeses 21 000.

Oberliga NOFV-Nord, Saksamaa 5. leveli punase laterna SV Waren 09 keskmine publik käesoleval hooajal: 318, parimal päeval 550, halvimal 136.

Publikunumbritelt, fänluselt, Eesti ML populaarsemate klubide tase, ei imestaks kui ka mänguklassilt .....

http://www.europlan-online.de/mueritzstadion/stadion-1637.html

Näide mängust ja õhkkonnast.

http://www.youtube.com/watch?v=-JgocWf_SDE

Tofoa
29.01.14, 01:51
Belov on Anžis testimisel (http://www.soccernet.ee/belov-viibib-anzi-juures)

keemiainsener
29.01.14, 09:20
Belov on Anžis testimisel (http://www.soccernet.ee/belov-viibib-anzi-juures)

Kõlab uskumatuna. Nii vägevat taset pole temalt sekunditki näinud.

Mõnuagent 007
29.01.14, 09:43
Kõlab uskumatuna. Nii vägevat taset pole temalt sekunditki näinud.

Venemaa esiliiga tase, mis seal ikka nii imelikku?

Kaspy
29.01.14, 10:46
Venemaa esiliiga tase, mis seal ikka nii imelikku?

Ega punast laternat staatuse tõttu ometigi kevadringiks kõrgeimast liigast välja ei heideta.
Küllap sai võimaluse teha ühe toreda jalgpallireisi Fieldoo kaudu vms?

Mõnuagent 007
29.01.14, 19:36
Ega punast laternat staatuse tõttu ometigi kevadringiks kõrgeimast liigast välja ei heideta.
Küllap sai võimaluse teha ühe toreda jalgpallireisi Fieldoo kaudu vms?

Reaalne punktisaak ja tulevikuperspektiiv on siiski esiliiga.

ROMELU LUKAKU
29.01.14, 21:00
Reaalne punktisaak ja tulevikuperspektiiv on siiski esiliiga.

Mina küll usun, et Anzhi jääb püsima. Talvel tulid tiimi head m2ngijad ja nüüd koosseis on üpriski hea.

-RoMaRiO-
30.01.14, 14:24
Belov kontrollmängudes igatahes osalenud ei ole ja eks see oleks siiski tohutu üllatus kui ta sinna ka saaks. Olgugi, et võimsad rahakraanid on tagant ära võetud, siis olen ka üpris veendunud, et liigasse jäädakse püsima.

Tofoa
30.01.14, 19:17
Belov kontrollmängudes igatahes osalenud ei ole ja eks see oleks siiski tohutu üllatus kui ta sinna ka saaks. Olgugi, et võimsad rahakraanid on tagant ära võetud, siis olen ka üpris veendunud, et liigasse jäädakse püsima.

Väga optimistlik. Anži pole sellel hooajal veel ühtegi mängu võitnud.

ROMELU LUKAKU
01.02.14, 19:24
Väga optimistlik. Anži pole sellel hooajal veel ühtegi mängu võitnud.

On, Euroopa Liigas!

Koduliigas veel mitte jah, aga need v6idud hakkavad tulema.

ericbana
01.02.14, 19:47
Koduliigas veel mitte jah, aga need v6idud hakkavad tulema.

Esimese 19 mänguga pole ühtegi võitu saanud. Sittagi sealt midagi tulema hakkab.

Yattara
01.02.14, 20:00
Olukord lootusetu ju ei ole ja kvaliteeti meeskonnas jätkub. Ma panustaksin ise ka liigasse püsima jäämisele.

Rumori di Spogliatoio
28.07.14, 13:48
On vaja jälle teema muutuda ;)
Meie ekslusiiv! (KALEV -> NEWS)
http://www.rumodispo.com/transfersnews/transfer-window-summer-2014

kesa
23.09.15, 13:25
Klubiks VfB Fichte Bielefeld - Westfalenliga 1 - Saksamaa 6. liiga.
Osalenud 6-st mängust 5-s ja löönud 1 värava.

AreYouReady
03.10.19, 01:26
Praegu Aleksei Belov on ründaja vene amatöörklubis "Egrisi", kõrgeim Moskva amatöörliiga 7x7. Egrisi on Vassili Utkini (väga populaarne vene kommentaator) projekti. Uue hooaja esimene episood on siin (https://www.youtube.com/watch?v=vMXyDOKZBUg).
https://i.imgur.com/Ifovmlf.png